הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ביקורות והמלצות > ארכיון

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-07-06, 18:52   # 1
Aviv|LDFix.com
Permanently Banned

מיני פרופיל

Aviv|LDFix.com לא מחובר  

ביקורת רעה על

שלום לכולם וערב טוב.

אני ראיתי לפני כשבועיים בערך מבצע של לשרתי משחק התקשרתי לשאול כמה פרטים ובאותו יום שהמבצע התפרסם קניתי שרת מדניאל מנהל החברה.

דניאל הריץ לי את השרת באותו יום הכל היה סבבה חבר שלי שהיה שותף איתי ביקש מדניאל שיסביר לו איך הוא נכנס כאדמין לסרבר דניאל לא ידע איך וגם אני האמת לא ידעתי כי שכחתי שנה לא שיחקתי בקאנטר טוב הייתי בעבודה חזרתי בערב התחלתי לשאול בפורומים איך נכנסים כאדמין לסרבר עד שענו לי אבל שתבינו לדניאל אין תומך בחברה שיעזור לך שיגיד לך איך להיכנס ודניאל עצמו גם לא יודע מה להגיד לך הוא הפנה אותי לבן אדם שהוא מכיר שהוא מתכנת PHP =\.

בסדר יאללה עברתי אמרתי טוב אין תומכים לחברה נצטרך להסתדר חודש ואז אני יעבור חברה רק מקווה שהשרת לא יפול.

אז לפני כמה ימים בערך 3-4 ימים לפני שנפל השרת אמרתי לדניאל דניאל שמע יש בעיות בשרת שעושים ALLTALK 0 אז שהקבוצה השנייה מתה הם שומעים אותנו מה אנחנו אומרים והייתה עוד בעיה רק שאני לא זוכר אותה אז בקיצור מה שהוא ענה לי זה : "מה אתה רוצה ממני מה אני יודע מה אתה עושה בשרת שלך?!"

מה אני כבר יכול לעשות שיגרום לשרת לעשות את זה? אגב הבעיה כבר מההתחלה שקניתי את השרת רק שספגתי וספגתי עד שכבר הגיע למצב שאנחנו מפסידים כמעט כל PCW שאנחנו עושים כי לקבוצה היריבה יש וונט והם יודעים איפה אנחנו =\ בגלל הבעיה עם הALLTALK .

טוב יאללה גם על זה עברתי שתבינו כי אמרתי טוב יש עוד איזה שבועיים ואז אני יעבור חברה בנתיים נסבול קצת . . .
טוב אחרי יום בערך השרת נפל!!
דניאל לא מחובר יומיים בערך אפילו יותר . . היום הוא התחבר.
עכשיו יש לי מירנדה . . . ולדניאל יש איסיקיו 5 וברגע ששולחים לאיסיקיו 5 הודעה אוטומטית זה קורא לך ת'אווי אם אתה לא באמצע שיחה עם הבנאדם השני ובמירנדה זה מראה לך שמישהו קורא לך ת'אווי.

אז שלחתי הודעה לדניאל סבבה לא עונה אמרתי יש מצב שגם הוא לא על המחשב כי זה לבד קורא ת'אווי אחרי דקה או שתיים שלחתי לו שוב הודעה ושוב הוא קורא לי ת'אווי ככה 3 פעמים !!

והוא לא עונה גם בפלאפון חבר שלי יומיים כבר מתקשר אליו! חבר שלי שותף איתי בשרת.

רק תלמדו חבר'ה אל תקנו ב50 שקל שרת=\ זה מה שתקבלו חברה בלי תומכים וגם אם יש שם תומכים דניאל לא הפנה אותי לשום תומך
אגב אני צריך לציין שדניאל שלח אליי מישהו שקנה ממנו כדי שאני יעזור לו להוסיף אדמינים ועשיתי את זה בשמחה למרות שבאותו זמן הייתי בלחץ ולא היה לי זמן .

עכשיו אני רוכש מחברת HOST-GAMING ושם יש מנהל שמבין לפחות.

תבדקו כל פרט ופרט לפני שאתם קונים תאמינו לי אני שם עכשיו עוד 30 שקל ואני יודע שאני אצא מרוצה .

יאללה ערב טוב חברים ומקווה שלא תעשו טעות ותקנו מ.

ישן 20-07-06, 19:09   # 2
Host-Gaming.co.il
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Host-Gaming.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Host-Gaming.co.il

Host-Gaming.co.il לא מחובר  

Wink

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dj-Aviv.Z
שלום לכולם וערב טוב.

אני ראיתי לפני כשבועיים בערך מבצע של לשרתי משחק התקשרתי לשאול כמה פרטים ובאותו יום שהמבצע התפרסם קניתי שרת מדניאל מנהל החברה.

דניאל הריץ לי את השרת באותו יום הכל היה סבבה חבר שלי שהיה שותף איתי ביקש מדניאל שיסביר לו איך הוא נכנס כאדמין לסרבר דניאל לא ידע איך וגם אני האמת לא ידעתי כי שכחתי שנה לא שיחקתי בקאנטר טוב הייתי בעבודה חזרתי בערב התחלתי לשאול בפורומים איך נכנסים כאדמין לסרבר עד שענו לי אבל שתבינו לדניאל אין תומך בחברה שיעזור לך שיגיד לך איך להיכנס ודניאל עצמו גם לא יודע מה להגיד לך הוא הפנה אותי לבן אדם שהוא מכיר שהוא מתכנת PHP =\.

בסדר יאללה עברתי אמרתי טוב אין תומכים לחברה נצטרך להסתדר חודש ואז אני יעבור חברה רק מקווה שהשרת לא יפול.

אז לפני כמה ימים בערך 3-4 ימים לפני שנפל השרת אמרתי לדניאל דניאל שמע יש בעיות בשרת שעושים ALLTALK 0 אז שהקבוצה השנייה מתה הם שומעים אותנו מה אנחנו אומרים והייתה עוד בעיה רק שאני לא זוכר אותה אז בקיצור מה שהוא ענה לי זה : "מה אתה רוצה ממני מה אני יודע מה אתה עושה בשרת שלך?!"

מה אני כבר יכול לעשות שיגרום לשרת לעשות את זה? אגב הבעיה כבר מההתחלה שקניתי את השרת רק שספגתי וספגתי עד שכבר הגיע למצב שאנחנו מפסידים כמעט כל PCW שאנחנו עושים כי לקבוצה היריבה יש וונט והם יודעים איפה אנחנו =\ בגלל הבעיה עם הALLTALK .

טוב יאללה גם על זה עברתי שתבינו כי אמרתי טוב יש עוד איזה שבועיים ואז אני יעבור חברה בנתיים נסבול קצת . . .
טוב אחרי יום בערך השרת נפל!!
דניאל לא מחובר יומיים בערך אפילו יותר . . היום הוא התחבר.
עכשיו יש לי מירנדה . . . ולדניאל יש איסיקיו 5 וברגע ששולחים לאיסיקיו 5 הודעה אוטומטית זה קורא לך ת'אווי אם אתה לא באמצע שיחה עם הבנאדם השני ובמירנדה זה מראה לך שמישהו קורא לך ת'אווי.

אז שלחתי הודעה לדניאל סבבה לא עונה אמרתי יש מצב שגם הוא לא על המחשב כי זה לבד קורא ת'אווי אחרי דקה או שתיים שלחתי לו שוב הודעה ושוב הוא קורא לי ת'אווי ככה 3 פעמים !!

והוא לא עונה גם בפלאפון חבר שלי יומיים כבר מתקשר אליו! חבר שלי שותף איתי בשרת.

רק תלמדו חבר'ה אל תקנו ב50 שקל שרת=\ זה מה שתקבלו חברה בלי תומכים וגם אם יש שם תומכים דניאל לא הפנה אותי לשום תומך
אגב אני צריך לציין שדניאל שלח אליי מישהו שקנה ממנו כדי שאני יעזור לו להוסיף אדמינים ועשיתי את זה בשמחה למרות שבאותו זמן הייתי בלחץ ולא היה לי זמן .

עכשיו אני רוכש מחברת HOST-GAMING ושם יש מנהל שמבין לפחות.

תבדקו כל פרט ופרט לפני שאתם קונים תאמינו לי אני שם עכשיו עוד 30 שקל ואני יודע שאני אצא מרוצה .

יאללה ערב טוב חברים ומקווה שלא תעשו טעות ותקנו מ.

לא תצטער שתיקנה

ישן 20-07-06, 19:10   # 3
Sermint
משתמש בעל גישה מוגבלת

מיני פרופיל

Sermint לא מחובר  

כל הכבוד שאתה מודיע לנו על זה, צריך לבקש ביקורות על אותה חברה לפני הרכישה.
חחחח הם נירשמו וכתבו את השם של החברה לא נכון! במקום Quality הם רשמו Qualiti.
בקיצור טוב שאתה מודיע לנו.
וכל הכבוד, תקנה מאביאל! יש לו אחלה של חברה והוא תומך מעולה.

ישן 20-07-06, 19:37   # 4
Aviv|LDFix.com
Permanently Banned

מיני פרופיל

Aviv|LDFix.com לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Host-Gaming.co.il
לא תצטער שתיקנה
אבלל אתה לא עונה לי באיסיקיו אחי תענהה

ישן 20-07-06, 19:58   # 5
דור
אחראי קהילה

מיני פרופיל

דור לא מחובר  

מי מתעסק עם אביב - מתעסק איתי
סתם סתם ,

חבל לשמוע עליהם ככה.

ישן 20-07-06, 21:37   # 6
k.machine
תודה על תרומתך.

k.machine's Avatar

מיני פרופיל

k.machine לא מחובר  

רק להזכיר לכם,

דניאל גנב את העיצוב הקודם של ישראל סרב.
זה היה לתקופה מסויימת, ואז הוא הוריד אותו.

אני באופן אישי לא יודע בן כמה הוא. אבל הוא מתנהג כמו ילד קטן.

ישן 20-07-06, 22:46   # 7
WiseStyle
חבר מתקדם

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל WiseStyle

WiseStyle לא מחובר  

חבל לשמוע..
בכלל למיה בנאדם מוכר משהו שהוא לא יודע לתפעל ואין לו אף שמקושר לחברתנו ש-"יחפה" על זה.
חבל.

ישן 20-07-06, 23:07   # 8
opsite
משתמש תחת חוזה ניסיון

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל opsite

opsite לא מחובר  

דניאל בנאדם זהב!! היו לו תומכים פשוט הם עזבו ... השרצתים של דניאל מעולים!!

אני יש לי שרת אצלו והכול עובד פיקס!
העלאת קבצים|מזרחית|סינגלים

ישן 21-07-06, 03:25   # 9
bs
Permanently Banned

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל bs שלח הודעה באמצעות MSN אל bs

bs לא מחובר  

חבל לשמוע, פעם הבאה תברר לפני שאתה קונה
בכל זאת אתה מוזמן ליצור קשר eserv.org, קיים ברשת כבר 4 חודש, מנוהל ע"י אנשים המתעסקים בעסק שרתי המשחק כבר שנתיים :]

ישן 21-07-06, 04:54   # 10
Smile
Permanently Banned

Smile's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Smile שלח הודעה באמצעות MSN אל Smile Send a message via Skype™ to Smile

Smile לא מחובר  

חבל לשמוע...לא מכיר את הבנאדם או החברה אבל מהביקורות האחרונות שמים לב שהם לא משהו...

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום