הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-10-09, 08:18   # 11
ben the master
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ben the master Send a message via Skype™ to ben the master

ben the master לא מחובר  

אני מתגייס ב2 לדצמבר לתותחנים טירונות 03 חודשיים של קריעת תחת
ולזה שמתגייס יש דבר אחד שאולי לא אמרו לך לא משנה לאן אתה מתגייס בטירונות יתפוס אותך מבחני הבר-אור
שזה 2000 מטר ( 4 סיבובים ) כפיפות בטן , כפיפות מרפקים
ועל כל דבר שתלמד ויעבירו אותך קורסים בסוף יש מבחן כמו בצפר
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 13:22   # 12
Lebron23
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Lebron23 לא מחובר  

שמעת נכון

אתה הולך להיות ג'ובניק לתפארת

אין מה לאחל לך בהצלחה כי הולך להיות לך לא יותר מדי קשה
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 13:29   # 13
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Lebron23 צפה בהודעה
שמעת נכון

ואוו איזה תגובה לתפארת מדינת ישראל!
קודם כל התפקיד הזה הוא לא דווקא גובניק. ממש לא. לשרת בעזה ולצאת פעם בשבועיים זה ממש אבל ממש לא נחשב גובניק.
ואם מדברים בצורה כזו אז היחידות הקרביות לא יכולות בלי חייל תיקשוב,חייל תיקשוב זה חייל מציל חיים בצורה בלתי רגילה. ועוד יותר אם מדברים בצורה הזו דיי מגעילה אז,חייל הקרבי זה פחות להשתמש בשכל,הראש מאחורי הפעולות האלה זה יותר חייל התיקשוב וחייל התיקשוב מציל חיים,גם את חיי החיילים וגם את חיי האזרחים.
ושוב אתה מוציאים מילים מהפה בלי הכרה ובלי חשיבה.
מאיפה לך לדעת שלא הולך להיות לי קשה?! את מכיר אותי?1 אתה יודע מה היכולות שלי?! אתה מכיר את כל התפקידים בצה"ל ועשית את כולם כדי לדעת מה הוא תפקיד קשה ומה לא?!
זה שבחייל התיקשוב לא משתמשים בכוח פיזי זה לא אומר שזה "קל",כי במקום כוח פיזי משתמשים בכוח אחר.
תגובות כאלה פשוט מוציאות אותי מדעתי,זה פשוט זילזול אין מילה אחרת.
עריכה:
ותודה לשאר המגיבים.
עריכה 2:
חחחח.. שמעתי שיש את המסלול 2000 מטר,אבל שמעתי שזה בגדר "מומלץ" ולא חובה.

Last edited by ozsason; 19-10-09 at 13:34..
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 14:25   # 14
WebProject
מ.תיכנות

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to WebProject

WebProject לא מחובר  

אתם הורגים אותי פה

תפסיקו עם ההפרדה הזו - ג'ובניק\קרבי.

ג'ובניק יכול לתרום בידיוק באותה מידה למדינה ווואלה לפעמים אפילו יותר, מי אתם חושבים ששולח את הקרביים לפעולות? שמכוון את הכוחות?
בטח שקרבי מקריב יותר, מן הסתם, הוא בסכנת חיים גדולה יותר, אבל זה לא אומר שג'ובניקים נחותים לעומתו.

תגיעו קודם לצבא לפני שאתם מתחילים לדבר.
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 15:08   # 15
loading
חבר וותיק

מיני פרופיל

loading לא מחובר  

אני לא מרבה להגיב כאן, אבל הפעם יש כמה תגובות של ילדים צעירים פעורים שעוד אין להם את הריח של הבקום...

כמה מילים על חיל התקשוב - החיל הכי חשוב מבין כל הסוגים שאתם מכירים. ללא חיל התקשוב, וללא מערך התקשובי, המפקד לא שווה כלום. אנשי הקשר הם אלו שגורמים למפקד לשלוט בחיילים שלו בין אם זה בשטח עצמו ובין אם זה בחדרי פיקוד הנמצאים בקריה או בכל מקום אחר.

נכון, יש תפקידי בלאי בחיל התקשוב כמו בכל מקום אבל יש כמה קורסים שהם מאוד איכותיים... יש גם קורס אחד לוחם בחיל התקשוב והוא קציני קשר גדודיים (קשר"גים). הקשרגים מבצעים טירונות 03\04 (תלוי) ועוברים מסלול קרבי לכל דבר (בהתאם לצרכים שלהם בסדיר). ביום יום הם לא עושים הרבה אבל במהלך מלחמה או הכנה למלחמה, הם ואנשי הקשר האחרים מבצעים את העבודה היותר חשובה שקיימת.

חבר'ה, אני אומנם לא בחרתי במערך העורפי, אבל גם התפקידים העורפיים מאוד חשובים ואל תזלזלו בהם.

שיהיה לך בהצלחה, יהיה לך כיף בקורס...
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 15:34   # 16
dvirhazout
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל dvirhazout

dvirhazout לא מחובר  

ציטוט:
שמעת נכון

Reply With Quote
ישן 19-10-09, 17:49   # 17
Light-Era.Net || Ronen
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

Light-Era.Net || Ronen לא מחובר  

אתם באמת כאלה מצחיקים עם כל הקרבי\ג'וב הזה...
לדוגמא אני, חייל בשלישות באחד בסיסים ליד עזה.
אני עובד עם מחשבים וניירת, אבל יוצא הביתה חמשושים.
אני עובד עם במשרד עם מזגן, אבל בחוץ נופלים קאסמים ופצמ"רים...
בעקרון אני לא קרבי כי אני לא יושב עם M-16 במארב, אבל במידה ויש אר"ן(אירוע רב נפגעים), אני רץ לרשום את שמות הפצועים והחללים תחת הפצצות או ירי מחבל.
לך תגדיר
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 18:58   # 18
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ozsason צפה בהודעה
למה חיים קלים? לפי מה שאני רואה בפרופיל שלך אתה בן 17.ככה שאתה לא יודע מה זה צבא.
וחייל תיקשוב זה חייל גדול יש כאלה שמשרתים בעזה ויוצאים רק פעם בשבועיים,אז קל זה בטוח לא.
וחיים קלים או לא זה עניין יחסי לכל בן אדם.
גבר, אני יוצא פעם בשבועיים ואני ג'ובניק מת.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי ben the master צפה בהודעה
אני מתגייס ב2 לדצמבר לתותחנים טירונות 03 חודשיים של קריעת תחת
ולזה שמתגייס יש דבר אחד שאולי לא אמרו לך לא משנה לאן אתה מתגייס בטירונות יתפוס אותך מבחני הבר-אור
שזה 2000 מטר ( 4 סיבובים ) כפיפות בטן , כפיפות מרפקים
ועל כל דבר שתלמד ויעבירו אותך קורסים בסוף יש מבחן כמו בצפר
03 זו לא קריעת תחת... סמוך עלי.
ציטוט:
שמעת נכון

מי אתה שתגיד מה קשה ומה לא? מאחל לך להיות חימושניק.
ציטוט:
ואוו איזה תגובה לתפארת מדינת ישראל!
קודם כל התפקיד הזה הוא לא דווקא גובניק. ממש לא. לשרת בעזה ולצאת פעם בשבועיים זה ממש אבל ממש לא נחשב גובניק.
ואם מדברים בצורה כזו אז היחידות הקרביות לא יכולות בלי חייל תיקשוב,חייל תיקשוב זה חייל מציל חיים בצורה בלתי רגילה. ועוד יותר אם מדברים בצורה הזו דיי מגעילה אז,חייל הקרבי זה פחות להשתמש בשכל,הראש מאחורי הפעולות האלה זה יותר חייל התיקשוב וחייל התיקשוב מציל חיים,גם את חיי החיילים וגם את חיי האזרחים.
ושוב אתה מוציאים מילים מהפה בלי הכרה ובלי חשיבה.
מאיפה לך לדעת שלא הולך להיות לי קשה?! את מכיר אותי?1 אתה יודע מה היכולות שלי?! אתה מכיר את כל התפקידים בצה"ל ועשית את כולם כדי לדעת מה הוא תפקיד קשה ומה לא?!
זה שבחייל התיקשוב לא משתמשים בכוח פיזי זה לא אומר שזה "קל",כי במקום כוח פיזי משתמשים בכוח אחר.
תגובות כאלה פשוט מוציאות אותי מדעתי,זה פשוט זילזול אין מילה אחרת.
עריכה:
ותודה לשאר המגיבים.
עריכה 2:
חחחח.. שמעתי שיש את המסלול 2000 מטר,אבל שמעתי שזה בגדר "מומלץ" ולא חובה.
גבר עם כל הכבוד (ואני ג'ובניק, טוב נו... "תומך לחימה"), אף אחד לא ישלח אותך לעזה עם 02. יש תפקידים עורפיים שדורשים 03. תקשוב זה חשוב, אבל אל תעשה מעצמך המוח מאחורי צה"ל. אתה תעשה תפקיד כמו כולם וסך הכל בורג במערכת. לא פחות ולא יותר חשוב מכל חייל אחר.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי WebProject צפה בהודעה
אתם הורגים אותי פה

תפסיקו עם ההפרדה הזו - ג'ובניק\קרבי.

ג'ובניק יכול לתרום בידיוק באותה מידה למדינה ווואלה לפעמים אפילו יותר, מי אתם חושבים ששולח את הקרביים לפעולות? שמכוון את הכוחות?
בטח שקרבי מקריב יותר, מן הסתם, הוא בסכנת חיים גדולה יותר, אבל זה לא אומר שג'ובניקים נחותים לעומתו.

תגיעו קודם לצבא לפני שאתם מתחילים לדבר.
חח איזה שפיץ.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי Light-Era.Net || Ronen צפה בהודעה
אתם באמת כאלה מצחיקים עם כל הקרבי\ג'וב הזה...
לדוגמא אני, חייל בשלישות באחד בסיסים ליד עזה.
אני עובד עם מחשבים וניירת, אבל יוצא הביתה חמשושים.
אני עובד עם במשרד עם מזגן, אבל בחוץ נופלים קאסמים ופצמ"רים...
בעקרון אני לא קרבי כי אני לא יושב עם M-16 במארב, אבל במידה ויש אר"ן(אירוע רב נפגעים), אני רץ לרשום את שמות הפצועים והחללים תחת הפצצות או ירי מחבל.
לך תגדיר
רכ"א? כל מה שאני יכול להגיד זה פנאן... וכן אפשר להגדיר... ג'ובניק.
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 19:15   # 19
ozsason
חבר מתקדם

מיני פרופיל

ozsason לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי loading צפה בהודעה
אני לא מרבה להגיב כאן, אבל הפעם יש כמה תגובות של ילדים צעירים פעורים שעוד אין להם את הריח של הבקום...

כמה מילים על חיל התקשוב - החיל הכי חשוב מבין כל הסוגים שאתם מכירים. ללא חיל התקשוב, וללא מערך התקשובי, המפקד לא שווה כלום. אנשי הקשר הם אלו שגורמים למפקד לשלוט בחיילים שלו בין אם זה בשטח עצמו ובין אם זה בחדרי פיקוד הנמצאים בקריה או בכל מקום אחר.

נכון, יש תפקידי בלאי בחיל התקשוב כמו בכל מקום אבל יש כמה קורסים שהם מאוד איכותיים... יש גם קורס אחד לוחם בחיל התקשוב והוא קציני קשר גדודיים (קשר"גים). הקשרגים מבצעים טירונות 03\04 (תלוי) ועוברים מסלול קרבי לכל דבר (בהתאם לצרכים שלהם בסדיר). ביום יום הם לא עושים הרבה אבל במהלך מלחמה או הכנה למלחמה, הם ואנשי הקשר האחרים מבצעים את העבודה היותר חשובה שקיימת.

חבר'ה, אני אומנם לא בחרתי במערך העורפי, אבל גם התפקידים העורפיים מאוד חשובים ואל תזלזלו בהם.

שיהיה לך בהצלחה, יהיה לך כיף בקורס...
תודה,סוף סוף תגובה נורמאלית והגיונית.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
גבר, אני יוצא פעם בשבועיים ואני ג'ובניק מת.

03 זו לא קריעת תחת... סמוך עלי.

מי אתה שתגיד מה קשה ומה לא? מאחל לך להיות חימושניק.

גבר עם כל הכבוד (ואני ג'ובניק, טוב נו... "תומך לחימה"), אף אחד לא ישלח אותך לעזה עם 02. יש תפקידים עורפיים שדורשים 03. תקשוב זה חשוב, אבל אל תעשה מעצמך המוח מאחורי צה"ל. אתה תעשה תפקיד כמו כולם וסך הכל בורג במערכת. לא פחות ולא יותר חשוב מכל חייל אחר.

חח איזה שפיץ.

רכ"א? כל מה שאני יכול להגיד זה פנאן... וכן אפשר להגדיר... ג'ובניק.
אמרתי שאני לא בורג במערכת? אני אפילו בורג קטן במערכת,כל החיילים הם בסה"כ בורג קטן מאוד מאוד מאוד קטן במערכת גם ההכי קרבי והכי "שפיץ" הוא בורג קטנטן במערכת!
וזה בפירוש לא גובניק,באו אליי הביתה מהיחידה הזו שני מפקדים ועוד אחד שעומד להשתחרר,הם בעצמם אמרו בפירוש שזה לא נחשב גובניק,זה לא קרבי אבל גם לא גובניק.
ומישהו אמר שאני לא אעשה שירות כמו כולם?! ומישהו אמר שאני יותר חשוב מככל חייל אחר? אם זה מה שאתה הבנת ממה שכתבתי אז צר לי על ההבנה שלך! שים לב מה הגבתי ולמי.
  Reply With Quote
ישן 19-10-09, 19:22   # 20
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
תודה,סוף סוף תגובה נורמאלית והגיונית.

אמרתי שאני לא בורג במערכת? אני אפילו בורג קטן במערכת,כל החיילים הם בסה"כ בורג קטן מאוד מאוד מאוד קטן במערכת גם ההכי קרבי והכי "שפיץ" הוא בורג קטנטן במערכת!
וזה בפירוש לא גובניק,באו אליי הביתה מהיחידה הזו שני מפקדים ועוד אחד שעומד להשתחרר,הם בעצמם אמרו בפירוש שזה לא נחשב גובניק,זה לא קרבי אבל גם לא גובניק.
ומישהו אמר שאני לא אעשה שירות כמו כולם?! ומישהו אמר שאני יותר חשוב מככל חייל אחר? אם זה מה שאתה הבנת ממה שכתבתי אז צר לי על ההבנה שלך! שים לב מה הגבתי ולמי.
יש ג'ובניק, תומך לחימה וקרבי... אין כל כך הרבה אפשרויות. אני תומך לחימה ותן לי להבהיר לך שזה תיאור לג'ובניק שיותר בעניינים, אבל עדיין ג'ובניק. אז אתה מקבל דרגה חודשיים לפני ומקבל כמה שקלים יותר במשכורת, אתה ג'ובניק. אל תזלזל בג'ובניקים, יש כמה תפקידים קשים, זה לא הכל משרד ומזגן.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום