הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 26-02-12, 17:25   # 31
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mcm1200 צפה בהודעה
מגה אפלוד הלבינו כספים , זה מה שגרם בתכלס בעיקר לסגירה , וגם החוקיות שלהם לא הייתה חוקיות שכמו שהם הציגו . גם אני משווה בין אתרים ישראליים לא לבין לאומי , אני טוען שאם אני בעל אתר העלאת קבצים ואני מדווח על הכנסות שלי ויש לי תקנון ומענה מהיר ( למה אז שיסגרו אותי?) , בנוסף על זכויות יוצרים וחוקיות אני יכול להביא את כל הפרטים של מבצע העלאה, אני מבחינתי מציע שירות גיבוי לאנשים.

וההבדל בין מור לאחרים , זה שהוא ניהל גם אתר צפייה ישירה MYTUB + אתרי הורדות מהצד על שרתים שנמצאים גם בארץ ( הוא פרסם את עצמו דרך האתרים הלא חוקים והוא עשה הכל )
ואתה תביא פרטים ואז יתבעו אותך שאתה חושף אותם...
  Reply With Quote
ישן 02-03-12, 00:03   # 32
Ace
חבר חדש

מיני פרופיל

Ace לא מחובר  

עולם אכזרי, מסכן הילד - אני מקווה שזיר"ה ירדו מהעניין הזה
  Reply With Quote
ישן 02-03-12, 00:15   # 33
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

אני פשוט אעתיק לכאן תגובה שרשמתי באותו נושא בפורום אחר..:

אני לא מבין, אתם "מתלוננים" על כך שזיר"ה "נטפלו" לאותו נער
או לפעילות הבלתי חוקית (כבכיכול) שהוא מבצע?

חבל שאתם לא נטפלים לדבר הנכון.

נכון, אולי זיר"ה לא צריכים לשבת על הראש של ילד בן 19 עם תביעה של 400 אלף שקל.
אבל.. גם הילד הוא לא תמים גדול, והוא פתח את האתר והציע להורדה תכנים שהוא יודע שאינם חוקיים.. אז הוא צריך לקחת אחריות על מעשיו.

להתחבא עכשיו מאחורי העובדה שהוא "ילד", או "חייל" או "רק בן 19" זה בכלל לא לגיטימי.
זה לא שהוא פתח פיצוציה ויום אחד הוא "גילה" שיש משהו לא חוקי במה שהוא עושה.. הוא מראש פתח משהו שהוא ידע שהוא לא חוקי,
הוא פשוט לא חשב שמישהו יעשה משהו בקשר לזה.

הילד (ולאו דווקא נקודתית הוא, אל כל אלו שפותחים אתרים למטרה זו) לא עשה את זה כ"רובין הוד",
זה לא שהוא רצה לקרב את ההמונים, חסרי הממון, המסכנים.. לאותם סרטים שידם אינה משגת.. הוא רצה לעשות כסף - וכולם יודעים את זה.

אל תהפכו את בעלי האתרים האלו ל"רובין הוד" או מסכנים..
לא אכפת להם מכם, הם פשוט רוצים לעשות כסף.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 02-03-12, 12:10   # 34
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דניאל צפה בהודעה
אני פשוט אעתיק לכאן תגובה שרשמתי באותו נושא בפורום אחר..:

אני לא מבין, אתם "מתלוננים" על כך שזיר"ה "נטפלו" לאותו נער
או לפעילות הבלתי חוקית (כבכיכול) שהוא מבצע?

חבל שאתם לא נטפלים לדבר הנכון.

נכון, אולי זיר"ה לא צריכים לשבת על הראש של ילד בן 19 עם תביעה של 400 אלף שקל.
אבל.. גם הילד הוא לא תמים גדול, והוא פתח את האתר והציע להורדה תכנים שהוא יודע שאינם חוקיים.. אז הוא צריך לקחת אחריות על מעשיו.

להתחבא עכשיו מאחורי העובדה שהוא "ילד", או "חייל" או "רק בן 19" זה בכלל לא לגיטימי.
זה לא שהוא פתח פיצוציה ויום אחד הוא "גילה" שיש משהו לא חוקי במה שהוא עושה.. הוא מראש פתח משהו שהוא ידע שהוא לא חוקי,
הוא פשוט לא חשב שמישהו יעשה משהו בקשר לזה.

הילד (ולאו דווקא נקודתית הוא, אל כל אלו שפותחים אתרים למטרה זו) לא עשה את זה כ"רובין הוד",
זה לא שהוא רצה לקרב את ההמונים, חסרי הממון, המסכנים.. לאותם סרטים שידם אינה משגת.. הוא רצה לעשות כסף - וכולם יודעים את זה.

אל תהפכו את בעלי האתרים האלו ל"רובין הוד" או מסכנים..
לא אכפת להם מכם, הם פשוט רוצים לעשות כסף.
זה גם מה שאני אמרתי שיש תמיד כמה צדדים לסיפור,
גם אל תשכחו כמה הארגונים של זירה הפסידו....
  Reply With Quote
ישן 02-03-12, 18:39   # 35
EliranE
חבר מתקדם

מיני פרופיל

EliranE לא מחובר  

ואו אני עכשיו קורא על זה ומתעדכן במה שקרה והפעולות של זיר"ה..
יצא לי לדבר איתו ואפילו לעשות איתו כמה שותפויות.
הוא יצא בזול לעומתי. קיבלתי מהם תביעה של 400 אלף שקל ואני בן 17.
למזלי, מכרתי את האתר הרבה לפני שהם באו אליי כשראיתי והבנתי שהעסק באמת לא חוקי. מקווה לטוב.
  Reply With Quote
ישן 08-03-12, 16:48   # 36
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

לפי דעתי - הלא מקצועית אבל עדיין מהנסיון שלי.
גם אם הם קיבלו צו מבית משפט לבצע חיפוש בדירה ולקבל את המחשב , כל חומר שיתפס על המחשב לא יחשב כראייה ולדעתי החייל יכול לתבוע אותם על סכום גבוה בהרבה מהסכום שנתבקש.
לפי החוק על מנת לבצע חיפוש בבית ללא צו דרושה הסכמה של מחזיק המקום או לחילופין חיפוש באמצעות צו של בית משפט כאשר יש סייגים.
בעת ביצוע צו חיפוש חייב להמצא מחזיק המקום \ נשוא הצו במקום וחיפוש צריך להתבצע כאשר הוא עד לחיפוש.
חיפוש בחדרו הפרטי של אדם למשל אדם בגיל 20 אשר גר עם אימו ויש לו חדר משלו , הסכמתה של האם לעריכת חיפוש בחדרו אינו מרשה לשוטר \ גוף המבצע לפגוע בפרטיותו של מחזיק המקום.

לפי אותו משקל , אם נלקח מחשב מביתו של החשוד , הוא נלקח כראייה , כל הדלקה, בדיקה של המחשב מחוייבת נוכחות של החשוד מכיוון שיש שם פגיעה בפרטיותו של החשוד, ולכן כל מידע שימצא על המחשב איננו קביל החשוד יכול לתבוע תביעה נגדית על פגיעה בפרטיות אם למשל יש לו שם חומרים שהוא פיתח בעצמו אז גם ריגול ועוד ועוד , מעניין אם יש תקדים בנושא.
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]
  Reply With Quote
ישן 08-03-12, 17:07   # 37
XxHunTerxX
חבר בקהילה

מיני פרופיל

XxHunTerxX לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlipY צפה בהודעה
לפי דעתי - הלא מקצועית אבל עדיין מהנסיון שלי.
גם אם הם קיבלו צו מבית משפט לבצע חיפוש בדירה ולקבל את המחשב , כל חומר שיתפס על המחשב לא יחשב כראייה ולדעתי החייל יכול לתבוע אותם על סכום גבוה בהרבה מהסכום שנתבקש.
לפי החוק על מנת לבצע חיפוש בבית ללא צו דרושה הסכמה של מחזיק המקום או לחילופין חיפוש באמצעות צו של בית משפט כאשר יש סייגים.
בעת ביצוע צו חיפוש חייב להמצא מחזיק המקום \ נשוא הצו במקום וחיפוש צריך להתבצע כאשר הוא עד לחיפוש.
חיפוש בחדרו הפרטי של אדם למשל אדם בגיל 20 אשר גר עם אימו ויש לו חדר משלו , הסכמתה של האם לעריכת חיפוש בחדרו אינו מרשה לשוטר \ גוף המבצע לפגוע בפרטיותו של מחזיק המקום.

לפי אותו משקל , אם נלקח מחשב מביתו של החשוד , הוא נלקח כראייה , כל הדלקה, בדיקה של המחשב מחוייבת נוכחות של החשוד מכיוון שיש שם פגיעה בפרטיותו של החשוד, ולכן כל מידע שימצא על המחשב איננו קביל החשוד יכול לתבוע תביעה נגדית על פגיעה בפרטיות אם למשל יש לו שם חומרים שהוא פיתח בעצמו אז גם ריגול ועוד ועוד , מעניין אם יש תקדים בנושא.
חחח ומה תגידו על זה, הם לקחו תמחשב בזמן שלא הייתי בבית, לפני שבוע הלכתי לקחת את המחשב (אחרי שהם החזיקו אותו יותר מחודשיים) ראיתי שהם התחברו לשרת שהיה בבעלותי דרך ssh וftp הם אפילו צילמו את זה...
  Reply With Quote
ישן 08-03-12, 22:26   # 38
Kernel
אושיית הוסטינג

מיני פרופיל

Kernel לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי XxHunTerxX צפה בהודעה
חחח ומה תגידו על זה, הם לקחו תמחשב בזמן שלא הייתי בבית, לפני שבוע הלכתי לקחת את המחשב (אחרי שהם החזיקו אותו יותר מחודשיים) ראיתי שהם התחברו לשרת שהיה בבעלותי דרך ssh וftp הם אפילו צילמו את זה...
השלב הראשון שעושים אחרי שלוקחים לך את המחשב/פלאפון,
משנים סיסמאות לכל מה שהתחברת איי פעם דרך המחשב/פלאפון (בנוסף, חוסמים את הפלאפון לשיחות יוצאות (שלא ישתמשו במספר שלך בשביל להשיג נתונים).

פייסבוק, מייל, SSH וכו',
אני מאמין שמה שלא נכלל בצו, לא נחשב לשיבוש הליכי חקירה,
מעבר לזה, זיר"ה זה אחת הקומבינות הכי גדולות שיש, אי אפשר להרוויח מלתבוע את הגוף הזה כי החברות מזרימות כסף רק לפעילות משפטית ולא לפיצויים, אני מאמין שהחשבון בנק של זיר"ה לא כ"כ רווי.

מי שרוצה להקשות עליהם, מוזמן להשתמש בכרטיס RAID חיצוני/NAS ביתי, שיחפשו.
ישן 08-03-12, 23:37   # 39
MasterNetwork
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

MasterNetwork לא מחובר  

אני לא מסכים איתך, בתור אחד שמבין קצת על מהלכי משטרה וחקירות וחיפושים .
ולא מהצד של המשטרה .. מותר להם לעשות הרבה מאוד .
אם זה חיפוש אם זה להשתמש אפילו בטלפון שלך בלי אישור שלך ואם זה לישון לך במיטה אם צריך.
כל מה שהם צריכים זה צו אחד קטן וזהו, העולם שלהם.
זה כמובן אם אתה בבית, אם אתה ברחוב. מספיק שאתה חשוד או סתם בדיקה אקראית ואתה יכול להתגלגל הרבה הרבה יותר למטה מזה.

אה חח ועוד משהו.. זה כמו שתגיד שלא יצלמו אנשים שחשודים בפשע בטלויזיה.. מצלמים אותם מראים אותם
ואחר כך הם עוד יוצאים זכאים, הם רק היו חשודים !
מה זה אומר לגבי בם אדם שהודה / הורשע בעבירה?!

Last edited by MasterNetwork; 08-03-12 at 23:45..
  Reply With Quote
ישן 09-03-12, 19:26   # 40
DanielDanik
חבר בקהילה

מיני פרופיל

DanielDanik לא מחובר  

וואו.. לא הגזימו עם סכום התביעה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום