הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 24-09-10, 02:21   # 21
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BlueNosE צפה בהודעה
רותם, תראה לי חברה אחת בשוק הגבוה שמעסיקה אנשים שלא יודעים ASP.NET או שפות DOT NET אחרות, בתור מתכנתים.

לא אמרתי שאי אפשר לעבוד בתור מתכנת PHP, אמרתי שזה לא מיועד לשווקים הגבוהים. אין מה לעשות, מייקרוסופט שולטת בשוק ועושה דיי מונופול על זה

השאלה היא לאן אתה מכוון. כמו שאתה רואה הדעות חלוקות בנושא הזה. בכל מקרה גם אם תרצה ללמוד DOT NET בד"כ ירצו לראות תעודה כלשהי, ככה שללמוד דרך האינטרנט לא בהכרח יוביל אותך רחוק.

הרבה ממה שאני אומר מבוסס על ניסיון וצפייה בתחום, תיקח את מה שאני אומר בערבון מוגבל, יכול להיות שתמצא מי שיעסיק אותך בתור מתכנת PHP בחברת היי טק מצליחה. לדעתי הסיכוי לזה פשוט הרבה יותר נמוך.
http://www.mantis.co.il ותאמין לי שיש לנו לקוחות לא קטנים בכלל. (דפדף ברשימת פרויקטים/לקוחות שלנו)(**חשוב לציין שרוב הלקוחות שלנו הם דוט-נט מכוון שזו חברה מאוד וותיקה, ומחלקת ה-php יחסית חדשה, אבל יש לנו לקוחות מאוד גדולים שנעשו ב-php).

ובכלל מה שאתה אומר מאוד מאוד מעצבן. אתה זורק פה טענות חסרות כל פשר לאוויר.
וכמו שהבחור לפני אמר "הוסטס נשארה פורום של ילדים". בהחלט מוגכת ההתנהלות וההטעיה שלך פה.

php היא שפה מאוד יציבה, אך החסרון והיתרון שלה מול .נט היא שזו שפה דינאמית ולא מקומפלת(גגל למידע נוסף).
היום php מסתמנת בפני רבים כשפה בעלת עתיד מזהיר- זו שפה ונוחה מאוד לפיתוח, זולה(לא משלמים לאף אחד דמי רישיון), מעודכנת, בעלת קהילה איכותית ומעודכנת באופן קבע, והגרסאות החדשות של php מאפשרות פיתוח מונחה עצמים ברמה מאוד גבוהה.

המון אתרים גדולים גם בנוים בשפה(אגב- פייסבוק פריץ?! ברשותכם.. בואו נדבר על סמך משהו ולא תחושות בטן[לא אמרתי את זה כבר?!..])- פייסבוק, טוויטר, גוגל וכו'.

אני יכול להמשיך אבל אני חושב שהבנתם את הנקודה.
להבא, אני חושב שכדאי לא לבלבל עם החלטיות נחרצת- זו גישה לא מקצועית, ילדותית, ומורידה מהרמה של הפורום.

Last edited by AlmogBaku; 24-09-10 at 02:34..
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 03:10   # 22
GDMart
חבר בקהילה

GDMart's Avatar

מיני פרופיל

GDMart לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Baku צפה בהודעה
http://www.mantis.co.il ותאמין לי שיש לנו לקוחות לא קטנים בכלל. (דפדף ברשימת פרויקטים/לקוחות שלנו)(**חשוב לציין שרוב הלקוחות שלנו הם דוט-נט מכוון שזו חברה מאוד וותיקה, ומחלקת ה-php יחסית חדשה, אבל יש לנו לקוחות מאוד גדולים שנעשו ב-php).

ובכלל מה שאתה אומר מאוד מאוד מעצבן. אתה זורק פה טענות חסרות כל פשר לאוויר.
וכמו שהבחור לפני אמר "הוסטס נשארה פורום של ילדים". בהחלט מוגכת ההתנהלות וההטעיה שלך פה.

php היא שפה מאוד יציבה, אך החסרון והיתרון שלה מול .נט היא שזו שפה דינאמית ולא מקומפלת(גגל למידע נוסף).
היום php מסתמנת בפני רבים כשפה בעלת עתיד מזהיר- זו שפה ונוחה מאוד לפיתוח, זולה(לא משלמים לאף אחד דמי רישיון), מעודכנת, בעלת קהילה איכותית ומעודכנת באופן קבע, והגרסאות החדשות של php מאפשרות פיתוח מונחה עצמים ברמה מאוד גבוהה.

המון אתרים גדולים גם בנוים בשפה(אגב- פייסבוק פריץ?! ברשותכם.. בואו נדבר על סמך משהו ולא תחושות בטן[לא אמרתי את זה כבר?!..])- פייסבוק, טוויטר, גוגל וכו'.

אני יכול להמשיך אבל אני חושב שהבנתם את הנקודה.
להבא, אני חושב שכדאי לא לבלבל עם החלטיות נחרצת- זו גישה לא מקצועית, ילדותית, ומורידה מהרמה של הפורום.
ציטוט:
נכתב במקור על ידי RS324 צפה בהודעה
BlueNosE - כל מה שהבאת ממש לא מדד מניסיון , עבדתי בחברת סטארט אפ כמפתח PHP שהקשר של החברה ובניית אתרים הוא רק בניית האתר תדמית של החברה
כיום אני מקבל כמעט כל יום למייל הצעת עבודה אחרת (ולא בהכרח בבניית אתרים)

קשה מאד לבעלי חברות למצוא היום מתכנתי PHP מוכשרים עם ניסיון , יש גם קושי בסינון של המועמדים כי אין סטנדרט אחיד
לעומת זאת DONNET לומדים בכמה וכמה מכללות ויש תעודה הסמכה של מיקרוסופט ולכן כל אחד יכול להיות מתכנת דוטנט (באופן תאוריתי) ולמצוא עבודה בתחום מה שמוביל לעודף מתכנתים ומשכורות בינוניות מינוס

כיום בארץ יש מחסור ענק של מתכנתים ברמה ב PHP מה שיוצר ביקוש גדול, מה שמוביל למשכורות גבוהות מאד יחסית (ואני רואה את זה בהצעות שאני מקבל)

PHP היא העתיד של האינטרנט ולא משנה מה אומרים (ראו ערך טוויטר שהחליפה את כל הבסיס שלה מ ruby on rails ל PHP)

לגבי השטויות של פייסבוק שהוא פריץ , מי שלא יודע פייסבוק בנו גרסא משלהם ל PHP שנקראת HIPHOP-PHP
הגרסא מורידה מהשפה כמה פונקציות כמו eval בשביל לגרום לקומפיילר לעבוד יותר מהר.
בכל מקרה , אם למישהו אי פעם נפרץ החשבון של פייסבוק זה כי פרצו לו למייל ושטויות כאלה....
אם אתם חושבים אחרת , אתם מוזמנים לפרוץ את החשבון שלי של הפייסבוק אני יותר משמח....

בקיצור תלמדו PHP , היא טובה לאתריחם , היא טובה למערכות גדולות , יש לה אין סוף אפשרויות , עבודה עם כל המסדי נתונים שקיימים ואין דבר כמעט שאי אפשר לבצע באמצעות PHP , וכמובן אין סוף מקורות תמיכה ודוגמאות קוד בכל מקום באינטרנט.
תודה רבה על עזרתך.
בכ"מ ההודעה הזאת הינה לשניכם וגם לשאר:
אני בהתחלה ביקשתי מדריכים לPHP ולא איזה שפה יותר טובה אבל לאט לאט הושפעתי
ופתאום הגעתי למצב שאני בספק איזה שפה לבחור , רק בגלל זה.
בכ"מ משהוא יכול להביא לי מדריכים לPHP ?
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 03:17   # 23
BlueNosE
אין כמו ב127.0.0.1

BlueNosE's Avatar

מיני פרופיל

BlueNosE לא מחובר  

אף פעם לא כתבתי בהחלטיות, אני כותב אך ורק את דעתי ומניסיון אישי. מאוד מאוד הייתי רוצה להאמין שאפשר לעבוד עם PHP בכל מקום, אבל נוכחתי שזה לא ככה היום.
אני לא מחשיב אתר כמו REST לhigh end (ואני ממש לא מזלזל ברמה של אתר כזה), אני פשוט מדבר על דברים אחרים לגמרי. SANDISK לדוגמא זה לקוח מהסוג שאני מקווה לראות עובד עם PHP.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני נמנה על המשבחים של PHP ועובד עם השפה הזאת (ובעיקר איתה) באופן יום-יומי. פשוט כבר כמה שנים כל מה שאני שומע מהסביבה שלי וכל מה שאני רואה זה שהמושג דוט נט קיבל איזושהי הילה סביבו, מה שלא קיבלה השפה PHP.

אולי אני טועה לגבי זה, ואני ממש אשמח לטעות - PHP היא שפה מעולה עם איכויות שלא מצאתי בהרבה שפות אחרות. אבל המציאות הראתה לי עד היום אחרת, אפילו אם תסתכלו על הסובסידה שהממשלה נותנת ללימוד DOT.NET בבתי הספר והאוניברסיטאות לעומת לימודי PHP שלא ממש מפותחים בארץ תוכלו לראות את זה.

לפותח האשכול - תלמד PHP. לצרכים שלך זה מעולה, ואפילו יותר נוח מASP.NET להתקנה והפעלה

בניית אתרים Rely

סלנג מילון סלנג utter
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 11:17   # 24
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

ציטוט:
אף פעם לא כתבתי בהחלטיות, אני כותב אך ורק את דעתי ומניסיון אישי. מאוד מאוד הייתי רוצה להאמין שאפשר לעבוד עם PHP בכל מקום, אבל נוכחתי שזה לא ככה היום.
אני לא מחשיב אתר כמו REST לhigh end (ואני ממש לא מזלזל ברמה של אתר כזה), אני פשוט מדבר על דברים אחרים לגמרי. SANDISK לדוגמא זה לקוח מהסוג שאני מקווה לראות עובד עם PHP.

שלא תבינו אותי לא נכון, אני נמנה על המשבחים של PHP ועובד עם השפה הזאת (ובעיקר איתה) באופן יום-יומי. פשוט כבר כמה שנים כל מה שאני שומע מהסביבה שלי וכל מה שאני רואה זה שהמושג דוט נט קיבל איזושהי הילה סביבו, מה שלא קיבלה השפה PHP.

אולי אני טועה לגבי זה, ואני ממש אשמח לטעות - PHP היא שפה מעולה עם איכויות שלא מצאתי בהרבה שפות אחרות. אבל המציאות הראתה לי עד היום אחרת, אפילו אם תסתכלו על הסובסידה שהממשלה נותנת ללימוד DOT.NET בבתי הספר והאוניברסיטאות לעומת לימודי PHP שלא ממש מפותחים בארץ תוכלו לראות את זה.

לפותח האשכול - תלמד PHP. לצרכים שלך זה מעולה, ואפילו יותר נוח מASP.NET להתקנה והפעלה
שוב, אתה ממשיך לדבר בלי סימוכין ובלי שום הוחכה. רק לפי תחושת רגש. נו באמת?

יש לך בכלל מושג על מה אתה מדבר? לפי אילו אמות מידה אתה קובע איזה אתר נחשב איכותי ואיזה לא?
לפי מה לעזאזל אתה מחליט איזה אתר עלה וכמה, ומה הוא שווה?

ובכלל, לא הבנתי מאפה הבאת את זה בכלל שבמוסדות(נוציא את התיכונים מהרשימה..חה) לומדים שפה? לומדים מטודולוגיה, לוגיקה ותכנון. שפה זה בכלל עניין של חודש למידה.
וקיבינימאט הממשלה מעדיפה .NET? הממשלה מספסדת .NET!?!? תגיד לי הסביבה שלך של הילדים בני 17.. יש לכם אמוציניונלאיות טכנולוגית או WTF?!

חלאס. חסל. די. אתה רוצה להתווכח על איזו שפה טובה יותר- אדרבה(ואני לא אומר ש-php בהכרח טובה יותר[לדעתי כן, אבל כמו לכל דבר יש לה יתרונות וחסרונות]), אבל בבקשה בלי תושות בטן מגוכחות.
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 11:33   # 25
BlueNosE
אין כמו ב127.0.0.1

BlueNosE's Avatar

מיני פרופיל

BlueNosE לא מחובר  

מה אתה קופץ? בגלל שרשום לי בגיל 17?
אני לא מדבר על איכות, אני מדבר על שוק. אם לא הייתי רושם בן כמה אני לא היית מתייחס בתגובה כזאת מזלזלת לדברים שאני כותב, וחבל. מי מדבר בכלל על מחירים ושווי?

ובחיי שאתה מדבר כמו ילד קטן. העיקר על הגיל שלי אתה יורד. תסתכל באתרי ממשלה ותגיד לי באיזו טכנולוגיה הם עובדים. תסתכל עם אילו תעודות יוצאים ממכללות. אני לא מבין למה ההתלהמות הזאת, אני מדבר על הרושם שנוצר לי מהשוק העסקי, כן אני מדבר ממקום אישי בדיוק כמוך כי אני מכיר רק דוגמאות פרטיות ולא את כל המתכנתים בארץ. אתה רוצה להעמיד אותי על טעות - תעשה את זה בצורה נורמלית. אתה רוצה לקפוץ ולהתחיל להפציץ בסימני קריאה ושאלה - לא חושב שזה המקום, שיהיה לך בכיף.

בניית אתרים Rely

סלנג מילון סלנג utter
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 11:48   # 26
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

ציטוט:

ציטוט:
מה אתה קופץ? בגלל שרשום לי בגיל 17?
אני לא מדבר על איכות, אני מדבר על שוק. אם לא הייתי רושם בן כמה אני לא היית מתייחס בתגובה כזאת מזלזלת לדברים שאני כותב, וחבל. מי מדבר בכלל על מחירים ושווי?

ובחיי שאתה מדבר כמו ילד קטן. העיקר על הגיל שלי אתה יורד. תסתכל באתרי ממשלה ותגיד לי באיזו טכנולוגיה הם עובדים. תסתכל עם אילו תעודות יוצאים ממכללות. אני לא מבין למה ההתלהמות הזאת, אני מדבר על הרושם שנוצר לי מהשוק העסקי, כן אני מדבר ממקום אישי בדיוק כמוך כי אני מכיר רק דוגמאות פרטיות ולא את כל המתכנתים בארץ. אתה רוצה להעמיד אותי על טעות - תעשה את זה בצורה נורמלית. אתה רוצה לקפוץ ולהתחיל להפציץ בסימני קריאה ושאלה - לא חושב שזה המקום, שיהיה לך בכיף.
אל תתבלבל. אין פה שום קשר לגיל שלך, במיוחד לא מצידי שאני גדול ממך לא בהרבה.

אני מתעצבן(וכמו שראית אפשר להבין את זה מהטון של הכתיבה שלי) מהתוכן של ההודעה שלך. אתה מדבר על תחושות ורגשות, לא על פי נתונים.
עד היום הייתה מגמה של רוב בארץ במפתחי ASP .NET ומייקרוסופט למיניהם, החלופות המוצעות לא היו מספיק רציניות וגם היום יש מחסור בארץ במפתחי PHP.

וזו הסיבה שהרבה לקוחות בחרו ב.NET כאופציה, כי היה לה רוב מהבחינה הזו.

אני רק לא מבין למה אתה חושב שזה כל כך פשוט ושחור לבן. יש פה הרבה שיקולים, ואתה מודע רק לעולם הצר שלך. ומתחושות ורחשים של "אמרו לי" אתה כבר החלטת שהשיקול הוא "דוט נט טוב, PHP רע".
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 12:02   # 27
RS324
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

RS324 לא מחובר  

ציטוט:

אני מתעצבן(וכמו שראית אפשר להבין את זה מהטון של הכתיבה שלי) מהתוכן של ההודעה שלך. אתה מדבר על תחושות ורגשות, לא על פי נתונים.
עד היום הייתה מגמה של רוב בארץ במפתחי ASP .NET ומייקרוסופט למיניהם, החלופות המוצעות לא היו מספיק רציניות וגם היום יש מחסור בארץ במפתחי PHP.

אני רק לא מבין למה אתה חושב שזה כל כך פשוט ושחור לבן. יש פה הרבה שיקולים, ואתה מודע רק לעולם הצר שלך. ומתחושות ורחשים של "אמרו לי" אתה כבר החלטת שהשיקול הוא "דוט נט טוב, PHP רע".
קצת נסחפת עם התגובה...
בכל מקרה אני חושב שהתגובה הקודמת שלי די מסכמת את הדברים.... אנחנו סתם חוזרים על אותו הדבר

לפותח האשכול , נתנו לך פה אתר להתחיל ללמוד ממנו, אתה יכול ללמוד גם מ W3SCHOOL ומ PHP.NET

רוצה עצה תוריד מערכת פורומים ותנסה ללמוד את הקוד שלה ולשנות אותו
כל פונקציה שאתה לא מכיר תחפש ב PHP.NET ככה אתה תלמד הכי הרבה פונקציות בזמן קצר יחסית.
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 12:07   # 28
BlueNosE
אין כמו ב127.0.0.1

BlueNosE's Avatar

מיני פרופיל

BlueNosE לא מחובר  

ציטוט:

טוב מה אני אגיד לך, הלוואי שזה באמת ככה. ברור שאין פה שחור ולבן, ואני מדבר מהעיניים שלי כי זה מה שאני מכיר סביבי. ממה שאני יודע עד היום ASP.Net הרבה יותר מקובלת כשפה לשווקים הגבוהים (חברות היי-טק, פיתוח אתרי תדמית לחברות גדולות וכו') מאשר PHP. אם זה לא ככה, אני חוזר בי, ודיי מופתע מזה.

בניית אתרים Rely

סלנג מילון סלנג utter
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 14:23   # 29
WebProject
מ.תיכנות

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to WebProject

WebProject לא מחובר  

ציטוט:
טוב מה אני אגיד לך, הלוואי שזה באמת ככה. ברור שאין פה שחור ולבן, ואני מדבר מהעיניים שלי כי זה מה שאני מכיר סביבי. ממה שאני יודע עד היום ASP.Net הרבה יותר מקובלת כשפה לשווקים הגבוהים (חברות היי-טק, פיתוח אתרי תדמית לחברות גדולות וכו') מאשר PHP. אם זה לא ככה, אני חוזר בי, ודיי מופתע מזה.
עבדתי בכמה חברות גדולות, בינהן WebTarget והחברה הנוכחית שאני עובד בה במשרה מלאה. בוובטרגט (שוואדים מהפורום עובד בה), היינו חצי תכניתני PHP וחצי דוט נט, משאר החברות שעבדתי בהן כולל הנוכחית, כמעט 90% שולטים בPHP ואולי רק 10% מהעבודה נעשית בדוט נט ודומיה.

אתה לא יכול לזרוק פה אימרות כמו שבקו הגיב לך, וזה גם לא שחור ולבן, יש חברות שמעדיפות רק ASP, יש כאלו שרק PHP, ויש כאלו שמשלבות. כל חברה והעדפה שלה מהסיבות שלה.

לפותח האשכול - כמו שRS324 הגיב לך, תוריד איזושהי מערכת מוכנה , מערכות פורומים וכו', תעבור על הקוד, תבין את הלוגיקה שלו ואת מה שעומד מאחוריה, ככה גם תלמד טכניקות שונות , גם את הCoding Standards וגם פונקציות בסיסיות ומורכבות יותר.

בהצלחה בהמשך!

פורטל רעל - צבא וכושר קרבי
  Reply With Quote
ישן 24-09-10, 23:04   # 30
tal13579
חבר בקהילה

מיני פרופיל

tal13579 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי GDMart צפה בהודעה
דבר ראשון לפייסבוק יש מלא חורי אבטחה !
אני עדין לא יודע איזה שפה ללמוד ומה עדיף לי.
הלוואי שבאתרים שלי היו אותם חורי אבטחה כמו בפייסבוק.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום