הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > עיצוב גראפי, תכנות על כל שפותיו וקידום ושיווק אתרים > ביקורת אתרים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 16-09-12, 21:42   # 11
אדיר
עסק רשום [?]

מיני פרופיל

אדיר לא מחובר  

2. הבנתי את זה, אבל כל עוד זה לא קיים שלא יהיה בכלל, כרגע זה סתם נראה מוזר.
לאתר שבאוויר רצוי לא להעלות חצאי עבודות, בשביל זה ניתן להקים סביבת פיתוח וסביבת פרודוקשן וכשאתה מסיים עבודה בסביבת הפיתוח אתה מעביר אותה לפרודוקשן.

3. באמת נחוץ לך שהאתר יהיה באנגלית? כל עוד אתה לא פונה לקהל יעד בין-לאומי (ולדעתי לא כדאי לך, לפחות כרגע) זה מיותר לחלוטין.

4. אני לא מדבר על התקן בבדיקה יבשה מול הולידטור, אפילו לא בדקתי את זה (ונעזוב לרגע את העובדה שמדובר ב- xhtml 1.0 transitional), אני מדבר על דברים שהם bad-practices כאן כמו לדוג' inline css, deprecated attributes ואפילו דברים קטנים כמו הכפילות של ה- inline scripts והמיקום של קובץ העיצוב ב- head יכולים קצת להשתפר..
אולי המשתמש הפשוט לא יבחין בזה וללקוח הממוצע זה לא יהיה ממש משנה, אבל לאתר מהסוג הזה זה קצת יותר חשוב לדעתי.

אצלי בפיירפוקס גרסה 15.0.1 זה נראה ככה:
http://jpg.co.il/view/505627048b6d6.png/

5. אמרת שאתה לא רוצה לעשות תפריט ניווט סטנדרטי כי זה חרוש, אין בעיה ואין כאן גבולות, אתה יכול להתפרע ולעשות מה שבא לך, לדעתי במקרים מסויימים (כמו זה) זה גם כדאי.
חשוב רק שתזכור שכשאתה עושה את זה, שהתוצר יהיה באמת איכותי, במקרה הזה אני חושב שקצת פספספת.

המון בהצלחה .
  Reply With Quote
ישן 16-09-12, 21:48   # 12
LiadKeshet
חבר בקהילה

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to LiadKeshet

LiadKeshet לא מחובר  

טוב, הרעיון שרציתי לא ממש הלך ואנשים לא מתים על זה.
אין לי כל כך לאן ללכת עם הפורטפוליו הזה, אולי אני אעשה משהו חדש.
תודה בכל מקרה
ישן 17-09-12, 07:58   # 13
Haimz
חבר וותיק

מיני פרופיל

Haimz לא מחובר  

ציטוט:
נכתב במקור על ידי xPerfection צפה בהודעה
בשונה מחיים אני דווקא חושב שהקוד מאוד חשוב, במיוחד באתר שמציג אדם שזה תחום העיסוק שלו.
התכוונתי לזה שהקוד כן חשוב, אבל לכתוב אותו נכון צריך אחרי שהעיצוב מוכן, חבל לעבוד פעמיים..
  Reply With Quote
ישן 17-09-12, 08:07   # 14
LiadKeshet
חבר בקהילה

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to LiadKeshet

LiadKeshet לא מחובר  

תודה בכל מקרה.
ישן 19-09-12, 01:25   # 15
trupix
חבר מתקדם

trupix's Avatar

מיני פרופיל

trupix לא מחובר  

אני לא רואה התקדמות מהסקיצה הקודמת ... לא מבחינה ויזואלית, ממשק וחווית משתמש או קוד.
בתור מישהו שרוצה להשוות בין מעצבים פרילאנסרים אתה נותן לי את כל הסיבות למה לא לבחור בך.

ציטוט:
נכתב במקור על ידי LiadKeshet צפה בהודעה
1.מה רע בקוד, הוא עובר את התקן, והכל נראה בסדר.
השקפה שגויה.. לא ארחיב יותר מידי. במבט חטוף ראיתי איך סגרת את תגית hr. שזה גם שגוי.

מספר נקודות:
  • בחלק של הפוטר יש לינק שמפנה אותי לעוד חברה לבניית אתרים. מה היתרון בזה?
  • למה הלוגו זז שלוחצים עליו? זה לא "מגניב"
  • האתר שלך לא תקין. הקוד כתוב בצורה לא נכונה, וזה בא לידי ביטוי באופן ויזואלי כמו שתראה למעלה בתמונה.
  • העיצוב כלל וכלל לא "pleasing to the eyes". אין שום רגש חיובי שעולה לי כשאני מתבונן בעיצוב.. אני רק מחפש לברוח מהדף ע"י הX שבראש העמוד. הערה עיצובית: לא משתמשים בItalic בפיסקאות טקסט רגילות.
  • תוכן האתר כתוב באנגלית - סינית. אם אתה מתכנן לעבוד עם לקוחות ישראלים בלבד (בהתבסס על האנגלית שלך אני מניח שכן) - מדוע הוא בכלל באנגלית? ספק אם מי שדובר אנגלית שפת אם יבין מה שכתוב שם. ולהלן קצת כללי דקדוק. תחילת משפט - capital letter.
  • פונקציונאליות האתר לא תקינה.. אני מנסה להגדיל את אחת התמונות, אולם לא קורה דבר.

שורה תחתונה,
לא כל כך הבנתי מה האתר אמור להציע. אין לי אפשרות להבין מה בדיוק אתה עושה, או לראות דוגמאות למה שזה לא יהיה.
כמו כן האתר לא נראה טוב, ונדמה כאילו עוצב אי שם בשנות ה 90.
אני יוצא מנקודת הנחה שאתה בוודאי רוצה לעבוד כמעצב ולעבוד מול לקוחות וחברות. זה בהחלט אפשרי, אבל כדי להגיע לשם תצטרך לעבוד קשה.
תלמד קצת על יסודות עיצוב וככה תנצל את הזמן טוב יותר מאשר להכין עיצוב לסטודיו ללא כתובת. כך גם תרוויח כסף וגם יהיה לך איך למלא את תיק העבודות העתידי.

קח את התגובה שלי בפרופורציה ותפנים דברים שנאמרו במטרה לנסות לשפוך קצת אור.
בהצלחה בהמשך הדרך ליעד.

Dribbble | ThemeForest

Last edited by trupix; 19-09-12 at 01:30..
  Reply With Quote
השב

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום