הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 02-08-07, 15:26   # 11
Cream
חבר מתקדם

Cream's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Cream שלח הודעה באמצעות MSN אל Cream Send a message via Skype™ to Cream

Cream לא מחובר  

בקשר לאינטרנט גם עכשיו בענתיקה יש לי אינטרנט קבוע שאני משלם איזה 12 שקל ואני משתמש בזה...
בקשר שאמרו פה להתחייב לא סתם אמרתי שאפשר לשלם את כל המחיר מבלי להתחייב...
  Reply With Quote
ישן 02-08-07, 15:45   # 12
SHeDoN
מנהל קהילה ומנהל כללי בדימוס

מיני פרופיל

SHeDoN לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Cream צפה בהודעה
בקשר לאינטרנט גם עכשיו בענתיקה יש לי אינטרנט קבוע שאני משלם איזה 12 שקל ואני משתמש בזה...
בקשר שאמרו פה להתחייב לא סתם אמרתי שאפשר לשלם את כל המחיר מבלי להתחייב...
אפשר לא להתחייב רק למכשיר, לתכנית? אתה בהחלט תהיה חייב.
  Reply With Quote
ישן 02-08-07, 16:52   # 13
DmN
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל DmN

DmN לא מחובר  

יש לי אותו,אני קיבלתי אותו בהשאלה (כמו עוד הרבה סלולאריים) ...

יש לו מעבד מאוד מהיר,והוא מריץ את מערכת ההפעלה SYMBIAN SERIES 60 9.2 במהירות רבה,הוא אחלה של פלאפון ,המחיר שלו עממי (כך נוקיה התכוונו) ,אבל ,שום דבר לא מושלם.

למכשיר מסך של 2.0 אינץ' (פחות מסטנדרטי) ,מה שמאוד מפריע לי,לסלולאריים הממוצעים של נוקיה יש 2.2 ומעלה,נכון ,0.2 פחות נשמע לא כ"כ משנה,אבל אבל זה כן,אתה צריך לראות אותו ולהחליט,לי הוא לא משמש תפקיד ואני לא מתכוון לקנות אותו,מכיוון שהשימוש העיקרי בשבילי במכשירים הוא ווידאו,והמכשיר הוא גם דור 3.5 מה שאומר שהוא ישמש ל SREAMING (שיחות ווידאו,ווידאו באינטרנט) .

אתה צריך לראות אותו ולהחזיק אותו,רק אחרי זה אתה יכול להחליט,אם הגודל לא מפריע לך,קח אותו ותהנה,אם הגודל של המסך מפריע,אני ממליץ על NOKIA 5700 .
  Reply With Quote
ישן 02-08-07, 17:51   # 14
AvishySH
חבר וותיק

מיני פרופיל

AvishySH לא מחובר  

לא ראיתי אותו אצל אנשים עדיין...

אבל אם אתה מחפש מכשיר נאמן מכל הבחינות... בדור 3 (UMTS) קח

W850i של סוני אריקסון... מלך של כל המכשירים. מכשיר מעולה.

אבישי שמחוני.
  Reply With Quote
ישן 02-08-07, 23:34   # 15
Cream
חבר מתקדם

Cream's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Cream שלח הודעה באמצעות MSN אל Cream Send a message via Skype™ to Cream

Cream לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DmN צפה בהודעה
יש לי אותו,אני קיבלתי אותו בהשאלה (כמו עוד הרבה סלולאריים) ...

יש לו מעבד מאוד מהיר,והוא מריץ את מערכת ההפעלה SYMBIAN SERIES 60 9.2 במהירות רבה,הוא אחלה של פלאפון ,המחיר שלו עממי (כך נוקיה התכוונו) ,אבל ,שום דבר לא מושלם.

למכשיר מסך של 2.0 אינץ' (פחות מסטנדרטי) ,מה שמאוד מפריע לי,לסלולאריים הממוצעים של נוקיה יש 2.2 ומעלה,נכון ,0.2 פחות נשמע לא כ"כ משנה,אבל אבל זה כן,אתה צריך לראות אותו ולהחליט,לי הוא לא משמש תפקיד ואני לא מתכוון לקנות אותו,מכיוון שהשימוש העיקרי בשבילי במכשירים הוא ווידאו,והמכשיר הוא גם דור 3.5 מה שאומר שהוא ישמש ל SREAMING (שיחות ווידאו,ווידאו באינטרנט) .

אתה צריך לראות אותו ולהחזיק אותו,רק אחרי זה אתה יכול להחליט,אם הגודל לא מפריע לך,קח אותו ותהנה,אם הגודל של המסך מפריע,אני ממליץ על NOKIA 5700 .
מסך לא מפריע לי וראיתי אותו והחזקתי ביד...והתרשמתי מהמידות שלו שהוא דק וקטן כזה...ויש בו הרבה אפשרויות...וזה שאמרת לי שהוא מהיר זה טוב! אני לא סובל פלאפונים איטיים...פשוט לא סובל !

עריכה:

ואמרו פה משהו בקשר להתחייבות לתוכנית...אז אני אישית לא מתכוון לעבור לאף חברה אחרת...זה קודם כל..
דבר שני גם אם אני ירצה בעוד שנה שנתיים לשדרג מכשיר או משהו כזה...זה לא אומר שאני יצטרך...לבטל את התוכנית או משהו אז התחייבות הזאת לא ממש מפריע לי...

Last edited by Cream; 02-08-07 at 23:37..
  Reply With Quote
ישן 03-08-07, 20:31   # 16
deVith
חבר חדש

מיני פרופיל

deVith לא מחובר  

פלאפון ממש טוב
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום