הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > פורום תיכנות

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-10-11, 04:12   # 1
Kate
חבר חדש

מיני פרופיל

Kate לא מחובר  

הפורומים לא נראים טוב באקספלורר 7

היי כולם,

יש לי בעיה באתר. עשיתי שינויים במבנה הפורומים ועכשיו באקספלורר 7 הנה נראים ככה:

http://browsershots.org/screenshots/...e574b17a1eb69b

הפורומים נראים כמו שצריך בכרום, פיירפוקס, אופרה, ספארי ואקספלורר 9. אז למה לעזאזל הם נראים ככה באקספלורר 7? איך אני יכול לפתור את זה?

תודה לעוזרים!
ישן 16-10-11, 09:10   # 2
Gmedia
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Gmedia לא מחובר  

הדבר היחיד שמפריע כאן זה האיזור של רשימת הפורומים. אולי קבעת רוחב לא נכון, מיקמת DIV באיזורים לא מתאימים? סידרת רוחב אחד לטבלה אחת ימנית ולשניה השמאלית, כאשר קבעת לשניהם את הרוחב המשותף (מחוץ למסגרת) מה שגם גורם לעיוות רציני לדעתי.

אני מציע לך לקחת את הסקין הרגיל של הפורום ולעבוד עליו לאט לאט, לבצע שינויים ולראות מה יכול לגרום לפורום ליצור עיוות.
  Reply With Quote
ישן 16-10-11, 09:15   # 3
ranko
חבר בקהילה

ranko's Avatar

מיני פרופיל

ranko לא מחובר  

זה לא אשמת המפתחים, אינטרנט אקספלורר הוא דפדפן נכה אני אישית אם לא הייתי חייב לדאוג שהאתרים שלי יראו בו טוב, לא הייתי משתמש בו בכלל.
  Reply With Quote
ישן 16-10-11, 10:08   # 4
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to IgalSt

IgalSt לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Kate צפה בהודעה
היי כולם,

יש לי בעיה באתר. עשיתי שינויים במבנה הפורומים ועכשיו באקספלורר 7 הנה נראים ככה:

http://browsershots.org/screenshots/...e574b17a1eb69b

הפורומים נראים כמו שצריך בכרום, פיירפוקס, אופרה, ספארי ואקספלורר 9. אז למה לעזאזל הם נראים ככה באקספלורר 7? איך אני יכול לפתור את זה?

תודה לעוזרים!
קשה עד בלתי אפשרי לומר בלי לראות את הקוד.
אף אחד לא יודע לומר לך מה הבעיה על סמך צילומסך בלבד.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ranko צפה בהודעה
זה לא אשמת המפתחים, אינטרנט אקספלורר הוא דפדפן נכה אני אישית אם לא הייתי חייב לדאוג שהאתרים שלי יראו בו טוב, לא הייתי משתמש בו בכלל.
זה כן די אשמת המפתחים, במידה ותמיכה ב-IE7 היית חלק מדרישות הלקוח.
IE7 הוא דפדפן טוב מאוד לתקופתו.
כל מפתח קליינט צריך לדעת להתאים את האתר ל-IE7 במידת הצורך, וזה לא מסובך מדיי. כל עוד יודעים מה המגרעות שלו, אפשר לתקן אותן כמעט "על עיוור" כי הוא מאוד צפוי בבאגים שלו (לפחות אחרי שנצבר ניסיון מספיק).

בכל אופן, מאז שגוגל הפסיקו עם התמיכה שלהם ל-IE7 החל מאוגוסט השנה, אני לא תומך בדפדפן הזה גם.
כמות הקוד הנדרשת עבורו לא מביאה עלות תועלת טובה עבור הלקוח.
  Reply With Quote
ישן 16-10-11, 10:14   # 5
ranko
חבר בקהילה

ranko's Avatar

מיני פרופיל

ranko לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IgalSt צפה בהודעה

זה כן די אשמת המפתחים, במידה ותמיכה ב-IE7 היית חלק מדרישות הלקוח.
IE7 הוא דפדפן טוב מאוד לתקופתו.
כל מפתח קליינט צריך לדעת להתאים את האתר ל-IE7 במידת הצורך, וזה לא מסובך מדיי. כל עוד יודעים מה המגרעות שלו, אפשר לתקן אותן כמעט "על עיוור" כי הוא מאוד צפוי בבאגים שלו (לפחות אחרי שנצבר ניסיון מספיק).

בכל אופן, מאז שגוגל הפסיקו עם התמיכה שלהם ל-IE7 החל מאוגוסט השנה, אני לא תומך בדפדפן הזה גם.
כמות הקוד הנדרשת עבורו לא מביאה עלות תועלת טובה עבור הלקוח.
קודם כל אני שמח לשמוע שהפסקת לתמוך בו, אני מקווה שכולם יפסיקו כמו שאני מקווה שיהיה טבח במיקרוסופט והם יעלמו מהעולם.

דבר שני, זו אשמת המפתחים. של אינטרנט אקספלורר. הדפדפן שלהם נכה.

דרך אגב גם להעתיק מיקרוסופט לא מצליחים, אינטרנט ie9 נראה כמו חיקוי עלוב של כרום. ie9 ביום שהוציאו אותו,
אלפי מפתחים התלהבו הם חשבו שזהו, זה נגמר, הם לא יצטרכו לבנות אתר תוך שבוע ואז לבזבז עוד שבוע על כל אחד מהגרסאות של ie (לכל אחד מהם יש באגים משלו)
עד שהם נכנסו איתו לאתרים שלהם.

רק חבל שאמרת ש ie הוא דפדפן מצויין, אני יכול להבטיח לך שפעם ראשונה וכנראה אחרונה אני ישמע מפתח אתרים אומר דבר כזה.

Last edited by ranko; 16-10-11 at 10:18..
  Reply With Quote
ישן 16-10-11, 10:25   # 6
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל

IgalSt לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי ranko צפה בהודעה
קודם כל אני שמח לשמוע שהפסקת לתמוך בו, אני מקווה שכולם יפסיקו כמו שאני מקווה שיהיה טבח במיקרוסופט והם יעלמו מהעולם.

דבר שני, זו אשמת המפתחים. של אינטרנט אקספלורר. הדפדפן שלהם נכה.

דרך אגב גם להעתיק מיקרוסופט לא מצליחים, אינטרנט ie9 נראה כמו חיקוי עלוב של כרום. ie9 ביום שהוציאו אותו,
אלפי מפתחים התלהבו הם חשבו שזהו, זה נגמר, הם לא יצטרכו לבנות אתר תוך שבוע ואז לבזבז עוד שבוע על כל אחד מהגרסאות של ie (לכל אחד מהם יש באגים משלו)
עד שהם נכנסו איתו לאתרים שלהם.

רק חבל שאמרת ש ie הוא דפדפן מצויין, אני יכול להבטיח לך שפעם ראשונה וכנראה אחרונה אני ישמע מפתח אתרים אומר דבר כזה.
ראשית, אני מבקש ממך להתאים את צורת הדיבור שלך לרמה הנהוגה בפורום שלנו.

שנית ולגופו של עניין, במידה ולקוח למפתח לעשות תיקונים במשך שבוע לכל אחת מגרסאות האקספלורר, כנראה שהמפתח לא מנוסה מספיק.

ודבר אחרון, אבקש ממך לא להוציא את דבריי מהקשרם באשר לכך ש-IE7 היה דפדפן טוב מאוד לתקופתו.

אשמח להמשיך איתך את הדיון בפרטי או באשכול נפרד, אך בוא לא נסטה מנושא האשכול הזה בבקשה.
  Reply With Quote
ישן 16-10-11, 11:30   # 7
Kate
חבר חדש

מיני פרופיל

Kate לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי IgalSt צפה בהודעה
אתה מוזמן להכנס ולעשות "הצג מקור":

http://www.littlefighter.co.il/

בדקתי את הקוד ולא היה שום דבר חריג (בנוגע למה שהוספתי). מה שכן, ברור שפורומים אינם עומדים בתקן XHTML (יהיה בעייתי לעשות זאת, IPB 1.3 אחרי הכל..). עשיתי ואלידיישן לקוד, יש הרבה שגיאות מן הסתם. אבל לא עליתי על הבעיה.

כנראה שיש תגיות לא סגורות או משהו כזה.

http://validator.w3.org/check?uri=ht...Inline&group=0

בכל מקרה, כמו שכבר ציינתי - ערכתי את הקוד באופן תקין, כך שלא היתה אמורה להגרם בעיה כלשהי. הקטע הוא שרק אקפלורר 7 עושה את הבעיה. אקספלורר 9 ושאר הדפדפנים, מראים את הפורומים באופן תקין ומצויין.
ישן 16-10-11, 11:50   # 8
IgalSt
מנהל פורום, עסק רשום

IgalSt's Avatar

מיני פרופיל

IgalSt לא מחובר  

מאוד סביר להניח שזה בגלל תגיות שלא נסגרות.
שמנסים לבחור את הכותרות של הטבלאות עצמן עם ה-developer tools, הדפדפן לא מאפשר זאת.. ז"א שהוא לא ממש מבין שיש שם אלמנט כלשהו.
לדעתי סגירת תגיות בצורה תקינה אמורה לפתור את הבעיה הזאת.
  Reply With Quote
ישן 16-10-11, 23:40   # 9
Itay
חבר מתקדם

מיני פרופיל

Itay לא מחובר  

דבר ראשון - למה אתה מנסה להבין משהו עם צילום מסך? תעבור לאקספלורר 7 (אתה יכול ללחוץ על compatibility view ב-IE 9 - עובד אותו דבר) ותלחץ על F12 ותתחיל לחפש את הבעיה,
באופן כללי, אם אתה רוצה פתרון זמני עד שאתה מוצא את הבעיה - לתת רוחב בפיקסלים ל-DIV עם המחלקה tableborder שעוטף את הטבלאות שלך מסדר את העניין
  Reply With Quote
ישן 17-10-11, 10:37   # 10
Kate
חבר חדש

מיני פרופיל

Kate לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי Itay צפה בהודעה
דבר ראשון - למה אתה מנסה להבין משהו עם צילום מסך? תעבור לאקספלורר 7 (אתה יכול ללחוץ על compatibility view ב-IE 9 - עובד אותו דבר) ותלחץ על F12 ותתחיל לחפש את הבעיה,
באופן כללי, אם אתה רוצה פתרון זמני עד שאתה מוצא את הבעיה - לתת רוחב בפיקסלים ל-DIV עם המחלקה tableborder שעוטף את הטבלאות שלך מסדר את העניין
זה מוזר.. ערכתי רק בקובץ אחד, אבל התגיות הלא סגורות או המיותרות נמצאות בכלל בקבצים אחרים.

ניסיתי את ה"פתרון הזמני" שנתת. לא עזר.

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום