הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-02-09, 10:57   # 1
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

אני יודע שזה ישמע קצת הזוי/לא רלוונטי אבל בכל מקרה

בהמשך לפוסטים קודמים (אני מקווה שזה מותר להציג קישור לבלוג)

http://www.vadimg.co.il/2009/02/11/%...-%D7%9E%D7%94/

אשמח לדעת מה אתם חושבים לגבי מערכת ניהול תוכן טובה. מה אתם חושבים שמערכת צריכה להכיל כדי להיות כמה שיותר קרובה לרשת חברתית או לפחות להיות מערכת שהיא בעצם יכולה לשמש בתור רשת חברתית. (אני לא מדבר על כתיבת מערכת כמו פייסבוק או מייספייס, אלה על מערכת ניהול תוכן שתכיל X, Y,Z ותוכל להשתלב עם מערכות אחרות כמו פייסבוק, טוויטר, OPENID, אפשרות להתחברות לפורומים מסויימים וכדומה). אשמח לדעות אישיות שלכם אני בטוח שיש כאן משתמשים שבנו/השתמשו במערכת כזאת או אחרת, כל תגובה מתקבלת בברכה.

שוב מקווה שהקישור לא עובר על איזה חוק זה רק על מנת לתת הסבר קצר על מה מדובר.

ואדים.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 12:12   # 2
FuZuL
חבר מתקדם

מיני פרופיל

FuZuL לא מחובר  

אפשרויות פירסום פוסט בכמה רשתות חברתיות בו זמנית יכול להיות נחמד, אבל לא יותר מידי.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 12:18   # 3
Elad-A
הוסטסניון

מיני פרופיל

Elad-A לא מחובר  

אולי תציין מה כבר קיים במערכת?
זה יוכל לעזור..
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 12:24   # 4
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

עוד לא קיים אבל בתכנון. שילוב בין המערכת לפורומים הפופולארים כיום כמו IPB, VB, PHPBB ככה שאפשר יהיה להתחבר לפורום ולמערכת באותו הזמן ועם אותם הפרטים.
התחברות למערכת דרך FACEBOOK, OPENID, עדכון סטטוס ב FACEBOOK ו טוויטר.
זה בעיקר מבחינת השיתוף עם מערכות צד שלישי.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 13:02   # 5
Beesites
משתמש - היכל התהילה
עסק רשום [?]

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Beesites שלח הודעה באמצעות MSN אל Beesites

Beesites לא מחובר  

כלומר בעצם אני (בתור המשתמש) צריך להפקיד אצלך את כל הסיסמאות שלי לפורומים ולרשתות החברתיות?
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 13:11   # 6
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

ממש לא. ישנם API לכל הדברים הללו זה לא שאתה מזין סיסמא וזה שומר אותה כמו שהיא במערכת. הסיסמאות היחידות שישמרו במערכת הם של משתמשים אשר נרשמו למערכת עצמה דרך עמוד ההרשמה של המערכת. וגם אז הסיסמאות מוצפנת כמו כל מערכת אחרת. בנוגע לפורומים והשאר האפליקציות הכל יעבוד תחת ה API של כל אפליקציה. ההתחברות של FACEBOOK CONNECT לא מאפשרת שמירה של הסיסמא וכדומה והחלון בו אתה תזין את אותם נתונים הם בעצם חלון של FACEBOOK. תוכל לראות איך זה עובד ופרטים נוספים באתר שלהם. בכל הנוגע ל OPENID ועדכון ה טוויטר למשל אז בטוויטר ה API גם כן עובד בצורה דומה, אתה חייב להזין שם משתמש שלך וסיסמא בטוויטר בחלון כלשהו ואז זה שולח בקשה ומאמת במידה וזה נכון תוכל לשנות את הסטטוס, כמו בכל מערכת שתומכת ב API של טוויטר. OPENID זה בסך הכל קישור שלך באחת מהאתרים הנתמכים וסיסמא להתחברות. חשוב לזכור שהסיסמאות של אותם גורמים חיצוניים לא ישמרו במערכת, אלה אם כן אתה תרצה לשמור אותם (כנראה תיהיה איזה הגדרה) וגם אם כן ישמרו הם שימרו בהצפנה ולא בטקסט רגיל כמובן.

זאת מערכת להורדה זה לא שהכל יהיה באיזה שרת ושם אתה עובד, כמו כל מערכת ניהול תוכן כמו דרופל, ג'ומלה ומערכות אחרות.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 14:26   # 7
FuZuL
חבר מתקדם

מיני פרופיל

FuZuL לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי vadimg88 צפה בהודעה
ממש לא. ישנם API לכל הדברים הללו זה לא שאתה מזין סיסמא וזה שומר אותה כמו שהיא במערכת. הסיסמאות היחידות שישמרו במערכת הם של משתמשים אשר נרשמו למערכת עצמה דרך עמוד ההרשמה של המערכת. וגם אז הסיסמאות מוצפנת כמו כל מערכת אחרת. בנוגע לפורומים והשאר האפליקציות הכל יעבוד תחת ה API של כל אפליקציה. ההתחברות של FACEBOOK CONNECT לא מאפשרת שמירה של הסיסמא וכדומה והחלון בו אתה תזין את אותם נתונים הם בעצם חלון של FACEBOOK. תוכל לראות איך זה עובד ופרטים נוספים באתר שלהם. בכל הנוגע ל OPENID ועדכון ה טוויטר למשל אז בטוויטר ה API גם כן עובד בצורה דומה, אתה חייב להזין שם משתמש שלך וסיסמא בטוויטר בחלון כלשהו ואז זה שולח בקשה ומאמת במידה וזה נכון תוכל לשנות את הסטטוס, כמו בכל מערכת שתומכת ב API של טוויטר. OPENID זה בסך הכל קישור שלך באחת מהאתרים הנתמכים וסיסמא להתחברות. חשוב לזכור שהסיסמאות של אותם גורמים חיצוניים לא ישמרו במערכת, אלה אם כן אתה תרצה לשמור אותם (כנראה תיהיה איזה הגדרה) וגם אם כן ישמרו הם שימרו בהצפנה ולא בטקסט רגיל כמובן.

זאת מערכת להורדה זה לא שהכל יהיה באיזה שרת ושם אתה עובד, כמו כל מערכת ניהול תוכן כמו דרופל, ג'ומלה ומערכות אחרות.
ממ.. עדיין יהיו פריצות.. מצד outsiders ו insiders..
ואם תעשה תקנון שחתום בו שלא יגעו בפרטים אז אין בעיה עם insiders..
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 14:35   # 8
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

אני לא מבין על מה הויכוח?! נראה לכם שאני היחידי שעושה את זה?! זה משהו שמקובל כמעט בכל מערכת כרגע. אולי אני לא מסביר כמו שצריך או אתם לא מבינים כנראה.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 15:46   # 9
AlmogBaku
חבר וותיק

AlmogBaku's Avatar

מיני פרופיל

AlmogBaku לא מחובר  

אתם מתלוצצים?
מאוד מאוד נפוץ היום להשתמש ב API למינהם, ובמיוחד באלו של הרשתות החברתיות.
לצורך העניין- הAPI של פייסבוק מאוד מאוד חזק ורב עוצמה.
  Reply With Quote
ישן 11-02-09, 15:54   # 10
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

תודה. כנראה באמת הסברתי את עצמי נכון, רק שאנשים לא ממש מבינים על מה מדובר.
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום