הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-04-11, 18:54   # 1
שמש
חסום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל שמש Send a message via Skype™ to שמש

שמש לא מחובר  

עבודה של לקוח, איך?

שלום לכולם
בימים אלו סיימתי עבודה של לקוח
רציתי לדעת את דעתכם
http://www.מצב-הרוח.co.il
  Reply With Quote
ישן 10-04-11, 19:13   # 2
Arturb
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Arturb

Arturb לא מחובר  

יפה מאד טל

אני רואה שהמתכנת שמר על כל האלמנטים של העיצוב ולא הרס אותו.

שיהיה בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 10-04-11, 19:22   # 3
שמש
חסום

מיני פרופיל

שמש לא מחובר  

תודה רבה
  Reply With Quote
ישן 11-04-11, 01:06   # 4
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

לא חושב שזה נראה כמו אתר רציני ללקוח, זוהי דעתי.

עיצוב - ילדותי, משעמם וללא תוכן, נראה שעשו אותו נורא בחפיף, צבעים יבשים והכל נראה מאוד חובבני.

למטה - לא מצאת עוד מילת מפתח להכניס לזכויות ? חחח עד כדי כך שגוגל נראה לי יקטלג את האתר במילות מפתח האלו :

אתר לעסק
אתר תדמיתי
אחסון אתרים
עגלת קניות
אתר לעסק
פותח ע"י הוסטאר

לגבי הקידוד - כל עמוד עם רוחב שונה ומרכוז אחר, שעוברים בין העמודים התמונה זזה ימינה ושמאלה.

לגבי הפיתוח צד לקוח - לא עדיף לך לטעון את התמונות בקוד JS ואז להציג את התמונות המתחלפות ? אתה שם לב שהוא טוען אותם למשתמש בעניים ?

לגבי הטופס - אני לוחץ על שליחה אחרי שמיליתי את הפרטים אבל מה? שכחתי את ה @ במייל והוא כותב לי שהמייל לא תקין - למה הוא מכניס אותי לטופס ריק? כרגע איבדת לקוח כי הוא לא יפנה אליך פעמיים וגם אם כן הוא לא ישקיע בכתיבה כמו בפעם הראשונה.

ונעבור לחלק המרכזי - קידום :

אין alt ו title לתמונות - יש לשים אותם בהקדם.
יש קוד JS בקוד סורס של האתר - תעביר אותו לתוך אחד מקבצי ה JS.
אם אתה לא מתכוון לרשום כלום ב meta של ה description אז אל תכתוב כלום אבל לא "---".
אתה כותב ב keywords לגוגל שהאתר שלך מדבר על מיזוג אויר, טכנאי מיזוג אויר, מתקין מזגנים, טכנאי מזגנים - אז למה המילות מפתח מופיעות רק פעם אחת בכל הדף?
בכל דף יש אותם תגיות meta אך תוכן שונה - יש להקפיד להפריד את התגיות ולחלק אותם לפני נושא הדף, meta משוכפל מופיע כ error בגוגל.

אפשר להמשיך ולהמשיך אבל יש לך פה הרבה עבודה לפניך.

התגובה לא נועדה לדרוס כמו שרוב חברי הפורום פה עושים - אלה רק לבנות ולשפר, במידה ואתה לא מעוניין בתגובה שלח ה.פ ואני אמחק.

Last edited by hi_sorie; 11-04-11 at 01:36..
  Reply With Quote
ישן 13-04-11, 10:26   # 5
שמש
חסום

מיני פרופיל

שמש לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה
לא חושב שזה נראה כמו אתר רציני ללקוח, זוהי דעתי.

עיצוב - ילדותי, משעמם וללא תוכן, נראה שעשו אותו נורא בחפיף, צבעים יבשים והכל נראה מאוד חובבני.

למטה - לא מצאת עוד מילת מפתח להכניס לזכויות ? חחח עד כדי כך שגוגל נראה לי יקטלג את האתר במילות מפתח האלו :

אתר לעסק
אתר תדמיתי
אחסון אתרים
עגלת קניות
אתר לעסק
פותח ע"י הוסטאר

לגבי הקידוד - כל עמוד עם רוחב שונה ומרכוז אחר, שעוברים בין העמודים התמונה זזה ימינה ושמאלה.

לגבי הפיתוח צד לקוח - לא עדיף לך לטעון את התמונות בקוד JS ואז להציג את התמונות המתחלפות ? אתה שם לב שהוא טוען אותם למשתמש בעניים ?

לגבי הטופס - אני לוחץ על שליחה אחרי שמיליתי את הפרטים אבל מה? שכחתי את ה @ במייל והוא כותב לי שהמייל לא תקין - למה הוא מכניס אותי לטופס ריק? כרגע איבדת לקוח כי הוא לא יפנה אליך פעמיים וגם אם כן הוא לא ישקיע בכתיבה כמו בפעם הראשונה.

ונעבור לחלק המרכזי - קידום :

אין alt ו title לתמונות - יש לשים אותם בהקדם.
יש קוד JS בקוד סורס של האתר - תעביר אותו לתוך אחד מקבצי ה JS.
אם אתה לא מתכוון לרשום כלום ב meta של ה description אז אל תכתוב כלום אבל לא "---".
אתה כותב ב keywords לגוגל שהאתר שלך מדבר על מיזוג אויר, טכנאי מיזוג אויר, מתקין מזגנים, טכנאי מזגנים - אז למה המילות מפתח מופיעות רק פעם אחת בכל הדף?
בכל דף יש אותם תגיות meta אך תוכן שונה - יש להקפיד להפריד את התגיות ולחלק אותם לפני נושא הדף, meta משוכפל מופיע כ error בגוגל.

אפשר להמשיך ולהמשיך אבל יש לך פה הרבה עבודה לפניך.

התגובה לא נועדה לדרוס כמו שרוב חברי הפורום פה עושים - אלה רק לבנות ולשפר, במידה ואתה לא מעוניין בתגובה שלח ה.פ ואני אמחק.
לקחתי את כל מה שאמרת לצומת לבי, יסודר בהקדם.
ולגבי התוכן האתר חדש וצריך להכניס לו תוכן.
  Reply With Quote
ישן 13-04-11, 15:53   # 6
TIPesh
חבר בקהילה

מיני פרופיל

TIPesh לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי hi_sorie צפה בהודעה

הערה ראשונה, גוגל כבר מזמן לא מסתכלים על ה keywords שים לב - וידאו מלפני שנה וחצי+:
http://www.youtube.com/watch?v=jK7IPbnmvVU

בכל אופן האתר חמוד אבל כמו שקודמי אמר ולא ציטטתי, טיפה מת ואני מסכים עם מה שהוא אמר לגבי הקוד, לגבי הלינקים לאתר שלך בפוטר יש כמה בעיות:
1. גוגל אך ורק מתייחס ללינק הראשון לאותה כתובת באותו עמוד, כלומר שהוא לוקח בחשבון את הראשון ומהשאר מתעלם.
2. זה ספאם ועלול אף לפגוע.
3. אם הייתי הלקוח שלך הייתי דורש שתוריד את זה מייד ותשאיר ביטוי אחד ככה שגם אם יותר מביטוי אחד היה עוזר לך בסופו של דבר סופם של השאר לרדת ולכן לא יתרמו לך בסופו של דבר.

חוץ מזה:
דחוף דף של אודות! אני בחיים לא אזמין שירות מכזה אתר שאני לא יודע מי עומד מאחוריו, גם אם בעל העסק לא הכי פוטוגני יש חיבור שנוצר ברגע שאני אראה תמונה שלו וקצת סיפור עליו.
  Reply With Quote
ישן 13-04-11, 18:33   # 7
hi_sorie
חבר וותיק

מיני פרופיל

hi_sorie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TIPesh צפה בהודעה
הערה ראשונה, גוגל כבר מזמן לא מסתכלים על ה keywords שים לב - וידאו מלפני שנה וחצי+:
http://www.youtube.com/watch?v=jK7IPbnmvVU

בכל אופן האתר חמוד אבל כמו שקודמי אמר ולא ציטטתי, טיפה מת ואני מסכים עם מה שהוא אמר לגבי הקוד, לגבי הלינקים לאתר שלך בפוטר יש כמה בעיות:
1. גוגל אך ורק מתייחס ללינק הראשון לאותה כתובת באותו עמוד, כלומר שהוא לוקח בחשבון את הראשון ומהשאר מתעלם.
2. זה ספאם ועלול אף לפגוע.
3. אם הייתי הלקוח שלך הייתי דורש שתוריד את זה מייד ותשאיר ביטוי אחד ככה שגם אם יותר מביטוי אחד היה עוזר לך בסופו של דבר סופם של השאר לרדת ולכן לא יתרמו לך בסופו של דבר.

חוץ מזה:
דחוף דף של אודות! אני בחיים לא אזמין שירות מכזה אתר שאני לא יודע מי עומד מאחוריו, גם אם בעל העסק לא הכי פוטוגני יש חיבור שנוצר ברגע שאני אראה תמונה שלו וקצת סיפור עליו.
כמה הערות לגבי מה שכתבת :

יש היגיון לתגית keywords, אנחנו לא מומחים לאלגוריתם של גוגל ואני לא ניזון מאף לינק וגם אם זה קשור אליהם באיזושהי צורה, אני עובד לפי ניסיון - הניסיון אומר שאתה כותב keywords גם אתרים אחרים שסורקים אותך easy.co.il החדש וכל אינדקס בעל מנוע עצמאי אחר מתייחס באיזשהו אופן לתגית.

חוץ מזה שאני יודע בבירור שגוגל מתייחס לכמות הפעמים שאתה משתמש בביטוי שכתבת ב keywords בשאר הדף.

זה מזיק? לא, זה עוזר למנועים עצמאיים ( לאו דווקא גוגל ) ? בתור מתכנת אני יכול לומר לך - בטוח. - זה למה לא לסדר ?
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום