הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 03-04-12, 23:33   # 1
Alertpay
חבר בקהילה

Alertpay's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Alertpay

Alertpay לא מחובר  

פאשלה של האח הגדול?...

נכנסתי לאתר פליקס ופתאום ראיתי את הסרטון הזה:
http://flix.tapuz.co.il/v/WebPages/P...aspx?m=4070858
מה אתם אומרים?.. אני חושב שהעונה הזאת הייתה מלאה בפאשלות מצד ההפקה. התוכנית הייתה ירודה מאוד לטעמי. והסרטון רק הוסיף למשחק הלא הוגן והמכור שמתנהל שם.

Last edited by Alertpay; 03-04-12 at 23:36..
  Reply With Quote
ישן 03-04-12, 23:41   # 2
xoox
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

xoox לא מחובר  

נו סתם תוכנית מכורה זאת, לא שמתם לב שסער היה מקום שלישי? זה בגלל שיודעים שכל המדינה שונאת אותו ובכלל כמה תגובות גועליות יש עליו בפייסבוק אבל הם השאירו אותו לגמר בכדי להלחיץ אנשים שיסמסו הרבה יותר לאחרים...
הבנאדם הזה שונא ישראל וגהה בזה, כמה אנשים כבר יכולים להזדהות איתו ולסמם לו בכדי להשאירו לגמר? לא הגיוני בכלל!
זה נראה לכם הגיוני שסער יותר פופולרי מאביבית שהודחה בכלל לפני החמישיה?

Reply With Quote
ישן 03-04-12, 23:43   # 3
KriZza
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל KriZza Send a message via Skype™ to KriZza

KriZza לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי xoox צפה בהודעה
נו סתם תוכנית מכורה זאת, לא שמתם לב שסער היה מקום שלישי? זה בגלל שיודעים שכל המדינה שונאת אותו ובכלל כמה תגובות גועליות יש עליו בפייסבוק אבל הם השאירו אותו לגמר בכדי להלחיץ אנשים שיסמסו הרבה יותר לאחרים...
הבנאדם הזה שונא ישראל וגהה בזה, כמה אנשים כבר יכולים להזדהות איתו ולסמם לו בכדי להשאירו לגמר? לא הגיוני בכלל!
כואב לי מאוד להגיד זאת אבל יש לך מעל מיליון וחצי ערבים ומעל 100 אלף שמאלנים ( אפילו יותר) .
  Reply With Quote
ישן 03-04-12, 23:44   # 4
SubMovie
חסום

מיני פרופיל

SubMovie לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי xoox צפה בהודעה
לא כול המדינה שונאת אותו ,למה אתה חושב ככה בגלל הדעות שלו?
  Reply With Quote
ישן 03-04-12, 23:52   # 5
xoox
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

xoox לא מחובר  

בסדר, אני רוצה לראות דייר אחר שעשה "פורפרה" מהאח הגדול ואיים לצאת אם לא יפסיק לצלצל עם השריקות האלו שהיה ועוד האח הגדול הקשיב לו ודאג לסגור את חדר השינה רק בגלל שהוא איים עליו בשידור חחחחח
לא נראה לכם מסריח כל העיניין הזה?

הכל מכור שם...

Reply With Quote
ישן 03-04-12, 23:55   # 6
Alertpay
חבר בקהילה

Alertpay's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Alertpay

Alertpay לא מחובר  

XooX.. אני איתך בדעה.. המשחק שם הפך למכור..איך יכול להיות מצב שבחזרות לפני הגמר.. כבר חוזרים ומתכוננים איך להגיד את השם של הזוכה(שידוע מראש)..
  Reply With Quote
ישן 03-04-12, 23:56   # 7
xoox
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

xoox לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DoNet צפה בהודעה
כואב לי מאוד להגיד זאת אבל יש לך מעל מיליון וחצי ערבים ומעל 100 אלף שמאלנים ( אפילו יותר) .
לא נראה לי שכל
אום-אל-פחם, אעבלין, באקה-אל-גרביה, ג'לג'וליה, ג'ת, דיר-חנא, זמר, טייבה במשולש, טירה, טמרה, כאבול, כפר-ברטעה, כפר-ימה, כפר-מוסמוס, כפר-מועאויה, כפר-סאלם, כפר-קאסם, כפר-קרע, סח'נין, עראבה, ערערה, קלנסווה, שעב, שפרעם ובכלל צופים באח הגדול חחח הם יותר בקטע של אלג'זירה

Reply With Quote
ישן 03-04-12, 23:59   # 8
xoox
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

xoox לא מחובר  

ועוד משהו, יש לי המוןם חברים בפייסבוק מכל הסוגים, גם ערבים מעבודה, שמאלנים, לוחמים, וגם מנוי בהמון קבוצות...
אף פעם לא שמעתי משהו טוב חוץ מקללות ושנאה על סער ברשת....

Reply With Quote
ישן 04-04-12, 10:43   # 9
NextWebs.Net
חבר בקהילה

מיני פרופיל

NextWebs.Net לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DoNet צפה בהודעה
מעניין מאה אלף שמלאנים? אם זה היה ככה המצב שלנו היה מעולה!!!

יש מעל למיליון שמלאנים ועוד המעטתי .

וכל תכנית אבל כל תכנית היא מבוימת אין דבר כזה שלא אם זה לא היה מבוים הם לא היו עושים את הכסף מהרייטינג. כמו שאמרו שהישרדות זה אמיתי לחלוטין ואז ראינו אותם עם במבה אסם ביד באמצע הצילומים

ואיך שרי הגיע לרביעה? בכל העונה היה לה לא יותר מ15 דקות זמן מסך אבל בדוק !!
לא כולל חדר האח הגדול
  Reply With Quote
ישן 04-04-12, 11:24   # 10
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

גם בעיני הכול היה תמוה ומכור. אם הם דוחפים כדורים (לכאורה) לדיירים אז מה עוד הם יכולים לעשות?

וזה שסער הגיע למקום 3 זה הזוי עוד יותר. כמה הצבעות, כמה תמיכות וכמה סמסים הוא יכל לקבל?

גם אם מדובר בתמיכה ענקית מצד האוכלוסיה הערבית בישראל, מדובר ב-20% מכלל ההצבעות (אחוזם באוכלוסיה) וזה עוד לפני שהורדנו בדואים או ערבים שסתם לא לוקחים חלק בהווי הישראלי (בין היתר ריאלטי כמו האח הגדול).

ככה שפשוט לא הגיוני שוהא קיבל כ"כ הרבה תמיכה.

מלבד זאת הייתי אומר עליו "בסדר" אם הוא לא היה כ"כ אנטי ישראלי ומעלה דעות קיצוניות ומגעילות. הוא מקבל במה של פריימטיימ עם 40% רייטינג כדי לקרא לאחמד טיבי "איזה חמוד" ? למה לא לנצל את הבמה לשיח על שלום, למה להסיט לשנאה ולהיות אנטי.. כי בת'כלס זה מה שהוא עשה
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום