הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 07-02-08, 15:21   # 11
KilleR
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

KilleR לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי SlideR צפה בהודעה
שטויות. " הישרדות " ?
אם ככה אתם קוראים לזה.
שטויות , שחטו שם תרנגולת , זה הכי ואו שראיתי , ואני בתור ילד בן 14 יכול לעשות את זה אם תביא לי כזו סכין ענקית.
שטויות , הביאו חבורה של כוסיות , תרנגולות וטובות מההפקה וקראו לזה הישרדות.
על מי הם עובדים. אני כאחד שלא ראה את הישרדות האמריקאי חשבתי ממש חיים בטבע בלי שום ציוד , ובלי האורז והתרנגולת , ופתאום אני מגלה שאפילו מיטות קיבלו כפרס!
באמריקאי הכי קרוב שהגיעו וזה היה כבר בסוף שמי שזוכה בתחרות יכול ללכת למסעדה עם הקבוצה שלו... אבל המתנות הרגילות היו שם מקסימום אורז(וגם לא הרבה) ויין(גם בסוף).
  Reply With Quote
ישן 07-02-08, 17:09   # 12
SlideR
חבר מתקדם

מיני פרופיל

SlideR לא מחובר  

באמת האמריקאי נשמע יותר נורמלי. אתמול הביאו להם פאקינג בופה ענקי! מה זה?!
בית מלון!
  Reply With Quote
ישן 07-02-08, 17:19   # 13
TVDesign
מתאורר / יצא בחוץ

מיני פרופיל

TVDesign לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי satan צפה בהודעה
יש גם הישרדות קרוב לבית...
http://survivor.nana10.co.il/Article...peID=1&sid=177
תעבירו לדקה ה11:17 ממש לקראת סוף הסרטון תסתכל בצד ימין למעלה.

לא רק שהם מפעילים מניפולציה תוך כדי המשחק כדי להשאיר ולהעיף שחקנים כאלו ואחרים, בוחרים רק דוגמנים ודוגמניות, שומרים על האסטטיקה של הבנות תוך כדי משחק (ראיתם בחורה אחרי 24 ימים שלא מורידה שערות ברגליים?)...

אני אעלה תמונה אם הם יורידו תסרטון תצלמו גם אתם אם בא לכם את הדקה הזו.

אם מישהו יודע איך להוריד את הסרטון למחשב אז.. זה יהיה רעיון טוב
אתה יודע מה זה לייזר? זה דווקא הקטע שכן יכול להיות השערות!,
יש מלא סיבות למה זה לא אמיתי זה אחד המפגרות!
  Reply With Quote
ישן 07-02-08, 17:47   # 14
satan
חבר וותיק

מיני פרופיל

satan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mayden צפה בהודעה
יש הסבר לזה:
אם עקבת גם אחרי הישרדות אמריקה היית רואה שזה גם שם היה וזה מסיבה מאוד פשוטה. באיים האלה שהם מתגוררים (הקריבים) יש תושבים מקומים וזה הבתים שלהם. חוץ מזה, בזמן גשם טרופי מה אתה חושב עושים עם הציוד היקר? אז מאחסנים אותו בבתים שם. כל ההפקה וכו' הם באי ליד.

ובקשר לדוגמניות ודוגמנים,
זה ברור שהם לוקחים רק את האנשים ה"יפים" והדוגמנים, הרי הם צריכים רייטינג גבוה לא? וגם הם בעצמם אמרו שהם פנו לסוכנות דוגמנות ולקחו משם את ויקה, מרינה ועוד כמה שאני לא זוכר. דן בא דרך אבא שלו (מנו ספנות) וכל השאר הם חברים\קרובים של ההפקה.

ועכשיו בקשר לגילוח,
מישהו מההפקה הדליף לאינטרנט שהם נתנו לבנות\בנים דברים "בסיסיים" שכוללים: משחת שיניים, נייר תועלת, כלי גילוח והכל.. וכאן הם עשו טעות. בושה וחרפה להפקה.

אגב, זה נראה שההפקה של הישרדות לא ראתה מעולם פרק של הישרדות.. חבורה של טיפשים שלא מבינים את המשחק. אי המתים? מלא זיבולי שכל? אתגר חסינות אישית כשיש שבטים? אוו JESUS..
מי שינצח את המשחק הוא לא השורד הטוב ביותר, הוא הזה שקיבל הכי הרבה הטבות מההפקה.

אתגר הכוח הכפול ראית? עוד המצאה שלהם שבו המנצח באתגר כוח הכפול מקבל 2 קולות - הבעיה היחידה שאין לו מה לעשות עם הקול השני כי הוא לא יכול להצביע 2 קולות נגד אותו אדם
ככה קרה לדן פעמים כשהוא זכה באתגר הכוח הכפול.

מישהו הזכיר אחסון ציוד, איזה ציוד נייד בדיוק צריך לקחת לאי טרופי? אם המצלמה שלהם לא מחזיקה מעמד במזג האוויר הטרופי אז איך הם יצלמו את הקטעים של המזג האוויר הקשה?

TVD תציג פה סיבות אם אתה רוצה.

Last edited by satan; 07-02-08 at 17:50..
  Reply With Quote
ישן 07-02-08, 18:04   # 15
רותם
חבר וותיק

מיני פרופיל

רותם לא מחובר  

בניגוד אליכם..
אני חושב שזה אחת הסדרות היותר מרתקות שהיו בטלוויזיה פה בישראל! ואני מדגיש בישראל!
אני אישית נהנה לראות את הסדרה אשר סוחפת אחריה עוד הרבה אנשים..
בקיצור על תחפשו דברים רעים בתכונית תנסו להנות מימנה..
המשך יום נעים .
ישן 07-02-08, 18:18   # 16
mayden
Авторитет

מיני פרופיל

mayden לא מחובר  

אוו חיפשתי את התגובה הזאת והנה מצאתי:

אני מבין את הצורך הישראלי האובססיבי להיות הכי גדולים (יותר מתמודדים, יותר ימים על האי) והכי מקוריים (אי המתים, אתגר הכוח הכפול), אבל הרעיון הבסיסי שעומד מאחורי המשחק ומה שהופך אותו למעניין, הוא הקטע החברתי.

נכון, לא קל להיות רעבים, לישון על הרצפה, להיעקץ על ידי יתושים ולהירטב בגשם אבל כולנו עברנו את זה בתנועות הנוער, בטירונות, בקורסים שונים בצבא או בטרקים סביב העולם.
מה שצריך כדי להגיע לשלבים הגבוהים ולנצח, זה הרבה מעבר לחוסן פיזי.
צריך אסטרטגיה, צריך להיות מניפולטיבי, צריך לדעת לסחוף אחריך חברים כשאתה יודע שבסוף תבגוד בהם, כי רק אחד מנצח.
כל האלמנטים האלה מנוטרלים באי המתים.

נכון, צריך לשרוד שם פיזית וצריך, אחת לשלושה ימים, לנצח בדו קרב עם המודח התורן, אבל בשורה התחתונה, סוציופטים כמו יואב יכולים להתפנן שם בסבבה ולהגיע לשלבים הסופיים (לא ברור מתי בדיוק יחזירו את האחרון מאי המתים), כאשר מבחינת כישורי המשחק החברתיים שלו, הוא לא הצליח לשרוד שבוע אחד בקבוצה.
או אם ניקח את מיה כדוגמא, היא הודחה כי השבט הרגיש שהיא מעכבת אותו במשימות הפיזיות ומהווה נטל.
על אי המתים היא הסתדרה טוב מאד, הדליקה אש הרבה לפני השבט שזרק אותה ונראה שלא רע לה שם, חוץ מהבדידות.
היא יכולה להגיע רחוק במשחק מבלי הצורך להתמודד בכל האתגרים הפיזיים שיעברו חבריה לשבט, בלי מפחי הנפש של ההפסדים, בלי עוד מועצות שבט ותככים.
אמריקה, ורסנו.

בקיצור, לדעתי הרעיון של אי המתים הוא גרוע ונוגד את מהות המשחק, היה עדיף בלעדיו.
ההשערה שלי היא שההפקה רצתה להוציא את המקסימום מהכסף שהשקיעה בכל מתמודד (מיונים, הטסה לאתר הצילום וכולי) ולכן לא ממהרים לשלוח אותם הביתה.

זה נכתב ע"י איזה אחד בפורום אחר, התגובה הזאת נכתבה בפרק השני-שלישי של הישרדות. עד עכשיו? הוא צודק בכל מילה. זה נהיה בדיחה.

ציטוט:
" זוכרים בשביל ללמוד, יודעים בשביל ללמד, מבינים בשביל לתכנת.."
  Reply With Quote
ישן 07-02-08, 18:55   # 17
SIGHT
חבר על

מיני פרופיל

SIGHT לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי mayden צפה בהודעה
יש הסבר לזה:
אם עקבת גם אחרי הישרדות אמריקה היית רואה שזה גם שם היה וזה מסיבה מאוד פשוטה. באיים האלה שהם מתגוררים (הקריבים) יש תושבים מקומים וזה הבתים שלהם. חוץ מזה, בזמן גשם טרופי מה אתה חושב עושים עם הציוד היקר? אז מאחסנים אותו בבתים שם. כל ההפקה וכו' הם באי ליד.

ובקשר לדוגמניות ודוגמנים,
זה ברור שהם לוקחים רק את האנשים ה"יפים" והדוגמנים, הרי הם צריכים רייטינג גבוה לא? וגם הם בעצמם אמרו שהם פנו לסוכנות דוגמנות ולקחו משם את ויקה, מרינה ועוד כמה שאני לא זוכר. דן בא דרך אבא שלו (מנו ספנות) וכל השאר הם חברים\קרובים של ההפקה.

ועכשיו בקשר לגילוח,
מישהו מההפקה הדליף לאינטרנט שהם נתנו לבנות\בנים דברים "בסיסיים" שכוללים: משחת שיניים, נייר תועלת, כלי גילוח והכל.. וכאן הם עשו טעות. בושה וחרפה להפקה.

אגב, זה נראה שההפקה של הישרדות לא ראתה מעולם פרק של הישרדות.. חבורה של טיפשים שלא מבינים את המשחק. אי המתים? מלא זיבולי שכל? אתגר חסינות אישית כשיש שבטים? אוו JESUS..
מי שינצח את המשחק הוא לא השורד הטוב ביותר, הוא הזה שקיבל הכי הרבה הטבות מההפקה.
הישראלים פשוט לא יודעים לשמור על הקווי דמיון החשובים באמת.
מסכים לכל מילה, ואפילו שאני מעדיף להתעלם מההדלפות כי זה תמיד חבר של חבר של סיפר לי אבל זה לא נשמע מופרך ביכלל...
ישן 07-02-08, 18:58   # 18
Shiran
חבר בקהילה

Shiran's Avatar

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל Shiran

Shiran לא מחובר  

Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום