הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-03-08, 01:09   # 31
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Panda צפה בהודעה
חחח מה אנשים מזבלים פה את השכל חח.. אף אחד ממכם לא השקיע יותר מ-300 שקל..
מה אתה אומר...
ישן 01-03-08, 01:47   # 32
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי special-serv צפה בהודעה
קודם כל ההבדל הוא לא קופסת סיגריות הוא הרבה יותר
דבר שני..אין שום דבר שמצדיק 150 שקל לחבילה כמו שלהם.. אפילו אם הארון שלהם נימצא בחווה בירח ואין נפילות והכל מהיר.
דבר שלישי..למי שצריך כמה אחסונים זה יכול להתאים אבל לעסק שרוצה להתפתח זה באסה להתשמש בחבילה כזאת ובשביל הביטחון הוא יכול להוריד כל לילה למחשב גיבויים
אפשר להסתדר תאמין לי
תמיד מחמיא לראות את השם sPD בדיונים, לטובה ולרעה.. אבל בוא ניגש לעניין.

האם המחיר מצדיק או לא?
הלקוחות יצביעו ברגליים, אני בטוח שביום שהמחיר לא יצדיק עצמו אני אאלץ לחפש לי עבודה אחרת.

נעזוב כרגע את מיקום הארון כי הוא באמת לא רלוונטי,
מה שרלוונטי בבחירת חברה הוא מיעוט התקלות (כי בסופו של דבר, לכולם יכולות להיות תקלות) ובמקרה של תקלה - מהירות הטיפול.

המחיר הוא לא פקטור כלל,
כי ה-30 שקלים שאתה יכול לחסוך בחודש לא משתווים לאובדן מידע של שבועות, חודשים ואפילו שנים.
וכן, ראיתי מקרים כאלה מתרחשים.

קצת התייחסות לנקודות האחרות שהעלת:
להוריד גיבויים כל לילה למחשב? בבקשה תגיד לי שאתה צוחק.

אולי כשאתה מדבר על שרת, 2 שרתים..מקסימום 3, הטעון שלך יכול להשמע הגיוני (וגם אז, לא נשמע לך מגוכח שמידע רגיש ששווה עשרות אם לא מאות אלפי שקלים יתאכסן על המחשב האישי שלך, ללא כל אבטחה, כאשר הגיבוי כולו עובר על רשת האינטרנט?!).
אבל מה תעשה כשתגדל לכמות של 120 שרתים? גם תוריד את הגיבויים למחשב?
ואם האתר נפרץ לפני 3 ימים והלקוח לא שם לב, מה עושים?
ואם הdump של ה-mysql לא נעשה טוב מסיבה כלשהיא, מה עושים? אתה מגבה גם את הקבצים הבינארים של המסד נתונים?
אם השרת קרס טוטאלית, תוך כמה שעות אתה יכול להרים את השרת מ-0?

שים לב שכל חברות האכסון הגדולות יותר (והכוונה היא לsweethome, livedns, interspace וכו') מחירי האכסון גבוהים יותר,
למה? כי מה שאתה קונה זה בעצם ידע ("ידע זה כוח", מוכר?) ואנשי מקצוע עם ידע - עולים כסף.

כמובן שאם תהיה מעוניין, אשמח לדון איתך בנושא בערוצים אחרים שלא על גבי הפורום.

ובכל זאת, ניגש לעניין של פותח האשכול:
הבחירה שאתה צריך לעשות היא בין ידע וכסף,
אכסון אתרים הוא סוג מאוד מיוחד של עסק כי הבחירה היא יותר קלה מאשר בעסקים אחרים,
גישה אחת אומרת "יש לי את הכסף, אני אקח את הכסף הזה וישקיע באנשים עם ידע, הם כבר יבנו לי את המסגרת הטכנית שאני צריך ואני רק אדאג לשיווק" - מה שמצריך כמובן השקעה מכובדת יותר, לרוב נעה בין עשרות למאות אלפי שקלים.

גישה אחרת אומרת "יש לי את הידע הנדרש, כל מה שאני זקוק לו עכשיו זה רק זמן וציוד מתאים" - מה שמביא להוצאה קטנה יותר, אך הוצאה שעדין עומדת על עשרות אלפי שקלים.

שים לב שבכל המקרים אני מכליל עלויות של רכישת ציוד, עבודה מול ספקים שונים (חוות שרתים לדוגמא), וכמובן - זמן העבודה היקר שלך.

שורה תחתונה:
אם אתה מכוון גבוהה - לא הייתי לוקח ריסלר כמקום להתחיל ממנו, אחרי הכול, בסיס הרווח בריסלר במידה והעסק שלך עוסק באכסון אתרים הוא נמוך ולא כדאי (האופציה היחידה שהייתי מתחיל מריסלר זה אם הייתי רוצה להריץ מעין "פיילוט" בנושא),
ריסלרים מיועדים לחברות של בניית אתרים ועיצוב אתרים - שם העיסוק העיקרי אינו אכסון האתר ולכן מומלץ להשתמש בחברה שזו ההתמחות שלה ו...על הדרך, לגרוף כמה שקלים לכיס.

אם אין לך את הידע.. אל תיקח VPS או שרת יעודי, כלומר, כל עוד לא לקחת מישהו שידאג לתחזוק השוטף שלהם.
אם מישהו אומר לך "זה רק להתקין פאנל ניהול ולקרוא כמה מדריכים באינטרנט" - אל תאמין לו, הוא טועה ומטעה.
עסק של אכסון אתרים הוא הרבה יותר מורכב ויש הרבה מרכיבים לחשוב עליהם.

דניאל.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 01-03-08, 10:48   # 33
special-serv
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

special-serv לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TelecarT צפה בהודעה
תמיד מחמיא לראות את השם sPD בדיונים, לטובה ולרעה.. אבל בוא ניגש לעניין.

האם המחיר מצדיק או לא?
הלקוחות יצביעו ברגליים, אני בטוח שביום שהמחיר לא יצדיק עצמו אני אאלץ לחפש לי עבודה אחרת.

נעזוב כרגע את מיקום הארון כי הוא באמת לא רלוונטי,
מה שרלוונטי בבחירת חברה הוא מיעוט התקלות (כי בסופו של דבר, לכולם יכולות להיות תקלות) ובמקרה של תקלה - מהירות הטיפול.

המחיר הוא לא פקטור כלל,
כי ה-30 שקלים שאתה יכול לחסוך בחודש לא משתווים לאובדן מידע של שבועות, חודשים ואפילו שנים.
וכן, ראיתי מקרים כאלה מתרחשים.

קצת התייחסות לנקודות האחרות שהעלת:
להוריד גיבויים כל לילה למחשב? בבקשה תגיד לי שאתה צוחק.

אולי כשאתה מדבר על שרת, 2 שרתים..מקסימום 3, הטעון שלך יכול להשמע הגיוני (וגם אז, לא נשמע לך מגוכח שמידע רגיש ששווה עשרות אם לא מאות אלפי שקלים יתאכסן על המחשב האישי שלך, ללא כל אבטחה, כאשר הגיבוי כולו עובר על רשת האינטרנט?!).
אבל מה תעשה כשתגדל לכמות של 120 שרתים? גם תוריד את הגיבויים למחשב?
ואם האתר נפרץ לפני 3 ימים והלקוח לא שם לב, מה עושים?
ואם הdump של ה-mysql לא נעשה טוב מסיבה כלשהיא, מה עושים? אתה מגבה גם את הקבצים הבינארים של המסד נתונים?
אם השרת קרס טוטאלית, תוך כמה שעות אתה יכול להרים את השרת מ-0?

שים לב שכל חברות האכסון הגדולות יותר (והכוונה היא לsweethome, livedns, interspace וכו') מחירי האכסון גבוהים יותר,
למה? כי מה שאתה קונה זה בעצם ידע ("ידע זה כוח", מוכר?) ואנשי מקצוע עם ידע - עולים כסף.

כמובן שאם תהיה מעוניין, אשמח לדון איתך בנושא בערוצים אחרים שלא על גבי הפורום.

ובכל זאת, ניגש לעניין של פותח האשכול:
הבחירה שאתה צריך לעשות היא בין ידע וכסף,
אכסון אתרים הוא סוג מאוד מיוחד של עסק כי הבחירה היא יותר קלה מאשר בעסקים אחרים,
גישה אחת אומרת "יש לי את הכסף, אני אקח את הכסף הזה וישקיע באנשים עם ידע, הם כבר יבנו לי את המסגרת הטכנית שאני צריך ואני רק אדאג לשיווק" - מה שמצריך כמובן השקעה מכובדת יותר, לרוב נעה בין עשרות למאות אלפי שקלים.

גישה אחרת אומרת "יש לי את הידע הנדרש, כל מה שאני זקוק לו עכשיו זה רק זמן וציוד מתאים" - מה שמביא להוצאה קטנה יותר, אך הוצאה שעדין עומדת על עשרות אלפי שקלים.

שים לב שבכל המקרים אני מכליל עלויות של רכישת ציוד, עבודה מול ספקים שונים (חוות שרתים לדוגמא), וכמובן - זמן העבודה היקר שלך.

שורה תחתונה:
אם אתה מכוון גבוהה - לא הייתי לוקח ריסלר כמקום להתחיל ממנו, אחרי הכול, בסיס הרווח בריסלר במידה והעסק שלך עוסק באכסון אתרים הוא נמוך ולא כדאי (האופציה היחידה שהייתי מתחיל מריסלר זה אם הייתי רוצה להריץ מעין "פיילוט" בנושא),
ריסלרים מיועדים לחברות של בניית אתרים ועיצוב אתרים - שם העיסוק העיקרי אינו אכסון האתר ולכן מומלץ להשתמש בחברה שזו ההתמחות שלה ו...על הדרך, לגרוף כמה שקלים לכיס.

אם אין לך את הידע.. אל תיקח VPS או שרת יעודי, כלומר, כל עוד לא לקחת מישהו שידאג לתחזוק השוטף שלהם.
אם מישהו אומר לך "זה רק להתקין פאנל ניהול ולקרוא כמה מדריכים באינטרנט" - אל תאמין לו, הוא טועה ומטעה.
עסק של אכסון אתרים הוא הרבה יותר מורכב ויש הרבה מרכיבים לחשוב עליהם.

דניאל.
רק כמה מילים לגבי מה שאמרת...
1) הכוונה שלי היית לרייסלר אחסון ולא ל 120 שרתים כמו שציינת..
2)אני בטוח שאם אני אחפש טוב טוב אני ימצא עסק/חברה אולי קצת פחות טובה.. אבל המחיר הרבה הרבה יותר נמוך
3)לעסק שרוצה להתפתח 50 ג'יגה תעבורה ו 750 מגה אחסון לא יעזרו להתקדם..
תקח בחשבון שאם נגיד עסק מתחיל לוקח ממך את הרייסלר הזה..
הוא צריך לספק 150 מגה ו 20 ג'יגה תעבורה ב 50 שקלים לפחות בשביל לסגור את החבילה בסוף חודש
עסק חדש שאין לו שם כמו של SPD הסיכויים קלושים שהוא יצליח להשיג כמות לקוחות בשביל להגיע למצב שהוא גם ירוויח..
www.Special-Serv.Co.il
  Reply With Quote
ישן 01-03-08, 11:15   # 34
Striker
Permanently Banned

מיני פרופיל

Striker לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי onemancrew צפה בהודעה
בסביבות ה 400,000 שקל. (כולל זמן העבודה שמושקע בעסק).

חברה מתחילה לא אמורה להתחיל עם ארון , בטח ובטח לא לקנות שרת.
מתחילים בקטן , אם הולך מתפתחים

רובכם פה סתם מחרטטים כי 400 אלף שקל לא ראיתי מישהו שיוציא על החברה שלו , בטח ובטח לא אחד מהחברות שיש פה.

לא תמיד המחיר קובע ולא צריך להשקיע 10000$ כדי שהחברה תהיה רצינית.
צריך רק לתת תמיכה , ואכסון מהיר.
  Reply With Quote
ישן 01-03-08, 17:16   # 35
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

בסביבות ה +15,000 ש"ח מצידי, אם כי לא על עסק אחסון אך עדיין בתחום האינטרנט והיזמות.
onemancrew - מרשים מאוד .
ישן 02-03-08, 02:26   # 36
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Striker צפה בהודעה
חברה מתחילה לא אמורה להתחיל עם ארון , בטח ובטח לא לקנות שרת.
מתחילים בקטן , אם הולך מתפתחים

רובכם פה סתם מחרטטים כי 400 אלף שקל לא ראיתי מישהו שיוציא על החברה שלו , בטח ובטח לא אחד מהחברות שיש פה.

לא תמיד המחיר קובע ולא צריך להשקיע 10000$ כדי שהחברה תהיה רצינית.
צריך רק לתת תמיכה , ואכסון מהיר.
אפשר לדעת לפי מה אתה קובע את זה? רוב החברות שעשו כמו שאמרת, נסגרו תוך כמה חודשים.
יש אמנם מיעוט שהתמזל מזלם, אבל אי אפשר להסתמך על זה.

חשוב שתדע, יש פה הרבה חברות רציניות שגולשות בפורום הזה, לא רק העסקים של הילדודס, אז קח את זה בחשבון.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום