הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 25-10-07, 19:11   # 31
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Byte צפה בהודעה
באמת? כמעט כל רוצח במדינת ישראל משתחרר מתישהו, אפילו מחבלים לבסוף משתחררים איכשהו (שגם הם תכננו בקפידה את הרצח ועשו זאת על מנת לפגוע בעצמאות המדינה - למי שאמר את הדבר על התכנון).
תתחבר למציאות בבקשה.
אסירים עם דם על הידיים משוחררים רק בעסקאות החלפת שבויים, לעולם אבל לעולם לא בגלל שהם התנהגו טוב בכלא.
יש זכויות לאסירים אבל כל הדוגמאות והסיבות שנתת לא נכונות פשוט. לבן אדם קיצוני כמוהו אין מקום בחברה תקינה ובמדינה בעלת משטר דמוקרטי.
ישן 25-10-07, 19:41   # 32
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
סליחה? אז אם רוצחים אחרים משתחררים, אז צריך לשחרר גם אותו?

ולרוב אותם רוצחים משתחררים על מנת לנסות ולהחזיר את החיילים החטופים.
כמו הרוצחים ששוחררו כ"מחווה" לערבים לפני כחודש?

אז סלח לי, אם הנבלות האלה משתחררים...גם רוצח עלוב כמוהו יכול להשתחרר (אם לא מובן אז כן, לדעתי אין להפלות אותו כי הוא רצח ראש ממשלה).

ציטוט:
אתם לא יכולים להשוות רוצח רגיל לרוצח של ראש ממשלה!!
אני יכול וזה מה שעשיתי.

ציטוט:
הבן אדם רק ניסה להביא את השלום! ה' יודע אם היה מצליח לולא נרצח.
אני לא מבין גדול בכל מה שקשור לה', אבל זכור לי שהוא אמר שאסור לוותר/למסור/למכור נחלת אבות, מה שרבין רצה לעשות. אז אותו ה' שיודע הכל לפי דבריך כנראה היה נגד רבין.

ציטוט:
תתחבר למציאות בבקשה.
אסירים עם דם על הידיים משוחררים רק בעסקאות החלפת שבויים, לעולם אבל לעולם לא בגלל שהם התנהגו טוב בכלא.
יש זכויות לאסירים אבל כל הדוגמאות והסיבות שנתת לא נכונות פשוט. לבן אדם קיצוני כמוהו אין מקום בחברה תקינה ובמדינה בעלת משטר דמוקרטי.
מחובר למציאות חזק האמת

כתבתי למעלה:
ציטוט:
כמו הרוצחים ששוחררו כ"מחווה" לערבים לפני כחודש?
הם כן שוחררו סתם בשביל לעשות לערבים טוב על הלב (מה אני חושב עליהם זה כבר לדיון אחר).

שמע, אם בנאדם שרוצח את אישתו מול הילדים שלהם יכול להשתחרר (שהוא כמובן נורמלי לחלוטין וכלל לא קיצוני בדרכו שלו), גם בנאדם קיצוני כמו יגאל עמיר יכול להשתחרר. ודוורא במשטר דמוקרטי יש מקום לכולם, גם לכאלה עם דעות קיצוניות (הוא מרצה את העונש שלו כמו כל פושע עלוב במדינה דמוקרטית).
  Reply With Quote
ישן 25-10-07, 19:47   # 33
Vitalist
חבר וותיק

Vitalist's Avatar

מיני פרופיל

Vitalist לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Amits צפה בהודעה
אני יודע שזאת הדעה שלך, אבל, זה מאוד מגעיל מה שאתה אומר.
הבן אדם רק ניסה להביא את השלום! ה' יודע אם היה מצליח לולא נרצח.
שלום אולי כמעט בלתי אפשרי להשגה, אבל חייבים לנסות כדי לדעת, לא?
ראשית מאיפה אתה יודע שזה באמת הייתה המטרה שלו?
אולי הוא פשוט רצה להותיר את חותמו ולקבל פרסי נובל ושהשם שלו יכתב בהיסטוריה ויזכרו אותו וידעו מי הוא.
(שלא תחשוב שאני באמת חושב שזאת הסיבה העיקרית שבגללה הוא פעל.... אבל זאת גם אפשרות....).
ורק פתטי יכול לחשוב שהדרך שלו הובילה לשלום.....
(ובכלל ביום הזיכרון ליצחק רבין מעוותים את המציאות, בבחירות שהיו באות קצת אחריי שהוא נרצח, אם הוא לא היה נרצח, הוא היה כמובן מפסיד).
ובגלל הניסיונות שלו הוא בין האחראים העיקריים שערבים חושבים שכלל שהם יעשו יותר ויותר פיגועים, יותר באלגנים, ירצחו יותר אנשים הם יקבלו יותר. (או לפחות מבין אלה שהוכיחו שהם באמת צודקים מי שחושבים ככה....).
שלא לדבר על כך שויתרנו (ברחנו) על שטחים שאלפי חיילים נהרגו כדי להגן אליהם ואת השטחים האלה לא יחיזרו לנו למרות שהפלסטינים לא מילאו את חלקם בהסכמים.
  Reply With Quote
ישן 25-10-07, 20:52   # 34
sheeze
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

sheeze לא מחובר  

ציטוט:
אני יכול וזה מה שעשיתי.
בצורה גרועה מאד, ללא ידיעת כל רקע או מחשבה משפטית.

ציטוט:
מחובר למציאות חזק האמת
המציאות שלך זאת לא המציאות שהמדינה והעם נמצא בה.

ציטוט:
הם כן שוחררו סתם בשביל לעשות לערבים טוב על הלב (מה אני חושב עליהם זה כבר לדיון אחר).

שמע, אם בנאדם שרוצח את אישתו מול הילדים שלהם יכול להשתחרר (שהוא כמובן נורמלי לחלוטין וכלל לא קיצוני בדרכו שלו), גם בנאדם קיצוני כמו יגאל עמיר יכול להשתחרר. ודוורא במשטר דמוקרטי יש מקום לכולם, גם לכאלה עם דעות קיצוניות (הוא מרצה את העונש שלו כמו כל פושע עלוב במדינה דמוקרטית).
לא שוחררו סתם ככה. אין מה לעשות, חייבים לחזק את אבו מאזן, אם זה בכסף, נשק או שחרור אסירים. אם זה לא יבוצע החמאס רק יחזק את שלטונו ואז המצב באמת יהיה קטסטרופלי.

במשטר וחברה דמוקרטי יש מקום למחילות אבל אין מקום לכולם. בן אדם שרוצח ראש ממשלה בגלל שלא היה מרוצה מהדרך בה העם בחר (כן, העם בחר את הדרך של רבין) ופעל בצורה שכזאת, לא ראוי לחזור להיות אחד מכולם.

אני לא מבין עדיין איך לא הבנת בין הבדלי רציחות. אני לא מבין גדול בחוק ומשפט אבל מספיק לראות טלויזיה מדי פעם, אם זה חדשות ואם זה סרטים כדי להבדיל בין מקרה למקרה. המקרה הזה הוא חד משמעי מכל כיוון שרק תסתכל עליו.
ישן 25-10-07, 21:28   # 35
Qweb
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qweb לא מחובר  

זה לא אבו מאזן, זה אבו בלוף.
הפלסטינים לא סופרים את אבו בלוף.
זה כמו לתת נשק למישהו ולומר לו "תהרוג אותי".

יגאל אמיר רצח אזרח, כן, גם ראש הממשלה שלנו הוא סוג של אזרח.
ואין הבדל (משפטית), אני לא מדבר מוסרית, בין רצח של ראש ממשלה לבין רצח של אזרח פשוט, שניהם אזרחים.
זה שאת פלוני מכירים רק 1000 אנשים ולא כל המדינה, לא הופכת אותו להיות פחות חשוב מראש הממשלה, כך שזה לא אומר שאפשר לשחרר רוצח שרצח אזרח פשוט.
מה שאני רוצה לומר זה,
שפשוט לא יהיו הפליות.
אני חושב שכל רוצח צריך להירכב בכלא,
אבל אם כבר משחררים - ולא משנה על מה, משחררים, אז שלא יעשו הפליות.
ישן 25-10-07, 22:17   # 36
FlashBoy
חבר וותיק

מיני פרופיל

FlashBoy לא מחובר  

הוא מתכוון לכך שבשביל לנהל דיון על פוליטיקה, או להתווכח או איך שלא תקראו לזה, אין צורך בקללות ובניסוח חריף של הודעות. כמובן שיהיו חילוקי דעות אבל לא ככה...
  Reply With Quote
ישן 26-10-07, 04:51   # 37
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
בצורה גרועה מאד, ללא ידיעת כל רקע או מחשבה משפטית.
אני בר סמכא בנושא המשפטי? ממש לא, אני מביע את דעתי האישית עפ"י הידע הבסיסי ביותר שיש.

ציטוט:
המציאות שלך זאת לא המציאות שהמדינה והעם נמצא בה.
סה"כ מה שאמרתי זה שאם נתנו לו לעשות ילד (כמו לכל אסיר אני מניח), אין סיבה שהוא לא יהיה ב-5 דקות של הברית.

ציטוט:
לא שוחררו סתם ככה. אין מה לעשות, חייבים לחזק את אבו מאזן, אם זה בכסף, נשק או שחרור אסירים. אם זה לא יבוצע החמאס רק יחזק את שלטונו ואז המצב באמת יהיה קטסטרופלי.
השלטון של אבו מאזן ממש התחזק מאז, וואי וואי כמה שהוא התחזק

ציטוט:
במשטר וחברה דמוקרטי יש מקום למחילות אבל אין מקום לכולם. בן אדם שרוצח ראש ממשלה בגלל שלא היה מרוצה מהדרך בה העם בחר (כן, העם בחר את הדרך של רבין) ופעל בצורה שכזאת, לא ראוי לחזור להיות אחד מכולם.
גבר שרצח את האישה של חייו מכיוון שחטף איזה התקף עצבים לא צריך לשוב להיות חלק מחברה כלשהי, אך הוא חוזר אחרי כ-25 שנה.
מחבל שרצח ילדים בשנתם לא צריך לחזור לחיות בחברה כלשהי, אך עובדה שלבסוף הוא יחזור.

ציטוט:
אני לא מבין עדיין איך לא הבנת בין הבדלי רציחות. אני לא מבין גדול בחוק ומשפט אבל מספיק לראות טלויזיה מדי פעם, אם זה חדשות ואם זה סרטים כדי להבדיל בין מקרה למקרה. המקרה הזה הוא חד משמעי מכל כיוון שרק תסתכל עליו.
הבנת בדיוק כמוך וכמו כל בנאדם שחי במדינה הזו. העניין הוא לא הבנה אלא הסכמה. אני מבין את כולם, אך לא מסכים עם כולם.

ציטוט:
זה לא אבו מאזן, זה אבו בלוף.
הפלסטינים לא סופרים את אבו בלוף.
זה כמו לתת נשק למישהו ולומר לו "תהרוג אותי".
הפלסטינים יתמכו במי שלדעתם יעשה את הטוב ביותר עבורם. להזכירכם, אותו עם בחר בחמאס (אנשי שלום ואהבה כמובן) לייצג אותם אל מול ה"""אוייב הציוני""" (שלא תבינו לא נכון, זוהי סתם הערה צינית).

ציטוט:
יגאל אמיר רצח אזרח, כן, גם ראש הממשלה שלנו הוא סוג של אזרח.
ואין הבדל (משפטית), אני לא מדבר מוסרית, בין רצח של ראש ממשלה לבין רצח של אזרח פשוט, שניהם אזרחים.
זה שאת פלוני מכירים רק 1000 אנשים ולא כל המדינה, לא הופכת אותו להיות פחות חשוב מראש הממשלה, כך שזה לא אומר שאפשר לשחרר רוצח שרצח אזרח פשוט.
מה שאני רוצה לומר זה,
שפשוט לא יהיו הפליות.
אני חושב שכל רוצח צריך להירכב בכלא,
אבל אם כבר משחררים - ולא משנה על מה, משחררים, אז שלא יעשו הפליות.
המקרה פשוט- רצו ללמד לקח את הרוצחים לעתיד. תרצחו על רקע אידאולוגי - לא תשתחררו מהכלא לעולם (אהם שר שנרצח והרוצחיו בכל זאת השתחררו). לדעתי זה כלל לא מרתיע את הרוצח לעתיד, הרי אמונתו אומרת שעדיף לו לעצור את המכשול ולשבת בכלא כל החיים מאשר לתת לו להמשיך ו""""להרוס את המדינה"""" (שוב, נימה צינית).
  Reply With Quote
ישן 26-10-07, 10:08   # 38
שליחטא
Winner

מיני פרופיל

שליחטא לא מחובר  

אחת ההחלטות החשובות ביותר של אזרח במדינה דמוקרטית היא ליבחור בראש ממשלה,
רבין נבחר ברוב קולות, יגאל עמיר לא רצח רק את רבין, הוא רצח את דעתם של רוב אזרחי ישראל.
ועל כן הוא צריך להירקב בכלא עד סוף חייו, ואני רק מרחם על הבן שלריסה תלד.
  Reply With Quote
ישן 26-10-07, 10:44   # 39
Qweb
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Qweb לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי almogtt צפה בהודעה
רבין נבחר ברוב קולות, יגאל עמיר לא רצח רק את רבין, הוא רצח את דעתם של רוב אזרחי ישראל.
ולאחר שנבחר ברוב קולות, רוב הקולות הופנו נגדו.
ישן 26-10-07, 14:31   # 40
Byte
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Byte לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי almogtt צפה בהודעה
אתמול הייתה תוכנית מעניינת בנושא (בסביבות 5-6 בבוקר). רבין אמר במסע הבחירות שהוא לעולם לא ימסור את רמת הגולן אך בכל זאת קיים מגעים עם סוריה והתקדם לעבר שלום שהוא ועמיתיו שהתראיינו לתוכנית אמרו ש"ברור שנמסור לבסוף את רמת הגולן". בנוסף הם אישרו כי רבין אמר שאין לו בעיה תמורת שלום למסור את רמת הגולן.

אז כן, עפ"י שקר זה ("אי מסירת הגולן") אפשר לנצח בחירותץ העובדה היא שבבחירות אחרי הרצח העם בחר בימין ולא בשמאל (אומר לנו משהו, לא?).
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום