הרשם שאלות ותשובות רשימת חברים לוח שנה הודעות מהיום

חזור   הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל > Off-topic, מחשבים, קהילה ומשוב > Off-Topic וסיקורים

|!|

השב

כלים לאשכול תצורת הצגה
ישן 13-11-12, 14:18   # 1
Ilya G
חבר וותיק

מיני פרופיל
שלח הודעה באמצעות ICO אל Ilya G

Ilya G לא מחובר  

[שאלה] מס' הכנסה , תיק עצמאי וכו'...

שלום לכל חברי הפורום,

רציתי לשאול שאלה ולא ידעתי לאיזה פורום לשייך את זה , אז אני אכתוב את זה פה.
השאלה שלי היא כזאת.

אם אני רוצה לפתוח עסק (אתר אינטרנט) שמטרתו להכניס כסף אך במקביל אני עובד בעבודה בתור שכיר.

האם אני צריך לפתוח תיק ואיך זה עובד והאם צריך לשלם על זה? אני דיי חדש בתחום אשמח לקבל הכוונה וייעוץ בנושא.

תודה רבה,
איליה.
ישן 15-11-12, 11:09   # 2
OldMega
הוסטסניון

מיני פרופיל

OldMega לא מחובר  

שלום איליה,
הייתי מציע לך לפתוח תיק עוסק זעיר (אם ההכנסות מתחת ל 60,000 בשנה.)
בתור עוסק זעיר אתה פתור ממע"מ, ובעניין מיסוי אתה עושה תיאום מס אם העבודה שלך, ומשלם מס בהתאם.
בהצלחה.
  Reply With Quote
ישן 15-11-12, 13:35   # 3
vmedia
חבר מתקדם

vmedia's Avatar

מיני פרופיל

vmedia לא מחובר  

עוסק פטור - מתאים לעסק שהכנסותיו לא עולות על 76,884 ש"ח בשנה
  Reply With Quote
ישן 15-11-12, 17:02   # 4
SlipY
מ מנ מנה מנהל בהוסטס
עסק רשום [ ? ]

מיני פרופיל
Send a message via Skype™ to SlipY

SlipY לא מחובר  

אני לא אכתוב את זה בכוכית אלא אני אתחיל עם זה כל מה שאני רושם פה אינו ייעוץ או הסבר מגורם מוסמך סתם מהידע הכללי שלי שאספתי עם הזמן:
1. כל דבר שאתה רוצה לעשות בתור עצמאי מחייב רישומך בתור עצמאי, ישנן 3 דרגות של עסק:
- עוסק זעיר - עוסק אשר סך הכנסותיו ( הכנסות לא רווחים) בשנת מס לא עולות על סכום לאותו שנה נע בין 68,000 ל 76,000 - זה נקבע בתחילת כל שנה, עוסק זעיר הינו פטור ממע"מ הוא אינו גובה מע"מ מלקוחותיו ואינו מזדכה על מע"מ ששילם והוא מספיק קבלות בלבד.
- עוסק מורשה - עוסק מורשה יכול להתחיל מ 0 ש"ח ואין הגבלה של גודל עסק , מספר העוסק הינו תעודת הזהות של בעל העסק ואינו מהווה יישות עצמאית. עוסק מורשה מספק חשבונית מס קבלה, הוא גובה מע"מ מלקוחותיו ומזדכה על מע"מ ששילם.
- חברה בע"מ - חברה בע"מ המשמעות שהעסק (חברה) הינו יישות עצמאית כלומר אתה לא העסק אלא העסק הוא אינדיבידואל, יש לו ח.פ ( תעודת זהות משל עצמו ) והוא מהווה יישות משפטית וכלכלית לכל דבר, חברה בע"מ חייבת במס חברות וכן על כל החובות שקיימות על עוסק מורשה + ניהול ספרים כפול.

בין אם תבחר בעוסק פטור או עוסק מורשה, בנוסף לתיק במע"מ עלייך לפתוח תיק במס הכנסה עבור העסק, עלייך לבצע הנהלת ספרים וכן לשלם מס הכנסה עבור הרווחים של העסק. בנוסף יש לפתוח תיק בביטוח לאומי.
במידה ולא מדובר בסכומים גבוהים הייתי מציע לך להשתמש בשירותים כמו חשבונית לשכיר או כל חברת פרילנסר כזאת שמספקת עבורך חשבוניות ומוציאה לך משכורת. במידה ומדובר בסכומים קבועים תתייעץ עם רואה חשבון.

אם יש לך עוד שאלות אתה יכול לשלוח לי בפרטי
[ נייד: 050-764-0009 ][ טלפון 073-7972444 ][ פקס 073-7972443 ] [ מייל admin@xsc.co.il ]
  Reply With Quote
ישן 17-11-12, 15:23   # 5
Real_Madrid
חבר בקהילה

מיני פרופיל

Real_Madrid לא מחובר  

מישהו יודע האם אני יכול לעבור את כל הפרוצדורה הזאת ביום אחד? (לפתוח עסק ביום אחד)

חברים פעילים הצופים באשכול זה: 1 (0 חברים ו- 1 אורחים)

חוקי פירסום