הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 14-10-10, 16:45   # 11
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd
דירוג מסחר: (0)

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

לדעתי יש פוטנציאל מעולה, אך רק עם מיתוג נכון: עיצוב מחדש של החלק הגרפי, בניית אתר ראוי, פיתוח אתר בינלאומי באנגלית ושפות נוספות, שגם הוא יראה מקצועי וראוי ויישר קו עם אתרים אחרים בתחום,
ועם כתיבה מחדש של התכנים (כרגע יש המון שגיאות תחביריות וטקסטים באנגלית ש"מגלים" שמאחורי המערכת עומד בחור צעיר מאוד).

כרגע אולי יש מוצר טוב, אבל אין כלל "שואו", האתר והמערכת לא משווקים את עצמם, לא גורמים ללקוח פוטנציאלי להפוך ללקוח, אין מיתוג או כתיבה שיווקית או גרפיקה שיווקית,
זה מה שחסר לך, מעבר לתקציב פרסום
ישן 14-10-10, 17:25   # 12
HagaiA
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

HagaiA לא מחובר  

קזומה אין לי בעיה עם הדעה שלך, אבל היא לא נכונה בהרבה מובנים,
א. אני שמח שאני צעיר כי כל החיים עוד בפני וזה לאו דווקא מראה על יכולת כתיבת תכנים בגלוי ולא בגלוי,
היכולת שלי לכתיבת תכנים ברמה שיווקית גדולה מאוד תאמין לי אני למדתי הרבה בחיים שלי על שיווק.

והאתר והמערכת לא משווקים את עצמם כמו שאתה אומר, בגלל זה אני צריך שותף שישקיע פרסומית כי כרגע יש רק מס' לקוחות והמדד של הלקוחות הוא בערך - לקוח או שניים בכל חודש שזה לא הרבה בכלל, אני לא אומר שזה קצת אבל יש לארגון הרבה יותר פונטנציאל של לקוח-שניים בחודש,
ולפי האתרים של מערכת אבטחת מידע שראיתי עד היום אני דווקא בסדר עדיפויות גבוהה ביחס לעיצוב, תכנות וכתיבת שיווקית. רק חסר הפרסום האינטנסיבי שבשבילו פתחתי את הנושא הזה.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום