הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה חיפוש הודעות מהיום סמן פורומים כנקראו

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 19-04-06, 23:24   # 11
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר
דירוג מסחר: (0)

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

זהו?! 700 ש"ח (אפילו אם זה האזור)...לדעתי 1200-1500 ככה....וחבל להציע את זה פה...תנסה לפרסם את זה אצל עסקים...
  Reply With Quote
ישן 19-04-06, 23:30   # 12
WebProject
מ.תיכנות

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to WebProject

WebProject לא מחובר  

שי שי שי... כמה שאני רוצה למכור ב1200, זה המחיר המקורי, אבל... נראה לך שאני אמצא לקוחות במחירים כאלה?

תודה בכל מקרה

פורטל רעל - צבא וכושר קרבי
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 00:29   # 13
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WebProject
אני לא מתכוון לתת דמו משתי סיבות:

* יותר מדי הגדרות כלולות בפאנל, ויש יותר מדי משתמשים מגעילים שישנו אותם.
* יש לי שרת ביתי, אין לי שרת להעלות אליו את המערכת.
אתה מצפה מאנשים לקנות מערכת בלי לראות אותה ? מלבד תמונות...

אתה חושב שאנשים הולכים להוציא סוכמים כאלו (מעל ל600 כמו שאמרת) על משהו שהם מעולם לא ראו או השתמשו ?

אנשים פה בקושי מוציאים סכומים כאלו על מה שהם ראו והשתמשו :\
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 00:32   # 14
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga
זהו?! 700 ש"ח (אפילו אם זה האזור)...לדעתי 1200-1500 ככה....וחבל להציע את זה פה...תנסה לפרסם את זה אצל עסקים...
האמת שבגלל שהוא מוכר גרסא סטטית (AKA קבועה, לא משתנה דבר בין לקוח ללקוח), אף לקוח לא ישלם הרבה. לקוחות ישלמו הרבה שהם מקבלים מוצר "יחודי" כמובן שהוא לא יחודי לחלוטין, אבל הוא לא זהה לחלוטין למה ששאר הקונים קיבלו. יש להם תוספות ודברים מיוחדים אישים.
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 00:36   # 15
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eye-Soft
האמת שבגלל שהוא מוכר גרסא סטטית (AKA קבועה, לא משתנה דבר בין לקוח ללקוח), אף לקוח לא ישלם הרבה. לקוחות ישלמו הרבה שהם מקבלים מוצר "יחודי" כמובן שהוא לא יחודי לחלוטין, אבל הוא לא זהה לחלוטין למה ששאר הקונים קיבלו. יש להם תוספות ודברים מיוחדים אישים.
אז אתה לא חיי בעולם הזה....אתה יודע כמה אנשי עסקים משלמים בשביל מערכות מסכנות שמוכרים לאלפי אנשים אותו דבר?
הטעות היחידה של טל זה שהוא לא יודע למכור במקומות הנכונים (לא שאני יודע.....:\)
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 00:41   # 16
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
אז אתה לא חיי בעולם הזה....אתה יודע כמה אנשי עסקים משלמים בשביל מערכות מסכנות שמוכרים לאלפי אנשים אותו דבר?
הטעות היחידה של טל זה שהוא לא יודע למכור במקומות הנכונים (לא שאני יודע.....:\)
תאמין לי, ראיתי את המערכות האלו והייתי שותף לקנייה של מערכות מScepia, Media4U, Studio-oz, NetCraft ועוד.
אני יודע מה הולך שם. ההבדל הוא גדול לעומת זאת, אחד, המערכות שהם מוכרים כן עוברים התאמה ללקוח, להם יש חברה, להם יש מקום, להם יש צוות תמיכה רציני, להם יש פייות להאכיל ועוד ועוד. אהה והכי חשוב, הם חברה רשומה, רצינית, עם תיק עבודות רציני וגדול ולעומת זאת הבחור פה (אל תעלב כמובן) הוא ילד, בלי תיק עבודות ברמה של Scepia (חיל האוויר לדוגמא...) ובהחלט אין לו עובדים ופייות להאכיל.

כאשר מישהו פה מהפורום יהיה לו משרד ועובדים, אני אהיה עצוב בשבילו שהוא בהוסטס.

אהה וכמובן שההבדל הגדול ביותר, אנשי עסקים בקושי יודעים מה זה HTML (רובם לא...) בשבילם אתר בHTML זה מדהים, לעומת זאת ילדים מבינים יותר ודורשים יותר (אני יודע שזה נשמע עצוב, אבל כאשר מישהו מכם יהיה אבא [לא, אני לא אבא, אבל אני יודע...] הוא יבין על מה אני מדבר :P ).
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 01:05   # 17
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eye-Soft
תאמין לי, ראיתי את המערכות האלו והייתי שותף לקנייה של מערכות מScepia, Media4U, Studio-oz, NetCraft ועוד.
אני יודע מה הולך שם. ההבדל הוא גדול לעומת זאת, אחד, המערכות שהם מוכרים כן עוברים התאמה ללקוח, להם יש חברה, להם יש מקום, להם יש צוות תמיכה רציני, להם יש פייות להאכיל ועוד ועוד. אהה והכי חשוב, הם חברה רשומה, רצינית, עם תיק עבודות רציני וגדול ולעומת זאת הבחור פה (אל תעלב כמובן) הוא ילד, בלי תיק עבודות ברמה של Scepia (חיל האוויר לדוגמא...) ובהחלט אין לו עובדים ופייות להאכיל.

כאשר מישהו פה מהפורום יהיה לו משרד ועובדים, אני אהיה עצוב בשבילו שהוא בהוסטס.

אהה וכמובן שההבדל הגדול ביותר, אנשי עסקים בקושי יודעים מה זה HTML (רובם לא...) בשבילם אתר בHTML זה מדהים, לעומת זאת ילדים מבינים יותר ודורשים יותר (אני יודע שזה נשמע עצוב, אבל כאשר מישהו מכם יהיה אבא [לא, אני לא אבא, אבל אני יודע...] הוא יבין על מה אני מדבר :P ).
בגלל זה אמרתי שבמחיר כמו שאמרתי אין לו בכלל מה לפרסם את המערכת בפורום הזה...אז בעצם יש לנו פחות או יותר אותה דעה לא?
תסכים איתי שרשיון לכל החיים כולל עדכונים וכו'...למערכת הזאת..שווה מעל 1200 ש"ח?..
לעומת מערכות מסויימות שעולות לך חודשית..או שנתית במחירים הרבה יותר גבוהים...וכמו שאמרת..לאנשי עסקים אתר HTML זה מדהים..ואם יש להם כזאת מערכת בשביל הפשוט של להכין תוכן לאתר....תחשוב כמה הם היו מוכנים להוציא....דוד שלי למשל..לדעתי אם לא היה אותי..הוא היה קונה אתר באזור ה3000 ש"ח..אבל בגלל שיש אותי ואני יכול לדאוג לו גם לאכסון וגם למערכת...אז נשאר עיצוב שאולי אני יעשה משהו פשוט אבל מסודר בHTML...או שאני יבקש טובה מאחד האנשים שאני מכיר...ודומיין ישראלי...שזה ממש הוצאה קטנה בשבילו...ולמה זה?..כי דוד שלי בקושי יודע מזה אינטרנט ובקושי בעניין...אבל הוא רואה שבלי זה אי אפשר להתקדם.
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 01:12   # 18
Eli-Hai
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Eli-Hai לא מחובר  

גם אני עבדתי על מערכת ניהול תוכן, טוב ברור ששלי לא ברמה הזאת, ממש לא ברמה הזאת, ממש יפה, שיהיה בהצלחה במכירה.
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 01:13   # 19
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
בגלל זה אמרתי שבמחיר כמו שאמרתי אין לו בכלל מה לפרסם את המערכת בפורום הזה...אז בעצם יש לנו פחות או יותר אותה דעה לא?
תסכים איתי שרשיון לכל החיים כולל עדכונים וכו'...למערכת הזאת..שווה מעל 1200 ש"ח?..
לעומת מערכות מסויימות שעולות לך חודשית..או שנתית במחירים הרבה יותר גבוהים...וכמו שאמרת..לאנשי עסקים אתר HTML זה מדהים..ואם יש להם כזאת מערכת בשביל הפשוט של להכין תוכן לאתר....תחשוב כמה הם היו מוכנים להוציא....דוד שלי למשל..לדעתי אם לא היה אותי..הוא היה קונה אתר באזור ה3000 ש"ח..אבל בגלל שיש אותי ואני יכול לדאוג לו גם לאכסון וגם למערכת...אז נשאר עיצוב שאולי אני יעשה משהו פשוט אבל מסודר בHTML...או שאני יבקש טובה מאחד האנשים שאני מכיר...ודומיין ישראלי...שזה ממש הוצאה קטנה בשבילו...ולמה זה?..כי דוד שלי בקושי יודע מזה אינטרנט ובקושי בעניין...אבל הוא רואה שבלי זה אי אפשר להתקדם.
אני הצלתי את אבא שלי, עמד לקנות אתר לחברה שהוא מנהל בה מScepia ב35 אלף דולר, התקשרתי אליהם והורדתי להם את המחיר (בהרבה, אסור לי להגיד את המחיר בסוף :<).
בכל מקרה, 1200 שקל זה המון כסף פה בהוסטס. קיבלתי ממישהו בקשה לאתר ששווה לפחות 100 אלף שקל (ואני רציני, הוא רצה לשלב את גיימר, YNET, וואלה וGOOP) והוא כותב תקציב: עד 300 ש"ח...

כמעט התאבדתי.
  Reply With Quote
ישן 20-04-06, 01:30   # 20
חבר|78
Permanently Banned

מיני פרופיל

חבר|78 לא מחובר  

קודם 2 דברים:
1.טל דבר איתי אני קונה.
2.גם טל אחי דבר איתי אני התן לך שרת בכיף אתה יודע שאתה יכול לבקש.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

כלים לאשכול
תצורת הצגה

חוקי פירסום