הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > עסקים מורשים - הודעות ושירות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-07-09, 16:04   # 11
InTigo
חבר בקהילה

מיני פרופיל

InTigo לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Daniel1627 צפה בהודעה
אוקיי, אז ככה.
השקפת עולמי אומרת לי שהאתר לא משקף את רמת החברה, קח למשל את LIVEDNS.
חברה מצליחה מאוד ושים לב, יש להם עיצוב יפה ומושקע? ממש לא.

בקשר למילה Delox, דלוקס זו ביטוי לדוגמה : "האוכל היה דלוקס" משמע - מצוין.
אני יודע שלא כותבים ככה באנגלית את המילה Deluxe אבל החלטנו שזה דומיין דיי קליט לחברת אחסון אתרים ואיננו מתחרטים על בחירת השם הזה.

תודה על תגובתך, יום טוב.
זה לא ממש נכון, תלוי מי מסתכל. לייבדיאנס יש אתר בהחלט מושקע. בנוי בצורה יוצאת מן הכלל. אבל הפואנטה היא שלא תמצא בלייבדיאנאס תמונות של PS3..
וד"א
דלוקס וDelox זה בכלל לא אותו הדבר ולא מבטאים את זה אותו הדבר.
  Reply With Quote
ישן 11-07-09, 16:28   # 12
Delox.co.il
חבר בקהילה

Delox.co.il's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Delox.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Delox.co.il

Delox.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי InTigo צפה בהודעה
זה לא ממש נכון, תלוי מי מסתכל. לייבדיאנס יש אתר בהחלט מושקע. בנוי בצורה יוצאת מן הכלל. אבל הפואנטה היא שלא תמצא בלייבדיאנאס תמונות של PS3..
וד"א
דלוקס וDelox זה בכלל לא אותו הדבר ולא מבטאים את זה אותו הדבר.
אוקיי, אני דווקא חושב שהעיצוב שלי דיי נחמד ומשדר רצינות, זו דעתי ולא רק אני מחזיק בדעה הזו.

בקשר לשם, זה בדיוק מה שאמרתי בהודעה שלי.

תודה רבה על התגובה, יום טוב.
ישן 11-07-09, 18:22   # 13
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
אוקיי, אני דווקא חושב שהעיצוב שלי דיי נחמד ומשדר רצינות, זו דעתי ולא רק אני מחזיק בדעה הזו.

בקשר לשם, זה בדיוק מה שאמרתי בהודעה שלי.

תודה רבה על התגובה, יום טוב.
אז אם אתה כל כך אוהב את העיצוב שלך, למה אתה שואל את דעת הגולשים? אתה כרגע נוגד את עצמך בהודעה הזו.
  Reply With Quote
ישן 11-07-09, 22:31   # 14
Delox.co.il
חבר בקהילה

Delox.co.il's Avatar

מיני פרופיל

Delox.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אז אם אתה כל כך אוהב את העיצוב שלך, למה אתה שואל את דעת הגולשים? אתה כרגע נוגד את עצמך בהודעה הזו.
ביקשתי ביקורות על החברה בכללי, על המחירים ובנוסף על הדרך אני שמח לשמוע גם דעות על העיצוב, אני אקח אותם לצומת ליבי ולפי שיכול דעתי אני אשכול לשנות או להוסיף.

שבוע טוב.
ישן 12-07-09, 02:07   # 15
Gavriel
חבר על

Gavriel's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Gavriel

Gavriel לא מחובר  

בקשת ביקורת על החברה? אנחנו לא לקוחות שלך, או אני לכל הפחות ולכן אני אוכל לתת לך ביקורת על איך שאני בתור גולש רואה את האתר מבחוץ, מה שאני רואה זה אתר פשוט שלא עושה רושם של עסק מקצועי - שילובי צבע חדים מאוד ואתר יבש (תכניס צבע ויראה הרבה יותר טוב) - תמונות של xBox360? מאיפה הבאתם את זה לעזאזל?

שם העסק, Delox תגיד פשוט שנדלקתם על השם וDeluxe.co.il היה טפוס.. לא בושה, זה פשוט עושה רושם של חברה שפתח ילד קטן וטעה בכיתוב.
אתה עושה רושם של אדם מקצועי, אם תדע לנתב נכון את העסק ולהשתלב בתחום אתה אמור להצליח, כי בסה"כ המחירים נוחים ויש כמה אופציות מעניינות כמו חיוב טלפוני וכד' שיביאו לך עוד כמה וכמה לקוחות.

קח הכל כביקורת בונה,
מאחל הרבה הצלחה מכל הלב

גבריאל
ישן 12-07-09, 06:35   # 16
SarafC
חבר מתקדם

מיני פרופיל

SarafC לא מחובר  

אוקי, אז יש כמה דברים לא רציניים באתר, ואני ארכז הכל בנקודות:

1. העיצוב מעט יבש, אין חיות, אין "חלון ראווה" מרשים לאתר, ואני ממש לא מתרשם מזה בתור "לקוח פוטנציאלי" שנכנס לאתר ומעוניין בחבילות שאתם מציעים.

2. השם מזכיר מאוד את חברת Lodex.co.il שנפתחה מספר חודשים לפניכם, ודניאל - בתור אחד שגולש באותו פורום מתחרה כבר המון זמן, שהבעלים השני גולש ופרסמו שם, אני די בטוח שהייתה השראה, וחבל. בנוסף, אין לשם מקוריות, אין לו משמעות, וזה סתם כמו עוד כינוי לCS, שאמור רק להשמע יפה.

3. עמוד "ההזמנה" לא עובד. איך אתה מצפה שאני אזמין אחת מהחבילות שלך אם אין לי דרך לכך? אני אמור להתקשר או ליצור קשר בתוכנות מסרים? אני אמור להשאיר פרטים, ובתור בעל חברה אתה אמור לחזור אליי.

4. הנוסח שיש בעמוד הראשי חרוש, וקבוע אצל כל החברות. אני מקבל את הרושם שהחברה, כמו הרבה אחרות, מנוהלת על ידי ילדים. בנוסף, אתה לא יכול להתחייב לזמינות של 99% - "בחברתנו מתחייבים לספק ללקוח 99% של זמינות".

5. השפה שלך קצת בעייתית לי, כי מצד אחד אתה מדבר בשפה גבוהה מדי, וזה לא יוצר קרבה מתאימה בינך לבין הלקוחות, זה נותן הרגשה של התנשאות, כי ברור שאתה לא מדבר כך ביום יום, מהיותך בן 16 (בערך) לדעתי. מצד שני, שמתי לב בכל מיני מקומות, שיש לך מספר שגיאות כתיב.

6. אתה מציג פה את האתר, וכשנותנים לך ביקורת שאתה לא רוצה לשמוע, אתה מתרגז ומבקש ביקורת על "החברה עצמה והמחירים". אי אפשר לתת ביקורת על חברה ולא על המחירים, כי אין לי את מפרט השרת (האמיתי) שלך, כל אדם שנכנס לאתר, לא יודע אם היא אמינה או לא. תלמד לקבל ביקורת, ותלמד ממנה לעתיד. אתה מוכן להתכחש למציאות, בלבד שלא לקבל ביקורת אחרת - "delox נראה יותר טוב מdeluxe", "גם ללייב דיאנאס אין אתר מושקע", כאשר ברור שאלה רק תירוצים של התגוננות.

7. ראיתי בפורום אחר שחברה אחרת "לקחה השראה" מהעיצוב שלכם (nax.co.il). דבר ראשון, אני לא רואה דמיון ממשי בין 2 האתרים, מלבד הצבע ועוד כמה פרטים, כאשר רוב החברות בנויות במבנה הזה =]. דבר שני, התחלת ב"מסע הכפשות" נגדם. זה מעיד על זה שאתה אגואיסט, לא מעריך אחרים (פגעת בפרנסה שלו, אתה לא יכול לדעת שזה מה שהמעצב שלו הכין לו, ישר קפצת והאשמת אותו), ומרגיש מאוים על ידי חברות אחרות.

8. ברשימת הלקוחות שלכם - לא צריך 4 שורות רווח בין כל לקוח. אין לכם הרבה לקוחות אז אתם מניסם למרוח את זה? מחשבה לא נכונה. תהיה כנים עם הלקוחות שלכם, זה המפתח להצלחה.

מקווה שתיישם את העצות שלי, כי יש לך הרבה על מה לעבוד.

יום טוב!
ישן 12-07-09, 09:30   # 17
Delox.co.il
חבר בקהילה

Delox.co.il's Avatar

מיני פרופיל

Delox.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Gavriel צפה בהודעה
בקשת ביקורת על החברה? אנחנו לא לקוחות שלך, או אני לכל הפחות ולכן אני אוכל לתת לך ביקורת על איך שאני בתור גולש רואה את האתר מבחוץ, מה שאני רואה זה אתר פשוט שלא עושה רושם של עסק מקצועי - שילובי צבע חדים מאוד ואתר יבש (תכניס צבע ויראה הרבה יותר טוב) - תמונות של xBox360? מאיפה הבאתם את זה לעזאזל?

שם העסק, Delox תגיד פשוט שנדלקתם על השם וDeluxe.co.il היה טפוס.. לא בושה, זה פשוט עושה רושם של חברה שפתח ילד קטן וטעה בכיתוב.
אתה עושה רושם של אדם מקצועי, אם תדע לנתב נכון את העסק ולהשתלב בתחום אתה אמור להצליח, כי בסה"כ המחירים נוחים ויש כמה אופציות מעניינות כמו חיוב טלפוני וכד' שיביאו לך עוד כמה וכמה לקוחות.

קח הכל כביקורת בונה,
מאחל הרבה הצלחה מכל הלב

גבריאל
ביקורת בונה, אשתדל להפנים את הביקורת וליישם אותה.

תודה רבה, שבוע טוב.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SarafC צפה בהודעה
אוקי, אז יש כמה דברים לא רציניים באתר, ואני ארכז הכל בנקודות:

1. העיצוב מעט יבש, אין חיות, אין "חלון ראווה" מרשים לאתר, ואני ממש לא מתרשם מזה בתור "לקוח פוטנציאלי" שנכנס לאתר ומעוניין בחבילות שאתם מציעים.

2. השם מזכיר מאוד את חברת Lodex.co.il שנפתחה מספר חודשים לפניכם, ודניאל - בתור אחד שגולש באותו פורום מתחרה כבר המון זמן, שהבעלים השני גולש ופרסמו שם, אני די בטוח שהייתה השראה, וחבל. בנוסף, אין לשם מקוריות, אין לו משמעות, וזה סתם כמו עוד כינוי לCS, שאמור רק להשמע יפה.

3. עמוד "ההזמנה" לא עובד. איך אתה מצפה שאני אזמין אחת מהחבילות שלך אם אין לי דרך לכך? אני אמור להתקשר או ליצור קשר בתוכנות מסרים? אני אמור להשאיר פרטים, ובתור בעל חברה אתה אמור לחזור אליי.

4. הנוסח שיש בעמוד הראשי חרוש, וקבוע אצל כל החברות. אני מקבל את הרושם שהחברה, כמו הרבה אחרות, מנוהלת על ידי ילדים. בנוסף, אתה לא יכול להתחייב לזמינות של 99% - "בחברתנו מתחייבים לספק ללקוח 99% של זמינות".

5. השפה שלך קצת בעייתית לי, כי מצד אחד אתה מדבר בשפה גבוהה מדי, וזה לא יוצר קרבה מתאימה בינך לבין הלקוחות, זה נותן הרגשה של התנשאות, כי ברור שאתה לא מדבר כך ביום יום, מהיותך בן 16 (בערך) לדעתי. מצד שני, שמתי לב בכל מיני מקומות, שיש לך מספר שגיאות כתיב.

6. אתה מציג פה את האתר, וכשנותנים לך ביקורת שאתה לא רוצה לשמוע, אתה מתרגז ומבקש ביקורת על "החברה עצמה והמחירים". אי אפשר לתת ביקורת על חברה ולא על המחירים, כי אין לי את מפרט השרת (האמיתי) שלך, כל אדם שנכנס לאתר, לא יודע אם היא אמינה או לא. תלמד לקבל ביקורת, ותלמד ממנה לעתיד. אתה מוכן להתכחש למציאות, בלבד שלא לקבל ביקורת אחרת - "delox נראה יותר טוב מdeluxe", "גם ללייב דיאנאס אין אתר מושקע", כאשר ברור שאלה רק תירוצים של התגוננות.

7. ראיתי בפורום אחר שחברה אחרת "לקחה השראה" מהעיצוב שלכם (nax.co.il). דבר ראשון, אני לא רואה דמיון ממשי בין 2 האתרים, מלבד הצבע ועוד כמה פרטים, כאשר רוב החברות בנויות במבנה הזה =]. דבר שני, התחלת ב"מסע הכפשות" נגדם. זה מעיד על זה שאתה אגואיסט, לא מעריך אחרים (פגעת בפרנסה שלו, אתה לא יכול לדעת שזה מה שהמעצב שלו הכין לו, ישר קפצת והאשמת אותו), ומרגיש מאוים על ידי חברות אחרות.

8. ברשימת הלקוחות שלכם - לא צריך 4 שורות רווח בין כל לקוח. אין לכם הרבה לקוחות אז אתם מניסם למרוח את זה? מחשבה לא נכונה. תהיה כנים עם הלקוחות שלכם, זה המפתח להצלחה.

מקווה שתיישם את העצות שלי, כי יש לך הרבה על מה לעבוד.

יום טוב!
דבר ראשון, אתה מתבלבל.
אני איציק חסון ולא דניאל חסון שכותב בפורום המתחרה ואני לא מכיר אותך.
דבר שני, תודה על הביקורת.

תגובות:
1.ננסה ליישם את הביקורת על העיצוב וננסה לשנות אותו או להחליף אותו לגמריי.
2.אני בחרתי את השם ואיני הכרתי את חברת לודקס לפני שבחרתי את השם, אינני גולש בפורום שדניאל גולש ולכן לא הכרתי את החברה לפני משמע - אין השראה ולא היתה השראה מחברת לודקס וצר לי שזה יצא ככה.
3.עמוד ההזמנה יחזור עוד היום אני מקווה.
4.הנוסח נכתב על ידי דניאל ואני יתקן אותו.
5.אני אינני תומך בלקוחות, דניאל אחראי לתמוך בלקוחות ובנוסף הוא אחראי על כל נושא המכירות והשגיאות כתיב הם לא אצלי באשכול, אולי התבלבלת עם דניאל, אני אשמח עם תשלח לי בהודעה פרטית הודעות עם שגיאות כתיב שלו, תודה.
6.הבנתי ונתתי לביקורות על העיצוב להימשך, אני לא אמרתי דבר כזה "delox יותר טוב מdeluxe" שים לב לזה כי אתה כותב את זה כציטוט וזה דיי יכול לפגוע.
7.דניאל סיפר לי שהעתיקו את המבנה וקצת מהעיצוב של האתר, ראיתי את האתר וזה ממש כאילו הוא עבד עם הפוטושופ והאתר שלנו ולא פלא שהמעצב שלהם קידד לנו את האתר בחינם ולא לקחנו ממנו והחליט לקחת השראה גדולהמהעיצוב ומהבנה שלנו וזה משהו שלא עולה על הדעת שמעצב יעבוד על אתר במשך שעות ויבואו ויעתיקו לו את העיצוב והמבנה.
8.את הדבר הזה המקודד עשה, זה לא משהו שאני ביקשתי.

תודה רבה על התגובה הבונה אני מקווה שאוכל ואצליח ליישם את הביקורות שלך.

תודה, שבוע טוב.
ישן 12-07-09, 09:41   # 18
SarafC
חבר מתקדם

מיני פרופיל

SarafC לא מחובר  

ציטוט:
דבר ראשון, אתה מתבלבל.
אני איציק חסון ולא דניאל חסון שכותב בפורום המתחרה ואני לא מכיר אותך.
דבר שני, תודה על הביקורת.

תגובות:
1.ננסה ליישם את הביקורת על העיצוב וננסה לשנות אותו או להחליף אותו לגמריי.
2.אני בחרתי את השם ואיני הכרתי את חברת לודקס לפני שבחרתי את השם, אינני גולש בפורום שדניאל גולש ולכן לא הכרתי את החברה לפני משמע - אין השראה ולא היתה השראה מחברת לודקס וצר לי שזה יצא ככה.
3.עמוד ההזמנה יחזור עוד היום אני מקווה.
5.אני אינני תומך בלקוחות, דניאל אחראי לתמוך בלקוחות ובנוסף הוא אחראי על כל נושא המכירות והשגיאות כתיב הם לא אצלי באשכול, אולי התבלבלת עם דניאל, אני אשמח עם תשלח לי בהודעה פרטית הודעות עם שגיאות כתיב שלו, תודה.
6.הבנתי ונתתי לביקורות על העיצוב להימשך, אני לא אמרתי דבר כזה "delox יותר טוב מdeluxe" שים לב לזה כי אתה כותב את זה כציטוט וזה דיי יכול לפגוע.
7.דניאל סיפר לי שהעתיקו את המבנה וקצת מהעיצוב של האתר, ראיתי את האתר וזה ממש כאילו הוא עבד עם הפוטושופ והאתר שלנו ולא פלא שהמעצב שלהם קידד לנו את האתר בחינם ולא לקחנו ממנו והחליט לקחת השראה גדולהמהעיצוב ומהבנה שלנו וזה משהו שלא עולה על הדעת שמעצב יעבוד על אתר במשך שעות ויבואו ויעתיקו לו את העיצוב והמבנה.
8.את הדבר הזה המקודד עשה, זה לא משהו שאני ביקשתי.

תודה רבה על התגובה הבונה אני מקווה שאוכל ואצליח ליישם את הביקורות שלך.

תודה, שבוע טוב.
5. סליחה, חשבתי שאתה דניאל (לפי השם משתמש).

6. "בקשר למילה Delox, דלוקס זו ביטוי לדוגמה : "האוכל היה דלוקס" משמע - מצוין.
אני יודע שלא כותבים ככה באנגלית את המילה Deluxe אבל החלטנו שזה דומיין דיי קליט לחברת אחסון אתרים ואיננו מתחרטים על בחירת השם הזה."

7. אבל להרוס להם את החברה, זה לא רציני, כי אתה לא יודע אם זה רק המעצב שלהם שעשה את זה, וכמו שאתה לא מכיר את לודקס, אולי הם לא הכירו אותך.

בכל מקרה, מקווה שתפנים את רוב הדעות שלי. מו שלא יעלה על הדעת שיגנבו עיצוב, לא יעלה על הדעת שחברה רשומה שהבעלים שלה בן 24 תצא במסע השמצות נגד חברות אחרות.
ישן 12-07-09, 18:15   # 19
Delox.co.il
חבר בקהילה

Delox.co.il's Avatar

מיני פרופיל

Delox.co.il לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SarafC צפה בהודעה
5. סליחה, חשבתי שאתה דניאל (לפי השם משתמש).

6. "בקשר למילה Delox, דלוקס זו ביטוי לדוגמה : "האוכל היה דלוקס" משמע - מצוין.
אני יודע שלא כותבים ככה באנגלית את המילה Deluxe אבל החלטנו שזה דומיין דיי קליט לחברת אחסון אתרים ואיננו מתחרטים על בחירת השם הזה."

7. אבל להרוס להם את החברה, זה לא רציני, כי אתה לא יודע אם זה רק המעצב שלהם שעשה את זה, וכמו שאתה לא מכיר את לודקס, אולי הם לא הכירו אותך.

בכל מקרה, מקווה שתפנים את רוב הדעות שלי. מו שלא יעלה על הדעת שיגנבו עיצוב, לא יעלה על הדעת שחברה רשומה שהבעלים שלה בן 24 תצא במסע השמצות נגד חברות אחרות.
7.לפי מה שידוע לי מדניאל הבעלים של החברה הכיר את החברה בוודאות כי הוא לקוח שלנו ובשום מצב הכוונה לא הייתה להרוס להם את החברה ואם זה קרה אני מצטער על הדבר בשם דניאל.

אני אשתדל שדבר כזה יותר לא יקרה להבא, אני ינהל את הדו-שיח של דברים בנושאים כאלו.

תודה רבה, שבוע טוב.
ישן 13-07-09, 00:36   # 20
Gavriel
חבר על

Gavriel's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Gavriel

Gavriel לא מחובר  

אתה אומר שדניאל מדבר עם הלקוחות, דניאל תומך, דניאל ככה ודניאל ככה.. אז למה אתה רק מכפיש אותו פה אם זה גם העסק שלך?
שים לב שבכול התגובות שלך לSarafC הפלת הכל, אבל הכל על אחיך דניאל.

ציטוט:
ציטוט:
ציטוט:
ציטוט:
7.לפי מה שידוע לי מדניאל הבעלים של החברה הכיר את החברה בוודאות כי הוא לקוח שלנו ובשום מצב הכוונה לא הייתה להרוס להם את החברה ואם זה קרה אני מצטער על הדבר בשם דניאל.
מה שאתה מראה פה שאתה מנותק מהעולם, הכל דניאל אומר לך.. אז איפה דניאל שלנו?
אני בתור אדם שלדוגמא קורא פה את ההכרזה ומעוניין לאחסן את האתר שלי אצליכם, לא רוצה לקנות מעסק שמנוהל ע"י 2 אחים שאחד מפיל את התיק על השני.
לתשומת לבכם.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 2 (0 חברים ו- 2 אורחים)

חוקי פירסום