הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 28-09-06, 19:40   # 51
adielsh
חבר מתקדם

מיני פרופיל

adielsh לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
יש לזה שימוש, אבל לא שימוש מועיל...
אני לא מסכים איתך עובדה שהמון משתמשים בשירות הזה
www.extraup.net
העלאת קבצים בחינם

ישן 28-09-06, 20:17   # 52
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי adielsh
אני לא מסכים איתך עובדה שהמון משתמשים בשירות הזה
המון?

ישן 28-09-06, 20:20   # 53
adielsh
חבר מתקדם

מיני פרופיל

adielsh לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
המון?
אני לא מדבר על האתר שלו אני מתכוון על קיצור כתובות בכלל
תראה כמה משתמשים ב-tinyurl
www.extraup.net
העלאת קבצים בחינם

ישן 28-09-06, 20:23   # 54
BHXHUI
Rar.co.il

מיני פרופיל

BHXHUI לא מחובר  

Exclamation

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
המון?
הכוונה הייתה ב-TINYURL ועוד מספר שירותים מחו"ל...

ישן 28-09-06, 20:27   # 55
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BHXHUI
נכון שtinyurl הוא בחו"ל וכנראה עבר שיווק ענק, אך עשרות מיליוני קישורים מראים שיש שימוש לכלל בשירות כזה. חבל שעל עובדות קשה להתווכח...

אם אתה כל כך רוצה וזה עושה לך טוב, אין בעיה אני אדאג לשלוח לך לפרטי שימושים עד מחר בערב.
אני לא אשלח אותם פה כי מי שיש לו שימוש באתר לא צריך את הרשימה הזאת.

אני לא מבולבל, פשוט אין לי כח להתווכח אז אמרתי "לא מעניין, לא איכפת ושהגולש יבחר", אולי אתה רוצה להיכנס לטקסטים ארוכים עכשיו, אבל אני כבר קיבלתי את הביקורת שלך מספר פעמים ואין לי כח להגיב עליה...

ונכון, זה מגוחך, לך תבין מה אנשים מנסים לעשות בימינו פחח...אפסים.

אל תכנס לזה, בהחלט לא זה ממש לא נושא. אך מבחינתי אין פה שום מורכבות.

ברשימה שתקבל בין היתר תמצא שימושים מועילים ספציפיים, לא משהו שצריך ויכול לשמש כל אחד ואני אמסור לך גם מידע על ההתנדבות שעשיתי באתר (ציינתי באחת מתגובותי) שכל מתנדב קיצר לפחות 20 כתובות ביום.

לפחות משהו שהנחתי שיקרה מראש- כניסות יחסית רבות לאשכול בשל הכותרת אני מניח (רבות יחסית לשאר האשכולות בדף הראשון).
שוב פעם, אין להשוות בין שני הדברים,
קהל היעד של האתר הלועזי הוא הרבה, הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר גדול..

זה לא רלוונטי לעשות כזה שיוון,
והייתי רוצה לדעת מאיפה קיבלת את המידע של ה20 מיליון קיצורי באתר הלועזי, אני מניח שמאותו אתר - לא אובייקטיבי, ואם זה לא מהאתר הלועזי אין לדעת את האמינות של אותו מקור, ככה שתשכח מהאתר הלועזי הוא כלל לא קשור לפה.

ולא סתם זרקת משפט, אתה הגבת על הביקורת שלי, וכשאני אמרתי משו' על התגובה שלך אתה ענית בניגוד מוחלט למה שאמרת בפעם הראשונה, זה לא מראה על רצינות ובטח שלא כאשר מדברים על המועילות של האתר, אין לך כוח להגיב? אל תגיב בכלל... אתה פשוט יוצא פחות רציני כל פעם.

אני יתן לך אימרה של מישהו יותר מנוסה אמר בנושא שקצת קשור,

אם אתה עומד מול משקיעים ואתה לא מצליח להסביר את הפרוייקט שלך ב3 דקות, אין טעם בפרוייקט.

אז יופי שעכשיו אתה לוקח את הזמן וחושב אילו שימושים יעילים יש בפרוייקט שלך, את זה היית צריך לעשות לפני והיית צריך גם לתת אותם בתוכן האשכול שלך.

ישן 28-09-06, 20:47   # 56
BHXHUI
Rar.co.il

מיני פרופיל

BHXHUI לא מחובר  

ציטוט:
שוב פעם, אין להשוות בין שני הדברים,
קהל היעד של האתר הלועזי הוא הרבה, הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר גדול..

זה לא רלוונטי לעשות כזה שיוון,
והייתי רוצה לדעת מאיפה קיבלת את המידע של ה20 מיליון קיצורי באתר הלועזי, אני מניח שמאותו אתר - לא אובייקטיבי, ואם זה לא מהאתר הלועזי אין לדעת את האמינות של אותו מקור, ככה שתשכח מהאתר הלועזי הוא כלל לא קשור לפה.
אני לא חושב שהם ישקרו, ואתה התכוונת שימוש עזוב קהל יעד. כמו שאמרתי בהתחלה לא איכפת לי מהכניסות- אך שימוש יש, וכמו שציינתי מקודם לא כל אדם יכול למצוא שימוש בשירות.

ציטוט:
ולא סתם זרקת משפט, אתה הגבת על הביקורת שלי, וכשאני אמרתי משו' על התגובה שלך אתה ענית בניגוד מוחלט למה שאמרת בפעם הראשונה, זה לא מראה על רצינות ובטח שלא כאשר מדברים על המועילות של האתר, אין לך כוח להגיב? אל תגיב בכלל... אתה פשוט יוצא פחות רציני כל פעם.
תראה לי את הניגוד בבקשה.
ואני ממש עצוב שאני לא יוצא רציני מפורום...פורום(!)- מי שעושה את עצמו יותר מדי רציני פה פשוט צבוע.

ציטוט:
אני יתן לך אימרה של מישהו יותר מנוסה אמר בנושא שקצת קשור,

אם אתה עומד מול משקיעים ואתה לא מצליח להסביר את הפרוייקט שלך ב3 דקות, אין טעם בפרוייקט.
גם אני לא חושב שזה משפט כל כך חכם כי בכל דבר יש ויש (במקרה שלנו יש משקיעים כאלה ויש כאלה).
וההבדל פה הוא שאותך ואת כל הפורום אני לא צריך "לקנות", בעל פרוייקט כן צריך לעשות זאת למשקיעים.

ציטוט:
אז יופי שעכשיו אתה לוקח את הזמן וחושב אילו שימושים יעילים יש בפרוייקט שלך, את זה היית צריך לעשות לפני והיית צריך גם לתת אותם בתוכן האשכול שלך.
חח סבבה מותק, אם הייתי צריך לחשוב בכלל לא הייתי אומר לך עד מחר בערב פשוט הייתי תוך 10 דקות חושב ושולח. אתה חושב שהדבר היחיד שיושב לי בראש זה לשלוח לך הודעה פרטית עם שימושים?

ישן 28-09-06, 21:16   # 57
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BHXHUI
אני לא חושב שהם ישקרו, ואתה התכוונת שימוש עזוב קהל יעד. כמו שאמרתי בהתחלה לא איכפת לי מהכניסות- אך שימוש יש, וכמו שציינתי מקודם לא כל אדם יכול למצוא שימוש בשירות.

תראה לי את הניגוד בבקשה.
ואני ממש עצוב שאני לא יוצא רציני מפורום...פורום(!)- מי שעושה את עצמו יותר מדי רציני פה פשוט צבוע.

גם אני לא חושב שזה משפט כל כך חכם כי בכל דבר יש ויש (במקרה שלנו יש משקיעים כאלה ויש כאלה).
וההבדל פה הוא שאותך ואת כל הפורום אני לא צריך "לקנות", בעל פרוייקט כן צריך לעשות זאת למשקיעים.

חח סבבה מותק, אם הייתי צריך לחשוב בכלל לא הייתי אומר לך עד מחר בערב פשוט הייתי תוך 10 דקות חושב ושולח. אתה חושב שהדבר היחיד שיושב לי בראש זה לשלוח לך הודעה פרטית עם שימושים?
הניגוד הוא ברור:
זה לא נועד לבעלי אתרים שרוצים לקצר את כתובת אתרם אלא לכל גולש שמעוניין לקצר לינק מסויים מסיבה כלשהי (ויש הרבה סיבות חוץ מהפניה לאתר של אדם).

לעומת מה שאמרת אח"כ:

למה שגולש ירצה לקצר איזשהו לינק? לא יודע, לא איכפת לי ובקיצור...שהגולש יבחר לא אתה ולא אני.

אני לא צבוע, אני פשוט אומר לך את האמת,
ואתה לא צריך לקנות את חיבת גולשי הפורום, חס וחלילה, אבל אני עונה לך ברצינות על האתר שאתה ביקשת עליו ביקורת, אם אתה לא מוכן להשקיע טיפה מזמנך ולהגיב ברצינות לביקורות אני לא חושב שראוי שתבקש ביקורת על האתר שלך..

ובמקום כל ההודעות שלך פה, היית פה שולח את השימושים והיית סוגר פה את כל הסיפור..

ואם הפורום לא רציני מספיק לטעמך אתה מוזמן ללחוץ על הX למעלה, ומלכתחילה לא היית צריך לבקש ביקורת פה,

אני חושב שהבהרתי את העמדה שלי, לילה טוב.

ישן 28-09-06, 21:24   # 58
BHXHUI
Rar.co.il

מיני פרופיל

BHXHUI לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
הניגוד הוא ברור:
זה לא נועד לבעלי אתרים שרוצים לקצר את כתובת אתרם אלא לכל גולש שמעוניין לקצר לינק מסויים מסיבה כלשהי (ויש הרבה סיבות חוץ מהפניה לאתר של אדם).

לעומת מה שאמרת אח"כ:

למה שגולש ירצה לקצר איזשהו לינק? לא יודע, לא איכפת לי ובקיצור...שהגולש יבחר לא אתה ולא אני.

אני לא צבוע, אני פשוט אומר לך את האמת,
ואתה לא צריך לקנות את חיבת גולשי הפורום, חס וחלילה, אבל אני עונה לך ברצינות על האתר שאתה ביקשת עליו ביקורת, אם אתה לא מוכן להשקיע טיפה מזמנך ולהגיב ברצינות לביקורות אני לא חושב שראוי שתבקש ביקורת על האתר שלך..

ובמקום כל ההודעות שלך פה, היית פה שולח את השימושים והיית סוגר פה את כל הסיפור..

ואם הפורום לא רציני מספיק לטעמך אתה מוזמן ללחוץ על הX למעלה, ומלכתחילה לא היית צריך לבקש ביקורת פה,

אני חושב שהבהרתי את העמדה שלי, לילה טוב.
אמרתי לך מחר בערב תקבל אותם, בבית אני בטוח לא אהיה מעוד 5 דקות עד מחר בצהריים...
תגובה למה לשאר הדברים:

-לא אמרתי שאתה צבוע.

-כבר הבהרתי שהתגובה השנייה מבין הניגודים כביכול הייתה ללא כח ורצון להגיב אלא סתם.
ובאמת לא מעניין אותי מה השימוש שיהיה לגולש בשירות, שיעשה מה שהוא ורצה- אני יודע שיש מספר שימושים ספציפיים.

-בסדר, ענית ברצינות אבל כמה פעמים אפשר להגיד אין שימושים? קלטתי, הפנמתי וכמו שאמרתי זרקתי. למה זרקתי? כי אמרתי לך שרוב השימושים בשירות כזה הם ספציפיים, בנושא מסויים שלא כולם צריכים אותו ולא כולם משתמשים בו- על נושאים כאלה תגלה מחר (לא אישית היה שימוש רב ב- faster.co.il לשעבר).

-הגבתי ברצינות, אבל נמאס מהנושא הזה...אני לא אוהב שחופרים על אותו דבר יותר מדי זמן.
לא הגבת על מה לשפר אלא קבעת קביעה חד משמעית שלדעתך אין שום שימוש.

-חלילה, הפורום מאוד רציני מבחינתי ואני אוהב לגלוש בו. אני לא מבין למה מסיק מסקנות מטומטמות כאלה? כי אמרתי שאני לא צריך "לקנות" פה אף אחד? אני באמת לא צריך...ורציתי ביקורות, קיבלתי הצעות לשיפור אך לך לא הייתה שום הצעה, כמו שכבר הזכרתי קבעת קביעה וחזרת על עצמך בכל התגובות.

שמח שהבהרת את עמדתך, כל אחד צריך לעשות זאת.

ישן 28-09-06, 23:10   # 59
Num.Co.IL‎
חבר חדש

מיני פרופיל

Num.Co.IL‎ לא מחובר  

יפה !,
בהצלחה!

ישן 29-09-06, 03:16   # 60
600mh
חבר חדש

מיני פרופיל

600mh לא מחובר  

פשוט תעשה בזה mod_rewrite!

מה כ"כ מסובך?

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום