הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 23-08-11, 17:49   # 21
aviad22
חבר מתקדם
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

אתם חבורה של נצלנים , טוב שאתה מודה בכך שאתם חברים , לא אתן לכם לעשות קומבינות על חשבון אנשים כאן!!!
וכן אתם מספימים את הפורום , כל הפוסטים הטיפשיים שלכם לא הובילו לשום מכירה!!! וחבל שאנשים נכנסים רואים כאלה מחירים , אתם פשוט תת רמה
אתם מנסים לגזול את הקונים כאן ואני עוקב אחריכם המון זמן , ומה הקשר לפורום כסף אמיתי??? לדפים היה תג מחיר שהצגתי אותו בפוסט הקודם
ורק בגלל ששוק הפייסבוק נהיה מת הייתי אומר להוריד את מחירי הדפים!!!
אני ראיתי את חבר שלך אלון מתכווח לפני שנה עם מוכר , שבסוף הוא שילם 0.6$ לכל 1k אוהדים , תגיד לי אתה נורמלי??? אל תנסה להגן על חברים שלך סתם
בכל מקרה זאת דעתי ואני חושב שעוד הרבה יסכימו איתי (כמו שראיתי בתגובות נגדכם) וחוץ מזה אתם 4-5 אנשים שמגנים אחד על השני , הרוב כאן זה אנחנו !!!
פשוט הגזמתם ונמאס ממכם , ואם המחירים שלכם באמת היו הגיוניים אז הייתם מוכרים , ובגלל זה נשארתם תקועים איתם
דף פייסבוק זה דבר נזיל , בכל יום הוא יכול להחסם . אע"פ שזה שלך ואתה מנהל בדף ביננו זה לא של אף אחד , הכל של של פייסבוק!
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 18:16   # 22
instinct21
חבר מתקדם

מיני פרופיל

instinct21 לא מחובר  

קשה לך לראות אנשים מצליחים ?
תחזור לפורום שממנו באת כי שם הכל שכונה , כל אחד מרמה ומוכר דפים במחירים שלך אבל שאי אפשר לפרסם שום דבר על הקיר
אז אל דבר איתי על תג מחיר
והמחיר שלפני שנה ממש לא דומה למחיר של עכשיו נגיד
לפני שנה מכרתי 1000 לייקים ב10$
עכשיו אני מוכר 1000 לייקים קרוב ל100$
וככה גם עלה מחיר הקבוצות , זה מיועד לאנשים שמעוניינים לפרסם את העסק שלכם או לקדם אתרים וכדומה .
כמו שראיתי בתגובות שלך זה לא מיועד בשבילך כי אתה משלם חשיפה ל1000 אנשים 2 שקל נכון ?
כמה משלמים בשלט חוצות ? שנמצא בכביש שזה תאכלס לא מעניין אף אחד 2000 שקל ליום אם לא יותר וזה חשיפה של 4000 אנשים ש"מעניין" אותם מה רשום שם בכלל
החשיפה של קבוצות גדולות היא מטורפת , יש לי קבוצה עם 70 אלף אוהדים שהפוסט עם הכי הרבה צפיות היה לפני שבוע וחצי והיה לו 85 צפיות אז מה אני ימכור פרסום בקבוצה ב 20000 שקל לפי שלט חוצות ?
או לפי קבוצת פייסבוק שזה 2000 שקל והקבוצה שלך ?
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 19:11   # 23
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

תגיד לי מה גם אתה לא נורמלי וחי באשליות?? ראיתי עשרות קבוצות של 100k ויותר , ועם פוסט שווה מ- 5k צפיות תגיד תודה
ואתה משווה את זה בכלל לשלטי חוצות??? אנשים רואים פרסומת גדולה על איזה בניין או קניון גדול ישר מתלהבים וזה מעלה את הרמה של אותה חברה שפרסמה
ואתה משווה לי לדף פייסבוק?? שכבר כולם יודעים שהכל שם זה ספאם , חחחח מי יתלהב מהפרסום שלך , מניסיון פוסט בפרסום של 100k מביא במקרה הטוב 20 קליקים
אז מה אתה מתלהב מאיזה כמה דפים מפגרים שיש לך , אני מכיר אנשים שהיו להם 1,000,000 לייקים (ספאם) והם מודים שזה רק נראה "גדול" וזה לא באמת ככה
וחוץ מזה חרשתם על הדפים , זה כבר יושב לאנשים בתת מודע שהחומר שאתם מפרסמים זה זבל! אתה בא ללמד אותי על דפים???
מי שרוצה אני יכול לפרסם לו בדף של 50 אלף 3 פוסטים והוא יראה כבר מה זה מביא לו ... סתם חארטה ... הפוסטים לא מקבלים הרבה צפיות
אז איך יש לכם את החוצפה למכור דפים חרושים??? זה ז-ב-ל ולא שוה כלום!!!
עכשיו גם תגיד שפרסום בדף אצלך של 100k שווה יותר מבאנר באתר וואלה , כי לוואלה יש רק 80k כניסות ביום ואצלך זה יותר שווה ... אני מאמין שיש לך את האומץ לטעון ככה
אז רגע למה לקנות מוואלה שטח פרסום לכל החודש בעשרות אלפי שקלים , נקנה ממך פרסום אחד ביום וחסכנו המון כסף , חחחחחחח שטויות במיץ עגבניות
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 19:58   # 24
instinct21
חבר מתקדם

מיני פרופיל

instinct21 לא מחובר  

אתה ראית בכלל את הקבוצה שלי ? לא נגעתי בה
בטח שהיא לא חרושה , וככה גם הקבוצה של אלון
וכן במקרים מסוימים זה יותר טוב מבאנר בוואלה בויינט וכל זה
המחיר שם מוגזם
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 20:17   # 25
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

מה אתה רציני עכשיו???? ואאי ואאי שלא ישמעו אותך , תערוך את הפוסט בבקשה אתה עושה פאדיחות לעצמך
באנר לחצי שעה בוואלה שווה 70 פוסטים בדף שלך , תגיד לי אתה משתמש בחומרים אסורים או משהו??? כי נראה לי שאתה בהזייה
ואיך אתה בא להגן על הקבוצה של אלון אחרי שהוא פרסם אותה מפוצצת בפרסומי ספאם , אני לא מאמין לאיזה רמה אתה מסוגל להגיע
ואל תהיה חכמולוג ותמחק את כל הפוסטים מהקבוצה שלך , מה זה שווה? הרי הפוסטים פורסמו וכבר לאנשים יש דעה שלילית על הדף שלך
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 20:21   # 26
nadavpld
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל nadavpld

nadavpld לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי aviad22 צפה בהודעה
אתם חבורה של נצלנים , טוב שאתה מודה בכך שאתם חברים , לא אתן לכם לעשות קומבינות על חשבון אנשים כאן!!!
וכן אתם מספימים את הפורום , כל הפוסטים הטיפשיים שלכם לא הובילו לשום מכירה!!! וחבל שאנשים נכנסים רואים כאלה מחירים , אתם פשוט תת רמה
אתם מנסים לגזול את הקונים כאן ואני עוקב אחריכם המון זמן , ומה הקשר לפורום כסף אמיתי??? לדפים היה תג מחיר שהצגתי אותו בפוסט הקודם
ורק בגלל ששוק הפייסבוק נהיה מת הייתי אומר להוריד את מחירי הדפים!!!
אני ראיתי את חבר שלך אלון מתכווח לפני שנה עם מוכר , שבסוף הוא שילם 0.6$ לכל 1k אוהדים , תגיד לי אתה נורמלי??? אל תנסה להגן על חברים שלך סתם
בכל מקרה זאת דעתי ואני חושב שעוד הרבה יסכימו איתי (כמו שראיתי בתגובות נגדכם) וחוץ מזה אתם 4-5 אנשים שמגנים אחד על השני , הרוב כאן זה אנחנו !!!
פשוט הגזמתם ונמאס ממכם , ואם המחירים שלכם באמת היו הגיוניים אז הייתם מוכרים , ובגלל זה נשארתם תקועים איתם
דף פייסבוק זה דבר נזיל , בכל יום הוא יכול להחסם . אע"פ שזה שלך ואתה מנהל בדף ביננו זה לא של אף אחד , הכל של של פייסבוק!

דבר ראשון
חברי הפורום, פותח הנושא והמנהלים, אני מתנצל שנגררתי לדבר הזה, יש דברים שהשתיקה יפה להם - לא זה. אני יכול להעיד על עצמי כאדם מאופק ומחושב, אבל יש מקומות שקשה לרסן את עצמך. במידה וחרגתי מגבולות הטעם הטוב, אנא הודיעו לי.

תגובה אחרונה בהחלט.

1. אתה לא גיבור הצדק של הפורום הזה ולא של תושבי ישראל, לא נשלחת על ידי האנושות להצילה מפני המחירים העולים בפייסבוק. תרד מהעץ שעלית עליו. אנחנו אכן שלושה חברים ל"מקצוע", עובדים ביחד, עוזרים אחד לשני ומנסים להשתפר - ההגנה שלנו היא לא "אחד על השני" , היא על המוצר אותו אנו מספקים - אין סיבה שלא נגיב על הדברים הטפשיים שאתה מוציא מהפה.
2. בכך שאתה אומר - הרוב זה אנחנו. אני אציין דבר אחד, חשוב מאד וקריטי. הרוב זה אתה. אני לא רואה אף אחד מצדד בך ומצטרף לדעתך, ואם תלך עכשיו לגייס אנשים כאלה, הזלזול שלך יגבול בחוצפה, בהטרדה ובהוצאת לשון הרע. אנחנו לא כופים על אף אחד להסכים למכירים אותם אנו מבקשים, זוהי הצעתנו וזוהי זכותנו. זכותך להסכים לה או לא.
3. אני (אני לא רוצה לדבר על אלון ואלי, אבל זה ככה גם שם..) לא מוכר את הדפים שלי בגלל שאני שומר אותם ומשתמש בהם. זה שמדי פעם מתרחשת מכירה של דף זה כדי להזרים קצת מזומנים, לעשות החלפה בכוח הפרסום, לפעמים שווה למכור דף של 50 אלף כשהשגתי שלושה דפים של 20 אלף ובכך לחסות עלויות.
4. אף אחד לא "נתקע" עם הדפים, אם היינו רוצים למכור את כולם, אנשים היו עפים עלינו כי כמות האנשים שמחזיקה היום דפי אוהדים ויודעת להשתמש בהם, אפשר לספור על 10 אצבעות.. אולי 11 אם יש כאן מוטציות.
5. אתה מדבר על המחירים של "שנה שעברה", מכיר את עליית מחירי הדירות ? אני אחזור פעם נוספת על משפט המפתח - במהלך השנה האחרונה הביקוש של הדירות, כמו של דפי הפייסבוק רק הולך וגדל, בניגוד למגמת העלייה בביקוש, כמות המוכרים ומשכירים (ההיצע) של הדירות ודפי הפייסבוק רק הולך ויורד. כמו שאין הרבה דירות למכירה והשכרה, אין הרבה דפי אוהדים למכירה. כתוצאה מכך, ישנה עליית מחירים. לכן אין להשוות מחירים של שנה שעברה ולדרוש שנרד לכיוון. כי במקרה הזה הייתי מוכר את הדירה שלי וקונה דירה עם חדר נוסף ומרפסת.

לא צריך קורס בכלכלה בשביל זה, לא צריך להיות גאון גדול, לא צריך גם תעודת בגרות. זה היגיון פשוט.

תפסיק עם הצדקנות שלך, היא לא תוביל אותך לשום מקום. ואם אתה מתעקש, יש לי מקום לאוהל בגינה. בוא תפגין.

Last edited by nadavpld; 23-08-11 at 20:28..
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 20:26   # 27
instinct21
חבר מתקדם

מיני פרופיל

instinct21 לא מחובר  

אתה יכול גם לדבר בשמי כל מה שאתה אומר מדויק ונכון .
גם אני לא מוכר דפים , אז אולי הצעתי דף אחד למכירה אבל יש לי עוד 20 כאלה אז זה לא שאנחנו מנסים להעיף אותם כי זה לא שווה אלה כדי להזרים כסף לפרויקטים
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 20:44   # 28
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

אז nadavpld רק בגלל שהמחירים שלכם הם כאלה "נמוכים" לא הצלחתם למכור את הדפים , בינתיים לא עשיתם עיסקה אחת אז תפסיק לבלבל את המוח
ראבק מה אתה מערבב נושא של דירות או תותים לדפים???? לעזלזל תבין כבר שזה בכלל לא קשור ואתה רק מדבר שטויות מפעם לפעם
ודווקא בגלל שנושא הדפים נהיה חלש לא שווה לשלם מחירים כאלה , מה אתה לא מבין???? צאו מהסרט שאתם חיים בו
ובטח שכולם בדעה שלי , אחרת הייתם מוכרים את הדפים כמו לחמניות
ממש בלי להרגיש נהייתם חבורה של ספאמרים מגעילים , ש 90% מהפוסטים שלהם לא מובילים לכלום
ואתם כן מתים למכור כבר את הדפים , אבל מה הבעיה??? שאף אחד לא קונה , מה אתה חושבים אנשים פראיירים?? כל העסק הזה כבר מת מתי תבין !!!!!!!
ואיזה חברים למקצוע???? תפסיק לשחק אותה איזה איש עסקים , אתה עוד אחד שלא קרע זוג נעליים
ואני שוב ממליץ לך ולחבריך לא לראות יותר מידי מדע בידיוני , תראה מה נהיה ממכם בגלל זה - יש ערוצים יותר נורמליים לראות בטלוויזיה
באמת שכבר נמאס! נמאס! נמאס! נמאס! לראות כל שני וחמישי פוסט "למכירה דף אוהדים 50k הצעות החל מ 1000 ש"ח - קנייה מיידית 2500 ש"ח"
ומה בסוף יוצא מזה??? כלוםםםם - ואחרי כמה ימים שוב מעלים את אותו הפוסט רק ב-וריאציה שונה

Last edited by aviad22; 23-08-11 at 21:35..
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 21:35   # 29
instinct21
חבר מתקדם

מיני פרופיל

instinct21 לא מחובר  

נמאס לך ? תעבור לפורום אחר שמוכרים בו דפים של גלעד שליט ב5 דולר
דפים שנפתחו לפני 3 שנים בדולר וחצי .
זה המחיר שלנו ואנחנו נקבע אותו ומי שירצה יקנה
  Reply With Quote
ישן 23-08-11, 22:42   # 30
aviad22
חבר מתקדם

מיני פרופיל

aviad22 לא מחובר  

אז זהוא שלא ניתן לכם לעשות את זה , ברוך השם בינתיים אף אחד לא קונה ככה שהדרך שלכם בכלל לא אפקטיבית
ולמה אתה מלכלך על כסף אמיתי?? בגלל זה אתה וחברים שלך משוטטים שם כל היום
וגם שם דופקים מחירים בשמיים , בגלל שלא הולך לכם למכור אתם מחפשים כל פלטפורמת פרסום אפשרית

Last edited by aviad22; 23-08-11 at 23:42..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום