הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > מסחר - קניה/ מכירות שונות (לא הוסטינג)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 15-09-14, 20:19   # 1
KVM
עסק רשום [?]
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

KVM לא מחובר  

Arrow מחפש שותף \ מנהל לפרוייקט קהילה יחודית למשחק חדש!

שלום לכולם!

יש ברשותי מערכת VB
אני שוקל לפתוח קהילת פורומים פורומים למשחק יחסית חדש(MMO) ומאוד אהוד כרגע ואני מחפש אדם שיש לו ניסיון בניהול קהילות פורומים
וכמובן ניסיון עם מערכת VB (צריך יהיה להוכיח ולתת דוגמאות).
כמו כן כמובן אם יש מישהו שיש לו ידע נוסף לזה כגון תכנות\עיצוב וכו' - יתרון אך לא חובה

בסה''כ אין יותר מדי עבודה לעשות, יש לי המון שחקנים מהמשחק שמוכנים להתנדב ולנהל ולספק מידע ועזרים לא כולם פשוט יודעים לנהל פורומים ולהתעסק במערכת ככה שפשוט תצטרכו להסביר להם מה לעשות ומשם הם כבר יוכלו להמשיך לבד.

אני פשוט מחפש מישהו שאוהב לעבוד במערכת VB ושיש לו ניסיון ומחפש כרגע הזדמנות מעניינת לקחת חלק בפורום ניסיוני שיכול מאוד להצליח במידה וינוהל בצורה הנכונה ויקבל הרבה אהדה וביקוש.

אני רוצה לציין מראש שלדברים הבאים אני דואג:

דומיין
מערכת VB
אחסון אתרים לפורום
בהמשך גם שרת TS במידה ויהיה ביקוש

ובעצם כל ההוצאות הכלכליות והחשובות שהם בעצם הבסיס להכל,
הסיבה לכך היא פשוט שיש לי את היכולת לספק את זה אך אין לי את הזמן לנהל את זה ולכן אני מחפש מישהו שימלא את החלק השני שזה בעצם ההתעסקות במערכת הפורומים והניהול.

כרגע מכיוון וזה משהו התחלתי וניסיוני אני מראש אומר כי אין שום הבטחה של רווחים כאלו ואחרים(אני משקיע כסף ואני גם לא מצפה להרוויח כרגע)
אך במידה וזה באמת יתפוס תאוצה ויצליח - ויש סיכוי שזה יקרה כי ראיתי התלהבות גדולה בקרב שחקנים ששאלתי וזה יכול גם להיות ברמה של חודש אחרי עם כמות האנשים שגודלת בקרב השחקנים
ייתכן ויהיו הכנסות בהמשך ובמקרה הזה אותו אדם יתוגמל בהתאם.

כל מי שמעוניין להציע את עצמו יש למלא טופס בסיסי (אין לי בעיה אם פשוט תרשמו בשפה חופשית רק תציינו את כל הפרטים הרלוונטים):

1. גיל
2. איזה ניסיון יש לך בניהול פורומים \ התעסקות במערכות VB (לדוג: ניהולי \ טכני \ בניית מודים ) + תיאור והוספת דוגמאות.
3. האם יש לך ידע רלוונטי נוסף: (לדוג: עיצוב \ תכנות \ קידום אתרים וכו' )
4. כמה זמן בערך תוכל להשקיע ביום יום:
5. האם יש לך ניסיון במשחקי MMORPG אם כן פרט:
6. מה הסקייפ \ אימייל שלך:

אתם מוזמנים להשאיר את המידע הזה כאן כתגובה או בהודעה פרטית ובמידה וזה יהיה רלוונטי אצור איתכם קשר באופן פרטי להמשך התהליך

בהצלחה!
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום