הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-10-07, 14:39   # 1
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

[סקר] איך אתה עושים רישיונות במערכת שלכם?

תשמעו אני יודע שיש כבר מיליון אשכולות על איך לעשות רישיונות למערכת אבל לא מצאתי פתרון בשום מקום אבל מצאתי תשובה והתשובה שמצאתי היא שאין אפשרות כזאת.
בכל זאת רציתי לשאול אתכם(מי שהתנסה בזה) איך אתם הסתדרתם בסוף ועשית רישיונות?
אשמח לכל מידע ראיון פתרון או כל דבר אחר.
תודה מראש.

Reply With Quote
ישן 02-10-07, 15:06   # 2
Elad-A
הוסטסניון

מיני פרופיל

Elad-A לא מחובר  

אז זהו, שאף אחד לא הסתדר בסוף...
חלק אמרו לעשות הצפנה, חלק אמרו לשים קובץ שבודק בשרת שלך את הרישיון (רעיון גרוע, אם השרת שלך נופל?), לאחסן פשוט את כל המשתמשים על השרת שלך, ללא אפשרות לערוך את המערכת.
ויש עוד כמה שאני לא זוכר..
  Reply With Quote
ישן 02-10-07, 15:10   # 3
Ron | CSite.co.il
חבר על

מיני פרופיל

Ron | CSite.co.il לא מחובר  

שתמע,השיטה הטובה ביותר היא לדחוף קודים מסובכים ולא מובנים בתוך הקודים של המערכת (ממש לדחוף קודים ,במקוומת שיהיה קשה לגלות ובהרבה דפים),ואז אם מישהו היה עד כדי כך חכם כדי למחוק את כל הקודים האלה סימן שהוא יכל לבנות מערכת כזו בעצמו.
ורוב הסיכויים שאתה מכור לאנשים שאין להם מושג ב php.ככה שזאת הדף הכי טובה.
לפחות לדעתי.
  Reply With Quote
ישן 02-10-07, 15:37   # 4
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי פיפא צפה בהודעה
שתמע,השיטה הטובה ביותר היא לדחוף קודים מסובכים ולא מובנים בתוך הקודים של המערכת (ממש לדחוף קודים ,במקוומת שיהיה קשה לגלות ובהרבה דפים),ואז אם מישהו היה עד כדי כך חכם כדי למחוק את כל הקודים האלה סימן שהוא יכל לבנות מערכת כזו בעצמו.
ורוב הסיכויים שאתה מכור לאנשים שאין להם מושג ב php.ככה שזאת הדף הכי טובה.
לפחות לדעתי.
מצטער אחי אבל אצלי אני לא יכול לעשות את זה בגלל שאני יותר מידי מסודר ז"א שהמערכת שלי לא יכול להיות במיליון קבצים וגם לא בקוד מבולגן אחרת אני לא יבין כלום
יש אולי עוד ראיונות?

Reply With Quote
ישן 02-10-07, 15:43   # 5
Ori-G
Permanently Banned

מיני פרופיל

Ori-G לא מחובר  

לדעתי לעשות דבר כזה שמכניסים סיראל באמצע ההתקנה (לעשות ממש מערכת מאובטחת שקוראת סיראלים)
ושרת אחר של המאגר עצמו בודק אם נרכש סיראל כזה והוא בשימוש (ואם השרת הזה נופל שיהיה שרת גיבוי נוסף שיפעל ביחד אם השרת הראשון) אני יודע
שדבר כזה יעלה הרבה,אבל אין מה לעשות אם רוצים אבטחה טובה למערכת שלך משקיעים עד הסוף.
  Reply With Quote
ישן 02-10-07, 15:57   # 6
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל

חיים לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי spiker צפה בהודעה
לדעתי לעשות דבר כזה שמכניסים סיראל באמצע ההתקנה (לעשות ממש מערכת מאובטחת שקוראת סיראלים)
ושרת אחר של המאגר עצמו בודק אם נרכש סיראל כזה והוא בשימוש (ואם השרת הזה נופל שיהיה שרת גיבוי נוסף שיפעל ביחד אם השרת הראשון) אני יודע
שדבר כזה יעלה הרבה,אבל אין מה לעשות אם רוצים אבטחה טובה למערכת שלך משקיעים עד הסוף.
ראיון טוב בהחלט זה הראיון הכי טוב שיש אבל הבעיה זה השרת זה עולה המון וזה סיפור שלם

Reply With Quote
ישן 02-10-07, 16:03   # 7
Ori-G
Permanently Banned

מיני פרופיל

Ori-G לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי חיים צפה בהודעה
ראיון טוב בהחלט זה הראיון הכי טוב שיש אבל הבעיה זה השרת זה עולה המון וזה סיפור שלם
תשמע אם אתה בונה מערכת טובה ומושקעת ואתה יודע שתרוויח ממנה משהו אתה תשלם על זה (פשוט אין מה לעשות .. ) ואם תבנה מערכת משוקעת ובשניה פריצה היא תעבור מיד ליד ופשוט הם (הגנבים או איך שלא תקרא להם) יחגגו ואתה תשב בלי כלום.
ככה אם תעשה את מה שאני הצעתי אתה "תחגוג" ולא הם כמובן שאתה תקבל את הכסף שהגיע לך ,כי הרי השקעת במערכת שלך (כמובן אם זה משהו טוב ולא סתם חרטה)..
  Reply With Quote
ישן 02-10-07, 16:17   # 8
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל

חיים לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי spiker צפה בהודעה
תשמע אם אתה בונה מערכת טובה ומושקעת ואתה יודע שתרוויח ממנה משהו אתה תשלם על זה (פשוט אין מה לעשות .. ) ואם תבנה מערכת משוקעת ובשניה פריצה היא תעבור מיד ליד ופשוט הם (הגנבים או איך שלא תקרא להם) יחגגו ואתה תשב בלי כלום.
ככה אם תעשה את מה שאני הצעתי אתה "תחגוג" ולא הם כמובן שאתה תקבל את הכסף שהגיע לך ,כי הרי השקעת במערכת שלך (כמובן אם זה משהו טוב ולא סתם חרטה)..
אחי אבל תראה השאלה היא איך לעשות שזה גם אי אפשר יהיה לבטל את זה כי כל מתכנת ברמה נמוכה יוכל להכנס לקוד ולמחוק את הבדיקה של הסריאל ולהשתמש חופשי

Reply With Quote
ישן 02-10-07, 16:25   # 9
Ori-G
Permanently Banned

מיני פרופיל

Ori-G לא מחובר  

אני בדקתי את הרעיון הזה מהמערכות של VBulletin
למרות שפה ושם פורצים אותה אבל הרוב קונים..
  Reply With Quote
ישן 03-10-07, 17:13   # 10
Daniel
אחראי פורום

מיני פרופיל

Daniel לא מחובר  

מה הבעייה?
אז אם זה בודק את השרת, והתשובה היא "DOG", אז זה בסדר, אז פשוט תשנה את הקוד ככה שזה תמיד יחזיר DOG.
יש לי שיטה מאוד טובה, אך איני רוצה לחשוף אותה ברבים-מחשש להעתקה.

כל שיטה פריצה, אין כזה דבר "לא פריץ".
השאלה כמה קשה.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום