הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 20-01-06, 00:43   # 11
Major5
חסום

מיני פרופיל

Major5 לא מחובר  

מילה כדורבנות
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 01:08   # 12
Extreme-Serv
חסום

מיני פרופיל

Extreme-Serv לא מחובר  

חח ..

"ילדים זה שמחה .. ילדים זה ברכה .."

אבל לא בתור נציגי מכירות \ תומכים \ מנהלי חברות אחסון .
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 07:22   # 13
FreshServ.Net
אחראי פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל FreshServ.Net שלח הודעה באמצעות MSN אל FreshServ.Net Send a message via Skype™ to FreshServ.Net

FreshServ.Net לא מחובר  

אני אתן את דעתי.
נציג מכירות - כפי שתראה בחברה (עסק) שלי אין כאלו מאחר ואני לא מקבל סתם נציג מכירות.
לפני כן אני בוחן אותו, מגיע אליו בתור לקוח.
כמו כן אני לא מקבל ישר לעבודה נציג מכירות אלא אחרי שאני רואה אותו עובד ומביא לקוחות.
תמיכה - בתחילת החברה קיבלתי כל אחד אך מזלי שנפלתי על כמה מבינים (שנשארו) וכמה שלא.
כיום בחנתי את אחד התומכים ולקחתי את ההכי מבין והוא נחשב למנהל מחלקת תמיכה. כאשר מגיע תומך הוא נבחן על ידיו.
יום נעים

אי-מייל: admin at freshserv.net.
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 12:22   # 14
Eli-Hai
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Eli-Hai לא מחובר  

"ילדים זה ברכה עד שבע בערב", מגנט עתיק תלוי על המקרר.
בכל מקרה, אל תחשוב שתומכים טכניים / נציגי מכירות מקבלים תשלום על זה, היום המנהלים פותרים את זה עם אחסון של 150-200MB, עם עוד כמה GB של תעבורה.
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 13:50   # 15
oren
משתמש חדש

מיני פרופיל

oren לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי m00
"ילדים זה ברכה עד שבע בערב", מגנט עתיק תלוי על המקרר.
בכל מקרה, אל תחשוב שתומכים טכניים / נציגי מכירות מקבלים תשלום על זה, היום המנהלים פותרים את זה עם אחסון של 150-200MB, עם עוד כמה GB של תעבורה.
פה בפורום אתה מתכוון? אם כן אז זה ממש עצוב.
ציטוט:
אבל..אני לא מבין מה הבעיה שלכם בכל העסק הזה?
ממש אין בעיה, מאז שהם ניכנסו לתודעתם של גולשים מחוץ לפורום (תאמינו לי, לא רק הוסטס רואה את החברות האלו) המכירות עלו בהרבה.
אני פשוט מנסה להסביר להם את הטעות, שמהתחלה קובעת: החברה הזאת לא תצליח.
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 17:54   # 16
Yotam
חבר פורום

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Yotam

Yotam לא מחובר  

בגלל כל זה, מומלץ "לשכור" "תומכים/נציגי מכירות" שהם בסביבות גיל 15-16 מינימום, כי בד"כ בגיל הזה יש כבר הרבה נערים שהם מספיק בוגרים ורציניים לתפקיד הזה.
חוץ מזה, אין טעם לשכור מישהו רק בגלל ה"ידע". שיראה קודם רצינות ונכונות אמיתית לעבוד, ורק אז שוכרים אותו.

מעצב ומתכנת HTML.
פרטי יצירת קשר:
[Email: frozenside@gmail.com|MSNM: bigj12@gmail.com|Skype: yotam_amit|פלאפון: 0546634448]
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 19:24   # 17
smart d
משתמש חדש

מיני פרופיל

smart d לא מחובר  

הנושא הזה חוזר וחוזר על עצמו כל הזמן, אכן כאשר אתה גולש פה אפילו, בפורום הוסטס, אתה יכול לראות תופעה שנאי מכנה אותה "תופעת האיחסונידה", נשמע מצחיק? לא ממש.
אפשר למצוא מבחר עצום אבל פשוט עצום של חברות ורק פה בפורום הוסטס.
נכון, במקרים מסויימים מבחר נותן גיוון ואפשרות בחירה רחבה יותר, אבל פה זה פשוט מצחיק אפשר למצוא אנשים שלא מבינים בהוסטינג ו"רצים" לפתוח "חברה".
בעניין "התומכים ונציגי המכירות" זה עוד סיפור בפני עצמו אך בהקשר מוחלט לנושא שהזכרתי למעלה.
כשהייתי בעלים של עסק אירוח אתרים לא מכבר וכאשר חיפשתי תומכים כאן בפורום, נוכחתי לגלות שמגיעה כמות אדירה של "תומכים" אבל הם לא ממש תומכים במה שצריך...
"הידע הנרחב" שלהם פשוט מגוחח, אז אולי יש להם ידע בפאנל נהול (והכוונה שלי היא לDA ולא לפאנלים נוספים) אבל זה לא מה שמקנה להם את התואר "תומך טכני".
כנ"ל אפשר להגיד על נציגי המכירות "המעוללים" שניתן למצוא פה (כמובן לא כולם, אני מוכרח לציין שנאי מכיר כמה ממש טובים בתחום שעבדו איתי ובנוסף כמה תומכים ממש טובים)
נציג מכירות לא מתבטא בלפרסם בפורום הוסטס בלבד, ועוד בשגיאות כתיב בסיסיות וניסוח לוקה, אבל ניכה אני לא חושב שמה שנגיד פה ממש יעורר את אותם אלו שפותחים "חברות" ללא הכר וללא ידע ולו בסיסי בתחום.
עכשיו לאלו שיבואו ויגידו לי "אבל אתה בעצמך ניהלת עסק אירוח אתרים ונסגרת ממש מהר" לאלו אני יכול להגיד שאולי לא ידעתם אבל לפני הסגירה המדוברת אני עצמי פרשתי מסיבות של חוקיות, לא הייתי מוכן לעשות שימוש בתכנות לא חוקיות ובעסק שלא רשום ברשם החברות, היו לי כמה בעיות עם השותף שלי ולכן לא יכולנו להרשם, כמובן שלקנות רשיונות לתכנות לא היה שווה דבר בזמן שאנחנו איננו רשומים ברשם החברות (אף שזה היה בהשיג ידינו לקנות לפחות רשיון חד שנתי או דו שנתי לפוטושופ)
אז לסיכום אני מקווה באמת שעסקי אירוח האתרים בישראל ישתבחו ויצומצמו לטובים ביותר.

לפותח האשכול, אני שמח שהאשכול לא ירד רמה ונשאר ברמה גבוהה (אולי בגלל שאלו שגורמים לו לרדת הם מוגבלים בגישות )

ד"א מצטער אם היו לי שגיאות פה ושם, רשמתי מאוד מהר

יום נעים, אור.

ServLand.co.il לשעבר, נא לא לפנות אלי בענייני החברה יותר.

Reply With Quote
ישן 20-01-06, 21:14   # 18
zurih
חבר בקהילה

מיני פרופיל

zurih לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי bug-host.net
הכי טוב לעבוד לבד
אני כ"כ מסכים איתך שאין לך מושג.
  Reply With Quote
ישן 20-01-06, 21:33   # 19
Shay
חבר וותיק

Shay's Avatar

מיני פרופיל

Shay לא מחובר  

כל מי שאומר:
"ילדים זה שמחה..ילדים זה ברכה.."
תחשבו,אתם עדיין ילדים!
עברתם את ה18?אני לא חושב(חוץ מאיזה אחד שניים שאני יודע שכן).
בקשר לנושא,תבין,בעלי ה'חברות' פה חושבים שהם עושה בשכל שהם מביאים להם עובדים,'תומל טכני',מילא.
אבל 'נציג מכירות' מה הוא עושה?מביא לקחות-אני בספק.
הוא עושה משהו ש'המנהל' לא עושה?
לא ניראה לי,פשוט 'פוזה' "יש לי נציגי מכירות-אני רציני".
תפסיקו לחשוב כך,תגידו ה'נציגי מכירות' יש להם תואר שהם יודעים את כל ה'אסטרטגיות השיווקיות'?
עזבו תואר-קורס הם עברו?קורס בן חצי שעה שמסביר להם איך להביא לקוחות.
תאמינו לי,'נציגי מכירות'-בולשיט!
אולי יש כמה שבאמת מביאים לקוחות.

בברכה,
H.T.A

Reply With Quote
ישן 20-01-06, 22:04   # 20
BoTen
חבר מתקדם

BoTen's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל BoTen

BoTen לא מחובר  

אני שמבקש להיות תומך, אמנם לא יודע הכל, אבל יש לי יכולת קליטה מהירה, הנה בא לפה מישו ביקש ממני שני אתקין לו שרתי משחק.. לא ידעתי, מצאתי מדריך, והנה אני יודע.
מעבר לזה, אני תומך בתוכנות מסרים, נכון.. עד שלב מסוים, חברה רצינית..(כגון מה שאני עתיד לסגור עם אקסטרים סרב, נראה איך זה ילך, אולי יהיה אולי לא) תזכה ממני לרצינות יותר גדולה, תמיכה בפלאפון
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום