הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Hosting ושירותים נלווים > תחזוק שרתים ושירותי רשת נוספים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 06-09-11, 21:53   # 1
iSraelServ
חבר בקהילה
דירוג מסחר: (0)

מיני פרופיל

iSraelServ לא מחובר  

שאלה|לגבי הרמת שרת

באתי לאתר הזה לפני כמה חודשים וביררתי ממש בקטנה.. עכשיו אני רוצה להכנס לזה רציני..
קיצור יש לי בשיעור אחד בבצפר רעיון למשך כל השנה כל אחד מנהל עסק בעצם רק במחשבה.. כאילו לא באמת .. אני החלטתי להקים חברת אחסונים.. אבל החלטתי שחוץ מהעבודה גם לעשות את זה באמת וככה זה יעזור לי בעבודה לדעת יותר. חוץ מזה שהוא אמר שמי שבאמת מיישם את מה שעושה מקבל העלאה בציון אני עושה את זה באמת בגלל שאני רוצה לדעת וללמוד כדי שמתי שבאמת ארצה להקים אחד יהיה לי כבר את הניסיון והידע.

בקיצור.. אין לי תקציב לשרת ואני אתחיל עם VPS.. אני משקיע מינימום חצי שנה.. אם אני רואה שאני הפסדתי הרבה מאוד- אני פורש.. אם אני רואה שהפסדתי מעט על גבול 0 אני אתלבט עם למשיך ואם אני ארוויח אפילו שקל אני ימשיך.

הרעיון השיווקי התקציבים והכל הכל מוכן.. אני רק רוצה לדעת, בתקציב סביר, איזה מפרט הייתם ממליצים לי לVPS? אני רוצה מפרט שיחזיק אבל לא יחזיק מעפאן.. יחזיק טוב! ואפילו על גבול מצויין.

עוד שאלה חשובה היא אבטחה- אני ראיתי שאנשים שמריצים DA בלי שום אבטחה יש לה הזרקות וכאלה.. בוא נגיד שאני לא חייב אבטחה כמו של הFBI אבל אני כמובן רוצה לחסום תהזרקות.. וגם לחסום הצפות בFTP קיצור דברים בסיסיים .. כמובן שהמחיר מאוד חשוב.. אין לי תקציב גבוה שוב..

שמעו.. אני מכיר את זה שיש אחד שלא מבין כלום ואין לכם כח אליו ופשוט לא תענו לו או שתענו בזלזול וכאלה.. אבל בסך הכל, אני רוצה להיות כמוכם - בעלי אתר יציב, חזק ורווחי כמובן.. ומי אם לא אתם האלה שהכי יכולים להסביר לי להכנס לכל העסק הזה.. אני מאוד מקווה להשתלב פה.. תודה רבה, ערב טוב ומצטער על החפירה :P
  Reply With Quote
ישן 07-09-11, 08:49   # 2
onemancrew
חסום

מיני פרופיל

onemancrew לא מחובר  

כדי להיכנס לתחום אתה צריך ללמוד , אתה צריך להקצות ללימודים זמן של שנתיים.
כל כניסה לתחום בלי לימודים תגרום לך לזרוק כסף לפח. ולאחר מכן תגיע למסקנה שבמקדונלדס אתה מרוויח יותר.
  Reply With Quote
ישן 07-09-11, 10:38   # 3
Mbps.co.il
חבר בקהילה

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Mbps.co.il שלח הודעה באמצעות MSN אל Mbps.co.il Send a message via Skype™ to Mbps.co.il

Mbps.co.il לא מחובר  

להתחלה הייתי ממליץ לך על VPS עם מעל 256MB ראם שזה המינימום להרצה תקינה ומהירה של DA. קח בחשבון שחברות מסויימות מגבילות תעבורה, תחפש כאלה שלא.
בנוסף להחזקת אתרים וטעינה מהירה.. מומלץ VPS בארץ . אפילו קו של 10mbit יטען מהר אתרים בארץ .

מבחינה יותר מפורטת חפש שרתים בעלי דיסק SCSI או SAS , בוירטואליזציה הדיסק מתאמץ ולכן חשוב דיסק מהיר.

אני דווקא פחות מסכים עם זה שמעליי בקטע הזה באחסון אתרים נטו, לא צריך לדעת הרבה ובטח שלא שנתיים ללימודים, מספיק לך לשלם פעם בכמה זמן לטכנאי שיעבור על השרת (פעמיים בחודש בערך) יעדכן סרויסים, יסרוק אם יש טרויאנים ושטויות וכמובן שיש תשלום ראשוני טיפה יותר גבוהה על אבטחה והכנת השרת לעבודה (יש חברות שמציעות שירות כזה בתוספת מחיר לשרת -שווה כל שקל!)

DA הוא כלי פשוט מאוד לשימוש, שים לב שהשוק היום במצב לא טוב בלשון המעטה. אל תצפה לגל מכירות מטורף ובטח שלא רווחי עתק.

בהצלחה בהמשך!
מאור.
ישן 08-09-11, 22:23   # 4
yonatan
I am root

yonatan's Avatar

מיני פרופיל

yonatan לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי TheSilver123 צפה בהודעה
תקרא מדריכים
תביא לינקים למדריכים שאתה מדבר עליהם

Reply With Quote
ישן 13-09-11, 08:20   # 5
lib24
חסום

מיני פרופיל

lib24 לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Mbps.co.il צפה בהודעה
להתחלה הייתי ממליץ לך על VPS עם מעל 256MB ראם שזה המינימום להרצה תקינה ומהירה של DA. קח בחשבון שחברות מסויימות מגבילות תעבורה, תחפש כאלה שלא.
בנוסף להחזקת אתרים וטעינה מהירה.. מומלץ VPS בארץ . אפילו קו של 10mbit יטען מהר אתרים בארץ .

מבחינה יותר מפורטת חפש שרתים בעלי דיסק SCSI או SAS , בוירטואליזציה הדיסק מתאמץ ולכן חשוב דיסק מהיר.

אני דווקא פחות מסכים עם זה שמעליי בקטע הזה באחסון אתרים נטו, לא צריך לדעת הרבה ובטח שלא שנתיים ללימודים, מספיק לך לשלם פעם בכמה זמן לטכנאי שיעבור על השרת (פעמיים בחודש בערך) יעדכן סרויסים, יסרוק אם יש טרויאנים ושטויות וכמובן שיש תשלום ראשוני טיפה יותר גבוהה על אבטחה והכנת השרת לעבודה (יש חברות שמציעות שירות כזה בתוספת מחיר לשרת -שווה כל שקל!)

DA הוא כלי פשוט מאוד לשימוש, שים לב שהשוק היום במצב לא טוב בלשון המעטה. אל תצפה לגל מכירות מטורף ובטח שלא רווחי עתק.

בהצלחה בהמשך!
מאור.
בגלל זה המצב בשוק ניראה ככה כי כל ילד חושב שהוא יכול להיכנס לשוק ההוסטינג בלי ללכת ללמוד ולהיות professional מה שונה בעל מקצועי זה מכל מקצוע אחר שמצריך לימודים?? אין שום שוני יש חוצפה של אנשים שחשבו שזו זכותם לפתוח "חברה" סתם ככה פיתאום..

ציטוט:
שים לב שהשוק היום במצב לא טוב בלשון המעטה. אל תצפה לגל מכירות מטורף ובטח שלא רווחי עתק
במצב לא טוב?? איזה שוק אתה מדבר ..
יש חברות שמגלגלות המון כספים לכיס מידי חודש משרותים שונים זה שיש כאן הון עסקים שלא עושים את זה
זזה כבר משהו אחר.. שוב תחזור למה שכתבתי למעלה ותבין גם למה אנשים חוששים לקנות מכל אחד ובצדק
שמו הטוב של חלק מהשוק נהרס וניטפס כשוק של רמאים ונוכלים למזלנו מדובר בנתח קטן מאוד בשוק ההוסטינג הישראלי הכולל..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום