הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-08-06, 00:15   # 1
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

צריך את דעתכם על עצומה

אהלן,

אני מתכוון להשיק עצומה שיש לה מספר מטרות:

ציטוט:
1. תמיכה בשינוי מדיניות מדינת ישראל בכל הנוגע לעונש מוות: מתן עונש מוות לאנשים שיוכח כי הם עונים על ההגדרה "טרוריסטים" ולבוגדים.

2. תמיכה בממשלת ישראל בכל פעולה שתביא לחיסול ממוקד של טרוריסטים או לכידתם חיים והבאה לדין במדינת ישראל.

3. תמיכה בממשלת ישראל בכל פעולה שתביא למיגור הטרור מלבנון, סוריה ושטחי הרשות.

4. תמיכה בפעולה קרקעית נרחבת ולפניה כתישה של השטח מהאוויר, הים ומאש התותחים שתביא נחת לתושבי הצפון.
עכשיו, העצומה עצמה עדיין לא פעילה מבחינת חתימה, רק רציתי לדעת אם האתר מבהיר את המסר שהוא אמור להבהיר.
עיצוב: עיצוב חינמי ופשוט, לא צריך יותר מזה בשביל עצומה.
לוגו/סמל העצומה: חיבור של מספר תמונות בגודל שווה של 5 מחבלים. מה עשיתי פה?
לקחתי 5 תמונות של מחבלים שבכל התמונות הם צוחקים על ישראל כאילו ניצחו או במקרה של זביידי מתהלך ברחובות ללא פחד מאיתנו עם M16 של צה"ל ומעיל גם הוא של צה"ל. כמובן איך אפשר לשכוח את הלינץ' ברמאללה כאשר עזיז צלאחה יוצא מהחלון ומניף את הידיים המגואלות בדם חיילינו. אני חושב שהסמל של האתר עצמו מבהיר את המסר. בנוסף הוספתי בדף הראשי במשפט-שתיים את סיפורם של המחבלים.

אשמח לשמוע מה דעתכם על האתר (האם מבהיר את הנושא טוב) ו/או על העצומה.

נ.ב
לינק: http://84.95.240.252/~erez789/day/index.php

ישן 05-08-06, 01:42   # 2
MaorD
הוסטסניון

מיני פרופיל

MaorD לא מחובר  

נוח לעין ומספק.
לגבי הלינץ' ברמאללה עד עכשיו זה חרוט לי בזיכרון איך הם זרקו את החייל מהחלון
והרביצו להם עד מוות הם פשוט חיות אדם- העצומה תכלול את רוב תושבי מדינת ישראל.

ישן 05-08-06, 02:21   # 3
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי MaorD
נוח לעין ומספק.
לגבי הלינץ' ברמאללה עד עכשיו זה חרוט לי בזיכרון איך הם זרקו את החייל מהחלון
והרביצו להם עד מוות הם פשוט חיות אדם- העצומה תכלול את רוב תושבי מדינת ישראל.
זהו הפעם היחידה שאני זוכר את עצמי בוכה כל כך הרבה. שמע, אולי אנחנו לא מתייחסים למחבלים שאנו תופסים כמו למלכים, אבל אנו גם לא צריכים. מתייחסים אליהם כמו שצריך, בטח שלא רוצחים אותם. אבל הם? שני חיילי מילואים טעו בדרך לבסיס, הם החליטו תוך שניות שהם לוחמי יחידת מסתערבים והחליטו לקחת אותם לכלא ברמאללה ותוך שניות ההמון הגיע וביצעו את מעשה הזוועה הזה שרק חלאות האנושות יעשו. זו הוכחה שכל הפלסטינאים נגדנו, מבצעי הלינץ' ואלה שעזרו להם לא היו מחבלים אלא אזרחים ו"אנשי ביטחון" של הרשות.

בכל מקרה אני יודע שזו השקפת העולם שלי ויש כאלה שיתנגדו אליה (בטענה שאנו "לא חיות כמוהם"), אך אני בעד אפשרות לעונש מוות למרצחים האלה לאחר משפט הוגן שיתנהל כמו כל משפט אחר.

יש כאלה כידוע שמוחלט לתת להם "עונש מוות" בחיסול, אנשים כמו מוחמד דף שכבר לא מנסים לתפוס אלא רק לחסל (וברוך השם, המודיעין אמר שבניסיון האחרון הוא קיבל שיתוק בגוף התחתון). אבל אי אפשר להשוות את זה לכניסה למועזם, תפיסת המרצח, העמדתו למשפט והוצאה להורג.

לילה טוב.

ישן 05-08-06, 07:54   # 4
A1ex
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

A1ex לא מחובר  

זה ביזבוז זמן מה שאתה עושה,כבר דנו על זה הרבה מאוד פעמים והמצב נשאר אותו דבר

ישן 07-08-06, 02:13   # 5
HordeX
חבר חדש

מיני פרופיל

HordeX לא מחובר  

וואלה מגניב

ישן 07-08-06, 02:30   # 6
Alon.R
הוסטסניון

מיני פרופיל

Alon.R לא מחובר  

העצומה הזאת נוגדת המון דברים ביהדות.
אין עונש מוות בישראל מסיבה פשוטה,
ע"פ היהדות צריך לתת לבני אדם (לא שנסראללה בנאדם) הזדמנות שניה.
ולדעתי זה בא גם במציאות.

ישן 07-08-06, 03:03   # 7
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Alon.R
העצומה הזאת נוגדת המון דברים ביהדות.
אין עונש מוות בישראל מסיבה פשוטה,
ע"פ היהדות צריך לתת לבני אדם (לא שנסראללה בנאדם) הזדמנות שניה.
ולדעתי זה בא גם במציאות.
באמת? ביהדות אין עונש מוות? אתה רוצה שאני אקריא לך קצת דברים מספרו של אלוהים?

ציטוט:
יז,ב כִּי-יִמָּצֵא בְקִרְבְּךָ בְּאַחַד שְׁעָרֶיךָ, אֲשֶׁר-יְהוָה אֱלֹהֶיךָ נֹתֵן לָךְ: אִישׁ אוֹ-אִשָּׁה, אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה אֶת-הָרַע בְּעֵינֵי יְהוָה-אֱלֹהֶיךָ--לַעֲבֹר בְּרִיתוֹ. יז,ג וַיֵּלֶךְ, וַיַּעֲבֹד אֱלֹהִים אֲחֵרִים, וַיִּשְׁתַּחוּ, לָהֶם; וְלַשֶּׁמֶשׁ אוֹ לַיָּרֵחַ, אוֹ לְכָל-צְבָא הַשָּׁמַיִם--אֲשֶׁר לֹא-צִוִּיתִי. יז,ד וְהֻגַּד-לְךָ, וְשָׁמָעְתָּ; וְדָרַשְׁתָּ הֵיטֵב--וְהִנֵּה אֱמֶת נָכוֹן הַדָּבָר, נֶעֶשְׂתָה הַתּוֹעֵבָה הַזֹּאת בְּיִשְׂרָאֵל. יז,ה וְהוֹצֵאתָ אֶת-הָאִישׁ הַהוּא אוֹ אֶת-הָאִשָּׁה הַהִוא אֲשֶׁר עָשׂוּ אֶת-הַדָּבָר הָרָע הַזֶּה, אֶל-שְׁעָרֶיךָ--אֶת-הָאִישׁ, אוֹ אֶת-הָאִשָּׁה; וּסְקַלְתָּם בָּאֲבָנִים, וָמֵתוּ. יז,ו עַל-פִּי שְׁנַיִם עֵדִים, אוֹ שְׁלֹשָׁה עֵדִים--יוּמַת הַמֵּת: לֹא יוּמַת, עַל-פִּי עֵד אֶחָד. יז,ז יַד הָעֵדִים תִּהְיֶה-בּוֹ בָרִאשֹׁנָה, לַהֲמִיתוֹ, וְיַד כָּל-הָעָם, בָּאַחֲרֹנָה; וּבִעַרְתָּ הָרָע, מִקִּרְבֶּךָ.
ציטוט:
טו,לב וַיִּהְיוּ בְנֵי-יִשְׂרָאֵל, בַּמִּדְבָּר; וַיִּמְצְאוּ, אִישׁ מְקֹשֵׁשׁ עֵצִים--בְּיוֹם הַשַּׁבָּת. טו,לג וַיַּקְרִיבוּ אֹתוֹ, הַמֹּצְאִים אֹתוֹ מְקֹשֵׁשׁ עֵצִים--אֶל-מֹשֶׁה, וְאֶל-אַהֲרֹן, וְאֶל, כָּל-הָעֵדָה. טו,לד וַיַּנִּיחוּ אֹתוֹ, בַּמִּשְׁמָר: כִּי לֹא פֹרַשׁ, מַה-יֵּעָשֶׂה לוֹ.
טו,לה וַיֹּאמֶר יְהוָה אֶל-מֹשֶׁה, מוֹת יוּמַת הָאִישׁ; רָגוֹם אֹתוֹ בָאֲבָנִים כָּל-הָעֵדָה, מִחוּץ לַמַּחֲנֶה. טו,לו וַיֹּצִיאוּ אֹתוֹ כָּל-הָעֵדָה, אֶל-מִחוּץ לַמַּחֲנֶה, וַיִּרְגְּמוּ אֹתוֹ בָּאֲבָנִים, וַיָּמֹת: כַּאֲשֶׁר צִוָּה יְהוָה, אֶת-מֹשֶׁה.
בטקסט השני אלוהים בעצמו מורה על גזר דין מוות.

ציטוט:
מוֹת יוּמַת, הָרֹצֵחַ.
תחפש בחומש במדבר כמה פעמים השורה הזו מופיעה (ציווי על הריגת הרוצח).

ציטוט:
וְאֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, תֹּאמַר, אִישׁ אִישׁ מִבְּנֵי יִשְׂרָאֵל וּמִן-הַגֵּר הַגָּר בְּיִשְׂרָאֵל אֲשֶׁר יִתֵּן מִזַּרְעוֹ לַמֹּלֶךְ, מוֹת יוּמָת; עַם הָאָרֶץ, יִרְגְּמֻהוּ בָאָבֶן.
ציטוט:
כִּי-אִישׁ אִישׁ, אֲשֶׁר יְקַלֵּל אֶת-אָבִיו וְאֶת-אִמּוֹ--מוֹת יוּמָת
ציטוט:
וְאִישׁ אוֹ-אִשָּׁה, כִּי-יִהְיֶה בָהֶם אוֹב אוֹ יִדְּעֹנִי--מוֹת יוּמָתוּ; בָּאֶבֶן יִרְגְּמוּ אֹתָם, דְּמֵיהֶם בָּם.

(עוד דוגמאות, רק תבקש).
אולי בטעות הכנסתי כמה עונשים שהם מוות בידי אלוהים, איך נתתי לך כמה שכתוב בפירוש על עונש מוות.
הסיפור המוכר של עונש מוות עפ"י חוקי התורה: נבות היזרעאלי. איזבל אשת אחאב הלכה לפי חוקי התורה בהעמדתו למשפט (בטענה שקילל אלוהים ומלך) והוציאה אותה להורג בסקילה (רק חבל שהעדים נשכרו כדי לשקר).
ביהדות משיגים דברים בזכות ולא בחסד, ונאסראללה קיבל כבר יותר מדי הזדמנויות (לפי התאוריה שלך הוא כבר קיבל את הצ'אנס שלו).

ציטוט:
ולדעתי זה בא גם במציאות.
מה בה גם במציאות? אולי הבנתי לא נכון את מה שאתה כותב, אך היהדות היא אמת ומציאות.

Last edited by Bla123Bla; 07-08-06 at 03:30..

ישן 07-08-06, 04:03   # 8
Pavel
WBD.co.il

מיני פרופיל

Pavel לא מחובר  

אני לא יודע אם העצומה תצליח, אבל אני אישית נגד עונש מוות.

בכל מקרה, בהצלחה עם העצומה...

ישן 07-08-06, 04:18   # 9
Bla123Bla
חבר פורום

מיני פרופיל

Bla123Bla לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Pavel
אני לא יודע אם העצומה תצליח, אבל אני אישית נגד עונש מוות.

בכל מקרה, בהצלחה עם העצומה...
בכללי אני גם נגד עונש מוות, במקרה של טרוריסטים/בוגדים אני בעד מהסיבות הבאות:

א. טרוריסטים: הכלא הוא אינו סבל בשבילם, הם יהפכו לסמל ועם החופש שיש בישראל גם יפיצו תעמולה בשבילו. כמו כן, רוב הטרוריסטים שבארץ (כמו עזיז באתר) הם אנשים עם איכות חיים גורעה שהחיים בכלא תורמים להם מבחינת מגורים, מזון ופחות הוצאות למשפחה.
מוות: אולי גם יהפוך אותם לסמל, אבל סמל שבתוך קבר.

ב. בוגדים: וא(ע)נונו היה מוכן למכור אותי, אותך ואת כל עם ישראל...הוא היה נותן מידע שהיה לא רק שובר את האפלה שישראל מנסה להשיג בקשר ליכולותיה אלא גם פוגע בביטחון של כל אחד ואחד במדינה. אנשים כאלה צריך להיות בקבר, ולא לקבל שחרור מהכלא לאחר 18 שנה (אפילו שהמידע שבידם לא שווה כלום).

ישן 07-08-06, 05:44   # 10
AvishySH
חבר וותיק

מיני פרופיל

AvishySH לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bla123Bla
בכללי אני גם נגד עונש מוות, במקרה של טרוריסטים/בוגדים אני בעד מהסיבות הבאות:

א. טרוריסטים: הכלא הוא אינו סבל בשבילם, הם יהפכו לסמל ועם החופש שיש בישראל גם יפיצו תעמולה בשבילו. כמו כן, רוב הטרוריסטים שבארץ (כמו עזיז באתר) הם אנשים עם איכות חיים גורעה שהחיים בכלא תורמים להם מבחינת מגורים, מזון ופחות הוצאות למשפחה.
מוות: אולי גם יהפוך אותם לסמל, אבל סמל שבתוך קבר.

ב. בוגדים: וא(ע)נונו היה מוכן למכור אותי, אותך ואת כל עם ישראל...הוא היה נותן מידע שהיה לא רק שובר את האפלה שישראל מנסה להשיג בקשר ליכולותיה אלא גם פוגע בביטחון של כל אחד ואחד במדינה. אנשים כאלה צריך להיות בקבר, ולא לקבל שחרור מהכלא לאחר 18 שנה (אפילו שהמידע שבידם לא שווה כלום).
ג. הנאצים.!
יש חוק מוגדר שנקרא " חוק עשיית הדין בנאצים"
את אייכמן יימח שמו הוציאו להורג בתוך ארץ ישראל. אז למה שייצורים כמו שיש באתר הזה ישארו בחיים בתוך כלא של ישראל? עונש מוות. בכל מקום אחר בעולם זה מקובל ומתקופת התנ"ך היהודים נתנו תמיד עונש מוות (כמו גם כל שאר העמים)
אין הבדל בין נסראללה לבין היטלר ואין הבדל בין אחמדינג'ד לבין ערפאת הכלב שיתהפך בקבר.!
אני מוכן לחתום ואני אביא עוד אנשים שיחתמו.

עונש מוות לאנשים כאלה זה הפתרון היחיד. הם לא חשבו פעמיים לפניי שירו/ איימו / חטפו / פוצצו / פצעו והרגו יהודים חפים מפשע!!

הם כל הזמן אומרים "אלוהים גדול" אבל הם יודעים טוב מאוד שאלוהים גדול ואלוהים עם מדינת ישראל.!

בברכה,
אבישי שמחוני.

אבישי שמחוני.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום