הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-10-09, 21:20   # 11
AvishySH
חבר וותיק

מיני פרופיל

AvishySH לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Slash צפה בהודעה
כמה שטויות בשרשור אחד ...

מי שחושב שהוא יצא מח"יר עם אחריות ויכולות פיקודיות שיצא מהסרט , אני מכיר הרבה חבר'ה קצינים , מפקדים במערך הלוחם , יש לי חברים ביחידות מובחרות .
מי שנכנס לצבא עם אחריות ויכולת פיקוד נשאר עם זה ומי שלא עדיין ילד קטן , אולי בצבא הם נראים אחראים אבל בסופשי שבוע הם עדיין אותם ילדים טיפשים שמורידים בקבוק וודקה ונשכבים על הכביש ורק מחכים שחייל ג'ובניק כמוני יחזיר אותם הביתה בשלום .

קרבי זה לא בחירה , שולחים אותך לשם .
אם כבר קרבי ויש לך אפשרות אז סיירת .

ואם יש לך אפשרות הייתי הולך כל יום ליחידה טכנולוגית , שמה לומדים אחריות לא פחות מח"יר ותורמים רוב הפעמים אפילו יותר .

הנשק של צה"ל זה בחומר האנושי שלו ולא בנשקים שלו .
כל אחד צריך ללכת לכל הזימונים שמציעים לו ולתת לצבא להחליט לאיפה לשלוח אותו , המיון של הצבא גרוע , אבל הוא יהיה יותר טוב אם אנשים יפסיקו לשגע אותו עם כל הבקשות שלהם .
הכל תלוי בבנאדם... מי שיגיע גם ליהיות שקמיסט ייצא מזה עם מקסימום ערכים שיצליח לרכוש,כמובן,
במסגרת התפקיד.

אני כבר שנה ו-10 נמצא במקצוע טכנאי דרג א'. מילים יפות לטכנאי F-16.
אני עובד הרבה יותר (הן מבחינת שעות ומבחינת עבודה) מרוב הקרביים (בהשוואה, אני לא יושן בשטח ולא עומד במחסומים).
ורכשתי גם יידע ניהולי/פיקודי. כי לדאוג לאדם ולדאוג למכונה זה שני דברים שונים אבל נעשים במקביל.

כל אחד שייקח את עצמו בידיים ולא משנה אם אתה מש"ק ממטרות/נשק/לוחם/טייס, ותפיק ת'מקסימום.

בשורה התחתונה כל חיילי צבא ההגנה לישראל בין אם זה המערך הטכני או תומך לחימה מסייע,
לוחם או טייס או רב-חובל. כולנו יחד שומרים על תושבי מדינת ישראל ועל שטחיה הריבוניים
באדמה באוויר ובים. ולא תמיד בדרך ישירה.

אבישי שמחוני.
  Reply With Quote
ישן 10-10-09, 21:45   # 12
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DragonRanger צפה בהודעה
הכל תלוי בבנאדם... מי שיגיע גם ליהיות שקמיסט ייצא מזה עם מקסימום ערכים שיצליח לרכוש,כמובן,
במסגרת התפקיד.

אני כבר שנה ו-10 נמצא במקצוע טכנאי דרג א'. מילים יפות לטכנאי F-16.
אני עובד הרבה יותר (הן מבחינת שעות ומבחינת עבודה) מרוב הקרביים (בהשוואה, אני לא יושן בשטח ולא עומד במחסומים).
ורכשתי גם יידע ניהולי/פיקודי. כי לדאוג לאדם ולדאוג למכונה זה שני דברים שונים אבל נעשים במקביל.

כל אחד שייקח את עצמו בידיים ולא משנה אם אתה מש"ק ממטרות/נשק/לוחם/טייס, ותפיק ת'מקסימום.

בשורה התחתונה כל חיילי צבא ההגנה לישראל בין אם זה המערך הטכני או תומך לחימה מסייע,
לוחם או טייס או רב-חובל. כולנו יחד שומרים על תושבי מדינת ישראל ועל שטחיה הריבוניים
באדמה באוויר ובים. ולא תמיד בדרך ישירה.
גם לישון בדת"ק יכול להיות מעניין למי שיודע למצות.
  Reply With Quote
ישן 10-10-09, 22:29   # 13
AvishySH
חבר וותיק

מיני פרופיל

AvishySH לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי עמרי שוסטר צפה בהודעה
גם לישון בדת"ק יכול להיות מעניין למי שיודע למצות.
חחחחחחחחח... תשמע אני לא יודע איפה אתה היית אבל רק אנחנו מסוגלים ליהיות מסטולים תחת
ועדיין עסקים כרגיל

אבישי שמחוני.
  Reply With Quote
ישן 10-10-09, 22:50   # 14
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי DragonRanger צפה בהודעה
חחחחחחחחח... תשמע אני לא יודע איפה אתה היית אבל רק אנחנו מסוגלים ליהיות מסטולים תחת
ועדיין עסקים כרגיל
סומך עליך.
משפט חזק בצה"ל: "לפני שהתגייסתי לא ישנתי כי לא ידעתי מי שומר עלי. בשירות לא ישנתי כי שמרתי. לאחר השחרור לא ישנתי כי ידעתי מי שומר עלי..."

אל תיקחו הכל כל כך קשה. בסופו של דבר אתם הולכים להעסיק את עצמכם מינ' 3 שנים (או שנתיים שבוע-שבוע חח), אז שיתרום לכם קצת. גם הספר הצבאי תורם למדינה, אבל כמה הוא כבר תורם לעצמו? שירות קרבי הוא עטור חוויות ואחווה. אז קצת קשה ואתה מרגיש כאילו דופקים אותך וזה אישי, אבל אחרי השירות רק הזיכרונות הטובים נשארים. זה תקף לכל תפקיד, אבל אין מה לעשות שיש תפקידים שונים עם חוויות שונות. אגב להיות ג'ובניק זו לא בושה. אני ג'ובניק גאה! וואי, וואי איזה סיפורים יהיו לי לספר לילדים חח...
  Reply With Quote
ישן 10-10-09, 23:01   # 15
VoyaAGe
חבר מתקדם

VoyaAGe's Avatar

מיני פרופיל

VoyaAGe לא מחובר  

תאריך הגיוס שלי הוא עוד פחות מ10 חודשים, אני הולך לשריון בגלל שאני רוצה להמשיך את דרכי של דוד שלי.. למרות הידע במחשבים אני מעדיף ללכת על משהו שיותר קרוב אלי ללב ואיכשהו משלים לי חלק שחסר בחיים. (השם השני שלי הוא על שמו מאחר ואני בן בכור)
  Reply With Quote
ישן 10-10-09, 23:09   # 16
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי VoyaAGe צפה בהודעה
תאריך הגיוס שלי הוא עוד פחות מ10 חודשים, אני הולך לשריון בגלל שאני רוצה להמשיך את דרכי של דוד שלי.. למרות הידע במחשבים אני מעדיף ללכת על משהו שיותר קרוב אלי ללב ואיכשהו משלים לי חלק שחסר בחיים. (השם השני שלי הוא על שמו מאחר ואני בן בכור)
שמע זה מרגש. לא צוחק חלילה, אני רציני. אני מכיר לא מעט כמוך ואולי אצל רובם זו קנאות עיוורת, אבל זו מורעלות טובה. כל תפקיד טוב עם חבר'ה טובים וכשאתה עושה את התפקיד מכל הלב, בכלל.

בהצלחה מיני-גייבר.
  Reply With Quote
ישן 10-10-09, 23:10   # 17
WebProject
מ.תיכנות

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to WebProject

WebProject לא מחובר  

עמרי - כן השאיפה שלי היא שייטת13, גיבוש מעבר לפינה (שבועיים).
גם אם אני עובר וגם אם לא - השאיפה שלי היא להיות במערך הלוחם, השאיפה תמיד למעלה, גם אם בסופו של דבר בגדודים, תמיד משם אפשר לצאת לגדס"ר ואחרות (ותמיד גם אפשר להתקדם שם בקצונה).

ואבישי באמת צודק - הכל תלוי בבנאדם.. אני מוקף חברים שכבר עמוק בצבא, בגדודים, במובחרות, ואחד שכבר סיים מסלול ביחידת עלית - ואי אפשר להגיד שאין השפעה על הבנאדם, יש והרבה, לפחות ממה שאני ראיתי.
  Reply With Quote
ישן 10-10-09, 23:25   # 18
עמרי שוסטר
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

עמרי שוסטר לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי WebProject צפה בהודעה
עמרי - כן השאיפה שלי היא שייטת13, גיבוש מעבר לפינה (שבועיים).
גם אם אני עובר וגם אם לא - השאיפה שלי היא להיות במערך הלוחם, השאיפה תמיד למעלה, גם אם בסופו של דבר בגדודים, תמיד משם אפשר לצאת לגדס"ר ואחרות (ותמיד גם אפשר להתקדם שם בקצונה).

ואבישי באמת צודק - הכל תלוי בבנאדם.. אני מוקף חברים שכבר עמוק בצבא, בגדודים, במובחרות, ואחד שכבר סיים מסלול ביחידת עלית - ואי אפשר להגיד שאין השפעה על הבנאדם, יש והרבה, לפחות ממה שאני ראיתי.
כן, קצת קשה לעכל את צה"ל לפני שהתגייסת.
בכל אופן השירות בהחלט בונה אופי, אבל בעיקר בגלל שהמערכת כל הזמן מנסה לדפוק אותך ואתה חייב לגדל זוג ביצים כדי לשרוד.

צה"ל זו חוויה כיפית בסופו של דבר, רק צריך למצוא את המקום שלך.
  Reply With Quote
ישן 11-10-09, 17:37   # 19
the-wolf
הוסטסניון

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל the-wolf שלח הודעה באמצעות MSN אל the-wolf

the-wolf לא מחובר  

אני מתגייס בנוב' 09 למודיעין שדה(לוחם איסוף)
למרות שרציתי גבעתי, אבל בכל זאת מרוצה מאוד

Labs נראה לי שאנחנו מתגייסים באותו יום

Last edited by the-wolf; 11-10-09 at 18:38..
  Reply With Quote
ישן 11-10-09, 21:22   # 20
ben the master
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ben the master Send a message via Skype™ to ben the master

ben the master לא מחובר  

תותחנים שליטטה אומנם כל אחד יכול להיות שם שמתאים לתפקיד אבל מבחינתי זו היחידה הכי מעניינת בצה"ל
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום