הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-04-13, 08:38   # 1
Slutty
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Slutty לא מחובר  

מוכר| כמה אתרים

שלום לכל גולשי הוסטס,
בעקבות מעבר חד לפיתוח אפליקציות לאנדרואיד ועזיבת תחום הWEB,
אני מעוניין למכור את כל האתרים שברשותי.
כל האתרים מקודמים בגוגל ובעלי כניסות. לכל האתרים אין רווחים פרט לאתר המבחנים, זאת כיוון שמעולם לא מיקמתי פרסומות. האתרים אינם חסומים מאדסנס, כך שניתן למקם מודעות אדסנס בהם בקלות.

http://www.foodrecipes.co.il/
אתר זה עוסק בתחום האוכל והמתכונים. האתר בעל עיצוב יפהפה לטעמי, באתר עשרות מתכונים ייחודים שנכתבו על ידי (העתקת מתכונים מספר מתכונים של המשפחה. כל המתכונים בכתב יד ונכתבו/הומצאו עלי ידם כך שהכל מקורי). לאתר יש כ50 כניסות ביום, כולם מגוגל על פי גוגל אנליטיקס. האתר מקודם יפה בגוגל, למרות שלא השקעתי זמן רב בעניין. כל מתכון שאני מעלה נסרק ומופיע בתוצאות יפות בגוגל תוך כמה שעות-יום.
הדומיין ברשם BOX.CO.IL.
#מי שרוצה, אני מוכן בתשלום לעדכן את האתר במתכונים ייחודים למען הקונה.

http://www.xn----1hcy7apyk.org.il/
הפרוייקט הגדול ביותר שלי. מדובר בפרוייקט שהקמתי לפני שנה, על מנת להוות בית לכל תלמידי ישראל. זהו פורטל בו נמצאים מבחנים לכל הכיתות, סיכומים, טיפים וכן יש פורום תמיכה למענה לשאלות. באתר המון מבחנים וכרגע ממשיכים לעלות, סיכומים גם כן קטגוריה חדשה ומועלים מדי יום סיכומים. גם טיפים לא חסר. חשוב לציין שכל התוכן באתר ייחודי ולא מועתק/משוכתב.
האתר מקודם באופן יוצא דופן בגוגל, בעל קישורים נכנסים מגוונים מפורומים בנושא, שאלות בנושא, אתרי מאמרים, החלפות קישורים רלוונטיות ועוד. אין צורך עוד להשקיע בקידום האתר, כך שהוא לא דורש יותר מידי השקעה מהבעלים.
כניסות- לאתר יש כ300-430 כניסות ביום בימים של לימודים/יום לפני לימודים: שבת, ראשון, שני, שלישי, רביעי. בימים חמישי ושישי יש פחות כניסות, בין 150-300 כיוון שבימי שישי אין לרוב מבחנים ובשבת כמובן אין בכלל- אך עדיין קיימים תלמידים רבים שנכנסים לאתר. האתר פייגראנק 2 PR2.
כל מבחן/סיכום/טיפ שאני מעלה נסרק במהירות ומופיע בגוגל, כך שמה שנשאר זה רק לעלות תוכן נוסף.
רווחים- האתר מרוויח בעיקר ממכירת שטחי פרסום בתמחור חודשי. לא שמתי אדסנס כיוון שאני עוד מתחת לגיל 18 ואין לי אפשרות לפתוח חשבון משלי על פי התקנון שלהם, ועל כן כרגע אין פרסומות כאלו. אני מאמין שמי שישים אדסנס ירוויח טוב מאוד מהאתר.
*מי שירכוש את האתר, אוכל להציע לו תמורת מחירים זולים שירות בו אמשיך לעלות לאתר סיכומים ייחודים שנכתבים על ידי וכן מבחנים שאסרוק, כולם מקוריים ולא מופיעים באינטרנט.

http://isrguides.com/
אתר בנושא מדריכים לאייפון, גלאקסי, למחשב, כלליים וקודים (הפונטציאל הגדול של האתר).
באתר קיימים מדריכים בנושאים שונים וכן קודים למשחקים. הפונטציאל הגדול של האתר הוא בנושא הקודים, אם תיכנסו לאקסטרים טראקינג של האתר תוכלו לראות שהמון כניסות מגיעות מגוגל במילה "קודים למיקמק". קודים הוא תחום שלא פותחו עליו אתרים רבים, ולכן קל מאוד לקדם בגוגל את המילים הנ"ל. כמעט שלא קידמתי את האתר בגוגל, בסה"כ החלפתי קישור אחד עם אתר מדריכים לאייפון- כך שפונטציאל הקידום של האתר עדיין לא מומש. מי שירכוש, אוכל לתת לו רשימה שהכנתי של משחקים שכדאי לכתוב להם קודים באתר (הרבה חיפושים חודשיים בגוגל) וכן רעיונות למדריכים.באתר כיום יש 10-20 מדריכים ייחודיים. מי שירכוש את האתר, אוכל להציע לו תמורת מחירים זולים שירות בו אמשיך לעדכן את האתר בתוכן (השירות יינתן לא על ידי, אלא על ידיי אדם שעזר לי בזמן האחרון לעלות תוכן).
כניסות- לאתר כ20-30 כניסות ביום, רובם ככולם מגוגל.
רווחים- מעולם לא מיקמתי פרסומות.

http://www.israswell.com/
אתר בנושא תחזית גלים לחופי ישראל, למען גולשי הגלים. אני גם גולש גלים, והחלטתי להקים יחד עם חבר אתר של עדכוני גלים בארץ. באתר מידי יום- יומיים אנו מעלים תחזית גלים. בהתחלה, כל תחזית שפרסמנו, פרסמנו קישורים גם בפורומי הגלישה המובילים בארץ והאתר הגיע ל300 כניסות ייחודיות ביום (על פי אנלטיקס)- מי שירצה אוכל לספק תמונה. לרוכש אתן כמובן את רשימת הפורומים האלו. כרגע, אנחנו לא מפרסמים בפורומים מפאת חוסר זמן ועל כן יש כ50-100 כניסות. רוב הכניסות באמצעות הקלדת הדומיין של האתר בשורת הכתובת וחלק גם מגוגל במילה "ISRASWELL".
מי שירכוש את האתר, הוא מוצע במחיר זול למדי. אנו נוכל להמשיך לעדכן את האתר בתחזיות גלים במחיר זול, כמובן גם לפרסם את התחזית בפורומים השונים.
כניסות- 50-100.
רווחים- אין פרסומות.

דרכי יצירת קשר:
אימייל: edrybusiness@gmail.com
*אני מעדיף שלא תשלחו הודעה פרטית, כי אני לא נכנס הרבה לפורום ולכן ייקח לי זמן לראות את ההודעה.

Last edited by Slutty; 20-04-13 at 09:47..
  Reply With Quote
ישן 20-04-13, 22:30   # 2
Slutty
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

Slutty לא מחובר  

israswell.con נמכר. כל שאר האתרים פנויים לרכישה. אתם מוזמנים להציע מחיר.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום