הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 05-03-06, 19:30   # 11
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר
דירוג מסחר: (0)

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

אני מתבייש לראות את הכתוב, אולי לא 10 אלף....אבל 300? 200?.....50!?!?!......
כמה מישהויים פה הורסים את השוק, וחבל........אני לא יודע על טיב העבודה, אבל אם לשפוט לפי המחיר.....עצוב מאוד...מחיר מעריכים לפי עבודה...כנראה אנשים פה לא משקיעים במערכות שהם בונים והם עושים מערכות "פארשיות".......
  Reply With Quote
ישן 05-03-06, 19:47   # 12
ראשן
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

ראשן לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga
כמה מישהויים פה הורסים את השוק, וחבל........אני לא יודע על טיב העבודה, אבל אם לשפוט לפי המחיר.....עצוב מאוד...מחיר מעריכים לפי עבודה...כנראה אנשים פה לא משקיעים במערכות שהם בונים והם עושים מערכות "פארשיות".......
ידיד שלי שהוא מתכנת הציע לי ב50
  Reply With Quote
ישן 05-03-06, 23:19   # 13
שלומי אזולאי
Permanently Banned

מיני פרופיל

שלומי אזולאי לא מחובר  

ציטוט:
זה לא קשור, זה כמו שספר של שכונת התקווה יספר ב50 ש"ח.
אולי יפה והכל, אבל מזה 50 ש"ח? סליחה? ואני מסתפר ב30-35 ש"ח ולא יותר...
הייתי מסתפר אצל אחד ב45 ש"ח ואמרתי לו שאני חושב שזה ממש יקר, הוא ענה לי שהוא מעריך את העבודה שלו. אמרתי לו עם כל הכבוד לעבודה שלך תחשוב גם על המצב הכלכלי של מדינתנו, אנחנו מדינה בואו נודה לא חיה הכי טוב בכל זאת.
אני לא חושב שעל מערכת שפשוט פאנל כניסה(זה השונה בא) יקפיץ במעל 5,000 ש"ח

(סליחה שלא דיברתי ממש בהקשר, ספר וזה... עזבו)

יובל פרנק-בידיוק אותה מערכת שביקשתי?
  Reply With Quote
ישן 05-03-06, 23:25   # 14
בניה
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

בניה לא מחובר  

בס"ד

לשלומי אזולאי- תפנה מקום בתיבת הודעות פרטיות בבקשה.
  Reply With Quote
ישן 05-03-06, 23:27   # 15
Tomer
Whatever

Tomer's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Tomer Send a message via Skype™ to Tomer

Tomer לא מחובר  

אני לא בטוח שמותר להציע פה הצעות, אבל בכל מקרה, מערכות כזו עולה לך בערך 500 ש"ח (ראה http://Noar.us/system)
ישן 05-03-06, 23:28   # 16
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי שלומי אזולאי

זה לא קשור, זה כמו שספר של שכונת התקווה יספר ב50 ש"ח.
אולי יפה והכל, אבל מזה 50 ש"ח? סליחה? ואני מסתפר ב30-35 ש"ח ולא יותר...
הייתי מסתפר אצל אחד ב45 ש"ח ואמרתי לו שאני חושב שזה ממש יקר, הוא ענה לי שהוא מעריך את העבודה שלו. אמרתי לו עם כל הכבוד לעבודה שלך תחשוב גם על המצב הכלכלי של מדינתנו, אנחנו מדינה בואו נודה לא חיה הכי טוב בכל זאת.
אני לא חושב שעל מערכת שפשוט פאנל כניסה(זה השונה בא) יקפיץ במעל 5,000 ש"ח

(סליחה שלא דיברתי ממש בהקשר, ספר וזה... עזבו)

יובל פרנק-בידיוק אותה מערכת שביקשתי?
אז בוא נתחיל לחלק דברים בחינם!!
יאללה, חבר'ה, הכל עליי...צריך להתחשב במצב של המדינה..........
מעניין, אולי רק באזור שלך זה ככה......אולי שם זה שונה.......אבל בכל מקום שאני מכיר, כסף זה כסף ולא משנה איך תגיד את זה, זה ישאר כסף.....ואנשים רוצים שיהיה להם כמה שיותר בכמה שפחות זמן.
המחירים בארץ שלנו הם בין המחירים הכי גבוהים בעולם בכל המוצרים כמעט אז אתה מתחיל לדבר איתי על ספרים?.....במדינות אחרות......תספורת שבארץ עולה 40 עולה שם דולר נגיד.....ולא שהוא לא מעריך את העבודה, זה התעריף במדינה ההיא....ושם עם דולר אחד אפשר להתקיים הרבה יותר ממה שדולר פה......
פה צריך הרבה כסף בשביל להתקיים והמחירים בהתאם.......
אתה לא רוצה לשלם? לך תלמד ותכין לבד.......פה זה לא עובד לפי איך שאתה רוצה....פה זה לא מוסד צדקה....אני יקח כמה שאני חושב שהעבודה שלי שווה בהתאם לכמה שאני צריך ורק עכשיו באשכול אחר ראיתי אותו מקרה שהבן אדם היה לחוץ בכסף הוא מוכר מערכת בזול....אבל בכל מקרה אחר זה עולה ב200% ומעלה יותר.......
אני מקווה שאתה מבין את הנקודה שלי בכל הבילבולים פה....וגם אני ממש עייף אז זה יצא מחורבש......
  Reply With Quote
ישן 05-03-06, 23:32   # 17
Bestouch
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Bestouch שלח הודעה באמצעות MSN אל Bestouch

Bestouch לא מחובר  

מערכת כמו של נענע היא הרבה יותר מסובכת ממה שאתם יכולים לדמיין והיא כוללת כל כך הרבה דברים שאתם לא יודעים.
זה לא רק הדף ראשי זה עוד עשרות דפים משניים של נושאים שיש שמה פלוס הדואר פלוס הצ'ט פלוס הפורומים ועוד הרבה דברים בקיצור זאת מערכת עצומה בגודל.
מחיר? תהיו בטחים שאיזשהו מספר עצום שמעל 100,000...

Bestouch
עיצוב אתרים
Msn: ops5@walla.co.il
  Reply With Quote
ישן 05-03-06, 23:33   # 18
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Bestouch
מערכת כמו של נענע היא הרבה יותר מסובכת ממה שאתם יכולים לדמיין והיא כוללת כל כך הרבה דברים שאתם לא יודעים.
זה לא רק הדף ראשי זה עוד עשרות דפים משניים של נושאים שיש שמה פלוס הדואר פלוס הצ'ט פלוס הפורומים ועוד הרבה דברים בקיצור זאת מערכת עצומה בגודל.
מחיר? תהיו בטחים שאיזשהו מספר עצום שמעל 100,000...
אבל לא דיברנו על כל המערכת של חברי מועדון נענע, אלא רק על ההעלאה, עם כניסת משתמש.
  Reply With Quote
ישן 05-03-06, 23:40   # 19
Dvirs.Net
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Dvirs.Net לא מחובר  

אני בניתי לפני המון זמן מערכת סיטי כמו נענע, רק משופרת יותר.
העלאת קבצים, עריכת קבצים (אפשריים לעריכה כגון txt), ניווט בין קבצים ותקיות, ניהול האתר שלך, יצירת אתר אישי בעת ההרשמה וכו'.
כמובן כולל ניהול וקביעת הגדרות והגבלות למשתמשים (למשל כמה MB אכסון יהיה לכל משתמש).

זה הרבה עבודה, אם עובדים נכון, ביעילות ואבטחה מקסימאלית.
אם מחפפים אז יכול להיווצר מצב מאוד מסוכן בו חור אבטחה קטן יכול לאפשר למשתמש אחד למחוק את כל הקבצים מהשרת..
ישן 05-03-06, 23:47   # 20
שלומי אזולאי
Permanently Banned

מיני פרופיל

שלומי אזולאי לא מחובר  

ציטוט:
אז בוא נתחיל לחלק דברים בחינם!!
יאללה, חבר'ה, הכל עליי...צריך להתחשב במצב של המדינה..........
מעניין, אולי רק באזור שלך זה ככה......אולי שם זה שונה.......אבל בכל מקום שאני מכיר, כסף זה כסף ולא משנה איך תגיד את זה, זה ישאר כסף.....ואנשים רוצים שיהיה להם כמה שיותר בכמה שפחות זמן.
המחירים בארץ שלנו הם בין המחירים הכי גבוהים בעולם בכל המוצרים כמעט אז אתה מתחיל לדבר איתי על ספרים?.....במדינות אחרות......תספורת שבארץ עולה 40 עולה שם דולר נגיד.....ולא שהוא לא מעריך את העבודה, זה התעריף במדינה ההיא....ושם עם דולר אחד אפשר להתקיים הרבה יותר ממה שדולר פה......
פה צריך הרבה כסף בשביל להתקיים והמחירים בהתאם.......
אתה לא רוצה לשלם? לך תלמד ותכין לבד.......פה זה לא עובד לפי איך שאתה רוצה....פה זה לא מוסד צדקה....אני יקח כמה שאני חושב שהעבודה שלי שווה בהתאם לכמה שאני צריך ורק עכשיו באשכול אחר ראיתי אותו מקרה שהבן אדם היה לחוץ בכסף הוא מוכר מערכת בזול....אבל בכל מקרה אחר זה עולה ב200% ומעלה יותר.......
אני מקווה שאתה מבין את הנקודה שלי בכל הבילבולים פה....וגם אני ממש עייף אז זה יצא מחורבש......
לא אמרתי שתעבוד בחינם זה א.
ב. זה לא קשור לאזור שלי, ואני גם לא גר בשכונת התקווה-רק הבאתי דוגמא.
ג. אז עם אתה אומר כל אחד לפי מה שהוא רוצה ומה שמספק אותו אז בבקשה, תמכור אחסון 100 MB ב200 ש"ח לחודש, והאמת שיש כאלה, ואני לא יודע איך מצליח להם העסק. ולא תגיד עכשיו וינדוס ואפשר לפתוח מלא מסדי נתונים וכד'... 200 ש"ח על 100 MB + אפשר לפתוח כמות מוגבלת של מסדי נתונים/כתובות דואר אלקטרוני וכד'...
אני חושב שהבאתי דיי דוגמאות בשביל שתבין את זה.
ואני לא אומר שאתם לא צריכים להרוויח, להפך. אני חושב שיש לכם עבודה מעולה! ויש פה חבורה ענקית של מוכשרים, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לקחת עד כדי כך יקר. על מערכת לא ממש מסובכת רוצים 10,000 ש"ח? לדעתי זה כבר גובל בחוצפה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום