הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > מסחר > בקשות אחסון (הכל כלול)

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 10-02-09, 01:49   # 1
שרה63
חבר חדש
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

שרה63 לא מחובר  

מקום אחסון ל-asp.net 3.5

שלום לכם.

לאחרונה התחלתי לעסוק בבנית אתרים בטכנולוגית asp.net 3.5 עם mvc.

נכון להיום יש לי לקוח אחד, וביחד התאכזבנו מספק מקום האחסון הנוכחי (וכמובן לא אציין כאן מיהו). כרגע אני מחפשת עבורו ועבור עצמי, וגם עבור לקוחות עתידיים שיהיו לי, שרת אחסון מתאים, אצל חברה אמינה, טובה ובעלת שירות לקוחות טוב.

לגבי הלקוח. לספק המאכזב הוא שילם 300 ש"ח לשנה, תמורת 50 מגה + דומיין בינלאומי. הדומיין עובר איתו, ואני מחפשת עבורו מקום אחסון בלבד, כש החבילה הכוללת לא תעלה לא יותר (בהנחה שנצליח לעצור את התשלומים לספק הנוכחי).

לגבי עצמי. אני מאוד קצרה בתקציב, לכן אני מחפשת ספק שאמנם ירצה תשלום (לא גבוה מידי) אבל לפני התשלום יקנה לי תקופת ניסיון של כ-3 חודשים.
  Reply With Quote
ישן 10-02-09, 09:59   # 2
SITEAM
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

SITEAM's Avatar

מיני פרופיל

SITEAM לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי שרה63 צפה בהודעה
שלום לכם.

לאחרונה התחלתי לעסוק בבנית אתרים בטכנולוגית asp.net 3.5 עם mvc.

נכון להיום יש לי לקוח אחד, וביחד התאכזבנו מספק מקום האחסון הנוכחי (וכמובן לא אציין כאן מיהו). כרגע אני מחפשת עבורו ועבור עצמי, וגם עבור לקוחות עתידיים שיהיו לי, שרת אחסון מתאים, אצל חברה אמינה, טובה ובעלת שירות לקוחות טוב.

לגבי הלקוח. לספק המאכזב הוא שילם 300 ש"ח לשנה, תמורת 50 מגה + דומיין בינלאומי. הדומיין עובר איתו, ואני מחפשת עבורו מקום אחסון בלבד, כש החבילה הכוללת לא תעלה לא יותר (בהנחה שנצליח לעצור את התשלומים לספק הנוכחי).

לגבי עצמי. אני מאוד קצרה בתקציב, לכן אני מחפשת ספק שאמנם ירצה תשלום (לא גבוה מידי) אבל לפני התשלום יקנה לי תקופת ניסיון של כ-3 חודשים.
בוקר טוב,

חברת סייטים פתרונות טכנולוגיים בע"מ מספקת שירותי איחסון על שרתי WINDOWS.
על השרתים מותקנת הרחבה של ASP.NET 3.5 אך מכיוון שלא הספקנו לבדוק אותה, נשמח לתת לך איחסון לתקופת ניסיון של 10-14 ימים ובמידה ותהיי מרוצה לגבות תשלום.

למיטב הבנתי, החבילה המתאימה ללקוח שלך הינה חבילת איחסון MINI שלנו, שעלותה הרגילה היא 340 ש"ח לשנה כולל מע"מ, אך מכיוון שבימים אלה אנו בעיצומו של מבצע (מצליח ביותר, אם יורשה לי להעיד), על מחיר זה תקבלי הנחה של 25%, כך שמחיר האיחסון הסופי לשנה זו יהיה 255 ש"ח כולל מע"מ בלבד.

לצערי, לא נוכל לתת תקופת ניסיון של יותר מ-14 ימים.

במידה ומפרט החבילה מתאים לך, נשמח אם תיצרי איתנו קשר, או תבצעי הזמנה מקוונת באתר.

המשך יום שבתון שמח
  Reply With Quote
ישן 10-02-09, 14:55   # 3
שרה63
חבר חדש

מיני פרופיל

שרה63 לא מחובר  

אשמח לעוד הצעות, רצוי עם תקופת ניסיון משמעותית ולאחר מכן הסכמה שטובה לשני הצדדים
  Reply With Quote
ישן 10-02-09, 16:06   # 4
onemancrew
חסום

מיני פרופיל

onemancrew לא מחובר  

שלום

תקופת נסיון אינה אפשרית מעל ל 30 יום. לגבי תקופת נסיון של 3 חודשים , לא אפשרי אצלנו

יש לנו 10 חבילות אחסון שונות על גבי שרת שיתופי מסוג Windows Server יחד עם IIS והם זמינות בלינק הבא:

http://www.wserv.co.il/he/content.php?id=4

המחירים הם כפי שרשום באתר האינטרנט ווינר סרב

אין לנו מחירים מיוחדים ולא חבילות מותאמות אישית , התשלום הינו באמצעות כרטיס אשראי בלבד ודרך אתר האינטרנט ווינר סרב בלבד.

יצירת קשר מתבצעת דרך טופס יצירת קשר
  Reply With Quote
ישן 10-02-09, 17:19   # 5
SITEAM
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

SITEAM's Avatar

מיני פרופיל

SITEAM לא מחובר  

ציטוט:
אשמח לעוד הצעות, רצוי עם תקופת ניסיון משמעותית ולאחר מכן הסכמה שטובה לשני הצדדים
במידה וזה הדבר היחיד שמונע ממך לבצע אצלנו את ההזמנה, נוכל לפנים משורת הדין לתת לך תקופת ניסיון של עד 30 ימים לחשבון אחד, בהזמנת איחסון לתקופה של שנה בלבד.
במידה ותחליטי להמשיך לאחסן אצלנו, תקופת הניסיון תיחשב כחלק מתקופת האיחסון.
  Reply With Quote
ישן 10-02-09, 20:32   # 6
שרה63
חבר חדש

מיני פרופיל

שרה63 לא מחובר  

חברים, היות שאני מחפשת גם בדרכים אחרות, כבר קבלתי מספר פניות אטרקטיבות, שכוללות 3 חודשי ניסיון ואח"כ מחירים נוחים (זולים אך לא מידי). אבל בגלל שאני רוצה להיות זהירה, אשמח לכמה שיותר הצעות ולהחליט מביניהן.
אז אם יש מישהו שחושב שיכול להיות מספיק אטרקטיבי עבורי, ואולי להציע לי הצעות נוספות (בתשלום אבל במחירים מושכים) שגם יעזרו לי למשוך לקוחות (שאת אתריהם אאחסן אצלו) אשמח לשמוע.

תודה
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 00:03   # 7
דניאל
מנהל ראשי

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות MSN אל דניאל

דניאל לא מחובר  

היי שרה,

כבר התכתבנו במייל,
עצה חמה- כל חברה שמכבדת את עצמה (ואני מתאר לעצמי שאת מחפשת חברה לטווח ארוך) לא תציע לך תקופת נסיון כה ארוכה,

כי בעצם.. נסיון של מה מדובר?
יציבות? גם 3 חודשים לא יגידו לך כלום.. אם הנפילות יתחילו לאחר מכן?
תמיכה? בהחלט לא צריך 3 חודשים על מנת לקבוע איכות של תמיכה

חיפוש בגוגל לשם חברה ייתן לך תמונה מאוזנת לגבי דעה חיובית \ שלילית לגבי החברה.. גם לאורך זמן.

את דורשת מהחברות לנהוג "ברצינות", אני חושב שזה לא בושה לדרוש גם מהלקוח לנהוג כך.

sPD Hosting בע"מ | אחסון אתרים | בלוג אחסון אתרים
טלפון להזמנות: 1-599-559977
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 00:26   # 8
onemancrew
חסום

מיני פרופיל

onemancrew לא מחובר  

ציטוט:
אבל בגלל שאני רוצה להיות זהירה, אשמח לכמה שיותר הצעות ולהחליט מביניהן. אז אם יש מישהו שחושב שיכול להיות מספיק אטרקטיבי עבורי, ואולי להציע לי הצעות נוספות (בתשלום אבל במחירים מושכים) שגם יעזרו לי למשוך לקוחות (שאת אתריהם אאחסן אצלו) אשמח לשמוע.תודה
צר לי לאכזב אותך , אבל המחירים בשוק האחסון בישראל הם בשפל המדרגה יחד עם כמות לקוחות כל כך קטנה ומאותה עוגה אוכלים כל כך הרבה חברות אחסון ישראליות שלא מדובר פה על עסקה של כמה עשרות אלפי דולרים. חברת אחסון ישראלית ויכולה להיות "חברה" (המרכעות הם בכוונת תחילה) שתספק לך תקופת נסיון של שלושה חודשים ללא תשלום כנראה מצבה רע מאוד שצריך לחשוב פעמיים אם לקבל ממנה שירות. מבחינה עסקית מדובר פה על פשיטת רגל עתידית.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 01:56   # 9
שרה63
חבר חדש

מיני פרופיל

שרה63 לא מחובר  

ואני מאמינה שדווקא חברה שמכבדת את עצמה לא תחשוש לתת סיכוי גם למתקשים. בעיקר במצבנו היום, שאנשים לא יכולים להרשות לעצמם הוצאות לפני שהם בודקים היטב את הסחורה. אני מאמינה שחברה שתסכים למה שאני מבקשת, וביחוד אם תנהג כך לא רק כלפי היחידה, סיכוייה להצליח ולשרוד עולים על של חברה אחרת. כי נאמר שיפנו לחברה כזאת אפילו עוד שניים או שלושה עם בקשה כזאת, והחברה תסכים לזה. מה יקרה (כמובן יתכנו גם מצבי ביניים, אבל אביא את הקצוות בלבד)?

במקרה הגרוע, אני או הלקוח שכמוני לא נצליח ונפרד מהחברה לאחר 3 חודשים. כמה הפסידה החברה על לקוח כזה? אפשרות של רווח על 3 חודשי אחסון, אם היה מגיע לקוח אחר ומוכן לשלם. כלומר בין 100 ל-200 ש"ח. האמנם המקום שינתן לי הוא שימנע ממנה לקבל לקוח אחר באותו הזמן? אם זה המצב אז החברה במצב גרוע. חברה שמנוהלת כראוי לא תרגיש בסכום הזה. אבל זה למקרה שלא אצליח ונפרד לאחר שלושה חודשים. אבל מה יקרה אם כן אצליח? אפילו אצליח בקטן, אבל עדיין אצליח. זה אומר שעל כל שקל שהחברה "מפסידה" עלי באותם שלושה חודשים, היא מרוויחה סכום אחר. הרי רק אם יהיה לי מקום לאחסן את האתר שלי יהיה לי מה להציג ללקוחות פוטנציאלים, ורק מי שיש לו לקוחות חברות האחסון מרוויחות ממנו. אז חברה שמכבדת את עצמה יודעת שתחילת הדרך היא קשה, ושבועיים עד חודש לא רק שלא תאפשר לי ללמוד אותם כראוי, אלא גם להם לא תאפשר להכיר אותי. נאמר שבתחילת הדרך אצליח להביא רק לקוח או שניים וגם הם קטנים (ענין של מזל), הרי כל לקוח שנוסף לתיק העבודות מגביר את הסיכויים ללקוחות נוספים וכבדים יותר. אז מי שלא יתן סיכוי של ממש לשכמותי, סיכוייו להפסדים גדולים הרבה יותר. אני לא יכולה להבטיח שאני כזאת, אבל תחשבו על אדם מאוד מאוד מוכשר, שאין לו תקציבים לפרסם את עצמו, מי יכיר את כשרונותיו בראשית דרכו? אז בלי שיתנו לו סיכוי לא יצמח, אבל אם יקבל תקופה סבירה של סיכויים, עם הזמן יותר אנשים ישמעו עליו ויגיעו אליו מלקוחות רציניים. מי ממלבדו ירוויח מזה? קודם כל מי שנתן לו צ'אנס.

אז מי שרציני יציע הצעה רצינית, ולא בדיחה של שבועיים או חודש, יעשה את זה לא רק למעני, אלא בעיקר בשביל שאם אצליח יהיו גם לו עוד לקוחות.

הטעות שלי עם הספק הנוכחי היא שבגלל שכבר היה לי לקוח נלחצתי להשיג מהר מקום אחסון, ולא עשיתי סקר שוק מספק. עכשיו אני כן עושה זאת והחלטתי לנסות להשיג לקוחות נוספים רק כשיהיה לי כבר מקום אחסון שאני סומכת עליו ולא להיפך. אז מי שרציני יציע הצעה רצינית. מי שלא רוצה לתת סיכוי, ומוותר ככה בקלות, שיהיה לו בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 02:56   # 10
שרה63
חבר חדש

מיני פרופיל

שרה63 לא מחובר  

עוד משהו באותו ענין. לשם דוגמא, יש איזה שהוא שירות שעלותו לנותן השירות היא נאמר 2 ש"ח ליחידה. נותן השירות הוא איכותי. בשוק מסתובבים נותני שירות נוספים באותו תחום, והמחירים שהם מצעים הם בין 20 ל-50 ש"ח ליחידה. כל אחד מנותני השירות רוצה גם להרוויח, חלקם ותיקים חלקם חדשים בשוק. אותו אדם רק נכנס לשוק, אבל הוא עצמו יודע שהוא מאוד איכותי (ובדיעבד יתברר שגם צדק). יפנה אליו לקוח והוא יציע לו מחיר של 5 ש"ח ליחידה (עדיין משאיר לו רווח אבל הרבה פחות ממה שמבקשים כל האחרים). ככה יפנו אליו כמה, ואח"כ ישמעו חוות דעת של אחרים שיאמרו להם: "אם הוא מציע כל כך בזול סימן שהוא גרוע". הרוב ישמעו ל"עצות" ובודדים יבחרו בו. בסופו של דבר כל מי שיפנו אליו יקבלו מוצר איכותי, גם חלק מהאחרים יקבלו מוצר איכותי אבל ישלמו הרבה יותר, ואחרים גם ישלמו יותר וגם יקבלו מוצר גרוע. חלק מאלה שלא ירצו בשירותיו זה יהיה בגלל המחיר "הזול מידי" ואחרים בגלל ש"הוא חדש בשוק".

אז אני לא אומרת שכל מי שמציע משהו מפתה הוא טוב, אבל פעמים רבות מי שיציע דבר כזה זה יהיה או בגלל שהוא פשוט מסתפק ברווחים קטנים יותר או שהוא חדש, וזו דרכו לרכוש לקוחות. אז האם לכל מי שחדש ו/או זול אין זכות קיום? אולי מי שמציע לי הוא יחסית חדש, ועדיין לא אוכל למצוא עליו ביקורות מספיקות (לא חיוביות ולא שליליות), ואולי הוא בא לקראתי מסיבות אחרות. נכון ... יש בזה סיכון, וגם אם מישהו יתן לי שנה או שנתיים ניסיון עדיין יש סיכון (גם עבורי), אבל 3 חודשים הם זמן סביר להכרות הדדית ולניסיונות שלי לרכוש לקוחות.

אגב, מחיפושים באינטרנט הספק הנוכחי שלי הוא ותיק ויש לו מוניטין, ואני רואה שיש לו לקוחות בעלי שם. זה עדיין לא מונע ממנו לתת לי שירות גרוע מהיום הראשון, ולו דווקא שילמתי (אמנם מחיר מוזל, אבל שילמתי). אז מה? מי שרציני יתן תקופת ניסיון הגיונית ושני הצדדים יכולים להרוויח מזה.

ושלא תחשבו שהדוגמא שהבאתי בראשית הודעתי זו הם דמיוניים, נתקלתי לאחרונה בהרבה כאלה שעל אותו מוצר אחד מציע 6 או 7 ש"ח, אחרת 30 ש"ח, ואחרים אפילו קרוב ל-200 ש"ח, וזה מוצר שכל עלותו לא יותר מ-5 ש"ח.

Last edited by שרה63; 11-02-09 at 03:01..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום