הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 15-05-07, 21:48   # 1
momin
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

momin לא מחובר  

מציע עצמי כממליץ כדורגל או ככתב כדורגל.

שלום לכולם ולילה טוב.
כמו שאתם יודעים,תחום ההימורים בארץ די פופולרי וגדול. יש לא מעט פורומים ואתרים שעוסקים בהימורים,אני מתכוון להמלצות להימורים,לא אתרים של הימורים. כמו כן,גם באתרי הספורט השונים אפשר למצוא המלצות לענפי ספורט שונים.
אני מהמר כ4 שנים פחות או יותר. ואני מבין בתחום ההימורים לא מע,המלצתי בכמה אתרים גדולים בתור ממליץ ראשי,וגם הייתי סגן בכמה פורומים גדולים.
הייתי עושה המלצות יומיות,הרבה מאוד צפיות היו להמלצותיי.
הרבה מאוד אנשים מכירים אותי ואני בקשר עם הרבה מאוד מהמרים שאנחנו בינינו מחליפים הימורים טובים לאותו היום ומנסים יחד לעקוץ מה שנקרא את המועצה להסדר ההימורים בספורט.
לצערי,הרבה מאוד ילדים מהמרים בארץ והרבה מאוד ילדים ואנשים גם גדולים יותר מחפשים מידי יום המלצות לווינר,על מה כדאי להמר ולכן אתרים/פורומים עם המלצות לווינר מאוד פופולרים היום.

מה שלמעשה אני מציע כאן זה.. שאני מוכן להיות ממליץ באתר/פורום ספורט,אור ממליץ באתר/פורום הימורים,לתת את ההמלצות הכי מושקעות והכי מפורטות לכל המשחקים הכי חמים של אותו יום על הצד הטוב ביותר..המלצות עם חיסורים חשובים,הרכבים,נתונים והכל כדי לתפוס כמה שיותר הימורים וכמה שיותר אנשים יכנסו וישתמשו בהמלצות הללו ויזכו. הרבה מאוד מחפשים המלצות טובות לליגות הלא מוכרות ואני חושב שאני מתאים לכך.

אני חושב לפתוח אתר קטן בו אני ירשום המלצות יומיות,4-5 במספר אך הייתי מעוניין לפני כן לשמוע הצעות מאתרים אם מעוניינים כמובן לרכוש את הידע שלי וההתמחות שלי בתחום.

בטח כאלו שמבינים בתחום שואלים את עצמם למה דווקא עכשיו אני מפרסם את הההודעה הזו,שתכף נגמרות כל הליגות הגדולות.
אז התשובה לכך היא:שדווקא בליגות הפחות מוכרות אני יותר מבין,ויותר תופס משחקים והמלצות ביחסים גבוהים (כלומר משחקים לא קלים לניחוש) ודווקא יש לי הרבה מידע בנוגע לליגות לא הכי מוכרות ואני מאוד אוהב אותם,לכן אני מפרסם הודעה זו בימים אלו.

**יש לי שפה גבוהה,בלי שגיאות כתיב,אני כותב מסודר ויפה.
יש לי הרבה ידע בספורט הכללי (מתמחה בכדורגל).
ואשמח לעמוד לרשות בעלי אתרים/פורומים מתאימים.

כמו כן,אני יכול להיות כתב ספורט באתרים/פורומים. בנושאי הכדורגל. מאחר ומתחילות הליגות הלא מוכרות זה פחות רלוונטי,כי לנתח משחקים/מחזורים יהיה קצת קשה וגם לא כל כך מעניין..
אז לזמן שנותר,אולי לקראת העונה הבאה,כתבות ספורט וכ'ו. גם את זה אני יכול לעשות.

לבינתיים,אשמח אם תיצרו איתי קשר בפרטי. ובהמשך אשמח לתת עוד פרטים עליי...

*על תמורה נדבר בהמשך.*
תודה והמשך שבוע טוב לכולם,ולילה טוב.
שאלות נוספות ומידע נוסף אפשר לשאול כאן גם..
  Reply With Quote
ישן 16-05-07, 16:48   # 2
momin
חבר בקהילה

מיני פרופיל

momin לא מחובר  

מקפיץ
  Reply With Quote
ישן 17-05-07, 13:28   # 3
נמרוד
הוסטסניון

נמרוד's Avatar

מיני פרופיל

נמרוד לא מחובר  

מכיר אותו, מומלץ.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום