הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > חומרה ומפרטים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 21-07-08, 21:17   # 1
WiseStyle
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל WiseStyle

WiseStyle לא מחובר  

[יעוץ] פלאפון חדש

שלום לכם.

כבר כמה שבועות שאני מחפש פלאפון חדש.
הייתי רוצה את דעתכם בין 2 החלטות שלי:
הראשון: LG Viewty KU990
והשני: iPhone 8GB (הגירסא הראשונה, לא ה3G)

אני נורא אוהב מסכי מגע ככה שאליהם באופן טבעי אני יותר "נמשך", אבל אם יש לכם המלצות לפאלפונים יותר טובים בערך באותם המחירים אני אשמח לשמוע (חוץ מהN95, לא אוהב אותו).

אז על מה מ2 הפאלפונים אתם ממליצים?
  Reply With Quote
ישן 21-07-08, 23:29   # 2
AmStAf
חבר על

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל AmStAf שלח הודעה באמצעות MSN אל AmStAf

AmStAf לא מחובר  

אני חושב שכדאי יותר אייפון, הוא הרבה יותר מתקדם .
אני בעל n95 רגיל וממש לא מרוצה מהמכשיר .
הסוללה שלו על הפנים !
  Reply With Quote
ישן 22-07-08, 01:29   # 3
WiseStyle
חבר מתקדם

מיני פרופיל

WiseStyle לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי tomersidon צפה בהודעה
אני חושב שכדאי יותר אייפון, הוא הרבה יותר מתקדם .
אני בעל n95 רגיל וממש לא מרוצה מהמכשיר .
הסוללה שלו על הפנים !
במה בדיוק האייפון יותר מתקדם? אני מדבר על האייפון הגירסא הראשונה, לא ה3G.
עשיתי לעצמי רשימה בין 2 הפלאפונים בעיקרון זה ככה:
הLG: מצלמה יותר טובה, סוללה יותר עמידה, מצלמה קידמית, אפשרות הרחבה, אחריות ורמקול טוב.
האייפון: מסך מגע יותר איכותי (למרות שיש לי נגן שהוא חד מגע כמו הLG עדיין עדיף ללכת על הדו), יותר זכרון(אומנם בלי אפשרות הרחבה), ו-WIFI (אומנם חלש אבל עדיף על כלום).

אגב - מישהו יודע על חיבורי האוזניות של 2 הפלאפונים? לLG יש חיבור סטאנדרטי של אוזניות או חיבור אחר? וסיפרו לי שהאייפון לא יכול לקלוט אוזניות שהן לא של אפל, זה נכון?
  Reply With Quote
ישן 23-07-08, 02:05   # 4
amirs_5
הוסטסניון

amirs_5's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל amirs_5 Send a message via Skype™ to amirs_5

amirs_5 לא מחובר  

כן אלעד, ה iphone 3G האוזניות הם בעלי חיבור רגיל..
ישן 23-07-08, 09:00   # 5
ikkon8
הוסטסניון

ikkon8's Avatar

מיני פרופיל

ikkon8 לא מחובר  

אייפון
ישן 23-07-08, 12:33   # 6
Amits
חבר וותיק

מיני פרופיל

Amits לא מחובר  

למה אנשים מגיבים סתם, למרות שהם לא מבינים בנושא?.
מה יותר מעניין אותך? המערכת ההפעלה או החומרה הפיזית? (המצלמה, זיכרון וכו'?).
לLG - מצלמת חמישה מגה־פיקסל (עדשת שניידר, פלאש קסנון) מלאה, עם מייצב תמונה ויכולת צילום בתנאי אור קשים, צילום וידיאו שטרם ראינו כמוהו בסלולרי 120 -‬ פריימים בשנייה (כלומר סרט אמיתי, בלי פיקסלים מרצדים,(‬ צג ענק של שלושה אינץ,'‬ דפדפן חכם עם Mini-Map, רדיו FM ועוד. והכל בטלפון דור ,3.5‬ עם 90 מ"ב זיכרון פנימי, עם חריץ לכרטיס הרחבה, באריזה שיקית ואלגנטית, ובגודל סביר. כבוד.

והנה השוואה הלקוחה מהאתר YNET (השוואה ועוד מידע):
ההשוואה ל־iPhone מתחייבת, למרות שהיא לא רלוונטית לישראל. צג המגע בלהיט של אפל משוכלל יותר, והוא כולל גם רכיב ,WiFi‬ שלא תמצאו ב-.Viewty‬

ב-iPhone שולבו גם חיישני תנועה, שהופכים את התמונה אוטומטית עם סיבוב המכשיר, וגם דפדפן מוצלח יותר. מצד שני טכנית הוא חלש מה־:Viewty‬ דור 2.75‬ מצלמה בינונית,‬ בת שני מגה-פיקסל בלבד ועוד.

יש גם מחיר למאמץ של LG וסלקום להשיק את ה־Viewty במהירות: מערכת האימייל שלו עובדת יפה, ואפילו מציגה קובצי אופיס ו־PDF עבריים מצורפים, אבל עדיין לא ניתן לקרוא מיילים בעברית המתקבלים במכשיר, ולא לסנכרן אותו עם האימייל הארגוני. אל תחפשו כי לא תמצאו גם את תוכנת ה־GPS נביגייטור, שמשולבת כיום בכל טלפוני סלקום.

--

אם הקטע של המסך מגע לא חובה למרות הכל, הייתי מציע לך על N95 (שיש בו כל מה שנאמר לעיל, בלי מסך מגע כמובן), או K800I שהוא פלאפון עם מחיר יותר סביר, אך עדיין איכותי למולטימדיה.
  Reply With Quote
ישן 23-07-08, 14:18   # 7
ikkon8
הוסטסניון

ikkon8's Avatar

מיני פרופיל

ikkon8 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Amits צפה בהודעה
לLG - מצלמת חמישה מגה־פיקסל (עדשת שניידר, פלאש קסנון) מלאה, עם מייצב תמונה ויכולת צילום בתנאי אור קשים, צילום וידיאו שטרם ראינו כמוהו בסלולרי 120 -‬ פריימים בשנייה (כלומר סרט אמיתי, בלי פיקסלים מרצדים,(‬ צג ענק של שלושה אינץ,'‬ דפדפן חכם עם Mini-Map, רדיו FM ועוד. והכל בטלפון דור ,3.5‬ עם 90 מ"ב זיכרון פנימי, עם חריץ לכרטיס הרחבה, באריזה שיקית ואלגנטית, ובגודל סביר. כבוד.

ההשוואה ל־iPhone מתחייבת, למרות שהיא לא רלוונטית לישראל. צג המגע בלהיט של אפל משוכלל יותר, והוא כולל גם רכיב ,WiFi‬ שלא תמצאו ב-.Viewty‬

ב-iPhone שולבו גם חיישני תנועה, שהופכים את התמונה אוטומטית עם סיבוב המכשיר, וגם דפדפן מוצלח יותר. מצד שני טכנית הוא חלש מה־:Viewty‬ דור 2.75‬ מצלמה בינונית,‬ בת שני מגה-פיקסל בלבד ועוד.

יש גם מחיר למאמץ של LG וסלקום להשיק את ה־Viewty במהירות: מערכת האימייל שלו עובדת יפה, ואפילו מציגה קובצי אופיס ו־PDF עבריים מצורפים, אבל עדיין לא ניתן לקרוא מיילים בעברית המתקבלים במכשיר, ולא לסנכרן אותו עם האימייל הארגוני. אל תחפשו כי לא תמצאו גם את תוכנת ה־GPS נביגייטור, שמשולבת כיום בכל טלפוני סלקום.

--

אם הקטע של המסך מגע לא חובה למרות הכל, הייתי מציע לך על N95 (שיש בו כל מה שנאמר לעיל, בלי מסך מגע כמובן), או K800I שהוא פלאפון עם מחיר יותר סביר, אך עדיין איכותי למולטימדיה.
אני היה לי N95 רגיל, חרא מכשיר, סליחה על הביטוי. מכשיר בלתי נסבל איטי, מצלמה לא איכותית אפילו עם ה5 מ"פ, פלאש מעפן.
K800I מכשיר מיושן כבר.

אישית, אם אתה מחפש מצלמה? קונים מצלמה, אי אפשר למצא תחליף נורמלי אני חושב.
אייפון מכשיר מצוין מהיר איכות מוסיקה באוזניות מצוינת.

הכל תלוי במה שאתה מחפש במכשיר
ישן 23-07-08, 15:02   # 8
WiseStyle
חבר מתקדם

מיני פרופיל

WiseStyle לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Amits צפה בהודעה

--

את הN95 אני לא סובל כי הוא נראה כמו קופסא עם מסך, העיצוב שלו פשוט מעצבן אותי משום מה.
בכל אופן, אני אלך לנסות את 2 המכשירים, לשחק איתם קצת ולראות מה יותר נוח לי, ככה לשבת להחליט אני לא אגיע לתשובה בחיים...

ציטוט:
אישית, אם אתה מחפש מצלמה? קונים מצלמה, אי אפשר למצא תחליף נורמלי אני חושב.
אייפון מכשיר מצוין מהיר איכות מוסיקה באוזניות מצוינת.
תהיה רציני, מצלמות בפלאפונים הן עיניין של מידיות, הרי אני לא מסתובב ברחוב עם מצלמה, אם אני רוצה לצלם/להסריט משהו פתאום זה רק דרך הפלאפון, ואני יחסית עושה את זה הרבה.

אמיר כפרע, אני מדבר על האייפון הראשון, לא ה3G החדש.
  Reply With Quote
ישן 23-07-08, 18:11   # 9
Amits
חבר וותיק

מיני פרופיל

Amits לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WiseStyle צפה בהודעה
את הN95 אני לא סובל כי הוא נראה כמו קופסא עם מסך, העיצוב שלו פשוט מעצבן אותי משום מה.
בכל אופן, אני אלך לנסות את 2 המכשירים, לשחק איתם קצת ולראות מה יותר נוח לי, ככה לשבת להחליט אני לא אגיע לתשובה בחיים...

תהיה רציני, מצלמות בפלאפונים הן עיניין של מידיות, הרי אני לא מסתובב ברחוב עם מצלמה, אם אני רוצה לצלם/להסריט משהו פתאום זה רק דרך הפלאפון, ואני יחסית עושה את זה הרבה.

אמיר כפרע, אני מדבר על האייפון הראשון, לא ה3G החדש.
הקטע של המסך מגע הוא חובה?,
כי אם לא אני יכול לתת לך פלאפונים אחרים.
  Reply With Quote
ישן 23-07-08, 18:37   # 10
smilie
משמש ניסיון + הסכם ניסיון

מיני פרופיל

smilie לא מחובר  

Kך על הLG

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום