הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

כלים לאשכול תצורת הצגה
Prev הודעה קודמת   הודעה הבאה Next
ישן 24-09-10, 02:18   # 15
RS324
תודה על תרומתך.

מיני פרופיל

RS324 לא מחובר  

BlueNosE - כל מה שהבאת ממש לא מדד מניסיון , עבדתי בחברת סטארט אפ כמפתח PHP שהקשר של החברה ובניית אתרים הוא רק בניית האתר תדמית של החברה
כיום אני מקבל כמעט כל יום למייל הצעת עבודה אחרת (ולא בהכרח בבניית אתרים)

קשה מאד לבעלי חברות למצוא היום מתכנתי PHP מוכשרים עם ניסיון , יש גם קושי בסינון של המועמדים כי אין סטנדרט אחיד
לעומת זאת DONNET לומדים בכמה וכמה מכללות ויש תעודה הסמכה של מיקרוסופט ולכן כל אחד יכול להיות מתכנת דוטנט (באופן תאוריתי) ולמצוא עבודה בתחום מה שמוביל לעודף מתכנתים ומשכורות בינוניות מינוס

כיום בארץ יש מחסור ענק של מתכנתים ברמה ב PHP מה שיוצר ביקוש גדול, מה שמוביל למשכורות גבוהות מאד יחסית (ואני רואה את זה בהצעות שאני מקבל)

PHP היא העתיד של האינטרנט ולא משנה מה אומרים (ראו ערך טוויטר שהחליפה את כל הבסיס שלה מ ruby on rails ל PHP)

לגבי השטויות של פייסבוק שהוא פריץ , מי שלא יודע פייסבוק בנו גרסא משלהם ל PHP שנקראת HIPHOP-PHP
הגרסא מורידה מהשפה כמה פונקציות כמו eval בשביל לגרום לקומפיילר לעבוד יותר מהר.
בכל מקרה , אם למישהו אי פעם נפרץ החשבון של פייסבוק זה כי פרצו לו למייל ושטויות כאלה....
אם אתם חושבים אחרת , אתם מוזמנים לפרוץ את החשבון שלי של הפייסבוק אני יותר משמח....

בקיצור תלמדו PHP , היא טובה לאתריחם , היא טובה למערכות גדולות , יש לה אין סוף אפשרויות , עבודה עם כל המסדי נתונים שקיימים ואין דבר כמעט שאי אפשר לבצע באמצעות PHP , וכמובן אין סוף מקורות תמיכה ודוגמאות קוד בכל מקום באינטרנט.
  Reply With Quote

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום