הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > עיצוב וגראפיקה

|!|

סגור את ההודעה

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 24-03-07, 12:48   # 11
DeanT
חבר על

DeanT's Avatar

מיני פרופיל

DeanT לא מחובר  

מבולגן לחלוטין,
אבל נחמד.
בהצלחה עם המכירה..

ישן 24-03-07, 13:25   # 12
Flash@Man
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Flash@Man לא מחובר  

אז כמה דברים
א. זה חיים כן
ב.אולי אתם אומרים שזה מבולגן אבל מי ממכם מסתכל על האתר בתור גולש שנכנס ולא בתור מעצב? יש לי שנים של ניסיון עם אתרי רדיו ואני יודע איך אתר רדיו צריך להיראות כשהמאזין נכנס עובדה עד עכשיו הייתה לנו הצלחה עם האתרים המבנה של האתר זה הבסיס לכל אתר רדיו ואפילו אתר רדיו מתקדם.
לגביך דימה העיצוב של אלמוג נשמר למקרה שרדיו אין יחזור ולגבי הדיבורים שלך על הנהלה כושלת רואים שעדיין נשארת אותו ילד קטן שלא התבגר עם הקול של הכוסית בת ה-12 הנהלה כושלת? רדיו אין הגיע לרמה שכל התחנות האינטרנטיות היו רוצות להגיע אישור מאקום צוות שדרנים מקצועי הגענו למסיבות רשת לאתר תפוז לאתר ואללה אירגנו מסיבה במועדון בצפון ועוד הרבה אירועים שאני לא זוכר כרגע.
תראו עוד לי עוד רדיו אינטרנטי שהגיע לרמה כזו.

ישן 24-03-07, 13:49   # 13
tsART
חבר וותיק

מיני פרופיל

tsART לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Flash@Man צפה בהודעה
אז כמה דברים
א. זה חיים כן
ב.אולי אתם אומרים שזה מבולגן אבל מי ממכם מסתכל על האתר בתור גולש שנכנס ולא בתור מעצב? יש לי שנים של ניסיון עם אתרי רדיו ואני יודע איך אתר רדיו צריך להיראות כשהמאזין נכנס עובדה עד עכשיו הייתה לנו הצלחה עם האתרים המבנה של האתר זה הבסיס לכל אתר רדיו ואפילו אתר רדיו מתקדם.
לגביך דימה העיצוב של אלמוג נשמר למקרה שרדיו אין יחזור ולגבי הדיבורים שלך על הנהלה כושלת רואים שעדיין נשארת אותו ילד קטן שלא התבגר עם הקול של הכוסית בת ה-12 הנהלה כושלת? רדיו אין הגיע לרמה שכל התחנות האינטרנטיות היו רוצות להגיע אישור מאקום צוות שדרנים מקצועי הגענו למסיבות רשת לאתר תפוז לאתר ואללה אירגנו מסיבה במועדון בצפון ועוד הרבה אירועים שאני לא זוכר כרגע.
לא צריך להתעצבן ולהעליב..
אולי הייתם גדולים (אני לא יודע , לא זוכר את האתר שלכם או שבכלל לא הכרתי ) אז למה הכל נפל ?
מלבד זאת העיצוב נחמד המבנה אחלה והכל , אם כי לא מתאים למה שהולך היום ברשת..
בכל מקרה , אל תקח קשה את מה שאומרים .. בהצלחה !

ישן 24-03-07, 13:51   # 14
Bulldok
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Bulldok לא מחובר  

ציטוט:
אז כמה דברים
א. זה חיים כן
אני זוכר באמת שהעיצוב היה אחרי תכנות, שכל הפינות באתר עבדו, זה באמת היה אחלה של עיצוב מה עם רדיו אין לא חוזרים?

ישן 24-03-07, 14:16   # 15
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
אז כמה דברים
א. זה חיים כן
אתה טועה ידידי.
אז חיים, אתה רק מוכיח לי שהנהלת הרדיו שלך הייתה כושלת, איך?
אתה אומר שהגעתם לגבהים, זה אומר שהיו לכם את כל הכלים להצליח ולטפס לפסגה, ולבסוף לא הצלחתם, ואני שואל את עצמי איך? איך בנאדם יכול להרוס אימפריה?

למקרה שרדיו אין יפתח? חיים אני כבר אומר לך שהוא לא ייפתח, במיוחד אם אתה תנהל אותו.
כמה אנשים שהיו במפגש של הרדיו, סיפרו לי איזה מן בנאדם הם פגשו והם רק הוכיחו את טענתי שאתה דו פרצופי, פוזאיסט ושכבוד לזולת זה הדבר האחרון שאתה חושב עליו.

אמנם פה בפורום אני קצת נוקשה כי זה התפקיד שלי, אבל אתה יכול לשאול כל מי שמכיר אותי באופן אישי והוא יגיד לך איך אני בחיים האמיתיים.

ישן 24-03-07, 15:10   # 16
matan_yaacov
חבר חדש

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל matan_yaacov

matan_yaacov לא מחובר  

יפה מאוד

ישן 24-03-07, 16:37   # 17
amirs_5
הוסטסניון

amirs_5's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל amirs_5 Send a message via Skype™ to amirs_5

amirs_5 לא מחובר  

פצצה..

ישן 24-03-07, 18:47   # 18
Flash@Man
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Flash@Man לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Dima צפה בהודעה
אתה טועה ידידי.
אז חיים, אתה רק מוכיח לי שהנהלת הרדיו שלך הייתה כושלת, איך?
אתה אומר שהגעתם לגבהים, זה אומר שהיו לכם את כל הכלים להצליח ולטפס לפסגה, ולבסוף לא הצלחתם, ואני שואל את עצמי איך? איך בנאדם יכול להרוס אימפריה?

למקרה שרדיו אין יפתח? חיים אני כבר אומר לך שהוא לא ייפתח, במיוחד אם אתה תנהל אותו.
כמה אנשים שהיו במפגש של הרדיו, סיפרו לי איזה מן בנאדם הם פגשו והם רק הוכיחו את טענתי שאתה דו פרצופי, פוזאיסט ושכבוד לזולת זה הדבר האחרון שאתה חושב עליו.

אמנם פה בפורום אני קצת נוקשה כי זה התפקיד שלי, אבל אתה יכול לשאול כל מי שמכיר אותי באופן אישי והוא יגיד לך איך אני בחיים האמיתיים.
ואתה רק מוכיח לי שעדיין לא התבגרת..
רדיואים קמים ונופלים היום הסיבה העיקרית שרדיו אין נסגר היא מחוסר זמן של המנהלים להמשיך ולהחזיק את הרדיו וזה דורש זמן.
בנוסף חלק נכבד מהשדרנים המובילים שלנו התגייסו לצבא מה שגם השפיע על תפקוד לוח השידורים ועל הרדיו עצמו.
אנשים יכולים להגיד עלי מה שהם רוצים אני יודע מה אני ומי אני ופוזהיסט זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עלי.
אז דימה לא התקבלת לרדיו בתור שדרן וחוץ ממפרסם לא יכולנו למצוא לך תפקיד אחר זו סיבה שאתה עכשיו משפיל את עצמך בדיבורי שפל והתבטאויות?
מי אתה שתקבע אם רדיו אין יפתח או לא? אתה בחיים לא היית במסגרת הניהולית אתה לא יודע איך הדברים בכלל מתנהלים ומי מנהל אותם בכל הנוגע לרדיו אתה 0 מוחלט וממש אין לך זכות לבוא ולהגיד מה היה רדיו אין ומה הוא יהיה.

ישן 24-03-07, 19:28   # 19
Dima
אקס מנהל

מיני פרופיל

Dima לא מחובר  

ציטוט:
ואתה רק מוכיח לי שעדיין לא התבגרת..
רדיואים קמים ונופלים היום הסיבה העיקרית שרדיו אין נסגר היא מחוסר זמן של המנהלים להמשיך ולהחזיק את הרדיו וזה דורש זמן.
בנוסף חלק נכבד מהשדרנים המובילים שלנו התגייסו לצבא מה שגם השפיע על תפקוד לוח השידורים ועל הרדיו עצמו.
אנשים יכולים להגיד עלי מה שהם רוצים אני יודע מה אני ומי אני ופוזהיסט זה הדבר האחרון שאפשר להגיד עלי.
אז דימה לא התקבלת לרדיו בתור שדרן וחוץ ממפרסם לא יכולנו למצוא לך תפקיד אחר זו סיבה שאתה עכשיו משפיל את עצמך בדיבורי שפל והתבטאויות?
מי אתה שתקבע אם רדיו אין יפתח או לא? אתה בחיים לא היית במסגרת הניהולית אתה לא יודע איך הדברים בכלל מתנהלים ומי מנהל אותם בכל הנוגע לרדיו אתה 0 מוחלט וממש אין לך זכות לבוא ולהגיד מה היה רדיו אין ומה הוא יהיה.

לא התקבלתי? אני בכלל ניסיתי להתקבל איי פעם? שלחתי פיילוט? אני לא זוכר דבר כזה בכלל.
משפיל את עצמי? היחיד שמשפיל את עצמו זה אתה, אמנם לא הייתי בסגל הניהול, אבל התפקיד שעשיתי הספיק לי כדי לדעת על המערכת הניהול הפגומה שהייתה לכם. אין לי זכות דיבור? הרדיו שלך לא קיים ואתה לא מנהל אותו יותר אז יש לי את הזכות המלאה לומר את דעתי, יש לך בעיה עם זה? תתמודד.

אגב עוד משהו, אתה בנאדם שלא יודע לקבל ביקורת, מי שמביא עליך ביקורת אתה ישר מתנפל עליו כמו אריה על טרף.
מנהל שלא יודע לקבל ביקורת לא יכול לנהל שום דבר בצורה תקינה (וזה כולל גם רדיו).

ישן 24-03-07, 19:46   # 20
Flash@Man
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Flash@Man לא מחובר  

בסדר ילד קטן מה שתגיד אתה לא שווה את היחס שלי ואתה גם לא תקבל אותו.
תמשיך בעיסוקיך ואל תגיב יותר באשכול אחרת זה יפתר בצורה אחרת שלא קשורה למחשב.

סגור את ההודעה

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום