הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 08-10-06, 21:07   # 1
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

עוד עיצוב שאני מנסה לעשות עוד פעם!

אני מנסה כמו כל הפעמים שעבור כבר ניסיתי 3 פעמים לעשות עיצוב טוב אבל לא יצא לי כלום ממש יצא לי גרוע אבל לא התייעשתי המשכתי לנסות ואני ימשיך עד שלא יצליך לי אני עברתי משהוא כמו 20 מדריכים ולקחתי ראיונות מאתרים וממדריכים וממכל מיני מקומות ולבסוף התחלתי משהוא אבל לא יודע למה לא יצא לי משהוא טוב יצא לי ממש גרוע אפילו אחרי כל הדברים שעברתי בשביל זה בקיצור רציתי שמישהוא פה יתן לי איזה תגובה או הצעה כלשהיא בשיפור העיצוב רצוי תגובה על כל האתר אבל לא אכפת לי אם היא תהיה מרוכזת בחלק מסויים זה לא אכפת לי בקיצור העיכר שזה יהיה הצעה כמה שיותר טובה ושזה יעזור לי,טוב אני לא ידבר הרבה ואני יביא לכם את התמונה:
http://img522.imageshack.us/img522/5...titled1np9.jpg
  Reply With Quote
ישן 08-10-06, 21:21   # 2
Arthurb
חסום

מיני פרופיל

Arthurb לא מחובר  

גם לי זה קרה ישבתי יומיים כל לוגו התעצבנתי ומחקתי הכל !
  Reply With Quote
ישן 08-10-06, 21:35   # 3
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל חיים שלח הודעה באמצעות MSN אל חיים Send a message via Skype™ to חיים

חיים לא מחובר  

חחח כן אני יודע מה ההרגשה כשאתה חושב שיש לך עכשיו איזה ראיון גאוני אתה בא מהר למחשב מתיישב מדליק אותו מהר מחפש את הקיצור דרך לפוטושופ נכנס מתחיל ופתאום אתה מגלה שכל זה שטויות שהצבעים בכלל לא מתאימים או משהוא כזה ואז אתה מתעצבן מוחק הכל ומתחיל לעשות מכל מיני שטויות דפוקות בפוטושופ קרה לי דבר כזה אני פשוט עשיתי מכל מיני דברים מטומטמים בפוטושופ ואז החלטתי לבנות עיצוב ניסיתי וזה מה שיצא לי אני מקווה שאני יצליך לסיים את זה(אלויי)
עריכה:סוף סוף העיצוב המאה הראשון שלי לבסוף סיימתי לעצב אותו לגמריי זה נס הנה הוא:
http://img149.imageshack.us/img149/818/untitled1mb8.jpg

Last edited by חיים; 08-10-06 at 22:51..
  Reply With Quote
ישן 09-10-06, 01:25   # 4
Dabel A
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Dabel A לא מחובר  

אחי אחלה רעיון והעיצוב עצמו יכול להיות יפה רקתקטין את הכל בהרבה והוא יהיה יפה
  Reply With Quote
ישן 09-10-06, 01:59   # 5
BHXHUI
Rar.co.il

מיני פרופיל

BHXHUI לא מחובר  

תראה, למרות שאתה רק מתחיל החשיבה הגראפית לא כל כך טובה.
קודם כל הצבעים: מזה הורוד-כחול הזה בכל העיצוב?
תמונות: באמת נראה לך שהתמונה באמצע העיצוב במקום? גם התמונה לא קשורה, גם המיקום שלה גרוע.
הבאר: למה הפונט כזה ענק? באמצע העיצוב אתה צריך לחשוב: האם אני הייתי רוצה להיכנס לאתר כזה? גם התמונה בצד שמאל העליון מגעילה.

תראה, יש דברים שגם מתחילים יודעים לעשות ואתה יכול לראות את זה בפורום:
בבלוק מידע הגדול, למה הפס של הכותרת רחב יותר מהבלוק? אם זה בכוונה אז עוד יותר גרוע. ולמה הפונט יוצא מהשטח שלו?

תראה, יש הרבה מקום לשיפור- יש מתחילים שהתחילו הרבה יותר טוב ממך, אבל תהיה בטוח שיש כאלה שהתחילו יותר גרוע. תנסה לקרוא מדריכים, ללמוד מאנשים ואם אתה כל כך אוהב את התחום לעבור קורס- אתה עוד תשתפר.

בהצלחה.

Reply With Quote
ישן 09-10-06, 08:58   # 6
BrianMay
חבר בקהילה

מיני פרופיל

BrianMay לא מחובר  

הכל גס מדי, תקטין את הכפתורים, ותוריד את התמונה של העצים...
  Reply With Quote
ישן 09-10-06, 09:34   # 7
[Liran]Scan.co.il
חבר חדש

מיני פרופיל

[Liran]Scan.co.il לא מחובר  

תנסה לעשות צבעים יותר נעימים..
ותקטין הכל..
  Reply With Quote
ישן 09-10-06, 10:34   # 8
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל

חיים לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי BHXHUI
תראה, למרות שאתה רק מתחיל החשיבה הגראפית לא כל כך טובה.
קודם כל הצבעים: מזה הורוד-כחול הזה בכל העיצוב?
תמונות: באמת נראה לך שהתמונה באמצע העיצוב במקום? גם התמונה לא קשורה, גם המיקום שלה גרוע.
הבאר: למה הפונט כזה ענק? באמצע העיצוב אתה צריך לחשוב: האם אני הייתי רוצה להיכנס לאתר כזה? גם התמונה בצד שמאל העליון מגעילה.

תראה, יש דברים שגם מתחילים יודעים לעשות ואתה יכול לראות את זה בפורום:
בבלוק מידע הגדול, למה הפס של הכותרת רחב יותר מהבלוק? אם זה בכוונה אז עוד יותר גרוע. ולמה הפונט יוצא מהשטח שלו?

תראה, יש הרבה מקום לשיפור- יש מתחילים שהתחילו הרבה יותר טוב ממך, אבל תהיה בטוח שיש כאלה שהתחילו יותר גרוע. תנסה לקרוא מדריכים, ללמוד מאנשים ואם אתה כל כך אוהב את התחום לעבור קורס- אתה עוד תשתפר.

בהצלחה.
תראה יש לי בעיה אחת מאוד גודלה וזה שאני בכלל רק בן 13 ואני לא יכול ללכת לקורס אני עוד לומד אני רק בכיתה ט(עוד מאט אני בן 14)אני לא יכול לעבור קורסים בגיל שכזה וזאת גם סיבה למה החשיבה היצירתיתי שלי לא כל כך טובה ובגלל זה יצא לי כזה אתר גרוע אבל זה לא אומר שאני יתייעש אני ימשיך לנסות בבית עד שלא יצא לי משהוא טוב אני יראה אתרים ועיצובים אחרים יקח דוגמאות ויבנה משהוא טוב מאוד.תראה אני יודע כמאט את כל הכלים בפוטושופ אבל אין לי מספיק יצירתיות בכדי לדעת איך לשלב אותם ובגלל זה יוצאים לי איזשהוא חירבושים כאלו כמו פה זה ממש שטויות מה שעשיתי אני לא מבין למה אבל למשהוא כשאני עובר מדריכים זה ההכל יוצא לי טוב אבל כשאני מחליט לנסות לבנות משהוא מהראש יותא לי משהוא ממש ממש גרוע אני חושב שאני צריך לעבוד עוד המון מדריכים וטיפים על בנייתי עיצובים
  Reply With Quote
ישן 09-10-06, 10:40   # 9
ibmod
חבר וותיק

מיני פרופיל

ibmod לא מחובר  

וואי אחי כול תגובה שלך זה סיפור
כמה אתה יכול לכתוב בתגובה?
  Reply With Quote
ישן 09-10-06, 11:14   # 10
חיים
חבר וותיק

חיים's Avatar

מיני פרופיל

חיים לא מחובר  

אין מה לעשות אני מאוד אוהב לדבר ולכתוב זה ככה זה אני אוהב לעזור ובגלל זה אני כותב המון על כל דבר אני ממש מפרט עד הטיפה האחרונה ככה זה תאמין לי זה לא מפריע לי בכלל אולי את ה מתעצל לקרוא או משהוא כזה אבל אני לא חושב שזה לא טוב לכתוב המון זה דווקה מאוד טוב ככה אני מפרט לך יותר טוב מה לא?
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום