הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-04-07, 15:02   # 1
מעל הראש
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

מעל הראש לא מחובר  

[דרושים] צוות ל-אתר + פורום + רדיו - Full-Volume

(מצטער שאני פותח עוד אשכול פשוט אי אפשר לערוך את ההוא והמנהלים לא כל-כך עונים, בכל מקרה, מנהלים אני מעדיף שתמחקו/תנעלו את הנושא הקודם ולא את זה כי זה יותר עדכני).

שלום... כרגע אני ועוד צוות של בינתיים כשלושה אנשים עובדים על בניית פורטל (מוזיקה, סיקורי משחקים תוכנות וסרטים, כושר גופני, מחשבים ותיכנות, לימודים ופורומים, אה ורדיו שיהיה חלק מקטגורית המוזיקה) וחסר לנו צוות כדי לעלות חומר... זה מה שדרוש:

רדיו - דרושים אנשים שיכולים לשדר, יש להם ניסיון, ואוהבים מוזיקה טובה... (לא כל היום שומעים בריטני ספירס או לא יודע...)

סיקורי משחקים: דרושים כמה שיותר אנשים! עדיף לדעת html
סיקורי תוכנות: דרושים כמה שיותר אנשים! עדיף לדעת html
סיקורי סרטים: דרושים כמה שיותר אנשים! עדיף לדעת html

כושר גופני: דרושים בערך 2-3 אנשים שיוכלו כל הזמן להוסיף מאמרים שמפורסמים ברחבי האינטרנט, לכתוב מאמרים ומדריכים, ת**** (צונזר) נכונה , אימונים וכו'...

מחשבים ותיכנות: דרושים כמה שיותר אנשים שמבינים בשפות כגון: html, php, asp, javascript, java, C, Csharp, C++ וכו'!!! כמו-כן גם בקטגוריה זו יהיו נושאים העוסקים בגרפיקה ועיצוב, על-כן דרושים גם אנשים היודעים פוטושופ ופלאש... שיוכלו לכתוב מדריכים ולפרסם psd ! בינתיים פירסום psd יהיה בחינם אולי בהמשך יעלה כסף! כמובן ההורדה...

פורומים - אנחנו הולכים להשקיע במערכת פורומים הזו, בגלל זה אנחנו גם הולכים להשקיע כנראה כסף ולקנות מערכת פורומים IPB 2.2.2 ... דרושים 3-4 אנשים שמבינים בפורומים, יודעים להתקין מודים, לעצב, ולטפל בבעיות. יכול להיות שעד שנקנה את המערכת החדישה נעבוד עם מערכת רגילה של 1.4.

לימודים - מממ כמה שיותר אנשים דרושים שיש להם עבודות על המחשב ומוכנים להעלות ...

השרת מאוחסן על שרת פרטי מהיר מאוד ובקרוב (לאחר שהאתר יצא) ככל הנראה גם דומיין Co.il
היה בבעולותי גם שרת הרדיו אך בעיות גרמו לכך שכבר אין לי אותו, לכן אבקש חסות לשרת רדיו, אני מוכן לפרסם באנר של החברה, אבל לא אדסנס כי יש לי כבר אדסנס באתר.

מי שמעוניין בעוד פרטים או ביצירת קשר (דרך אגב, האתר כבר ברשת ואנחנו עובדים עליו.. כמובן שהוא לא לפירסום... מי שרוצה לינק שידבר איתי באייסי..)
האייסי: 465968400
  Reply With Quote
ישן 10-04-07, 10:56   # 2
מעל הראש
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

מעל הראש לא מחובר  

בגלל שאני לא יכול לערוך, אני כותב כאן!
לאתר יהיה מערכת ניהול תוכן מקצועית !
לאתר יהיה מערכת IPB 2.2.2 !
לאתר יהיה דומיין Co.il
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום