הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-01-13, 13:20   # 1
Dr.SOCCER
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Dr.SOCCER לא מחובר  

Posting שירות לניהול דפי פייסבוק

אני שמח להציג בפניכם את מערכת הניהול דפי פייסבוק Posting

פוסטינג מציעה ללקוחותיה שירות ניהול מתקדם לדף הפייסבוק וכל זאת בדרך עצמאית לחלוטין שלכם.
פרסום מתוזמן לכל פוסט - תמונה, קישור או הודעה. פשוט מתזמנים ומפרסמים מתי שקובעים.
כמו כן ניתן לנהל מס' רב של דפי פייסבוק, פרסום מקיף מיידי או מתוזמן בכל הדפים שאותם אתם מנהלים בליחצת כפתור אחת.

Last edited by Dr.SOCCER; 06-01-13 at 14:30..
  Reply With Quote
ישן 06-01-13, 16:15   # 2
Shlomi062
חבר על

מיני פרופיל

Shlomi062 לא מחובר  

עמוד הבית ריק מידי, הייתי מוסיף עוד תוכן (הייתי משלב את הדף הראשי עם הדף "איך השירות עובד"), מיותר לציין שההמלצה של "דניאל כהן" - לא ממש משדרת אמינות.
עמוד החבילות לא מוכר נכון, אם ההגבלה רק במספר הפוסטים - אנשים לא יתפתו לרכוש, תעשה הגבלות מסוימות בין החבילות.
עמוד הרשמה - נדרש למלאות כ"כ הרבה שדות? תעשה הרשמה באמצעות פייסבוק, ופרטים נוספים במידה ורוצים לרכוש חבילה.

בהצלחה!

מחפשים אחסון אתרים אמין וזול?
  Reply With Quote
ישן 07-01-13, 11:52   # 3
nissso
חבר חדש

מיני פרופיל

nissso לא מחובר  

העיצוב יפה, גם אהבתי את הרעיון לשים הכל באותו הדף.
אני יודע שאתרים דומים נותנים תקופת התנסות ללא תשלום. אולי גם לכם כדאי להוסיף את זה.
  Reply With Quote
ישן 07-01-13, 11:53   # 4
nissso
חבר חדש

מיני פרופיל

nissso לא מחובר  

אגב, ה- "צור קשר" לא פעיל
  Reply With Quote
ישן 07-01-13, 21:40   # 5
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

הלכתם כאן על קונספטים עיצוביים מאוד טובים לצרכים מסויימים (כאן זה יכל להיות מעולה) ועשיתם אותם קצת פחות טוב -
בסופו של דבר זה רעיון של משהו שאמור לשדר פשטות, אך מאחורי הקלעים הוא לאו דווקא כל כך פשוט לאיפיון ולביצוע.
עשיתם כאן לא מעט החלטות שגויות באיפיון, בעיצוב ובפיתוח וזה ניכר - זה פשוט לא נראה טוב ולא מספק אינטרקציה מספיק טובה.
אני אקח את הסיכון ואפילו אגיד שנעשה כאן עוול לסוג העיצוב הזה, משהו שאמור לשדר פשטות ונוחות פשוט נעשה כאן בצורה הפוכה לגמרי.

הדף הראשי די ריק וזה לא בהכרח גרוע כי יש אתרים שעושים את זה יפה מאוד.
אצלכם זה נראה כמעט יפה, בא לי לחשוב שזה יפה אבל אני פשוט לא יכול, משהו מפריע לי.
אם זה התפריט למעלה שנראה כאילו הועתק מאתר מלפני 10 שנים, אם זה הטקסט שלא מיושר כמו שצריך לצד התמונה ואם זה הכפתור המגושם של "הרשמו עכשיו" שאמור להיות אחד הדברים הכי מושכים באתר.
ההצללה למטה פשוט לא במקום, הציטוט כשלעצמו בסדר גמור אבל גם הוא לא ממש מסתדר במקום שלו.

נמשיך עם הדף הבא, שבא אחרי יותר מדי רווח מזה שלפניו, משהו שקיים כאן בשאר העמודים לדעתי.
השילוב של החלק העליון עם התפריט יכול להיות רעיון טוב, אבל הוא לא יכול להיות קיים רק בעמוד אחד ובצורה הזו.
הטקסט בחלק הזה גם לא ממש קריא, ומה שלא ממש קריא יש הרבה אנשים שפשוט לא קוראים.
גם כאן אין יותר מדי התייחסות לרזולוציה של הגולש, על מסך אחד שלי אני רואה רק חלק מהדף, על מסך אחר יש לי המון מרווח בתחתית.
בנוגע לכפתור - בדיוק כמו ההערה על הכפתור הקודם ואני אפילו חושב שהוא בכלל לא יכול להיות גם בצורה הזו. אחד מהכפתורים צריך להיות בולט יותר מהשני - עדיף כמובן שזה יהיה ההוא שבעמוד הראשי.

הדף הבא לא בדיוק מובן איפה הוא מתחיל, שוב אחרי יותר מדי רווח יש איזשהי פסקה באמצע העמוד אז כנראה שזה שם.
למה הוא בכלל נמצא שם אם על פי התפריט הדף שאמור להיות שם הוא "שאלות ותשובות" זאת בכלל שאלה בפני עצמה, המשכנו.
אז כמו שאמרנו הוא מתחיל עם איזשהי פסקה באמצע העמוד, למה?
האפקט שבא במעבר עכבר חמוד, נראה קצת מוזר אולי אבל חמוד.
למה לכפתור למטה אין cursor: pointer? זה שהוא הופך כהה יותר במעבר עכשיו זה סבבה, אבל זה לא מספיק.

שאלות ותשובות, גם הוא לא ממש מתאים לקונספט של העיצוב הזה,
ושלא תבין לא נכון זה לאו דווקא אומר שבאתר כזה כל עמוד חייב להיות מתאים בצורה מושלמת לפריסה על מסך אחד, אם יש לך קצת יותר תוכן ומסך אחד בלי גלילה לא מספיק זה בסדר גמור ואפשר להאריך, זה לא חטא.
אבל כן אמור להיות משהו שמאפשר להבחין ולדעת איפה הדף מתחיל ואיפה הוא נגמר, כן אמורה להיות תבנית כלשהי, כאן זה פשוט נראה כמו חלקים שסתם נמצאים שם אחד אחרי השני.
הערה אחרונה למסך הזה היא הקישורים, הייתי מצפה לפתוח את האקורדיון גם בלחיצה על השאלה עצמה ואולי אפילו בלחיצה על כל השורה, הכפתור "קרא עוד" לא מתאים.

הדף של הצור קשר לא עובד.
דף ההרשמה דורש יותר מדי פרטים (וגם כן מלא הצללות מיותרות ומבנה די גרוע),
אתה יכול לשלב את דף ההתחברות וההרשמה לאותו עמוד ואת שאר הפרטים לבקש אחרי שהמשתמש כבר נרשם.

בכל אופן אני מאמין שהערות הקיימות מספיקות ויש לא מעט, בין אם תחליט לקבל רק חלק מהן והחלק האחר יהיו פחות רלוונטיות בעינייך, אני בטוח שיש כאן מספיק.

בהצלחה.

Last edited by אדיר; 07-01-13 at 21:42..
  Reply With Quote
ישן 07-01-13, 23:50   # 6
Dennis Ray
CEO at Foxfort Ltd

Dennis Ray's Avatar

מיני פרופיל

Dennis Ray לא מחובר  

חברים מבקש ללמוד מ xPerfection איך לכתוב ביקורת איכותית בפורום ביקורת אתרים, שאפו!
ישן 08-01-13, 17:26   # 7
Dr.SOCCER
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Dr.SOCCER לא מחובר  

תודה על כל הביקורות אקח זאת לצומת ליבי. חלק מהדברים אתקן כי הם באמת נדרשים.
אשמח לעוד ביקורות

* חברי פורום שיש להם מס' רב של דפים והם מתפעלים אותם ברמה יומית אשמח להעניק 30 פרסומים בכדי שיתנסו על המערכת ויבקרו אותה מצד המשתמש.
אז ניתן לשלוח לי הודעות פרטיות עם שם היוזר בו נרשמתם.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום