הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 31-07-09, 14:06   # 41
b-s
חבר מתקדם

מיני פרופיל

b-s לא מחובר  

אתה העתקת את העיצוב.
דרך אגב, יהיה לך ממש קשה להצליח בתחום הזה... אני לא הייתי מנסה אפילו, idown והורדות.נט פשוט יותר טובים.
בהצלחה!

אתה טועה אבל רק הזמן יגיד אתר פתוח פחות מחצי שנה 15 אלף משתמשים
עכשיו בגלל שרוב הלינקים הקודמים לא עבדו החלטנו להתחיל חדש ונקי פלוס תוספות צפייה ישירה + בנוסף בקרוב יעלה שרת vip הכל על לינק אחד מקסימיום מהירות שיקנה לנו היתרון גדול על שאר אתרי ההורדות

ישן 31-07-09, 14:09   # 42
b-s
חבר מתקדם

מיני פרופיל

b-s לא מחובר  

העיצוב כמעט כולו אני הכנתי, לפי הדרישות שלך הייתי צריך לשנות כמה דברים שוליים. אבל לדבר איתכם זה כמו לדבר לקיר, רק שאפילו קיר יודע להתבטא בצורה טובה יותר מכם.
אתם כנראה לא מתכוונים ליסוג מהדעה המקובעת שלכם, וזה כנראה גם לא יקדם אתכם לשום מקום ככה.

שיהיה בהצלחה.

באיזה שהוא שלב היה לך קשר איתנו באופן ישיר?
אתה אומר שהכנת לנו לפי הדרישות שלנו מקיריל אז כמו שאתה אומר מי שדפק את מי זה אתה אותנו אנחנו שילמנו רוצה ליראות הוכחה תשלום של המקדמה בשביל שתיראה שאנחנו שילמנו לכם אותי לא מעניין שהוא לא שילם לך כמו שאתה ידעת אני דיברנו אותו אתה סיכמתי זה אומר שהוא הקבלן אתה העובד אני משלם אתה מקבל מימנו משכורות אני לא בא אליך בטעות תחזיר את הכסף שלי כי אתה רק העובד שעשה מה שרצינו ברגע שאתה הסכמת לעבוד עם קיריל סימן שעיצוב הזה שייך לעיסקה ועיצוב הזה שלנו לפי מה שאתה אומר כי את הכסף קיבלת דפקה אותנו את וקיריל

ישן 31-07-09, 14:40   # 43
Amits
חבר וותיק

מיני פרופיל

Amits לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי b-s צפה בהודעה
אתה העתקת את העיצוב.
דרך אגב, יהיה לך ממש קשה להצליח בתחום הזה... אני לא הייתי מנסה אפילו, idown והורדות.נט פשוט יותר טובים.
בהצלחה!

אתה טועה אבל רק הזמן יגיד אתר פתוח פחות מחצי שנה 15 אלף משתמשים
עכשיו בגלל שרוב הלינקים הקודמים לא עבדו החלטנו להתחיל חדש ונקי פלוס תוספות צפייה ישירה + בנוסף בקרוב יעלה שרת vip הכל על לינק אחד מקסימיום מהירות שיקנה לנו היתרון גדול על שאר אתרי ההורדות
אני בטוח.
בהצלחה באתר עם העיצוב המועתק.

ישן 31-07-09, 17:21   # 44
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

גם b-s וגם XFUM שני שקרנים

XFUM אם אתה חושב שלא העתקת את העיצוב אני מציע לך לחזור לבית ספר כי את כיתה ב' לא הייתי נותן לך לעבור

כל הקונסטרוקציה של העיצוב זהה לחלוטין - ואם היית חכם היית מעלה לפורום תאריך שבו הקובץ נוצר - והיינו רואים כולנו יחדיו שהקובץ נוצר אחרי העיצוב ששילה עשה אתה פשוט מתחמק מהעובדות ומתחמק מאחריות
וזה מה שעושים עבריינים

ד'א אגב - בינינו לא משנה כמה דוד שלך עורך דין או לא - אין לו ואין לך מוסר - וזה הרבה יותר חשוב מלהיות חצי עורך דין או להיות עורך דין חצי שנה או 200 שנה

כשתתגבר אתה מוזמן להגיב להודעה שלי - עד אז תנסה ללמוד מכל האנשים שהגיבו כאן - כי בדרך כלל אם 200 איש אומרים שאתה טועה ואתה חושב שאתה צודק - כנראה שהם צודקים

מאחל לכם הצלחה מרובה עם האתר המועתק !

ישן 31-07-09, 17:55   # 45
b-s
חבר מתקדם

מיני פרופיל

b-s לא מחובר  

שקרנים באיזה נושא שוב פעם אותי לא מעניין מה תגידו שילו אתה שותף של קיריל מבחינת אתה על סמך הסקיצה שלך שילמנו מקדמה אתה היית חלק מעיסקה ועכשיו יש לך תלונות באמת שכל מי שאומר מעותק לא מעותק אתר הזה היה נבנה כך על כל מעצב שהינו בוחרים לקחת כי זה הבקשות שלנו אז די לדבר שטיות שילו מודה כאן שהוא עבד בשיתוף פעולה עם קיריל אז הוא רימה אותו בדיוק כמו קיריל

ישן 31-07-09, 18:19   # 46
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

זה לא משנה מי רימה את מי

גם זה לא משנה

בסופו של דבר האתר שלך רץ עם עיצוב מועתק - ואתה תצטרך לחיות עם זה לא אני

ישן 31-07-09, 18:25   # 47
b-s
חבר מתקדם

מיני פרופיל

b-s לא מחובר  

חח אתר שלי מעותק בעצם מעיצוב שלי
זה כמו שיהיה לי רעיון ואני ואתה יכול לבצע לי אותו אז אני סוגר איתך שאני רוצה רגע כחול סגרנו מחיר ואז נעלמת אז עשיתי לב זה אומר שעתקתי מימך את הרקע הכל אחרי שאני אמרתי לך לעשות לי אותו ועוד שילמתי מקדמה

ישן 31-07-09, 18:50   # 48
matrixIP
חבר בקהילה

מיני פרופיל

matrixIP לא מחובר  

האתר בסדר אבל בכל זאת, לא רואה סיבה להוריד מהאתר הזה ולא מהורדות או אידאון.

ישן 31-07-09, 18:57   # 49
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי matrixIP צפה בהודעה
האתר בסדר אבל בכל זאת, לא רואה סיבה להוריד מהאתר הזה ולא מהורדות או אידאון.
ההבדל בניהם זה הוותק והניסיון, אני מעדיף להוריד מאתר שאני פחות או יותר מכיר את מי שמעלה ואני יודע שהוא כבר זמן לא קטן מעלה לרשת דברים ולא איכזב אותנו בקבצים נגועים/פגומים או סתם משקר. מציע לך לעשות משהו שייחד לכם את האתר למה בנתיים אני לא רואה סיבה להוריד ממכם.

ישן 31-07-09, 19:01   # 50
NaorNDesigN
חבר חדש

מיני פרופיל

NaorNDesigN לא מחובר  

תגידו מה אתם עושים צחוק?!
מסבירים לכם פה 300 פעם , לנו אין קשר עם שילו, בחיים לא שמענו על שילו זה 1, ו2 קיריל אף פעם לא הזכיר לנו ששילו הזה קיים, הוא אף פעם לא אמר שהכסף מגיע למישהו אחר, ככה שאם שילו רוצה לפנות למישהו שידאג שזה יהיה לקיריל, כי קיריל הוא זה שהבטיח לו כסף, הוא זה שהבטיח לו עבודה, הכסף אמור היה להגיע לשילו מהידיים של קיריל.
ושוב העיצוב לא מועתק, ברגע שבן-אדם משלם על סקיצה, הסקיצה היא שלו, זו בחירה שלו להמשיך או לא, אנחנו קיבלנו את הסקיצה לאחר ששילמנו לקיריל שהיה אמור להעביר את הכסף לשילו אבל כפי שהבנתי הוא לא עשה את זה, את הסקיצה אנחנו קיבלנו, הסקיצה נקראת שלנו מה שמאפשר לנו גישה מלאה לעצב לפי הרעיון של הסקיצה, אנחנו שילמנו על הסקיצה הזאת ולא גנבנו אותה מעיצוב שמעצב פירסם, המעצב "קיריל" כביכול שהיה מקושר לשילו ולא העביר את הכסף אף על פי שהיה אמור, נתן לנו את הסקיצה ובחר להפסיק לעצב, ברגע שהחליט לעצב וקיבל את המקדמה, כל מה שעיצב עד לרגע שהפסיק שייך לנו ורק לנו, ואם רצינו לשנות,לקחת רעיון, ולעצב את זה אחרת זו החלטה שלנו בלבד, כי שוב הסקיצה בבעלותינו לאחר ששילמנו עליה.

אני אגיד את זה פעם אחרונה, שילו היה אמור לקבל את הכסף מקיריל,
קיריל מעולם לא הזכיר את שילו או את העובדה שהוא לא המעצב,
קיריל קיבל את הכסף לאחר שהציג עצמו כ"המעצב" ופנה לשילו כנראה וביקש ממנו לעבוד,
שילו העביר לקיריל את העיצוב וקיריל העביר לנו לאחר שהוא קיבל מקדמה,
קיריל שהיה אמור להעביר את הכסף לשילו, כנראה לא העביר.

בקיצור, אנחנו לא מקושרים לשילו באופן ישיר, אנחנו מקושרים לקיריל שהיה אמור לדאוג לכסף של שילו אבל דאג לכיסו האישי, שילו עשה עבודה ונהג כפועל של קיריל, כך שקיריל קיבל את הכסף שהיה אמור להעביר ל"פועל" אך לא עשה זאת.
אם למישהו יש טענות בנוגע לתשלום של שילו , שיפנה לקיריל, אנחנו לא מחויבים לרדוף אחריו לאחר ששילמנו על סקיצה קיבלנו אותה ופעלנו לפיה.
הסקיצה שייכת לנו מכיוון ששילמנו עליה את התשלום הדרוש וזה שהכסף לא הגיע לידיים של המעצב זה בעיה של המעצב שסמך על המקשר שאפילו לא דאג להזכיר אותו.

זה הכל, אולי "חפרתי" ואולי דיברתי המון, אבל אני בטוח שתסכימו איתי שהכל נעשה ביושר לפי העובדות שהוצגו כאן.
תודה, n-n המתכנת.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום