הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 27-11-11, 13:44   # 1
דוד לוי
חבר על
דירוג מסחר: (1)

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

דרוש חותך אתרים לעבודה קבועה

אהלן

דרוש לי חותך אתרים לעבודה קבועה.
ייתכן עד 10 אתרים בשבוע אפילו.
אתרים פשוטים מאוד - אתרי תדמית.
דרוש ידע בהקמת אתרים על מערכות ניהול תוכן. (יתרון לידע ב-PHP)

התשלום שתקבלו:
1. תשלום על כל הקמת אתר
2. תשלום נוסף במקרה ויש צורך בחיתוך מאפס (כי רוב האתרים שיקומו הם על טמפלייטים מוכנים).
3. הכנסה חודשית פאסיבית נוספת על כל לקוח קיים שהקמתם.
4. תקבלו חבילת אחסון עצמאית לצורך הקמת אתר תדמית לעצמכם ולשיווק עצמי.

פניות דרך הטלפון: (רצוי)
052-7727608
ישן 27-11-11, 14:49   # 2
DanniM
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

DanniM לא מחובר  

אתה מעוניין בחותך אתרים נטו?
ז''א חיתוך וקידוד בxHTML ו-CSS קידוד בדיבים תחת התקן W3C כולל ידע בהתאמת למערכת ניהול תוכן"
ישן 27-11-11, 15:11   # 3
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

בערך.
כל מה שאמרת, רק שהמילה דיבים היא אסורה מבחינתי.
אם אפשר להגיע לאותה תוצאה בלי דיב, אבל בכל זאת שמים דיב - זה לא תקני.

דיב זו תגית שמיועדת למקרי חירום. היא לא קיימת בפועל ב-HTML והיא נוצרה כדי לשרת מפתחי צד לקוח כדי לממש אלמנטים שלא קיימים ב-HTML.
למזלנו, ניתן לעשות הכל (כמעט) בעזרת תגיות קיימות ללא צורך בהמצאה של תגיות חדשות.
כאשר יש צורך - אפשרי להשתמש בדיב. כשאין צורך - להשתמש בתגיות המוכרות.

זה מה שאני מחפש.
ישן 27-11-11, 17:44   # 4
Liorl
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Liorl לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דוד לוי צפה בהודעה
בערך.

דיב זו תגית שמיועדת למקרי חירום. היא לא קיימת בפועל ב-HTML והיא נוצרה כדי לשרת מפתחי צד לקוח כדי לממש אלמנטים שלא קיימים ב-HTML.
למזלנו, ניתן לעשות הכל (כמעט) בעזרת תגיות קיימות ללא צורך בהמצאה של תגיות חדשות.

זה מה שאני מחפש.
אני מופתע ממה שאתה אומר ..
ישן 27-11-11, 21:20   # 5
daromri
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

daromri לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי דוד לוי צפה בהודעה
בערך.

זה מה שאני מחפש.
ואו,
זה ממש אבל ממש לא נכון.
מאיפה בדיוק הבאת את המידע השגוי הזה?
DIV מבחינתי זו רמה הרבה יותר יעילה מאשר שימוש בTABLE,
טבלאות זאת שיטה מאוד ישנה, לא נוחה ולא יעילה,
לכתוב בדיב - זה טיפה יותר קשה אומנם, אבל זאת השיטה הכי מדוייקת ואיכותית בשביל להגיע לתוצאה הכי טובה.
תחשוב לרגע, למה כשאתה מקודד אתר אתה צריך לחלק כל חלק וחלק בשורות/טורים, במקום להגדיר את המיקום הספציפי שאתה צריך?

בכל אופן,
תוכל לציין מה המחיר פחות או יותר לקידוד / לפחות לתת דוגמה לעבודה ומה היה התמחור שלה?
  Reply With Quote
ישן 27-11-11, 21:48   # 6
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

פותח האשכול התכוון בתגובה שלו לשימוש באלמנטים סמנטיים (אובייקט שמתאר מה שיש בתוכו), עניין שנכנס חזק ב- HTML5.
אם זה היה בפורום תכנות היה ניתן להתחיל כאן בדיון בנושא, כרגע זה לא המצב - אז לא ניכנס לזה.

עם זאת, כנראה שלא ממש הבנת (פותח האשכול) לעומק את המשמעות של שימוש באלמנטים סמנטיים כשנחפשת לעניין, התגובה שלך ממש לא מדוייקת.
div היא תגית תקנית, היא בסדר גמור ואין שום בעיה להשתמש בה - כשצריך (מדובר על HTML5 כמובן, ב- HTML4 אין יותר מדי תחלופות).
זה נכון שב- HTML5 קיימות תחלופות "נכונות" יותר במקרים מסויימים, אך עדיין אין שום בעיה להשתמש ב- div ואף אחד לא יגיד לך שהקוד שלך לא בסדר אם תשתמש בדיבים,
כרגע גם התמיכה ב- HTML5 לא בשמיים, זה בא לידי ביטוי בעיקר בקרב הגולשים הפחות "כבדים" - אלה שפחות אכפת להם מהדפדפן הכי מעודכן או מתמיכה ב- X ו- Y.
מה גם שאתה קובע פה דברים שכל מתכנת עלול לפרש ולהתייחס אליהם בצורה שונה במקרים מסויימים (לטוב ולרע), כמו תקן ותגיות נכונות יותר או פחות.

ובכל זאת, נחזור לנושא,
צורת העבודה שהצגת כאן לא ממש ברורה.

1. מה זאת אומרת שהמקודד ישתמש בטמפלייטים מוכנים/ הוא יקבל בונוס על חיתוך מ- 0?
אני לא נתקלתי בעיצוב שבא חצי מקודד, או מקודד שמתחיל קידוד מ- 30% לצורך העניין, כאשר זה הגיע ככה במקור.

2. על איזו מערכות צריך להלביש את הקידוד - וורדפרס, ג'ומלה, דרופל, מערכות ייחודיות וכו'?
רצוי שתגדיר בדיוק באיזו מערכות אתה עושה שימוש כי יש המון אנשים שמתעסקים ב- X אבל לא מתעסקים ב- Y,
ככה שסביר להניח שמקודד בודד לא יוכל לספק לך את התוצאה האידיאלית עבור כלל העבודות.

3. אתה מחפש מישהו שיספק עבורך את השירות כפרילאנסר, או מישהו שיהיה חלק מהעסק שלך?
כמו כן אשמח לדעת אם ניתן לספק רק חלק מהעבודות, בסופו של דבר אם אני בא אלייך כספק שירות חיצוני אתה צריך להבין שאתה לא הלקוח היחיד שלי באותו רגע.

Last edited by אדיר; 27-11-11 at 22:05..
  Reply With Quote
ישן 29-11-11, 10:15   # 7
Roni10
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Roni10 לא מחובר  

גם אני דיי מופתע לגבי מה שרשמת על הדיב, אבל אם אתה מעדיף בTABLE סבבה..
בכל מקרה, תשלח לי ה"פ..
  Reply With Quote
ישן 29-11-11, 10:18   # 8
דוד לוי
חבר על

מיני פרופיל

דוד לוי לא מחובר  

xperfection הבין אותי מצויין.
אני מתכוון בהחלט לשימוש באלמנטים סמנטיים כמו <p>,<h1><ul> ועוד..
מי שעוד נמצא בשלב של להבדיל בין דיב לבין טבלה - לא אצלי.

בנוגע לשאלות שלך:
1. יש עיצובים מוכנים למערכת שרק צריך להתקין אותם על המערכת. לא משהו שלוקח יותר מחצי שעה למישהו מיומן.
כמובן שגם צריך לעשות טיפה התאמות ללקו - להחליף את התמונה של הלוגו בלוגו של הלקוח, להחליף את הצבע של הרקע (במידה וזה צבע לפי קוד אקסדימלי ולא תמונה) לצבע הרקע של העסק שלו ודברים כאלה..

2. המערכת היא מערכת שלי. זה לא מערכת חינמית.
מצד שני, אם אתה יותר להתעסק עם מערכות חינמיות כמו-שצריך, אז המערכת שלי תהיה קלה מאוד עבורך.
בגלל זה כתבתי שרצוי מישהו שיש לו ידע בסיסי ב-PHP, שיכול לקלוט עניינים מהר ולא להגיד "אהה אם זה לא וורדפרדס אז אני לא יודע להתקין עיצוב", למרות שכל ההוראות להתקנה של עיצובים כתובים בתוך המערכת ואפילו בעברית.

3. פרילנסר שאני מעדיף שיהיה קבוע.
בתור התחלה אני נותן עבודה אחת לשבוע או שבועיים כדי לראות איך אתם מסתדרים עם העניין.
אם אתם מלאים בתירוצים ולוקח לכם יותר משבוע להרים אתר עם טמפלייט מוכן שרק דורש התקנה פשוטה, אז כנראה שלא תקבלו עוד עבודות.
אם הבאתי לכם אתר וביום למחרת קיבלתי אותו באוויר - אתן לכם עבודות עד שתגידו די. ואז אדע מה מכסת המקסימום שלכם.
באופן כללי אני איש מכירות טוב ואני יכול לעכב לקוחות ולהגיד להם שייקח עוד שבוע להרים להם את האתר, ואהיה מוכן תמיד לעכב לקוחות כדי לעבוד עם חותך שיודע לעבוד, מאשר לזרז חותך שאין לו מושג מה הוא עושה. מה שאומר - אם אני מגיע למקסימום עבודות שאתה יכול לקבל, והמקסימום הזה הוא בהחלט מספר מכובד של אתרים, אז אדאג לעכב את הלקוחות כדי לתת לך גם את הלקוחות החדשים שמחכים לאתר אבל כרגע אין לך זמן אליהם.

בנוגע לכל אלה שהתקשרו ביומיים האחרונים ולא עניתי:
הייתי חולה במצב קשה מאוד והבוקר הבראתי.
היו לי המון שיחות שלא נענו ממספרים שאני לא מכיר. אשמח אם מי שמעוניין - שיפנה אלי שוב ואוכל לפרט עוד בטלפון.
052-7727608
ישן 29-11-11, 16:01   # 9
GlobalServ
חבר מתקדם

מיני פרופיל

GlobalServ לא מחובר  

אני לא מבין על מה פתחתם פה דיון, פותח האשכול דיבר על משהו ספציפי במיוחד ולא הכליל שום אלמנטים נוספים, אחרי התגובה של אדיר הדברים התבהרו למתכנתים ולמקודדים שהולכים לתת פה הצעות אל תבהלו - שיטת העבודה שלכם במידה והיא תקינה - תעבוד גם אצל הבחור פה למעלה בשיתוף אלמנטים ושפה אחידה המובילה את השוק כרגע.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום