הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-11-10, 07:33   # 11
FoxWeb
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

FoxWeb לא מחובר  

350 מילים / 25 שקל
  Reply With Quote
ישן 27-11-10, 11:55   # 12
Netraffic
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Netraffic לא מחובר  

בתגובה ל-Loading:

תשמע , קודם כל אף אחד לא יפנה אלי בנימה מזלזלת שכזו, ובוודאי לא אדם שמכבד את עצמו.

שנית , אני לא משלה את אף אחד שאני עוסק מורשה לעת-עתה ומציג בפני כל מי שמעוניין לקבל ממני שירותים את העובדות הנתונות נכון לפרק הזמן הזה , אך אם אתה באמת מוכרח לדעת אני בתהליכי רישום - וזה לא תהליך של יום אחד כמו שאתה יודע.

את המשפטים מעוררי השראה הללו אני אכתוב היכן שאני חושב לנכון , ואין זו סמכותך לקבוע מה אני רשאי לעשות , אז "... צא מהסרט שאתה חי בו". אני מעריך את השפה, אני מעריך את המילים, אני יודע מהו העולם הזה - אני חי ונושם תוכן, ואם אתה מעוניין לעבוד במחירים - שלפי עניות דעתי הם מחירי זנות - בהצלחה לך! , אני מכבד את עצמי ולא אשקיע זמן בשביל - 10 או 15 שקלים.

בנוגע להערות האישיות שלך , אומנם אני ספציפית כרגע לא מאכיל משפחה ובקושי את עצמי, אבל כאדם שרוצה להיבנות בתחום לטווח ארוך ולא בכדיי להרוויח כמה מאות שקלים עכשיו, אלא באמת חושב על העתיד - מבחינתי אני רואה בזאת פגיעה חסרת תקדים, ומאדם שעובד בתחום אני נעלב על אחת כמה וכמה , וידידי היקר אולי אני בן 18, אבל האמן לי שיכולת כתיבה ויכולת התבטאות לא נמדדת ע"פ גיל, כי גיל זה לא פרמטר שאמור לקבוע , גיל זה מספר שלא מעיד כלל על האישיות , על היכולת ועל הרמה, ואם אתה אכן חושב כך האמן לי שאני חש רגשי חמלה עצומים כלפייך.
ישן 27-11-10, 13:09   # 13
zom
חבר בקהילה

מיני פרופיל

zom לא מחובר  

חבר'ה כולם להרגע בבקשה...
סתם נוצר פה ויכוח. האמינו לי, אני מבין דבר או שניים בקידום אתרים. אני יודע למה צריך מאמרים איכותיים ולמה צריך להשקיע במאמר איכותי.
בשביל משהו ספציפי רציתי בכוונה מאמרים זולים ואני מוכן להתפשר על האיכות. אין טעם להמשיך ולהסביר למה זה חשוב לכתוב מאמרים איכותיים.
תודה לכל מי שפנה,
שבת שלום!
  Reply With Quote
ישן 27-11-10, 15:53   # 14
DeanSEO
מנהל פורום קידום ושיווק אתרים. עסק רשום [?]

DeanSEO's Avatar

מיני פרופיל

DeanSEO לא מחובר  

במידה ורצית מאמר על איכות מאמרים ומחירם, תוכל להעתיק תכנים מכל התגובות בעמוד הראשון של אשכול זה וליצור לך מאמר של מעל ל1000 מילים.
אנשים כאן השקיעו יותר בכתיבת התגובה מאשר ההשקעה שאתה מעוניין שישקיעו במאמר שלך

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום