הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 22-08-11, 20:16   # 11
aviad22
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

alon_974 בכוונה הקפיץ את המחיר , הוא בכלל לא מעוניין לקנות את הקבוצה
בגלל שהוא מוכר גם קבוצה (ולא רוצים לשלם לו עליה בגלל גובה המחיר) הוא מחפש להקפיץ מחירונים
נמאס כבר מאנשים כאלה , הוא דופק פה את כולם
  Reply With Quote
ישן 22-08-11, 20:30   # 12
alon_974
חבר מתקדם

מיני פרופיל

alon_974 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי aviad22 צפה בהודעה
alon_974 בכוונה הקפיץ את המחיר , הוא בכלל לא מעוניין לקנות את הקבוצה
בגלל שהוא מוכר גם קבוצה (ולא רוצים לשלם לו עליה בגלל גובה המחיר) הוא מחפש להקפיץ מחירונים
נמאס כבר מאנשים כאלה , הוא דופק פה את כולם
בדיוק אחי - זה העניין עלית עלי....
יאללה נמאסת כבר, כמה חפירות יש לך בנושא.
אני מעוניין לקנות את הקבוצה לא מנסה להקפיץ פה כלום.
לא תגיע לשום מקום ככה.
  Reply With Quote
ישן 22-08-11, 20:43   # 13
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

אתה נמאסת! אנשים כמוך מורידים את כמות המכירות בפורום
אם הפורום היה תלוי רק בעיסקאות שלך , הסטטיסטיקה הייתה מכירה אחת לשנתיים (במקרה הטוב)
  Reply With Quote
ישן 22-08-11, 21:15   # 14
alon_974
חבר מתקדם

מיני פרופיל

alon_974 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי aviad22 צפה בהודעה
אתה נמאסת! אנשים כמוך מורידים את כמות המכירות בפורום
אם הפורום היה תלוי רק בעיסקאות שלך , הסטטיסטיקה הייתה מכירה אחת לשנתיים (במקרה הטוב)
חחחח....חמוד, תכפיל את מספר ההודעות שלך ב-3 = ותגיע למספר עיסקאות שסגרתי בהצלחה וכולם היו מרוצים.
ובוא אם פסספת בפורום אחר מה שכתבתי לך אני יכתוב לך שוב.

בקשר למחירים של הקבוצות כיום בארץ- שאתה לא מפסיק להתלונן וממש להאשים את המוכרים שהם מבקשים מחיר מוגזם.
פעם "בזמנו" כמו שאתה מספר- מכרו קבוצות זבל כאלו ב-2 דולר לאלף איש.
ותראה איזה חוצפה! מה מנגנון השוק החופשי - שעליו אנו חיים מסדר לנו?
שמעת פעם על היצע וביקוש?
נגיד לדוגמה בשיא הקיץ בעונה שהתותים לא מורגלים לגדול- וקשה לגדל אותם ויש הרבה ביקוש תמצא קילו תותים שמגיע למחירים לא הגיוניים של 50 ש"ח לעומת בחורף שקילו תותים אפשר למצוא ב-6-7 שקלים.
היצע וביקוש? אז מזה אומר בעצם לפשוטי העם.
כאשר למוצר מסויים יש הרבה ביקוש - מין הסתם שהמחיר יעלה - כי למי אכפת ישלמו את המחיר גם ככה!
או שיש קצת היצע והרבה תחרות על המוצר המחיר יעלה כי כל לקוח יציע יותר על אותו מוצר.

ואם יש גם קצת היצע וגם הרבה ביקוש !!! כמו היום!! לעזאזל אולי תבין! על הקבוצות בפייסבוק!!!! המחיר מרקיע שחקים!
יום טוב נמאס לי להגיב לך. ברוכים הבאים לעידן החדש
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 02:45   # 15
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

תגיד לי אתה משווה תקופה של היום לפני שנה? אז הייתה קונה כמה דפים ועושה מהם עשרות אלפי לייקים (גם מגדיל את כמות הדפים וגם מביא כסף מפרסומות)
היום? מה כבר אפשר לעשות עם הדף ... פייסבוק התחילו להקשות ואנשים כבר לא לוחצים לייק
ככה שאתה קונה דף בידיעה שאתה יכול לפרסם בו אפיליאט והוא נחסם תוך תקופה קצרה (וגם האפיליאט לא מביא כבר כסף אחרי שכולם הבינו ששוחטים להם את חשבון הפלאפון)
אז מה באמת שווה דף כזה? ביננו אם אתה יכול לעשות הכנסה פסיבית למה שתמכור אותו ותרוויח חד פעמי? (ואתה טוען שהרווחים שלך מהדף הם די גבוהים)
בכל מקרה ממליץ לך לא לראות יותר מידי מדע בידיוני , אפילו על הבלוג הטיפשי שיש לך בחתימה אתה מסוגל לדרוש 20,000$ בטענה שהוא אחד הבלוגים המצליחים בעולם
בקיצור עוד כמה כמוך בפורום ובאמת המצב שלנו בקאנטים , לא יודע אם יהיו מכירות בכלל .... (הייתי מגדיר את הפוסטים עם המחירים המטורפים כסקאם)
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 05:54   # 16
nadavpld
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל nadavpld

nadavpld לא מחובר  

aviad22
אין לך את הזכות לומר את מה שאמרת. לאלון הזכות המלאה להציע הצעות גם אם מדובר בהצעות שווא שמטרתן להעלות את המכירה. אין פה משהו לא חוקי.
אני מתקשה להאמין שיש סיבה לזה שהוא יתן סתם הצעה, אבל זה שוק חופשי וזכותו לעשות מה שבא לו.
במקום לקפוץ לזמר ולהאשים, תן הצעה גבוהה יותר ושב בשקט.
וזה שהמחירים מטורפים בשבילך, זה בגלל שהגעת מ REAL MONEY
הגעת משוק רמלה לוד, ועלית לרבמ"ד (לקרייתים שבניניו - מדובר ב"קניון מסכן כזה") אז המחירים עלו. ברגע שתגיע לכרישים האמיתיים, קרי, קניון ה"ארנה". אתה תראה שדפים נמכרים גם ב10$ לאלף לייקים.
אז , כפי שאמרתי ...
זה שיקר לך פה, לא אומר שאנחנו "מרמים" ולא יוצרים "עסקאות". זה פשוט אומר שהמחירים האלה יקרים לך וכדאי שתתאפס על עצמך.

Last edited by nadavpld; 23-08-11 at 05:57..
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 14:04   # 17
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

תפסיק לקשקש , אתם מנסים להרוס את הפורום בדרך החוקית ואני לא יתן לזה!!!
אם תראה עיסקה עיסקה אחת מהמטופשות שלכם שיצאה לפועל אני נותן לך מה שרק תבקש ...
אתם חושבים אנשים כאן נולדו אתמול ... כולם יודעים את הערך של הדפים (אומנם אין הרבה אבל גם אין כ"כ מה לעשות איתם)
ובשיא החוצפה אתם מבקשים מחירים כבדים על דפים מוספאמים , דפים כאלה שווים 1k=1$ ובלחץ הייתי משלם 2$
בכל מקרה מטרת הפורום להיות עם רזומה עשיר ולהוציא לפועל כמה שיותר עיסקאות , מה שאתם עושים זה בידיוק ההפך
זה כמו לפרסם בלוח פוקוס סובארו מודל 92 ב 60 אלף ש"ח , אומנם זה מותר אבל אני לא חושב שהיו מאשרים לך דבר כזה. אותו דבר גם פה
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 15:58   # 18
instinct21
חבר מתקדם

מיני פרופיל

instinct21 לא מחובר  

aviad22
רק כדי שתבין משהו , תפתח עיתון או מקומון (עיתון מקומי ) ותראה שבכמעט כל דף , חפשו אותנו בפייסבוק
כל הדיבורים האלה על הפייסבוק ובתקשורת גרמה להרבה עסקים קטנים ( אתרים וכאלה ) להתפתח לפייסבוק .
אבל מכיוון שלפרסם בפייסבוק זה לא כזה קל בתקופה הזאת שפייסבוק חסמו הכל יש כמה אנשים שמתעסקים בזה עדיין ומוכרים דפים ולייקים , המחירים קפצו בגלל עומס העבודה (מניסיון )
אתה רוצה לקנות ? תקנה
אתה לא רוצה לקנות ? אל תקנה ותסתום תפה
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 16:37   # 19
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

נו עוד אחת שפותח ת'פה שלו בגלל שהוא מוכר גם , לפני כמה ימים "ניסית" למכור קבוצה , נו אז לא ציפיתי לתגובה אחרת ...
וברור שחברות רוצות לקדם את הדף שלהם בלייקים , כי שם מדובר על דף איכותי שעוזר המון לעסק
אתם מדברים על דפים מוספאמים שצריך לחרוש אותם בפוסטים כל 10 דקות ואוליי לראות קצת תנועה ...

בכל מקרה אני לא דיברתי על מכירת לייקים , כאן אתה מביא ללקוח שלך את הלייקים לתוך הדף שלו (איכותי) לכן זה משהו אחר
אבל למכור דף מוספאם של 8k ולדרוש עליו 100$?? סליחה אבל זה גזלה (ואני מתכוון גם לאלו שביקשו על דף של 50k אוהדים 2000 שקל ועוד התפנקו)
יש פה חבורה של 3-4 אנשים שרק הורסים לנו תפורום (בינהם nadavpld,alon_974 אתה ויש עוד איזה אחד או שניים) ולאט לאט נגררים אחריכם עוד אנשים ...
חבל באמת חבל ... הפורום הזה די מצליח
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 16:51   # 20
nadavpld
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל nadavpld

nadavpld לא מחובר  

בתור אחד שנרשם לפורום לפני שבוע ומאז לא מפסיק לגרבץ לנו בשכל , אל תעז אפילו להוציא את המילים האלה שאני הורס את הפורום.
אתה הגעת מREALMONEY , שם זה מה שנקרא, השוק. עכשיו מישהו מוכר שם דף על גלעד שליט. אתה מבין אותי ?
שם המחירים הם מסויימים, ופה המחירים שונים. זה לא חדש, זה שאתה מתקשה להבין את זה, זה ממש לא הבעיה שלנו.
אלו הם מחירי הדפים , לא משנה איך תסובב את זה.

אתה סה"כ ילד חדש בתחום שפוחד להוציא קצת יותר כסף - צא מזה. אם לא תוציא כסף, לא תכניס כסף.
אין לך את הזכות להוציא דיבה, אין לך את הזכות לדבר עלינו בכלל.
אני מציע לך למחוק את התגובה האחרונה ולעשות עסקים כמו שעושים עסקים. לא טוב לך המחירים ?! אל תכנס ואל תגיב.
במקום להכנס לויכוחים איתי, עם אלון ועם אלי שאנחנו סיפקנו יותר מ 50% מכל הלייקים שאי פעם סופקו בארץ.

אני אבהיר את זה בפעם האחרונה ואני לא מתכוון להגיב להודעות חסרות התכלית שאתה מפזר בפורום.
1. אדם רשאי להציע את הדף האוהדים שלו עבור איזה מחיר שהוא חפץ בו
2. אדם שלא מעוניין בדף, לא צריך להגיב רק כדי להרוס לו את המכירה
3. מחיר דף של האח הגדול שכלל האוהדים שלו הגיעו לבד בלי אף סקריפט, בלי קשר לכמות הפרסומים שהיו בו, ג-ב-ו-ה מאד. אתה חדש בתחום, אחרת הייתי מכיר אותך, לכן תקשיב לאנשים מנוסים ממך. הדף שלו שווה זהב.
4. אין לך את הזכות לדבר לא עליי, ולא על אף אחד אחר כאשר אתה פונה אלינו בשמנו או בכינוי שלנו.
5. מטרת הפורום הזה היא להגיע לעסקאות ולא להרוס אותן.
6. יש דבר כזה שנקרא היצע וביקוש, כל עוד הביקוש גבוה מאד וההיצע נמוך - המחיר עולה.
כרגע, הביקוש לדפי אוהדים - מטורף, ענק, אדיר מימדים. וההיצע - קטן מאד מאד מאד. לכן, המחיר בהתאם - עולה.

מקווה שהחכמת, חד וחלק אני לא מתכוון להגיב יותר.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום