הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 17-01-06, 13:59   # 11
Eye-Soft
Permanently Banned
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ‎icecube
בעיקרון שוב פעם כמה בערך נניח אתה לוקח על מערכת מסובכת? 5000? 2000?
ואני לוקח 100-200 יש הבדל ענק והטעויות לא ממש יהיו או שזה מוכן ועובד או שזה לא מוכן ולא עובד
הבנתי שלגבי ההגנה זה לא ממש יוצא טוב אבל מצד שני זה יוצא ממש זול ואח"כ אפשר לתקן
תראה, תחשוב שאתה בעל אתר.
שילמת 100 ש"ח במקום 1000, 2000 הכל טוב ויפה. המערכת עובדת, לא יעילה, טוחנת את השרת, אבל עובדת ואז מגיע מישהו שיודע קצת SQL Injection ופורץ לך לאתר. מנהל האתר משתגע, הוא מאבד את כל התוכן ובסוף למעשה נדפק. ה100 שקל שלו הלכו לפח עם עוד הרבה עבודה והכל בגלל שהוא קנה אצל מישהו שחשב שהוא יודע.
תבין, גם אני שהיה לי ידע שאני בטוח שגדול ממה שיש לך כרגע פי כמה אלפים, לא הלכתי לעבוד בתשלום, מעולם לא עבדתי בחינם, אבל עשיתי לעצמי אתרים, התאמנתי על בשרי שלי !
תבין, אני יודע מה הרמה הנדרשת בבגרות ואני יודע איך זה עובד. הידע שלך שואף לאפס ואולי למינוס ונגיד שקראת קצת פה, קצת שם, הידע שלך שואף לפלוס אחד. לא יותר. אתה לא יודע אבטחת נתונים, אתה לא יודע לבצע שימוש נכון בRS, בCONN, אתה לא מכיר את כל הפונקציות והיכולות של SQL, אתה rookie. שזה דבר טוב, כולם מתחילים ככה, אבל ברמה שכזו, אתה לא מנסה לעבוד בתמורה לשום שכר. לדרוש כסף על העבודה שלך גובל בחוצפה ! בן אדם משלם בשביל שאתה תלמד על בשרו. זה גועל נפש ! לא מתאמנים על לקוח, לא משנה כמה הוא שילם. העובדה שהוא הוציא קופסת מסטיק מהכיס ונתן לך, אומרת שאין כזה דבר להתאמן על לקוח. תתאמן על עצמך.
  Reply With Quote
ישן 17-01-06, 14:44   # 12
‎icecube
משתמש חדש

מיני פרופיל

‎icecube לא מחובר  

דן תרגע קצת תרגע ...
שוב פעם אני אומר לך בגלל זה אני אומר מראש שאני האתרים שלי לא יהיו באיכות של האתרים בשווי אלפי ואף עשרות אלפי שקלים
ז"א שוב אם האתר הוא קטן ולא רוצה להוציא יותר מידי כסף על המערכת שלו יש אפשרות לפנות אלי
מצד שני תמיד יש אפשרות לבוא לאחד המתכנתים היותר מוכרים והיותר טובים ולקנות מהם במחיר הרבה יותר גדול מאובטח וכו'
  Reply With Quote
ישן 17-01-06, 15:34   # 13
Neoteric
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Neoteric לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Eye-Soft
תראה, תחשוב שאתה בעל אתר.
שילמת 100 ש"ח במקום 1000, 2000 הכל טוב ויפה. המערכת עובדת, לא יעילה, טוחנת את השרת, אבל עובדת ואז מגיע מישהו שיודע קצת SQL Injection ופורץ לך לאתר. מנהל האתר משתגע, הוא מאבד את כל התוכן ובסוף למעשה נדפק. ה100 שקל שלו הלכו לפח עם עוד הרבה עבודה והכל בגלל שהוא קנה אצל מישהו שחשב שהוא יודע.
תבין, גם אני שהיה לי ידע שאני בטוח שגדול ממה שיש לך כרגע פי כמה אלפים, לא הלכתי לעבוד בתשלום, מעולם לא עבדתי בחינם, אבל עשיתי לעצמי אתרים, התאמנתי על בשרי שלי !
תבין, אני יודע מה הרמה הנדרשת בבגרות ואני יודע איך זה עובד. הידע שלך שואף לאפס ואולי למינוס ונגיד שקראת קצת פה, קצת שם, הידע שלך שואף לפלוס אחד. לא יותר. אתה לא יודע אבטחת נתונים, אתה לא יודע לבצע שימוש נכון בRS, בCONN, אתה לא מכיר את כל הפונקציות והיכולות של SQL, אתה rookie. שזה דבר טוב, כולם מתחילים ככה, אבל ברמה שכזו, אתה לא מנסה לעבוד בתמורה לשום שכר. לדרוש כסף על העבודה שלך גובל בחוצפה ! בן אדם משלם בשביל שאתה תלמד על בשרו. זה גועל נפש ! לא מתאמנים על לקוח, לא משנה כמה הוא שילם. העובדה שהוא הוציא קופסת מסטיק מהכיס ונתן לך, אומרת שאין כזה דבר להתאמן על לקוח. תתאמן על עצמך.
שמע, אני בטוח שאתה לא יודע מה הידע שלו ובטח שהידע שלו לא שואף לאפס ובטח שלא למינוס שהרי לא קיים דבר כזה.
ברור שצריכה להיות תחרותיות בין המתכנתים אבל אין זה אומר שאתה צריך לבוא למתכנת אחר ולהשפיל אותו ללא בסיס. גם אם אני יודע ASP יותר טוב ממך אני לא אתחיל לרדת עליך ולומר לך שאתה חוצפן שאתה מבקש מאנשים כסף עבור עבודתך. גם אם העבודה שלו תהיה הכי גרועה בעולם הוא בכל זאת עבד ומגיע לו תשלום כלשהו. מי שלוקח את המתכנת לעבודה כלשהי צריך לדעת איך המתכנת שאיתו הוא עובד ולראות אם יש המלצות עליו, עבודות קודמות שלו ולראות אם הוא נראה לו מתאים לתפקיד. במידה וכן האחריות היא עליו והוא יצטרך לשלם גם במידה ולא יהיה מרוצה מן העבודה.
אני מתפלא שאתם מצפים ממנו שיעבוד בחינם, גם אם הידע שלו פעוט לעומת הידע של אחרים (לא שאני חושב שהידע שלו פעוט.) אין זה אומר שהוא צריך לעבוד ולהשקיע מזמנו לחינם.
ואם כבר דיברת על SQL Injection, עשית מזה דבר שצריך לדעת ASP ברמה כל כך גבוהה כדי לעצור את זה וזה ממש לא נכון. חסימת SQL Injection לא מסובכת כלל ומסתכמת במספר שורות קוד ולא יותר מזה.

לפותח האשכול: מעסיקים בדרך כלל מחפשים אנשים עם רקע ועם עבודות קודמות. מה שאני מציע לך לעשות הוא לא לעבד בחינם, אלא להכין מספר מערכות לשם ניסיון ובמידה ויצליחו תוכל להציע אותן למכירה. לאחר שתכין מספר מערכות יהיו בידיך כבר מספר עבודות להראות למעסיק כדי שיוכל להתרשם מיכולותיך. אני חוזר ומדגיש אל תעבוד בחינם! אתה לא פראייר של אף אחד ואין סיבה שתוציא מזמנך בשביל מישהו אחר ולא תקבל תמורה על כך.

מתכנת ומעצב אתרים ואפליקציות Web.
שם: לירן
איסיקיו: 8282939
אימייל: lhason@gmail.com
מסנג'ר: lhason@gmail.com

מערכת ניהול תוכן עם אפשרויות מתקדמות ואבטחה ברמה גבוהה במחיר מבצע! לפרטים נוספים צרו קשר.

Reply With Quote
ישן 17-01-06, 15:36   # 14
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי PhoenixBoy
שמע, אני בטוח שאתה לא יודע מה הידע שלו ובטח שהידע שלו לא שואף לאפס ובטח שלא למינוס שהרי לא קיים דבר כזה.
ברור שצריכה להיות תחרותיות בין המתכנתים אבל אין זה אומר שאתה צריך לבוא למתכנת אחר ולהשפיל אותו ללא בסיס. גם אם אני יודע ASP יותר טוב ממך אני לא אתחיל לרדת עליך ולומר לך שאתה חוצפן שאתה מבקש מאנשים כסף עבור עבודתך. גם אם העבודה שלו תהיה הכי גרועה בעולם הוא בכל זאת עבד ומגיע לו תשלום כלשהו. מי שלוקח את המתכנת לעבודה כלשהי צריך לדעת איך המתכנת שאיתו הוא עובד ולראות אם יש המלצות עליו, עבודות קודמות שלו ולראות אם הוא נראה לו מתאים לתפקיד. במידה וכן האחריות היא עליו והוא יצטרך לשלם גם במידה ולא יהיה מרוצה מן העבודה.
אני מתפלא שאתם מצפים ממנו שיעבוד בחינם, גם אם הידע שלו פעוט לעומת הידע של אחרים (לא שאני חושב שהידע שלו פעוט.) אין זה אומר שהוא צריך לעבוד ולהשקיע מזמנו לחינם.
ואם כבר דיברת על SQL Injection, עשית מזה דבר שצריך לדעת ASP ברמה כל כך גבוהה כדי לעצור את זה וזה ממש לא נכון. חסימת SQL Injection לא מסובכת כלל ומסתכמת במספר שורות קוד ולא יותר מזה.

לפותח האשכול: מעסיקים בדרך כלל מחפשים אנשים עם רקע ועם עבודות קודמות. מה שאני מציע לך לעשות הוא לא לעבד בחינם, אלא להכין מספר מערכות לשם ניסיון ובמידה ויצליחו תוכל להציע אותן למכירה. לאחר שתכין מספר מערכות יהיו בידיך כבר מספר עבודות להראות למעסיק כדי שיוכל להתרשם מיכולותיך. אני חוזר ומדגיש אל תעבוד בחינם! אתה לא פראייר של אף אחד ואין סיבה שתוציא מזמנך בשביל מישהו אחר ולא תקבל תמורה על כך.
כתבת בדיוק מה שאני כתבתי !
תקרא את ההודעה שלי שוב !
אמרתי, אל תעבוד בחינם, תעבוד למען עצמך, ותתאמן על עצמך. איפה אתה רואה אותי מוציא את המילים "תעבוד בחינם" או כל שילוב שונה ביניהם.
לחסום SQL Injection זה אולי לא קשה, אבל הוא לא יודע (ואני בטוח שהוא לא יודע גם מה זה SQL Injection)...
  Reply With Quote
ישן 17-01-06, 15:39   # 15
Neoteric
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Neoteric לא מחובר  

ציטוט:
כתבת בדיוק מה שאני כתבתי !
תקרא את ההודעה שלי שוב !
אמרתי, אל תעבוד בחינם, תעבוד למען עצמך, ותתאמן על עצמך. איפה אתה רואה אותי מוציא את המילים "תעבוד בחינם" או כל שילוב שונה ביניהם.
לחסום SQL Injection זה אולי לא קשה, אבל הוא לא יודע (ואני בטוח שהוא לא יודע גם מה זה SQL Injection)...
על הדברים הללו אין ויכוח ואני מסכים איתך בהחלט אבל לא אהבתי את גישתך אליו ואת צורת הדיבור שכן התחלת לזלזל בו.
מי שרוצה שיעסיק אותו ללא עבודות קודמות אבל אני בטוח שמי שעושה את זה מודע לסיכון שהוא לוקח.

מערכת ניהול תוכן עם אפשרויות מתקדמות ואבטחה ברמה גבוהה במחיר מבצע! לפרטים נוספים צרו קשר.

Reply With Quote
ישן 17-01-06, 15:42   # 16
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי PhoenixBoy
על הדברים הללו אין ויכוח ואני מסכים איתך בהחלט אבל לא אהבתי את גישתך אליו ואת צורת הדיבור שכן התחלת לזלזל בו.
מי שרוצה שיעסיק אותו ללא עבודות קודמות אבל אני בטוח שמי שעושה את זה מודע לסיכון שהוא לוקח.
אין זילזול, יש יותר כעס, קרא את שאר הדיון. תגובה זו נכתבה אחרי שהוא רצה לעשות אתר זהה ל
http://www.wwe.com ב100 ש"ח. פה כבר החלטתי שזה עבר כל גבול.

וגם, העובדה שאני אומר לו שוב ושוב ומסביר לו והוא לא מוכן להקשיב. הוא לא חייב להסכים... אבל הטענות שלי הן לא דעות, הן עובדות. אני יודע את זה כי אני מכיר הרבה אנשים שברגעים אלו גמרו ללמוד ASP בבית ספרם ואני רואה את מה שדורשים מהם ומבקשים מהם. אבל אתה יודע מה, נעשה את זה פשוט יותר.

פותח הדיון, האם תיכנתת משהו נוסף ורציני מלבד עבודת הפרוייקט שלך לבגרות ?

Last edited by Eye-Soft; 17-01-06 at 15:45..
  Reply With Quote
ישן 17-01-06, 15:55   # 17
Neoteric
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Neoteric לא מחובר  

ציטוט:
אין זילזול, יש יותר כעס, קרא את שאר הדיון. תגובה זו נכתבה אחרי שהוא רצה לעשות אתר זהה ל
http://www.wwe.com ב100 ש"ח. פה כבר החלטתי שזה עבר כל גבול.
אם כך יש לי כמה דברים לומר לו...
נתחיל מזה שגם אם הרמה שלך נמוכה ולא משנה עד כמה, אל תהרוס לשאר המתכנתים את העבודה. ברגע שאתה מציע כזה האתר בסכום נמוך שכזה ברור שהלקוח יקח אותך ולא מתכנת אחר מפני שהוא מעדיף לשלם את ה-100 ש"ח האלו ולקחת סיכון. גם בשביל 100 ש"ח פחות יהיה אכפת לו עניין האבטחה והיעילות.
על אתר כמו http://www.wwe.com כל מתכנת רציני לוקח כמה אלפים. לא משנה אם אתה בן 10 ויודי הרבה או אם הידע שלך הוא ידע של ילד בן 10, ברגע שאתה לוקח סכומים כאלו אתה הורס את העבודה של שאר המתכנתים ומוציא להם שם רע של יקרנים.

Reply With Quote
ישן 17-01-06, 16:05   # 18
mr build
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

mr build לא מחובר  

דבר איתי
  Reply With Quote
ישן 17-01-06, 16:16   # 19
x-ray
דוגמן הבית השמן
תודה על תרומתך :)

מיני פרופיל

x-ray לא מחובר  

אני למדתי ASP בבית הספר,הוצאתי 100 בבגרות כמו כולם ואני יכול להעיד בלי בושה שאני ברמה ירודה !!

הרמה של בית הספר היא אפסית,כל המ שצריך לדעת שם זה עבודה עם אקסס,שסין ורידירקט...תקנו אותי אם אני טועה..
ישן 17-01-06, 16:28   # 20
Eye-Soft
Permanently Banned

מיני פרופיל

Eye-Soft לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי x-ray
אני למדתי ASP בבית הספר,הוצאתי 100 בבגרות כמו כולם ואני יכול להעיד בלי בושה שאני ברמה ירודה !!

הרמה של בית הספר היא אפסית,כל המ שצריך לדעת שם זה עבודה עם אקסס,שסין ורידירקט...תקנו אותי אם אני טועה..
אתה לא טועה :P
אתה צודק וזה הדבר העצוב :]

אבל כל הכבוד על הכנות :>
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום