הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > קידום ושיווק אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-02-15, 14:40   # 1
ofirb100
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ofirb100 לא מחובר  

שאלה | בנושא קידום Seo

שלום רב. יש לי שאלה בנוגע לקידום Seo .
בבעלותי האתר "משתלם"
http://www.mistalem.co.il
הקוסנפט של האתר הוא לתת הצעות שירותים משתלמות ללקוחות אשר מחפשים את אותם שירותים.
תוך כדי הופסת התכנים לאתר עלה לי הרעיון של החלפת מאמרים עם האתר כפי שנהוג בתחום.
לדוגמא אני אתן למקדם חיצוני לפרסם באתר שלי מאמר בנושא "צלם אירועים" בתמורה לכך יקבל קישור מהמאמר ומנגד אני ארוויח עוד מילה שאני מתחרה בה בגוגל עם מאמר איכותי.

האם קישור מכל מאמר יכול לפגוע בקידום של האתר או להועיל לו כיוון שאותם קישורים הם רלוונטים לגולש ?
ישן 05-02-15, 18:55   # 2
Alf1
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Alf1 לא מחובר  

אתר מלא בקישורים זה לא דבר טוב ואתרים שהשתמשו בשיטה הזאת נפגעו לאחרונה. אלא אם כן יהיה באתר מלא תוכן איכותי ובנוסף לזה יהיה אזור ספציפי של מחקרים/מדריכים. אבל כשזה עיקר האתר זה פחות אפקטיבי.

בכל מקרה מקדמי אתרים לא יעבירו תוכן איכותי לאתר מתחיל שאינו מקודם וחסר עוצמה, כך שזה חסר ערך.

המלצה שלי - בגלל שכבר יש אתרים כאלו בתחום אני מציע להתמקד בתחום אחד, כך האתר יהיה יותר נישתי, יהיה יותר קל לקדם אותו ולתפעל אותו והוא יהיה יותר יעיל מבחינת שיווק כשיפנה לקהל יעד ממוקד.

בהצלחה (:
  Reply With Quote
ישן 06-02-15, 17:03   # 3
מנשה אברמוב
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות AIM אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות MSN אל מנשה אברמוב שלח הודעה באמצעות Yahoo אל מנשה אברמוב Send a message via Skype™ to מנשה אברמוב

מנשה אברמוב לא מחובר  

לשאלתך סחר בקישורים יכול לפגוע בקידום האתר.

בנוסף, ההתמקדות שלך ב "עוד מילה" שבה אתה מתחרה מתחברת עם מה שנראה שנעשה באתר.
הוא כולו נראה כמו חוות תוכן(או אתר המכיל "דפי סף") הרצון שלך להפוך אותו גם לחוות קישורים יקרב אותו עד צעד עד שהוא יעוף מה SERP.
  Reply With Quote
ישן 07-02-15, 19:38   # 4
raphael
חבר חדש

מיני פרופיל

raphael לא מחובר  

אם הבנתי נכון, אתה רוצה לתת למקדם אתרים לפרסם את עסק שלו באתר שלך, וכתיאור עסק יכתוב מאמר שלם?
אם כן, אני חושב שזה יכול להיות משחק הימורים קטן, אבל לא חושב שיש באמת סיכון גדול בזה.
בסופו של דבר אתה מכיר את האתר שלך, ויודע האם המאמר יתאים? או שהוא יראה כמו מאמר ממומן?
האם לגולשים שלך יש עניין לקרוא אותו? או שהוא סתם פה לצורך קידום?

ככל הגולשים שלך ירצו את האמר, כך גוגל תאהב אותו.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום