הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-06-06, 22:19   # 11
Elior
נשמה של הפורום

מיני פרופיל

Elior לא מחובר  

יצא לי לראות רק את המחצית השניה, אז - מחצית שניה נהדרת של מכבי. השלשה האחרונה של פארקר השאירה אותי עם פה פעור עד עכשיו.

כבוד לירושלים שהשתדלו להילחם עד הסוף.
ישן 08-06-06, 22:21   # 12
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Fector
יום אבל לספורט הישראלי
(ואין לי כוח לחפירות של כולם פה, אני שונא את מכבי וזהו ... וקשה לי להבין מישהו שאוהד קבוצה שזוכה ב-40 גביעים, ב-40 שנה 40 הפרש)
טוב טוב די מאור, די שטויות "יום אבל", מה לא ניסו לעשות למכבי השנה?....חוק זרים, שיטת פיינל פור (שאפילו רוב המאמנים בישראל לא רצו אותה....)...
ובסוף, הם לקחו, למה?....כי זו הגדולה של מכבי, כל מה שהיה היום ניבאתי כבר ביום שני.
שטפירו ילחץ ולא יצליח לשחק, שברבע הרביעי תהיה נקודת השבירה של הפועל, חוץ מההפרש, הכל ידעתי שכבר יקרה.

ומגיע למכבי לזכות גם בעוד אלפי אליפויות.
מזל טוב למכבי, תמיד איתם......שנה הבאה...נקווה למנוי..

Last edited by meshuga; 08-06-06 at 22:26..
  Reply With Quote
ישן 08-06-06, 22:32   # 13
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי meshuga
טוב טוב די מאור, די שטויות "יום אבל", מה לא ניסו לעשות למכבי השנה?....חוק זרים, שיטת פיינל פור (שאפילו רוב המאמנים בישראל לא רצו אותה....)...
ובסוף, הם לקחו, למה?....כי זו הגדולה של מכבי, כל מה שהיה היום ניבאתי כבר ביום שני.
שטפירו ילחץ ולא יצליח לשחק, שברבע הרביעי תהיה נקודת השבירה של הפועל, חוץ מההפרש, הכל ידעתי שכבר יקרה.

ומגיע למכבי לזכות גם בעוד אלפי אליפויות.
מזל טוב למכבי, תמיד איתם......שנה הבאה...נקווה למנוי..
הפועל ירושלים שנה הבאה לוקחת דאבל חתום וסגור .

גאידמק לא סובל השפלות כאלה .. 30 הפרש בגמר .
טפירו וג'ינקס הוכיחו איזה מעפנים הם, ירושלים משחקים כזה שכונה ... מגיעים להפרש 5 כאילו הם חושבים "יאללה נכניס עכשיו שלשה ואז עוד סל ותיקו" ברצינות .. חושבים כמו כיתה ב'.
ואז זורקים מאמצע המגרש, מחטיאים .. מכבי עולה ל-8. מנסים לחזור ל-5 .. מחטיאים ... מכבי כבר ב-10 ... טפירו מנסה להציל את המשחק .. מחליק .. מכבי ב-12 ... כ"כ אידיוטים
  Reply With Quote
ישן 08-06-06, 22:41   # 14
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Fector
הפועל ירושלים שנה הבאה לוקחת דאבל חתום וסגור .

גאידמק לא סובל השפלות כאלה .. 30 הפרש בגמר .
טפירו וג'ינקס הוכיחו איזה מעפנים הם, ירושלים משחקים כזה שכונה ... מגיעים להפרש 5 כאילו הם חושבים "יאללה נכניס עכשיו שלשה ואז עוד סל ותיקו" ברצינות .. חושבים כמו כיתה ב'.
ואז זורקים מאמצע המגרש, מחטיאים .. מכבי עולה ל-8. מנסים לחזור ל-5 .. מחטיאים ... מכבי כבר ב-10 ... טפירו מנסה להציל את המשחק .. מחליק .. מכבי ב-12 ... כ"כ אידיוטים
תהיה בטוח שכשהפועל יקחו אני יפרגן ולא יגיד שזה "יום אבל".
כולם אומרים שזה "עוד סתם אליפות של מכבי" אבל מי שאומר את זה, הוא לא אוהד של מכבי, בגלל זה הוא לא רואה את זה באותה צורה.
כל אליפות באה בדרך שונה ומסקרנת....העונה היה חידוש רציני...פיינל פור.
בסדר..עונה הבאה נראה....בהצלחה לירושליים..נקווה לעונה קצת יותר מותחת מהשנה..קרב על מקום ראשון וכו'...
ועל גאידמק אין לי מה להגיד ...אני גם אוהד בית"ר אז זה כמו ניגוד בשבילי..אין לי מה לדבר עליו...
ירושליים לא שכונה, הם פשוט החליטו לוותר וזה גם היה בגביע...רק ששם הם כמעט חזרו..
עונה הבאה הם יהיו בהרכב מחודש ונראה מה יהיה...בינתיים אני צריך להתמודד ביום שני ללמוד עם האח של המפסיד (אילון אדלשטיין->אח של ארז->המורה שלי לפיסיקה).
  Reply With Quote
ישן 08-06-06, 23:06   # 15
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

ציטוט:
תהיה בטוח שכשהפועל יקחו אני יפרגן ולא יגיד שזה "יום אבל".
כולם אומרים שזה "עוד סתם אליפות של מכבי" אבל מי שאומר את זה, הוא לא אוהד של מכבי, בגלל זה הוא לא רואה את זה באותה צורה.
כל אליפות באה בדרך שונה ומסקרנת....העונה היה חידוש רציני...פיינל פור.
בסדר..עונה הבאה נראה....בהצלחה לירושליים..נקווה לעונה קצת יותר מותחת מהשנה..קרב על מקום ראשון וכו'...
ועל גאידמק אין לי מה להגיד ...אני גם אוהד בית"ר אז זה כמו ניגוד בשבילי..אין לי מה לדבר עליו...
ירושליים לא שכונה, הם פשוט החליטו לוותר וזה גם היה בגביע...רק ששם הם כמעט חזרו..
עונה הבאה הם יהיו בהרכב מחודש ונראה מה יהיה...בינתיים אני צריך להתמודד ביום שני ללמוד עם האח של המפסיד (אילון אדלשטיין->אח של ארז->המורה שלי לפיסיקה).
ד"א ... אמרת שהכל ניסו לעשות כדי לקחת ממכבי את האליפות ...
לשחק ביד אליהו נתנו לה חופשי אה ?
  Reply With Quote
ישן 08-06-06, 23:14   # 16
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Fector
ד"א ... אמרת שהכל ניסו לעשות כדי לקחת ממכבי את האליפות ...
לשחק ביד אליהו נתנו לה חופשי אה ?
כשיבוא תחליף ליד אליהו...נגיע גם לשם......
אפשר לחשוב שגם לא הכניסו ירושלמים לשם......
חוץ מזה, אף אחד לא הבטיח שבעונה הבאה זה יהיה ביד אליהו...אבל מן הסתם רוצים רווחים..ואולם של בקושי 2000 איש...קשה לקבל רווחים.

יש לכם את ארקדי..שיבנה אולם..וגם לשם תגיעו.....
רק שתדע שאם הייתם זוכים...הפועל אמרו שהם ישחקו ביורוליג...איפה?...ביד אליהו..כן..

אגב, תסביר לי למה כשזה היה סדרה מכבי היו מנצחים בין 3-0 ל3-1?....באולמות ביתיים של הקבוצות השונות.

אין תרוצים, תתחיל/ו להפנים...הקבוצה הכי טובה בארץ ללא עוררין...היא מכבי ת"א.

Last edited by meshuga; 08-06-06 at 23:16..
  Reply With Quote
ישן 08-06-06, 23:31   # 17
guyguy
חבר פורום

מיני פרופיל

guyguy לא מחובר  

אחד המשחקים שיותר נהניתי מהם בחיים שלי כרגע חזרתי הביתה

היה פשוט כיף והכי חשוב נגמר 30 הפרש לאימפריה בצהוב! שיהיה לכולם יום נפלא ולילה מהנה
  Reply With Quote
ישן 08-06-06, 23:37   # 18
Fector
משתמש - היכל התהילה

מיני פרופיל

Fector לא מחובר  

ציטוט:
כשיבוא תחליף ליד אליהו...נגיע גם לשם......
אפשר לחשוב שגם לא הכניסו ירושלמים לשם......
חוץ מזה, אף אחד לא הבטיח שבעונה הבאה זה יהיה ביד אליהו...אבל מן הסתם רוצים רווחים..ואולם של בקושי 2000 איש...קשה לקבל רווחים.

יש לכם את ארקדי..שיבנה אולם..וגם לשם תגיעו.....
רק שתדע שאם הייתם זוכים...הפועל אמרו שהם ישחקו ביורוליג...איפה?...ביד אליהו..כן..

אגב, תסביר לי למה כשזה היה סדרה מכבי היו מנצחים בין 3-0 ל3-1?....באולמות ביתיים של הקבוצות השונות.

אין תרוצים, תתחיל/ו להפנים...הקבוצה הכי טובה בארץ ללא עוררין...היא מכבי ת"א.
מה זה "לכם" ? אני לא אוהד ירושלים .. אני שונא מכבי ... לא אכפת לי שזאת תהיה כל קבוצה שתקח לה כבר את האליפות (ברור שלירושלים במיוחד עם גאידמק יש יותר סיכוי עכשיו) אבל באמת .. העיקר שלא יהיו אלופים .
  Reply With Quote
ישן 08-06-06, 23:52   # 19
meshuga
הנהלת הפורום לשעבר

meshuga's Avatar

מיני פרופיל

meshuga לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Fector
מה זה "לכם" ? אני לא אוהד ירושלים .. אני שונא מכבי ... לא אכפת לי שזאת תהיה כל קבוצה שתקח לה כבר את האליפות (ברור שלירושלים במיוחד עם גאידמק יש יותר סיכוי עכשיו) אבל באמת .. העיקר שלא יהיו אלופים .
אתה בדיוק כמו אחד מהכיתה שלי. סתם "רק שמכבי לא יקחו", קיבלתם בפנים..ממש לא משנה לי בעד מי אתם ומי לא.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום