הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-01-08, 22:00   # 1
stupiduser
חבר בקהילה

מיני פרופיל

stupiduser לא מחובר  

מה דעתכם על תוכנה שתריץ רשת פרסום?

אני ועוד 2 מתכנתים מנוסים מפתחים פתרונות פרסום כגון רשת פרסומית, מנועי חיפוש עם פרסום מובנה ועוד. אני מעוניין בלתרגם את התוכנה לעברית אם יש ביקוש לכך.

מחיר התוכנה המדוייק אינו ידוע כעת אך הוא עומד על כ $1,000 תשלום ראשוני (מינימום) + עמלה כל חודש על השימוש בתוכנה.

אם יש ביקוש ולקוחות אני אשמח לתרגם אותה לעברית. התוכנה תיהיה בעל ערך מאוד גבוה ואין ספק שגם תתחרה בתוכנות שקימות כרגע בשוק.

ישן 24-01-08, 17:44   # 2
NaFster
חבר וותיק

מיני פרופיל

NaFster לא מחובר  

אתה יכול לרשום פה עוד פרטים בבקשה, כמו איפיון וכד'..

ישן 24-01-08, 18:14   # 3
stupiduser
חבר בקהילה

מיני פרופיל

stupiduser לא מחובר  

בוודאי, אני מעריך את ההתעניינות:

רשת פרסומית זה רשת שבה 2 צדדים מתווחים בכדי להגיע למקסימום תוצאות.
מפרסם זה בעל מוצר שרוצה להפיץ את המוצר שלו וישלם לכל מי שיעשה זאת.
מפיץ זה מי שמעוניין בלפרסם את המוצר ורוצה לקבל עמלה על כך. כל זה נעשה ברשת פרסומית שבה מפרסמים ומפיצים נרשמים, מחולקים לקטגוריות ומרוויחים. בסביבה דינמית הכל יכול לקרות.

מפרסם משלם לרשת הפרסומית כסף והרשת הפרסומית משלמת למפיץ. זה נעשה ע"י צד שלישי בכדי להבטיח 100% שביעות רצון.

התוכנה שלנו מציעה:
- הרשמה של מפיצים ו מפרסמים, הכל מובנה.
- שימוש באפילקציות צד שלישי בכדי להבטיח שלא תיהיה הונאה, שימוש בגילוי IP מתקדמות
- מפיצים יכולים להגיש התעניינות אצל מפרסמים, על סמך הפרטים של האתר של המפיץ, הבקשה יכולה להתקבל במיידי, או יכולה לחכות עד שעורך יראה אותה ויאשר\יבטל.
- מפיצים יכולים להוסיף מספר רב של אתרים אך כל אחד מהם פועל בפני עצמו כשזה בא לידי ביטוי בהגשת מועמדות למפרסם (הגדרות ברירת מחדל אך אפשר לשנות שכל האתרים יפעלו כאחד ולא יצטרכו להגיד מועמדות שנית)
- מפרסמים יכולים להשתמש ב Fraud Ticket Book - לכל מפיץ יש ספרון\דף שמראה: עם כמה מפרסמים בעבר הוא עבד והוא הביא להם Fraud Leads/Sales. למשל 2 מתוך סה"כ של 60 למפרסם X.
Leads זה כאשר מתרחשת עסקה והמפיץ אמור לקבל כסף על קח בכפוף לתקנון בין המפיץ למפרסם.
אם יש בעיה בעסקה כמו כרטיס אשראי גנוב או משהו בסיגנון, אז מפרסם יכול להגיש בקשה בכדי לבטח את העסקה ולא לשלם למפיץ.
- כשעסקה מתרחשת הכל נעשה אוטומטית, שליחה של 1px image לשרת של רשת הפרסומית,
24\7 בדיקה של 1px image מותקנת בכדי לוודא שהמפרסם ישלם את מה שאמור לשלם בכפוף לתקנון, אחרת המפרסם יתנתק מהרשת.
- מסרים מידיים (יוסף אחר - כך)
- תמיכה לשרת המידע מצד שלישי (DB server back ups 24\7), אנחנו משתמשים באפליקציות ושירותים מגורם צד3 שיכול להבטיח שאם השרת העיקרי של הרשת נופל אז השרתים האחרים יחליפו את מקומו, הצד ה3 מספק שרתים מאוד מהירים כשנחוץ.
- תמיכה ב ASP.NET ו ג'אבה. לא תיהיה בעיה להוסיף או להטמיע אותם ב PHP
- סטטיסטיקות והרבה דברים אחרים.
- פורום מובנה (אנחנו עובדים עם חברת צד שלישי כדי להביא מערכת פורמים ולהטמיע אותה באתר בכדי שמי שרשום ברשת הפרסומית יוכל לכתוב הודעות לפרסם וכו'. ) יש אפשרות שאנחנו מפתחים תוכנה משלנו.
- Payment Gateway - פאייפאל, צ'ק, העברה בנקאית, כרטיס אשראי (אפשרויות תשלום ממפרסם לרשת או מהרשת למפיץ)
- יש פשוט עוד הרבה..

- אם יש משהו שאתה מעוניין שיהיה בתוכנה אני אשמח לראות את הבקשה (ואולי זה כבר מוטמע ופשוט לא רשמתי את זה פה.... )
- התוכנה בשלבים הראשונים שלה ויקח זמן לפתח אותה אבל שווה לחכות.

Last edited by stupiduser; 24-01-08 at 18:21..

ישן 27-01-08, 11:34   # 4
BaReTa
חבר חדש

מיני פרופיל

BaReTa לא מחובר  

נשמע טוב ,
תתחיל להריץ את זה אני בטוח שאתרים גדולים התעניינו .
שיהיה בהצלחה.

ישן 27-01-08, 12:09   # 5
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

הבעיה בתכנות של מערכת כזאת (או לדוגמה מערכת פורום, או מערכת ניהול תוכן, או מערכת CMS) היא שיש כבר הרבה מאד תוכנות שעושות את אותו דבר, כבר עברו את "מחלות הילדות" שלהם (תיקוני באגים, בקשות פיצ'רים וכו'), ובנוסף - היא צריכה להיות מאד עמידה בפני כמויות עצומות של תנועה, ניסיונות הונאה וכו'.

לא אומר לך לא לעשות את זה, רק מקווה שאתה מביא הכל בחשבון.

ישן 31-01-08, 18:27   # 6
stupiduser
חבר בקהילה

מיני פרופיל

stupiduser לא מחובר  

הבעיה היותר גדולה שאני רואה במערכת כזאת זה דווקא התמכור שלה, כל אחד יכול להקים פורום ולכן יש ביקוש עצום למערכת פורום לדוגמא VB או אפילו מערכות בחינם. מה שאנחנו בונים זה לשוק שהוא קיים ולא צפוף כלל, מבחינת ביקוש - כן יש ביקוש, אבל מבחינת מענה יש מספר מצומצם של תוכנות. אז להביא משהו חדש לשוק זה טוב. ועוד דבר אחד הוא שלא ראיתי מערכת שתומכת בעברית מהסוג שאני רוצה להציע. ככה שזה פלוס..

מבחינת חוזק התוכנה לתעבורה ו הונאה, נעשה כל מה שביכולתנו, והמחיר כמובן בהתאם.

אגב, ראיתי רשתות פרסום בישראל אבל הם לא משתמשות (ככל הידוע לי) במערכת מוכנה אז אם יש משהו חדש להציע לשוק, למה לחכות אם יש משהו מוכן מהקופסה.

ישן 02-02-08, 00:20   # 7
talyigal
הוסטסניון

מיני פרופיל

talyigal לא מחובר  

אתה כבר מודע לכל הבעיות. בעיות אלה יגרמו לתוכנה שכזו לא להצליח. עכשיו כאשר אתה מודע לכך, תחשוב לבד האם כדאי לך לעבוד כדי לתרגם את התוכנה.

אתר ההומור הישראלי הגדול ביותר!

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום