הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 11-03-09, 15:57   # 1
daMn
הוסטסניון

מיני פרופיל

daMn לא מחובר  

[eBay+PayPal] כמה שאלות

יש לי כמה נקודות ושאלות, אשמח אם אנשים מנוסים בעניין יענו.

פתחתי חשבון בeBay ובPayPal, הוספתי בהצלחה את כרטיס אשראי שלי בPayPal, והבנתי שהם אמורים להחזיר לי את ה1.95$ שנלקחו ממני בהתחלה על מנת לאשר את הכרטיס, ואני עדיין רואה בbalance שיש 0$

אני לא בטוח שאני צודק, תקנו אותי, אני צריך להוסיף לחשבון הפאיפאל שלי כסף דרך הכרטיס אשראי שלי, איפה עושים את זה באופן הטכני?

אני רוצה לקנות איזשהו מוצר מeBay, איך זה מתבצע באופן טכני?
אני קונה דרך eBay ואז נותן את האימייל של הPayPal שלי?

ובנוגע למוצרים בeBay, אני רוצה לדעת כמה שיותר כל מכס וכל העיניינים הסובבים.

תודה מראש,
ירין
ישן 11-03-09, 16:04   # 2
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

לאחר שאשרת את החשבון ב PAYPAL, בעצם לאחר שהזנת אתה קוד שתראה בטופס של החיובים בכרטיסי האשראי שיופיע לפחות אחרי 48 שעות הם יחזירו את ה$1 , למרות שזה בסך הכל דולר אחד, לא צריך להלחץ מזה.

בנוגע ל EBAY, בתור אחד שקונה קבוע שם, אני יכול לומר שזה נעשה בפשטות. קודם כל אתה צריך לדעת שאתה באמת רוצה את המוצר הזה, אחרת אם תתן BID ואז לא תרצה תקבל על זה עונשים, ובסופו של דבר החשבון יושעה. אז ברגע שאתה יודע שאתה רוצה את המוצר תתן BID כלשהו או תקנה אותו ישירות, איך שתרצה. בנוסף לפני שאתה עושה את זה תדאג לשאול את המוכר אם הוא יכול לשלוח את זה לישראל, וכמה זה יעלה.

יש מוכרים שלא שולחים לארץ או שלא שולחים לאלו שאין להם כתובת מאומתת ב PAYPAL (כל אלה שלא גרים בארה"ב כולל אותנו).

בנוגע למכס והכל, לאחר כמה פעמים שהזמנתי קבלתי קצת ידע לגבי הדברים האלו ועכשיו על כל חבילה לא חשוב מה יש בה אני לא משלם שקל נוסף.
בישביל זה אתה צריך לעשות כמה דברים:
1. קודם כל לוודא שהמוכר ישלח את זה בדואר רגיל, לא רשום ולא דרך FEDEX או DHL ואחרים. דואר USPS רגיל או מהיר אחד מהשניים יעבוד בסדר גמור, זה יעלה בסביבות ה 12-20 דולר ויגיע לפחות תוך 10 ימים אבל זה יחסוך לך כאב ראש אחר כך.
2. תדאג שהוא לא יחתום ביטוח על החבילה, אם לחבילה יהיה ביטוח תצטרך לשלם מכס כשזה יגיע לארץ. אז לא לבטח חבילות אלה אם כן יש שם משהו מאוד מאוד יקר ורב ערך.
3. רצוי שהוא ירשום על החבילה שזוהי מתנה, GIFT, זה לא עולה לו כסף ובדרך כלל הם מסכימים. הסיבה היא שעל מתנות המכס לא לוקחים תשלום נוסף.
4. תדאג שהוא לא ירשום סכום גבוה על החבילה בתור הערך של החבילה, אם קנית משהו ב 20 דולר והמשלוח הוא 20 דולר ביחד זה יהיה 40 דולר אז שלא ירשום 40 דולר אלה 20 דולר על החבילה מאחר וזה הערך שלה. בכל מקרה אם הערך יעלה על 50 דולר המכס יכנס לפעולה כאן, לכן במקרים כאלה שאתה יודע שזה יהיה יותר מ 50 דולר תבקש מהמוכר לרשום על זה פחות מ 50, יש כאלה שיסכימו ויש שלא, זה תלוי במוכר.

רצוי גם לקנות ממוכרים עם הרבה ביקורות טובות. ולא אלה שרק התחילו כי הם עושים טעויות בדרך כלל.
  Reply With Quote
ישן 11-03-09, 16:12   # 3
daMn
הוסטסניון

מיני פרופיל

daMn לא מחובר  

תודה על ההסבר, התחלתי להבין כמה דברים.
בכ"מ, שחיפשתי מוצרים מסוימיים בeBay, יותר בתחום הeBay Motors שמתי לב שיש מתחת לתוצאות או בחלק מהתוצאות קניות שלא הולכות במכרזים(BIDS), אלא שכתוב Buy Now או משהו כזה, זה אומר שאני פשוט קונה את זה ואין מכרז?
שמתי לב שיש גם מוצרים שקונים מחנויות ולא מאנשים פרטיים, יש מתחת לתוצאות מין קטגוריה של stores, זה אומר שיש משהו שונה בקנייה? יותר טוב לקנות מחנות?
ישן 11-03-09, 16:22   # 4
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

כן, אני בדרך כלל קונה ישר ולא שם BID. אני לא אוהב סתם לחכות או בכלל לבצע BIDS אז אני קונה ישר.

בדרך כלל כל אחד יכול למכור מוצרים, גם אתה. אז כל בנאדם שם הוא מוכר, ישנם משתמשים שהם בעצם חנויות שלמות ועסקים שעושים את הכל דרך EBAY. אבל שוב זה לא ממש משנה. העיקר שלמוכר שממנו אתה קונה את המוצרים יהיה דירוג טוב וביקורות טובות. כל השאר בדרךך כלל זהה בין מוכרים.
  Reply With Quote
ישן 11-03-09, 16:24   # 5
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

אתה סגור על זה שיש קשר בין המכס לביטוח? פעם ראשונה אני שומע על זה. כל עוד החבילה מתחת ל50$ אתה לא משלם מכס..

בחורות ערומות
  Reply With Quote
ישן 11-03-09, 16:36   # 6
vadimg88
חבר מתקדם

מיני פרופיל

vadimg88 לא מחובר  

בהחלט! ולצערי הבנתי את זה על בשרי. קניתי נעליים וכובע, סך הכל זה עלה $85 עכשיו המוכר ביטח את זה ב 550 ש"ח. כשזה הגיע לכאן המכס טענו שאני צריך לשלם 254 ש"ח רק כדי לשחרר את זה, מאחר ויש לחבילה ביטוח של 550 ש"ח, אז הם לוקחים אחוז מסויים מהביטוח שאותו אני צריך לשלם. זה מקרה שקרה לי, מאז אני מבקש מכל מוכר שלא יבטח את החבילה, ירשום שזה מתנה ושלא יציין את מחיר החבילה כולל המשלוח בתור הערך של החבילה אלה רק את מחיר המוצרים בה במידה וזה פחות מ 50 דולר.
  Reply With Quote
ישן 11-03-09, 17:10   # 7
daMn
הוסטסניון

מיני פרופיל

daMn לא מחובר  

יש עדיין שאלה שלא הבנתי,
איך הולך מבחינת הכסף בפאיפאל, אני צריך להעביר מהבנק שלי(כרטיס אשראי) לחשבון פאיפל כסף? לדוגמא אני רוצה לקנות משהו ב10$ מeBay אז אני צריך להעביר לפאיפאל 10$, אם כן איך אני מעביר באופן טכני?
ישן 11-03-09, 17:46   # 8
mlnn
משתמש - היכל התהילה

mlnn's Avatar

מיני פרופיל

mlnn לא מחובר  

אתה קונה מוצר בebay. לאחר מכן אתה מועבר לעמוד התשלום, שמה אתה לוחץ pay with paypal או משו כזה. אתה מתחבר לחשבון פייפל שלך, מאמת שהנתונים נכונים (מס' כרטיס אשראי, כתובת וכו'), ולוחץ על Pay. והכסף יורד מהכרטיס אשראי שלך.

בחורות ערומות
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום