הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 24-12-09, 20:35   # 1
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

אתר ההידברות פשוט מספאים אותי באימייל!

טוב זה כבר מתחיל לעצבן, בהתחלה אמרתי ואלה סבבה נבליג אבל עכשיו זה פשוט באמת מתחיל לעצבן.
אין לי מושג מאיפה הם השיגו את האימייל שלי אבל הם שולחים לי כל הזמן סירטונים מיוטיוב שקשורים לדת ולכפיה דתית וזה ממש מעצבן אותי כי אני שונא שמנסים לגרום לי להאמין בכוח.
בהתחלה זה היה איזה אימייל פעם בכמה חודשים טובים על איזה סירטון ועכשיו זה כל מיני שיחות שאין לי מושג מה הוא כתב שמה אני לא מתכוון לקרוא את זה פשוט ... היה שמה גם לינק לכאן: http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=11387

איך לעזעזל אני גורם להם להפסיק לשלוח לי אימיילים?? ואין איזה חוק נגד זה??
  Reply With Quote
ישן 24-12-09, 21:11   # 2
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי rOnka צפה בהודעה
טוב זה כבר מתחיל לעצבן, בהתחלה אמרתי ואלה סבבה נבליג אבל עכשיו זה פשוט באמת מתחיל לעצבן.
אין לי מושג מאיפה הם השיגו את האימייל שלי אבל הם שולחים לי כל הזמן סירטונים מיוטיוב שקשורים לדת ולכפיה דתית וזה ממש מעצבן אותי כי אני שונא שמנסים לגרום לי להאמין בכוח.
בהתחלה זה היה איזה אימייל פעם בכמה חודשים טובים על איזה סירטון ועכשיו זה כל מיני שיחות שאין לי מושג מה הוא כתב שמה אני לא מתכוון לקרוא את זה פשוט ... היה שמה גם לינק לכאן: http://www.hidabroot.org/MediaDetail.asp?MediaID=11387

איך לעזעזל אני גורם להם להפסיק לשלוח לי אימיילים?? ואין איזה חוק נגד זה??
אם כתובת המייל שלך מאוחסנת בשרת מבוסס DIRECTADMIN , אתה יכול לחסום את הכתובת שלהם מהפאנל , תכנס לניהול תיבות דואר אלקטרוני , ותכניס את הכתובת שלהם לרשימה השחורה.

מאיזו כתובת שולחים לך את הספאם הזה?

Reply With Quote
ישן 24-12-09, 22:47   # 3
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

מאוחר מידי חח כבר עשיתי דווח כדואר זבל ככה שאני לא יכול להגיד לך :S
והמייל שלי הוא מג'ימייל.
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 12:03   # 4
israel
חבר מתקדם

מיני פרופיל

israel לא מחובר  

לא מצליח להעלות סיבה הגיונית לפתיחת הנושא הזה...

Last edited by israel; 25-12-09 at 12:06..
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 12:30   # 5
Alon Abergil
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Alon Abergil שלח הודעה באמצעות MSN אל Alon Abergil

Alon Abergil לא מחובר  

חח אתה יודע איזה מאגר אימיילים יש להם, להדברות, שופר, וכול אלה?
אני בן אדם מאמין והשבוע ההיתי במקרה בהרצאה של הרב אמנון יצחק, היה קרוב לבית שלי.. קיצר,
מה שהם עושים זה נותנים לך למלא טופב קטן שהוא להגרלה, שמתבצעת בסוף הערב , ובין הפרטים לטופס זה- "אני מאשר לקבל הודעות דוא"ל והודעות sms מ"----"
ככה מה שהם עושים, זה נותנים לך להיכנס להגרלה, ואז יש להם אישור ממך לשלוח לך הודעות, הם שולחים לך הודעות דוא"ל ודברים ומזמינים אותך לכול מיני מקומות.. ואז הם מרוויחים הרבה יותר מההגרלה נגיד.. וכו'.. קיצר שיטת שיווק יפה, קצת מלוכלכת,
אם זה לא היה ארגון ללא מטרות רווח, וארגון שרק רוצה לעזור וחושב שהוא עושה טובה לכול אחד שהוא מגיע אליו, וכול מה שהוא עושה זה כביכול עזרה, השיטה הזו היתה ממש מלוכלכת.
במשפט אחד למי שלא הבין זה גורמים לך לאשר שהם ישלחו לך דוא"ל, תווך כדי מילוי טופס להגרלה.
אבל שוב, כול הפעילות שלהם והכול זה ללא מטרת רווח ככה שגם אם יש פה איזה עוקץ או קאץ' זה בסדר יחסית כי זה לא למטרת רווח

בניית אתרים | קידום עסקים ברשת | שיווק ויזמות | ניהול פרויקטים

Reply With Quote
ישן 25-12-09, 13:48   # 6
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי siteserv.co.il צפה בהודעה
אני בן אדם מאמין והשבוע ההיתי במקרה בהרצאה של הרב אמנון יצחק, היה קרוב לבית שלי.. קיצר,
מה שהם עושים זה נותנים לך למלא טופב קטן שהוא להגרלה, שמתבצעת בסוף הערב , ובין הפרטים לטופס זה- "אני מאשר לקבל הודעות דוא"ל והודעות sms מ"----"
ככה מה שהם עושים, זה נותנים לך להיכנס להגרלה, ואז יש להם אישור ממך לשלוח לך הודעות, הם שולחים לך הודעות דוא"ל ודברים ומזמינים אותך לכול מיני מקומות.. ואז הם מרוויחים הרבה יותר מההגרלה נגיד.. וכו'.. קיצר שיטת שיווק יפה, קצת מלוכלכת,
אם זה לא היה ארגון ללא מטרות רווח, וארגון שרק רוצה לעזור וחושב שהוא עושה טובה לכול אחד שהוא מגיע אליו, וכול מה שהוא עושה זה כביכול עזרה, השיטה הזו היתה ממש מלוכלכת.
במשפט אחד למי שלא הבין זה גורמים לך לאשר שהם ישלחו לך דוא"ל, תווך כדי מילוי טופס להגרלה.
אבל שוב, כול הפעילות שלהם והכול זה ללא מטרת רווח ככה שגם אם יש פה איזה עוקץ או קאץ' זה בסדר יחסית כי זה לא למטרת רווח
מה אכפת לי? אני לא רוצה לקבל את החרא הזה, זה ממש לא הדבר שיגרום לי לחזור בתשובה או אפילו להאמין עוד טיפה טיפה יותר באלוהים ... להפך.
איך אני מבטל את המנוי הזה?(מה שמוזר שלא נירשמתי לשום הגרלה, אני בחיים שלי לא נירשמתי להגרלה :S)
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 14:02   # 7
gaming-pc
חבר בקהילה

מיני פרופיל

gaming-pc לא מחובר  

כדשכדכד

ציטוט:
נכתב במקור על ידי rOnka צפה בהודעה
מה אכפת לי? אני לא רוצה לקבל את החרא הזה, זה ממש לא הדבר שיגרום לי לחזור בתשובה או אפילו להאמין עוד טיפה טיפה יותר באלוהים ... להפך.
איך אני מבטל את המנוי הזה?(מה שמוזר שלא נירשמתי לשום הגרלה, אני בחיים שלי לא נירשמתי להגרלה :S)
אתה כנראה לא יכול.
בטח יש להם איזה אדם שמוסיף אימיילים מאתרים ישראלים.
או שמישהוא חרטט שם אימייל ואיך שהוא יצא את שלך
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 14:09   # 8
ronka
חבר וותיק

מיני פרופיל

ronka לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי gaming-pc צפה בהודעה
אתה כנראה לא יכול.
בטח יש להם איזה אדם שמוסיף אימיילים מאתרים ישראלים.
או שמישהוא חרטט שם אימייל ואיך שהוא יצא את שלך
אוי, באסה. זאת בדיוק הסיבה למה פתחתי אימייל חדש ... טוב נו נקווה שזה יפסיק מתישהו.

מה שמוזר זה שאני בזמן האחרון מקבל אימיילים(שלא נישלחים רק לי אלה להרבה אנשים) שהוא מדבר למישהו ספציפי(לא רשום שם) שכתוב שאני עובר על החוק של דואר זבל ושאני יקבל קנס של איזה 1000 שקל ויש שמה קישור לחוקה. כניראה מישהו שהתעצבן כמוני ושלכם להם אימייל חזרה והוסיף גם אותי לרשימת תפוצה
  Reply With Quote
ישן 25-12-09, 21:15   # 9
Kuchi
הוסטסניון

Kuchi's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Kuchi

Kuchi לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי siteserv.co.il צפה בהודעה
מה שאומר שיהיה טוב לתבוע אותם על הטעיית אדם וספאם וזה לא חוקי
למה אני מתצכוון ?
אם הם אומרים שזה להגרלה הנושא של המייל חייב להיות אם אותו בן אדם זכה או לא ורק בקשר להגרלה ! וזה מה שאותו בן אדם שחתם על זה הבין ...
  Reply With Quote
ישן 26-12-09, 18:35   # 10
Alon Abergil
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Alon Abergil שלח הודעה באמצעות MSN אל Alon Abergil

Alon Abergil לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kuchi צפה בהודעה
מה שאומר שיהיה טוב לתבוע אותם על הטעיית אדם וספאם וזה לא חוקי
למה אני מתצכוון ?
אם הם אומרים שזה להגרלה הנושא של המייל חייב להיות אם אותו בן אדם זכה או לא ורק בקשר להגרלה ! וזה מה שאותו בן אדם שחתם על זה הבין ...
אתה יכול לסמן על זה איקס, הם לא מחייבים,
אבל אנשים מתעלמים מזה.. וחוץ מיזה לרוב מסכימים ביודעין

בניית אתרים | קידום עסקים ברשת | שיווק ויזמות | ניהול פרויקטים

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום