הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-07-10, 12:20   # 1
KVM
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

KVM לא מחובר  

Arrow [דרושים] צוות לפרוייקט עיר וירטואלית תלת מימדית.

שלום לכולם !

בעקבות פרוייקט שכרגע אנו עובדים עליו, אנו צריכים אנשים רציניים ומנוסים, אשר ירצו לקחת חלק מהפרוייקט ולהצטרף לצוות, לעזור, ולשקם.

מדובר במערכת VRML, עיר וירטואלית תלת מימדית שהולכת לשמש קהילה עם המון המון אופציות.
( מזכיר מאוד את העיר הווירטואלית הנוסטלגית icity למי שמכיר )

* עבודות
* כסף
* רמות
* מועודנים \ בתים
* שוק \ קניון וחפצים שניתן לקנות
* עולמות למינהם עם מגוון אופציות.

אנו זקוקים לאנשים בכל תחום אשר תחשבו שתוכלו לעזור בו.
כרגע בעיקר מה שאנו זקוקים:

* מעצבים - אנשים עם ניסיון, לא צריך להיות מקצועיים עם 10 שנות ניסיון, אבל בהחלט ניסיון בסיסי בעיצוב.

* מתכנתים - אם יש לכם ידע ב- VRML אנו נשמח להעזר בכם, כמו כן, HTML נחוץ גם כן במערכת.

* אנשי פיתוח רעיונות ופיתוח העיר
- אם יש לכם ניסיון בקהילות, אתם יודעים איך לגייס כסף, אתם יודעים איך להביא אנשים, יש לכם רעיונות וראש פתוח, נצטרך גם אתכם !

* תורמים ומשקיעים
- כרגע כל העבודה נעשת על שרת בסיסי פשוט, מתי שהפרוייקט יהיה פחות או יותר מוכן, אנו רוצים להרים אותו על שרת יחסית טוב וחזק, ולכן נצטרך המון עזרה מתורמים וממשקיעים למינהם שירצו לקחת חלק ולעזור לנו.

וכל אחד שחושב שיש לו דרך לעזור, לפתח ולתרום, אנו נשמח לשמוע ממכם גם חוות דעת ולדעת במה תוכלו לעזור.

כל מי שמעוניין מוזמן לשלוח אימייל עם הפרטים הבאים ( שם \ גיל \ מיקום בארץ \ והסבר על הניסיון שלכם ובמה אתם רוצים לתרום + שליחת עבודות במידה ויש.)

למייל: srsh154@gmail.com

( ניתן גם להשאיר פה פרטים, אך רצוי לשלוח למייל )

לאחר מכן, או שיווצר איתכם קשר באופן שותף, או שתקבלו לינק לעיר, תוכלו לראות אותה, ולהחליט אם אתם מעוניינים להצטרף.
כפי שנזכר למעלה, זהוא פרוייקט נסיוני וכל מי שמעוניין להצטרף נתרם משיקול דעתו.

התמורה היחידה שיש בה, היא להיות חלק מהצוות, להתפתח בפרוייקט, ולהיות אחראים על התחום אשר בו אתם טובים \ מנוסים.

במידה ויהיו הכנסות בעתיד ( מעבר למה שמיועד להחזקת השרת ולפרוייקט ) תנתן גם אפשרות של שכר.

* אני מבקש, שאלות מאוד ספציפיות על העיר וכדומה ( מה יש שם, מה עושים שם, איך זה עובד ) ניתן לשלוח לי בהודעה פרטית \ במייל.

אם יש לכם שאלות כלליות על הפרוייקט אשמח לענות עליהן.

יום טוב =]
  Reply With Quote
ישן 13-07-10, 20:07   # 2
ben the master
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל ben the master Send a message via Skype™ to ben the master

ben the master לא מחובר  

דניאל היי מה קורה תתחבר למסנג'ר נדבר
רציתי לעזור לך מאוד
ואני מוכן זה היה פרויקט ראשון שלי אבל ככל שתשתף אותי אני יצבור ניסיון ויביא לך רעיונות
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום