הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 18-08-06, 17:58   # 1
Game
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Game לא מחובר  

Angry ביקורת גרועה מאוד על יוסי מLom

לפני בערך חודש יוסי מלום פנה אליי וביקש קידוד לאתר החדש של Lom, ובתמורה הוא הציע לי איכסון של 500MB לחצי שנה. אמרתי ליוסי שאני הבעלים של Game-Serv ושאני לא צריך איכסון... אז דיברנו ובסוף סגרנו על דומיין עולמי וביקורת שהוא יכתוב עליי.
התחלתי לעבוד על הקידוד, צריך לציין שיוסי רצה את הקידוד אחרי יומיים וביקש הרבה עבודה בקידוד, בסוף סיימתי את הקידוד אחרי 4 ימים כולל כל השיפורים שיוסי רצה.
הוא פתח את האשכול של העיצוב החדש של Lom ושאלתי אותו מתי הוא יכתוב עליי את הביקורת. יוסי אמר שהוא יכתוב את הביקורת עוד יומיים כדי שישכחו את הפתיחה ויתרכזו בביקורת, אמרתי סבבה וחיכיתי, אחרי 3 ימים שלחתי הודעה ליוסי (שהיה מנותק) והוא לא ענה לי, יום אחרי קרה משהו לאתר שלהם משהו עם הכתב, יוסי התחבר, ביקש ממני לשלוח את הקידוד לעדי, אמר לי שהוא בבסיס ובסוף השבוע הוא ידבר איתי, והתנתק.
שלחתי את הקידוד מחדש לעדי, והוא העלה את האתר.
עבר סוף השבוע, עבר עוד סוף שבוע, ואני מחכה, ידעתי שיש מלחמה ויוסי אולי בבסיס..
אחרי עוד שבוע, התחלתי לדבר עם אבי ולשאול אותי מה עם הדומיין שלי, כי אבי כל הזמן היה מחובר, ואבי אמר לי שיוסי הבטיח לי את הדומיין ושאני יצלצל אליו שהוא יגיד לו להזמין תדומיין, התחלתי להתווכח עם אבי כי כבר צלצלתי ליוסי איזה 15 פעמים, אבי אמר לי להתקשר משיחה לא חסויה, ככה היה 3 ימים עם ויכוחים עד שהתקשרתי ליוסי משיחה לא חסויה, ויוסי שוב לא ענה - התקשרתי 4 פעמים, ובערך איזה שעה וחצי כל הזמן היה תפוס.
יום רביעי שוב ניסיתי להתקשר ליוסי והוא סינן את השיחות.
יום חמישי (אתמול) דיברתי עם אבי אמרתי לו שיוסי מסנן אותי ובערך בשעה 6 בערב אבי אמר לי שעכשיו אני יתקשר ושעכשיו יוסי יענה לי, צילצלתי ליוסי וסוף סוף הוא ענה לי ואמר לי ש- 10 דק' הוא מדבר עם אבי ושאבי יזמין לי את הדומיין.
אמרתי סבבה וחיכיתי עד 12 בלילה (6 שעות, לא 10 דק') ואז שלחתי הודעה לאבי, אבי לא ענה.
היום שלחתי הודעה לאבי בערך ב- 1 והוא אמר לי שעוד רבע שעה הוא מדבר עם יוסי ואז הוא ידבר איתו ויזמין לי את הדומיין.
עכשיו:
- אני מחכה כבר חודש לדומיין ולביקורת ולא קיבלתי כלום.
- יוסי לא מתחבר בכלל לאייסיקיו ומסנן לי שיחות כי כנראה הוא רואה את המספר שלי.
- אבי לא עונה באייסיקיו.
ולי נמאס לחכות!
אפשר גם לציין שגל (Stroke) שעיצב את האתר גם לא קיבל את התשלום שלו, למרות שהם יתחייבו שהוא יקבל אותו עד ה- 15/8.
את הביקורת לא קיבלתי מיוסי, למרות שהוא הבטיח אותה תוך יומיים, באייסיקיו הוא כנראה איגנר אותי כי פה בפורום הוא הגיב היום בצהריים לאשכול שProHostCoIl מחפש שרת יעודי ולאייסיקיו הוא לא יתחבר כל החודש חוץ מהפעם שהוא רצה שוב את הקידוד.

אני לא רוצה תגובות כמו: "לא יכול להיות" "יוסי ואבי אחלה בני אדם" כי אולי ככה הם היו איתכם, ולא איתי ועם גל (Stroke)

שבת שלום לכולם.

Last edited by Game; 18-08-06 at 18:02..

ישן 18-08-06, 18:01   # 2
WiseStyle
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל WiseStyle

WiseStyle לא מחובר  

חבל לשמוע , מקווה שמנהלי לום יפצו אתכם.

ישן 18-08-06, 18:30   # 3
Arie
t tc tcp tcp/ip

Arie's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Arie שלח הודעה באמצעות MSN אל Arie שלח הודעה באמצעות Yahoo אל Arie Send a message via Skype™ to Arie

Arie לא מחובר  

:O זה היה מפתיע מאוד , לאחר המון המון ביקורות חיוביות על חברה הנ"ל.
במידה וזה נכון , לפי דעתי זה בושה לחברה שמחשיבה עצמה לאחת החברות הגדולות והאיכותיות בארץ מבחינת שירות .
למרות שלך ולגל יש טעות חמורה , ואני מקווה שתקחו את זה כלקח - לא מתחילים לעבוד לפני מקדמה \ קבלת התמורה.
מקווה שתצליחו ליישר את הדברים , לאו דווקא בפורום .
שבת שלום.

ישן 18-08-06, 18:32   # 4
ofir12
Permanently Banned

מיני פרופיל

ofir12 לא מחובר  

התזמון של הביקורת שלך גאוני.

השאלה 19:30 השרת למטה כבר רבע שעה =//

מה יהיה ?!

אי אפשר לעבוד ככה.

ישן 18-08-06, 18:35   # 5
iBConcept
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל iBConcept

iBConcept לא מחובר  

חחחחחחחח
ממתי מבקשים מאנשים להביא עלייך ביקורת?
זה היה עושה עלייך טוב?
לפי דעתי זה סתם שטויות.. אם משהו רוצה לקנות ממך משהו הוא יבקש ביקורות
אבל לא צריך לבקש מאנשים שיביאו עלייך ביקורת.
בכל זאת אני לא מאמין על LOM.
אבל בוא נראה מה יהיה עכשיו ואת התגובה שלהם.

Last edited by iBConcept; 18-08-06 at 18:53..

ישן 18-08-06, 18:38   # 6
d0rix
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

d0rix לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי iBConcept
חחחחחחחח
ממתי מבקשים מאנשים להביא עלייך ביקורת?
זה היה עושה עלייך טוב?
לפי דעתי זה סתם שטויות.. אם משהו רוצה לקנות ממך משהו הוא יבקש ביקורות
אבל לא צריך לבקש מאנשים שיביאו עלייך ביקורת.
בכל זאת אני לא מאמין על LOM.
אבל בוא נראה מה יהיה עכשיו ואת התגובה שלהם.. נראלי זה הולך להיות מצחיק
פעם שעברה שכתבו עליהם ביקורת רעה הם לקחו את זה מאוד קשה.. ביקשו מאיזה 8 אנשים לפתוח עליהם ביקורות טובות.
אבל אני רוצה לראות את התגובה שלהם קודם
בדיוק מזה השטויות האלו????
טוב במילא הם לא הרוויחו יותר מידיי...

ישן 18-08-06, 18:41   # 7
iBConcept
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל iBConcept

iBConcept לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MetaCode
בדיוק מזה השטויות האלו????
טוב במילא הם לא הרוויחו יותר מידיי...
נכון..
ANWD קיבלת את הדומיין הביקורתשהבאת זה מצויין להזהיר אנשים שהם לא מקימיים הבטחות (למרות שעדיין לא ראיתי מה אבי אומר, ואני מאוד מכבד אותו ). אם מה שחסר לך עכשיו זה הביקורת.. בוא אני יפתח עלייך ביקורות מצויינת !
רוצה?

ישן 18-08-06, 18:42   # 8
shayb
חסום

מיני פרופיל

shayb לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ANWD
לפני בערך חודש יוסי מלום פנה אליי וביקש קידוד לאתר החדש של Lom, ובתמורה הוא הציע לי איכסון של 500MB לחצי שנה. אמרתי ליוסי שאני הבעלים של Game-Serv ושאני לא צריך איכסון... אז דיברנו ובסוף סגרנו על דומיין עולמי וביקורת שהוא יכתוב עליי.
התחלתי לעבוד על הקידוד, צריך לציין שיוסי רצה את הקידוד אחרי יומיים וביקש הרבה עבודה בקידוד, בסוף סיימתי את הקידוד אחרי 4 ימים כולל כל השיפורים שיוסי רצה.
הוא פתח את האשכול של העיצוב החדש של Lom ושאלתי אותו מתי הוא יכתוב עליי את הביקורת. יוסי אמר שהוא יכתוב את הביקורת עוד יומיים כדי שישכחו את הפתיחה ויתרכזו בביקורת, אמרתי סבבה וחיכיתי, אחרי 3 ימים שלחתי הודעה ליוסי (שהיה מנותק) והוא לא ענה לי, יום אחרי קרה משהו לאתר שלהם משהו עם הכתב, יוסי התחבר, ביקש ממני לשלוח את הקידוד לעדי, אמר לי שהוא בבסיס ובסוף השבוע הוא ידבר איתי, והתנתק.
שלחתי את הקידוד מחדש לעדי, והוא העלה את האתר.
עבר סוף השבוע, עבר עוד סוף שבוע, ואני מחכה, ידעתי שיש מלחמה ויוסי אולי בבסיס..
אחרי עוד שבוע, התחלתי לדבר עם אבי ולשאול אותי מה עם הדומיין שלי, כי אבי כל הזמן היה מחובר, ואבי אמר לי שיוסי הבטיח לי את הדומיין ושאני יצלצל אליו שהוא יגיד לו להזמין תדומיין, התחלתי להתווכח עם אבי כי כבר צלצלתי ליוסי איזה 15 פעמים, אבי אמר לי להתקשר משיחה לא חסויה, ככה היה 3 ימים עם ויכוחים עד שהתקשרתי ליוסי משיחה לא חסויה, ויוסי שוב לא ענה - התקשרתי 4 פעמים, ובערך איזה שעה וחצי כל הזמן היה תפוס.
יום רביעי שוב ניסיתי להתקשר ליוסי והוא סינן את השיחות.
יום חמישי (אתמול) דיברתי עם אבי אמרתי לו שיוסי מסנן אותי ובערך בשעה 6 בערב אבי אמר לי שעכשיו אני יתקשר ושעכשיו יוסי יענה לי, צילצלתי ליוסי וסוף סוף הוא ענה לי ואמר לי ש- 10 דק' הוא מדבר עם אבי ושאבי יזמין לי את הדומיין.
אמרתי סבבה וחיכיתי עד 12 בלילה (6 שעות, לא 10 דק') ואז שלחתי הודעה לאבי, אבי לא ענה.
היום שלחתי הודעה לאבי בערך ב- 1 והוא אמר לי שעוד רבע שעה הוא מדבר עם יוסי ואז הוא ידבר איתו ויזמין לי את הדומיין.
עכשיו:
- אני מחכה כבר חודש לדומיין ולביקורת ולא קיבלתי כלום.
- יוסי לא מתחבר בכלל לאייסיקיו ומסנן לי שיחות כי כנראה הוא רואה את המספר שלי.
- אבי לא עונה באייסיקיו.
ולי נמאס לחכות!
אפשר גם לציין שגל (Stroke) שעיצב את האתר גם לא קיבל את התשלום שלו, למרות שהם יתחייבו שהוא יקבל אותו עד ה- 15/8.
את הביקורת לא קיבלתי מיוסי, למרות שהוא הבטיח אותה תוך יומיים, באייסיקיו הוא כנראה איגנר אותי כי פה בפורום הוא הגיב היום בצהריים לאשכול שProHostCoIl מחפש שרת יעודי ולאייסיקיו הוא לא יתחבר כל החודש חוץ מהפעם שהוא רצה שוב את הקידוד.

אני לא רוצה תגובות כמו: "לא יכול להיות" "יוסי ואבי אחלה בני אדם" כי אולי ככה הם היו איתכם, ולא איתי ועם גל (Stroke)

שבת שלום לכולם.
א.אני בבסיס ולא יכול להזמין לך את הדומיין.
ב.עם גל רוצה הוא יכול לפתוח ביקורת לבד אל תערב אותו פה.
ג.ממני גם לא תקבל דומיין אני לא הבטחתי לך דומיין יוסי הבטיח לך דומיין תשבור עם יוסי את הראש,יוסי לא מנהל העסק אני מנהל העסק ויוסי רק עובד איתי.
ד.השרת תכף יעלה.
ה.שבת שלום לכולם.

ישן 18-08-06, 18:49   # 9
WiseStyle
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל WiseStyle

WiseStyle לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loads
א.אני בבסיס ולא יכול להזמין לך את הדומיין.
ב.עם גל רוצה הוא יכול לפתוח ביקורת לבד אל תערב אותו פה.
ג.ממני גם לא תקבל דומיין אני לא הבטחתי לך דומיין יוסי הבטיח לך דומיין תשבור עם יוסי את הראש,יוסי לא מנהל העסק אני מנהל העסק ויוסי רק עובד איתי.ד.השרת תכף יעלה.
ה.שבת שלום לכולם.
שיוסי יטפל לך באתר אתה יכול אבל לתת תמורה במקום יוסי אתה לא?

ישן 18-08-06, 18:50   # 10
shayb
חסום

מיני פרופיל

shayb לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WiseStyle
שיוסי יטפל לך באתר אתה יכול אבל לתת תמורה במקום יוסי אתה לא?
אני לא הבטחתי שום תמורה ... אם הייתי מבטיח הוא היה מקבל אני לא הבטחתי שום דבר.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום