הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-06-11, 01:32   # 21
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי GlobalServ צפה בהודעה
בדיוק מה שכתבתי לבחור השני - קח לעצמך 10 דקות ותעשה סקר בין כל האתרים הקיימים בשוק של אחסון בחינם ותראה בדיוק מי הבולטים והחזקים שנמצאים בטופ, אחרי זה תבוא ותשפוט את התגובה שלי.
שוב, זה לא העניין - מבחינתי תהיה מס' 1 ברשת בחלוקת אחסון חינם - זה עדיין לא אומר שאתה יכול להמליץ או לכתוב על עצמך שאתה מס' 1.

ציטוט:
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
אם אני אלך לפי הטענה שלך, גם לפתוח חברת אירוח אתרים זה בזבוז זמן ('תחום שכבר תפוס בכל הפינות') ובכ"ז אתה מנהל חברת אירוח אתרים (לפי האתר שלך, מ 2010 בערך). למה?
החברה קיימת ורשומה כ"עסק" מ אוגוסט 2006 ( תפסיק לכתוב שטויות זה פשוט "חוצפה" לא ?).
גם ב 2006, אירוח אתרים היה תחום שכבר תפוס בכל הפינות ועדיין החלטת לפתוח עסק - למה?
ישן 05-06-11, 01:34   # 22
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי GeffenMalki צפה בהודעה
אם אתה לא מבין בנושא אל תגיב:
http://www.system4free.co.il/system69free

+1

היום אנשים שמחלקים אחסונים עושים חוקים כל כך כבדים שלא נשאר לך מה לשים באתר, פעם אחסון בחינם היה FTP ופאנל DA ולך תבנה אתר, בלי חוקים, בלי פרסומות בלי כלום!
אני חושב שאם אנשים היו משקיעים באמת באתר ולא לפתוח פורום וזהו היה היום שוק יותר גדול שיכול להכיל יותר מאתר אחד מוצלח..

לגבי ONFREE תן לי רק להגיד: "חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח" איזה בדיחה, גם אני בתור בעל בלוג יכול להגיד פתאום "אני בין הבלוגים המוצלחים ברשת" אבל זה בולשיט! אתה לא מצליח ולא כלום. פריסרב הוא השירות אחסונים החינמי היחיד ששרד המון זמן ועם כמעט מיליון הודעות (הם עושים בחודש 100 אלף הודעות) וזה אפילו לא חצי ממה שיש לך. ONFREE זה אתר לא מוכר בשיט ותצא מהסרט שאתה חי בו!
תשמרו בבקשה על תרבות דיון ואל תרדו לרמה נמוכה ("תצא מהסרט שאתה חי בו") וכו'.
ישן 05-06-11, 22:23   # 23
ido_levi
חבר חדש

מיני פרופיל

ido_levi לא מחובר  

אני חושב שאם זה יהיה אוטומטי זה יהיה הרבה יותר טוב הרבה יותר יעיל

אבל אם אתם מעדיפים כך אז נפלא

----------------------------------------------
*נערכה ההודעה
יש הודעות פרטיות בשביל התכתבות אישית.

Last edited by yonatan; 06-06-11 at 01:16.. סיבה: "צור קשר"
  Reply With Quote
ישן 06-06-11, 00:30   # 24
GlobalServ
חבר מתקדם

מיני פרופיל

GlobalServ לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Tomer צפה בהודעה
שוב, זה לא העניין - מבחינתי תהיה מס' 1 ברשת בחלוקת אחסון חינם - זה עדיין לא אומר שאתה יכול להמליץ או לכתוב על עצמך שאתה מס' 1.

גם ב 2006, אירוח אתרים היה תחום שכבר תפוס בכל הפינות ועדיין החלטת לפתוח עסק - למה?
אתה מוותיקי התחום ואתה אומר שב 2006 התחום כבר היה "תפוס" , ב 2006 היו מספר חברות מובילות , רובם עבדו באותה דרך ולא את היידע שיש היום ואת הכמות שיש היום בהתיחס לגודל התחום ההיצע והביקוש שהיה באותה תקופה אז התשובה היא כן - השתלם להכנס לתחום.
תחום שהיום אין לך גם לאן להכנס כבר ואם כבר נכנסת הרווח שלך יהיה מזערי מול ההוצאות שלך ושעות העבודה שתשקיע.

אני מסמן את עצמי ועוד אתר שהוא המתחרה הכי גדול שלי ואומר בפה שהם הכי גדולים כי זו עובדה- אני לא עורך השוואות ולא מנסה ליצור מריבות.
  Reply With Quote
ישן 06-06-11, 01:21   # 25
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

Exclamation עצור בטרם תעבור...

ציטוט:
אתה מוותיקי התחום ואתה אומר שב 2006 התחום כבר היה "תפוס" , ב 2006 היו מספר חברות מובילות , רובם עבדו באותה דרך ולא את היידע שיש היום ואת הכמות שיש היום בהתיחס לגודל התחום ההיצע והביקוש שהיה באותה תקופה אז התשובה היא כן - השתלם להכנס לתחום.
תחום שהיום אין לך גם לאן להכנס כבר ואם כבר נכנסת הרווח שלך יהיה מזערי מול ההוצאות שלך ושעות העבודה שתשקיע.

אני מסמן את עצמי ועוד אתר שהוא המתחרה הכי גדול שלי ואומר בפה שהם הכי גדולים כי זו עובדה- אני לא עורך השוואות ולא מנסה ליצור מריבות.
נראה לי שקצת גלשתם לדיון שלא קשור לפורום כאן, אתם מוזמנים להמשיך את זה בפרטי, אין כאן קשר לביקורת על אחסונים בחינם.

מה שתומר ניסה להגיד לך ( ולא נראה לי שהצליח כלכך להעביר את המסר ) , מאוד פשוט
אין הנחתום מעיד על עיסתו.

נעצור כאן, אם למישהו יש ביקורת להעביר על האתר של פותח אשכול, להציע הצעות או לפתח את הדיון בכיוון הנכון - בכיף.

מי יותר גדול מי יותר קטן ומי הכי מפורסם - זה לא מעניין כאן אף אחד, ובהחלט לא קשור לביקורת האתר, בשביל זה אתם יכולים לפתוח דיון off topic.

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום