הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 01-12-10, 23:59   # 1
intercooler3819
חבר וותיק
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

מכרז אינטרנט ודברים לרגל הגיוס

שלום

אני מתגייס בקרוב לצבא

יש הרבה דברים בשרת שאין לי שימוש בהם ובמקום שהם סתם יעמדו בזמן שאני בצבא אולי יש מישהו שיכול להשתמש בהם
אני לא מתכוון למכור את הדברים במחירי רצפה, אם תבואו עם מחירים ריאלים אפשר להסתדר על משהו
יש לציין כי לדעתי חיילים שעושים יומיות כן יכולים לתחזק את הדברים וכן להרוויח כסף מחלק מהדברים

רשימת הדברים:

1. אתר לצפייה ישירה www sratimtube com האתר פועל על וורדפרס ובעל 2 פלאגינים לניהול אתר לצפיה ישירה, פלאגין אחד מאפשר להוסיף כמות מאסיבית של פרקים לסדרה ופלאגין שני מאפשר פרסום של וידאו יחיד האתר ימכר בתור מערכת+דטאבייס תואם+דומיין
הדומיין נמצא בGODADDY ויעבור לבעלים החדשים, יש אפשרות למכור העתקים של מערכת האתר (פאנל ניהול והאתר עצמו+דטאבייס נקי מסרטים וסדרות - כלורמ הכל ללא דומיין)

2. מערכת לחיפוש קבצים - המערכת עובדת עם רובוטים שאוגרים את הקבצים ניתן לראות ולהתרשם בכתובת www co il / search / web / search לגבי מחיר - אין לי שום דבר ביד.. המערכת תמכר עם הרובוטים וכל מה שמסביב ללא דומיין ואחסון

3. האתר www ele4trase com תחליפו את ה 4 ב c ותראו את האתר, מדובר בבלוג מוזיקה אלקטרונית שבשנים האחרונות היה הכי טוב בארץ (רבים יכולים להעיד), האתר נמכר עקב חוסר זמן לתחזוקה ועדכון האתר, הקישורים באתר אינם חוקיים אמנם עד היום לא היו בעיות עם האתר והוא המשיך להתקיים - האתר ימכר בתור מערכת+דומיין (הדומיין בגודאדי)
לגבי כניסות ורווחים - רווחים אין רווחים רציניים, האתר לא הוקם למטרות רווח, אמנם אני מאמין שעם הצבת פרסומות בסיסית במקומות הנכונים ניתן להרוויח
לגבי כניסות - בימים הטובים היו כ-2300 ביום (אפילו 2700 בימים היותר טובים) כניסות יחודיות כמובן, היום אני מאמין כ200~ סטטיסטיקות מפורטות ינתנו לרציניים

4. אתר אוטומטי שמתעסקים במוזיקה אלקטרונית כתובתו:
electroinmyveins com
הרוויח מהקמתו כ250 דולר ב CPALEAD הוכחות ינתנו לדורשים, 0 תחזוקה ובטווח הרחוק מרוויח, לכל אורך הזמן שהוא קיים הכניסות היו בממוצע כ-10 ביום ורווחים בין 0-2 דולר ביום

5. אתר בגרויות www xn----1hcbepio1bu5fxa net תחליפו את המספר 5 ב 8 ותכנסו, האתר בעברית: מבחני-בגרות . נט - יש באתר מאגר של כל מבחני הבגרות שהיו אי פעם, מתוייקים אל תוך מערכת וורדפרס, אני מוכן למכור את מאגר הבגרויות (מתויקות יחד עם CUSTOM TAGS של וורדפרס), או את המערכת+הדומיין, או לחליפין את הרובוט ששואב את המידע מהאתר של משרד החינוך
לגבי כניסות ורווחים - האתר יחסית חדש ואין לי מושג לגבי רווחים

6. אתר רקעים של בחורות . קום - www xn--8dbiagisg2b6bjiht com תחליפו את המספר 8 ב5 והכנסו
האתר מכיל מאגר של רקעים (לגבי החוקיות שלהם אין לי מושג אך לא נתבעתי או קיבלתי תלונות) של כוכבות קולנוע, המאגר בסה"כ מכיל כ-22 אלף רקעים, מתויקים אל תוך תיקיות בשרת, בסה"כ שוקלים כ-2 ג'יגה ממה שאני זוכר (גודל מדויק יבדק בחזרה לדרישה), הרקעים בגדלים לא גדולים, הרווחים מהאתר יציבים לאורך הזמן ופרסומות האדסנס ממוקמות במיקומים טובים - אין תחזוקה של האתר והמיקום בגוגל משתנה לאורך הזמן (עבור הביטוי רקעים של בחורות)
אני כתבתי את המערכת שעל גביה עובד האתר והוא מותאם גם לגוגל, ניתן להוסיף רקעים בקלות על ידי יצירת תיקיות בשרת והוספת קבצים אל תיקיות קימות או חדשות

7. אפליקציה ליצירת שאלונים בפייסבוק - האפליקציה מאפשרת למשתמשים ליצור שאלונים בפייסבוק, כתובתה:
http://apps.facebook.com/nitsanquizes/
יש בה כ-1500 משתמשים רשומים והיא לא פעילה, באמצעות הקמת שאלונים ניתן להחזיר את האפליקציה לחיים
אין לאפליקציה פאנל ניהול אבל קל מאוד להכניס פרסומות

8. אפליקציית פייסבוק למשחק זכרון בין תמונות של החברים
http://apps.facebook.com/nitsan-memory/
ניתן להוסיף פרסים חודשיים ולהוסיף טכניקות פרסום של האפליקציה וככה בקלות להגיע לכניסות לרווחים ולהפעיל את האפליקציה - יש באפליקציה כ-50-60 משתמשים

9. http://apps.facebook.com/nitsanfbskins
אפליקציית פייסבוק לעיצוב הפייסבוק, בעלת פלאגאין תואם לפיירפוקס
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/13571
האפליקציה מאפשרת לעצב את הפייסבוק, המשתמש מתקין את האפליקציה והתוסף לפיירפוקס ואז יכול באמצעות CSS לעצב את הפייסבוק
יש באפליקציה 24 אלף משתמשים ואת התוספת לפיירפוקס הורידו 66 אלף משתמשים
לגבי התוספת לפיירפוקס - אני אעביר את הבעלות עליה באתר של פיירפוקס לקונה

בנוגע לאפליקציות לפייסבוק - הבעלות עליהן תועבר לקונה, יש צורך בהעברת האחסון והגדרה של האפליקציה בצד של פייסבוק לאחסון חדש

יש לציין כי רוב הדברים שנמכרים אוטומטיים, וניתן להרוויח מהם בקלות ללא מאמץ בכלל
אני מוכר את הדברים כיוון שאני מתגייס לתפקיד תובעני מאוד וגם תחזוקה בסיסית של חידוש דומיין לא יהיה בידי (החברה באה קודם )

מעדיף להפטר מהדברים כמה שיותר מהר ולנקות את השרת תבואו עם מחירים ריאלים בבקשהג
שאלות טכניות וכו' על האתרים והדברים כדאי שתשאלו כאן כדי למנוע מבול של שאלות זהות בהודעות פרטיות - לגבי מחיר וכדומה אפשר גם כאן וגם בהודעה פרטית

אני רוצה שהמכירות יהיו סדירות ושאנשים יהנו אז אם יש משהו אפילו הקטן ביותר שיש לכם ספק בו תשאלו ואשמח לענות על הכל עם מלוא המידע תצלומי המסך והמידע הרלבנטי!!

שיהיה שבת שלום
ישן 03-12-10, 17:52   # 2
intercooler3819
חבר וותיק

מיני פרופיל

intercooler3819 לא מחובר  

עדכון: יש אופציה לקניה של המערכות ללא דומיינים ואתרים וכו' בכל הדברים
ישן 18-12-10, 03:57   # 3
stroke83
חבר בקהילה

מיני פרופיל

stroke83 לא מחובר  

יצירת קשר

היי ניצן

תוכל ליצור איתי קשר בבקשה בקשר לאפליקציות ועבודות php ?

052-5309310 רועי
2stroke83@gmail.com

בהצלחה
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 14:13   # 4
En-Solutions
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

En-Solutions לא מחובר  

היי ניצן איך אנחנו יוצרים קשר? לגבי האפליקציות של הפייסבוק 7-8-9 זה נשמע לי מעניין אשמח לקבל יותר פרטים.

תודה
  Reply With Quote
ישן 18-12-10, 17:31   # 5
Liorl
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Liorl לא מחובר  

היי ניצן אני מעוניין במערכת חיפוש . אך השאלה שלי אליך היא האם אתה יכול להפוך את המערכת חיפוש ממערכת חיפוש קבצים למערכת חיפוש כללית כמו GOOGLE אם כן אני מוכן לקנות אותה צור קשר במסנגר . liorli123321@hotmail.com
  Reply With Quote
ישן 19-12-10, 16:20   # 6
sudionett
חבר בקהילה

מיני פרופיל

sudionett לא מחובר  

. האתר www ele4trase com תחליפו את ה 4 ב c ותראו את האתר, מדובר בבלוג מוזיקה אלקטרונית שבשנים האחרונות היה הכי טוב בארץ (רבים יכולים להעיד), האתר נמכר עקב חוסר זמן לתחזוקה ועדכון האתר, הקישורים באתר אינם חוקיים אמנם עד היום לא היו בעיות עם האתר והוא המשיך להתקיים - האתר ימכר בתור מערכת+דומיין (הדומיין בגודאדי)
לגבי כניסות ורווחים - רווחים אין רווחים רציניים, האתר לא הוקם למטרות רווח, אמנם אני מאמין שעם הצבת פרסומות בסיסית במקומות הנכונים ניתן להרוויח
לגבי כניסות - בימים הטובים היו כ-2300 ביום (אפילו 2700 בימים היותר טובים) כניסות יחודיות כמובן, היום אני מאמין כ200~ סטטיסטיקות מפורטות ינתנו לרציניים

היי אני ישמח לקבל פרטים נוספים על האתר הזה

1 על איזה פלטפורמה הוא בנוי ?
דמו לאתר
ולמערכת
מחיר

design@studio-net.net
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום