הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-07-07, 10:38   # 1
ערוץ אחר
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

ערוץ אחר לא מחובר  

ערוץ אחר כאן...

דרושים מעצבים פרילאנסרים.

שלום,
אני מעצב וותיק שעובד בתחום כבר מעל לעשור וגם סטודנט לתואר במנהל עסקים עם התמחויות בפרסום שיכנועי ושיווק דיגיטלי.
חברתי לשותף ואנחנו פותחים משרד פרסום קטן, עד אשר יוקם הסטודיו בת"א (כחצי שנה מעכשיו) אנו זקוקים ל2-3 מעצבים פרילאנסרים שמעוניינים להעשיר את תיק העבודות שלהם ולהעמיק את הידע שלהם בפרסום ושיווק.

רב העבודות הם לעיצוב אתרים והפקות באנרים והתשלום יעשה לפי פרוייקט (או גלובלי בשלבים יותר מאוחרים.)
המטרה שלי היא שאוכל למצוא מישהו שעם הזמן אוכל לסומך עליו מבחינה עיצובית, שיווקית וניהולית כך שאוכל להכניס אותו לסטודיו כארטדירקטור כשנפתח את הסטודיו בת"א.

מה חשוב לי:

* תיק עבודות כלשהו (על מנת לקבל מושג על היכולות והסגנון)
* מישהו שמבין את צרכי הלקוח ולוקח בחשבון את קהל המטרה.
* רצינות ונכונות להתקדם בתחום.
* הבנה ואהבה לשיווק ופרסום באינטרנט ובכלל!
* על העבודות להיות אסטטיות מבחינה ויזואלית ונכונות מבחינה שיווקית. (אני אישית אוהב סגנון נקי, אבל לכל לקוח טעם שונה)
* ידע ב CSS, HTML, פוטושופ, פלאש וידע בסיסי בקידום אתרים (או כל תוכנה שמיצאת SWF) כל ידע מעבר מהווה יתרון (PHP, ASP...וכו')

מה לא חשוב לי:

* ניסון, גיל, מין, גזע המועמד. (העבודה מדברת בעד עצמה)
* לא חשוב לי באיזה תוכנות אתם עובדים (!)

מה אתם מקבלים:

* כאמור, תשלום על העבודה שלכם.
* אני התחלתי לעבוד כמעצב גרפי מגיל 15, כיום אני מבין שהייתי לומד הרבה יותר ויותר מהר אם הייתי עובד צמוד למישהו עם ניסיון. מעבר לצד העיצובי גם בצד הפרסומי והצד הניהולי, כמו איך לדבר עם לקוחות, איך לתמחר... וכו'... אלה כלים חשובים שאני בטוח שנוכל להעניק למעצבים שלנו.
* מי שנואהב לעבוד איתו, נכניס אותו לעבודה בסטודיו כשכיר. כארטדירקטור או כמעצב. אנחנו מתכוונים לפנק את העובדים שלנו, אנחנו סך הכל ניהיה חברה קטנה ואנחנו רוצים לשמור עליה כך. כך שאני מבטיח שיהיה כיף לעבוד איתנו.
* נשמח לאחסן לכם אתרים על השרתים שלנו בחינם ובעקרון לעזור לכם עם כל דבר שנוכל.

אשמח לענות לכל שאלה שצצה לכם, אם שחכתי לציין פה משהו, תשאלו.

איסי טל- 157212965
לפניות במייל adir_b@015.net.il

ישן 07-07-07, 10:40   # 2
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ערוץ אחר צפה בהודעה
דרושים מעצבים פרילאנסרים.

שלום,
אני מעצב וותיק שעובד בתחום כבר מעל לעשור וגם סטודנט לתואר במנהל עסקים עם התמחויות בפרסום שיכנועי ושיווק דיגיטלי.
חברתי לשותף ואנחנו פותחים משרד פרסום קטן, עד אשר יוקם הסטודיו בת"א (כחצי שנה מעכשיו) אנו זקוקים ל2-3 מעצבים פרילאנסרים שמעוניינים להעשיר את תיק העבודות שלהם ולהעמיק את הידע שלהם בפרסום ושיווק.

רב העבודות הם לעיצוב אתרים והפקות באנרים והתשלום יעשה לפי פרוייקט (או גלובלי בשלבים יותר מאוחרים.)
המטרה שלי היא שאוכל למצוא מישהו שעם הזמן אוכל לסומך עליו מבחינה עיצובית, שיווקית וניהולית כך שאוכל להכניס אותו לסטודיו כארטדירקטור כשנפתח את הסטודיו בת"א.

מה חשוב לי:

* תיק עבודות כלשהו (על מנת לקבל מושג על היכולות והסגנון)
* מישהו שמבין את צרכי הלקוח ולוקח בחשבון את קהל המטרה.
* רצינות ונכונות להתקדם בתחום.
* הבנה ואהבה לשיווק ופרסום באינטרנט ובכלל!
* על העבודות להיות אסטטיות מבחינה ויזואלית ונכונות מבחינה שיווקית. (אני אישית אוהב סגנון נקי, אבל לכל לקוח טעם שונה)
* ידע ב CSS, HTML, פוטושופ, פלאש וידע בסיסי בקידום אתרים (או כל תוכנה שמיצאת SWF) כל ידע מעבר מהווה יתרון (PHP, ASP...וכו')

מה לא חשוב לי:

* ניסון, גיל, מין, גזע המועמד. (העבודה מדברת בעד עצמה)
* לא חשוב לי באיזה תוכנות אתם עובדים (!)

מה אתם מקבלים:

* כאמור, תשלום על העבודה שלכם.
* אני התחלתי לעבוד כמעצב גרפי מגיל 15, כיום אני מבין שהייתי לומד הרבה יותר ויותר מהר אם הייתי עובד צמוד למישהו עם ניסיון. מעבר לצד העיצובי גם בצד הפרסומי והצד הניהולי, כמו איך לדבר עם לקוחות, איך לתמחר... וכו'... אלה כלים חשובים שאני בטוח שנוכל להעניק למעצבים שלנו.
* מי שנואהב לעבוד איתו, נכניס אותו לעבודה בסטודיו כשכיר. כארטדירקטור או כמעצב. אנחנו מתכוונים לפנק את העובדים שלנו, אנחנו סך הכל ניהיה חברה קטנה ואנחנו רוצים לשמור עליה כך. כך שאני מבטיח שיהיה כיף לעבוד איתנו.
* נשמח לאחסן לכם אתרים על השרתים שלנו בחינם ובעקרון לעזור לכם עם כל דבר שנוכל.

אשמח לענות לכל שאלה שצצה לכם, אם שחכתי לציין פה משהו, תשאלו.

איסי טל- 157212965
לפניות במייל adir_b@015.net.il
זה מתאים יותר להצעות ובקשות, אבל בגלל שאין לך מספיק הודעות במונה..זה לא יתאים..ככה שההודעה תינעל.

הערה קטנה: הגיל כן אמור להיות לך חשוב....בגלל שלשלם למישהו ללא כרטיס עובד זה לא חוקי..
בשביל שהם יעבדו ויקבלו שכר הם אמורים להיות בני 16 ומעלה או 14-16 בחופשים (משהו כזה..עד כמה שאני יודע)

ישן 07-07-07, 13:06   # 3
SnirZ
חבר מתקדם

מיני פרופיל

SnirZ לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga צפה בהודעה
זה מתאים יותר להצעות ובקשות, אבל בגלל שאין לך מספיק הודעות במונה..זה לא יתאים..ככה שההודעה תינעל.

הערה קטנה: הגיל כן אמור להיות לך חשוב....בגלל שלשלם למישהו ללא כרטיס עובד זה לא חוקי..
בשביל שהם יעבדו ויקבלו שכר הם אמורים להיות בני 16 ומעלה או 14-16 בחופשים (משהו כזה..עד כמה שאני יודע)
אני יתקן אותך,
מגיל 15 אפשר לעבוד באופן חופשי,
לא רק בחופש.
בגיל 14 אפשר לעבוד בחופשים.

לכל מקרה אני חושב שכשהוא אמר שלא חשוב לו הגיל,
הוא לא התכוון שהוא יעבוד עם ילדים בני 12 למרות שהם מוכשרים.

ישן 07-07-07, 14:44   # 4
Nati_Man
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Nati_Man לא מחובר  

צור איתי קשר בבקשה.

msn: nati-moyal@hotmail.com
e-mail: moyal25@012.net.il

Nati_Man - תכנות וקידום אתרים:
-----------------
www.Intek.co.il
חברת איחסון האתרים הגדולה ביותר בישראל!

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום